Uczelnie Vistula zapraszają na lipcowe Dni Otwarte

Uczelnie Vistula zapraszają na lipcowe Dni Otwarte

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

10.07.2023

Uczelnie Vistula zapraszają na lipcowe Dni Otwarte

Edukacja jest inwestycją w przyszłość, która daje największy zwrot. Będzie on najbardziej obfity, jeśli wybierzesz studia, które dadzą ci satysfakcję i pozwolą na samorozwój. To wszystko znajdziesz w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Weź udział w Dniach Otwartych, które odbędą się 22-29 lipca 2023 r. i poznaj ofertę edukacyjną uczelni.
 

Zaprojektuj pewną zawodową przyszłość 

Właśnie otrzymałeś wyniki matur i jesteś niezdecydowany, który kierunek studiów podjąć? Bez obaw — Uczelnie Vistula przychodzą z pomocą! Dni Otwarte w Vistuli są doskonałą okazją na eksplorację różnorodnych ścieżek edukacyjnych, w jakich kierunku mogą podążyć twoje studia. Ponadto, uczestnicząc w wydarzeniu, otrzymasz wyjątkową promocję - 30% rabatu, jaki będziesz mógł wykorzystać na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich. 
Podczas Dni Online w Vistuli zapoznasz się z ofertą edukacyjną uczelni na rok akademicki 2023/2024. Szczegółowo zapoznasz się z kierunkami i specjalizacjami, co pomoże ci dokonać wyboru studiów, które cię zainteresują i zainspirują. 
Dzięki niestacjonarnej formie Dni Otwartych będziesz miał możliwość uczestniczyć w dowolnych webinarach, gdziekolwiek będziesz! Spotkania online z wykładowcami niezmiennie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia.
 

Dlaczego Vistula?

Każdy uczestnik Dni Otwartych zapozna się z ofertą edukacyjną Uczelni Vistula oraz zasadami rekrutacji na studia. Ponadto, doświadczysz atmosfery panującej na uczelni i poznasz jej wykładowców. Dowiesz się, czego i w jaki sposób nauczysz się podczas studiów w Vistuli oraz z jakimi korzyściami wiążą się studia w uczelni. 
 
Przypomnijmy, że do atutów Uczelni Vistula należą: 
  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie;
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • międzynarodowe akredytacje – CEEMAN, ACCA, PMI GAC, THE ICE, CIMA;
  • doskonała infrastruktura;
  • przyjazna atmosfera;
  • kadra wybitnych wykładowców;
  • współpraca z biznesem;
  • bogaty program stypendialny;
  • unikatowy Program Mentoringu;
  • program Erasmus+.
 
Dni Otwarte są również doskonałą okazją, aby zapoznać się ze studiami w trybie online. Warto wspomnieć, że Uczelnie Vistula są liderem w nauczaniu przez Internet. 
 

Dyplom Uczelni Vistula otworzy przed tobą globalne możliwości

Kandydacie, czy wiedziałeś, że Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to uczelnie prostudenckie? Tutaj najważniejszy jest student i jego potrzeby rozwoju. Podejmując studia, zyskasz różnorodną i kompleksową wiedzę. Jednakże priorytetem zawsze będzie nauka tych rzeczy, które naprawdę będą ci potrzebne w przyszłości.
Wśród studentów Vistuli znajdują się młodzi ludzie z ponad 100 krajów! Międzynarodowa atmosfera studiów umożliwi ci poszerzenie horyzontów i nauczy cię otwartości, sprawnej komunikacji, pracy w zespole oraz elastyczności. Podczas studiów poznasz mnóstwo ciekawych ludzi i zaczniesz budować swoją sieć kontaktów biznesowych. Edukacja w Uczelniach Vistula pomoże ci zidentyfikować swoje predyspozycje, rozwinąć talenty, a przede wszystkim zaprojektować plan na pewną przyszłość zawodową.

 

Rankingowy sukces Vistuli

Vistula znalazła się w czołówce Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2023. Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 5. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. Piastuje również 2. miejsce niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i są dobrze zarabiającymi pracownikami.
Poszczególne kierunki studiów Uczelni Vistula mają również wyśmienite notowania. Stosunki międzynarodowe zebrały najwyższe oceny w zestawieniu tego typu studiów wśród uczelni niepublicznych. Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 wysokie noty dała również Ekonomii, Informatyce, Filologii angielskiej oraz Finansom i rachunkowości z międzynarodową akredytacją ACCA. 
 

Nowe kierunki

Oferta edukacyjna Akademia Finansów i Biznesu na rok akademicki 2023/2024 powiększyła się o dwa nowe kierunki. Zarówno analityka biznesu i bezpieczeństwa, jak i logistyka zostały uruchomione w odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się rzeczywistość i konieczność kształcenia kadr gotowych stawić czoła nowym wyzwaniom.
Analityka biznesu i bezpieczeństwa jest unikatowym kierunkiem studiów licencjackich, w których trakcie studenci zostaną wyposażeni w wiedzę praktyczną i kompetencje w obszarze zarządzania z elementami bezpieczeństwa. Podczas studiów nauczysz się rozpoznawać zagrożenia i w jaki sposób sobie z nimi radzić. 
Kolejnym nowym kierunkiem AFiB Vistula jest logistyka. Polska staje się coraz bardziej istotnym elementem na mapie międzynarodowego transportu. Prognozy dla logistyki są niezwykle obiecujące, z kolei profesja logistyka uważana jest za zawód przyszłości.
 

Podwójny dyplom

Międzynarodowe akredytacje oraz intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami są potwierdzeniem wysokiego poziomu edukacji w Uczelniach Vistula. Dzięki umowom z London South Bank University oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii studenci Vistuli mają możliwość uzyskania podwójnego dyplomu z Informatyki oraz Zarządzania. 
Z kolei, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. Studenci tej uczelni mogą zdobyć dyplom aż trzech instytucji.
 
Zaprojektuj swoją przyszłość z Uczelniami Vistula! Sprawdź ofertę tegorocznych Dni Otwartych i wybierz te webinary, które cię interesują. 
Do zobaczenia 24 lipca!
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej uczelni: https://vistula.edu.pl/kandydat/dni-otwarte.

Komentarze (0)