Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

29.06.2023

WSIiZ zaprasza na Dni Otwarte!

Rekrutacja 2023/2024 na studia w Warszawie trwa. Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie wychodzi naprzeciw kandydatom, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie i na jakim kierunku chcieliby od października rozpocząć studia. WSIiZ zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się 7 lipca 2023 r. 
 

Harmonogram Dni Otwartych w WSIiZ

Celem Dni Otwartych jest zapoznanie kandydatów z bogatą ofertą edukacyjną Uczelni. Uczestnicy wydarzenia uzyskają wszystkie niezbędne informacje dotyczące, zarówno kierunków studiów oferowanych na WSIiZ, jak i procesu rekrutacji. Absolwenci szkół średnich będą mieli możliwość porozmawiania z pracownikami placówki, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich dotąd pytania. Z kolei studenci oraz przedstawiciele Samorządu Studentów WSIiZ opowiedzą o kulisach studiowania na uczelni. 
Poprzez wykłady i ćwiczenia otwarte uczestnicy mogą przekonać się, jak w praktyce przebiega proces zdobywania wiedzy i umiejętności na interesującym ich kierunku studiów. W programie Dni Otwartych jest również spacer po uczelni. Kandydaci zwiedzą powierzchnię dydaktyczną WSIiZ. Spacery starują kolejno o godzinach: 10:00, 11:00, 12:00 oraz 13:00.
 

Rekrutacja 2023/2024 na studia w WSIiZ

Rekrutacja 2023/2024 na studia I i II stopnia potrwa do 25 września 2023 r. W tym terminie kandydaci są również zobowiązani do dostarczenia kompletu dokumentów do Biura Rekrutacji WSIiZ. 

Komentarze (0)