Rekrutacja 2023/2024 na semestr letni – Akademia Śląska

Rekrutacja 2023/2024 na semestr letni – Akademia Śląska

Studia Katowice i woj. śląskie - Akademia Śląska

12.12.2023

Rekrutacja 2023/2024 na semestr letni – Akademia Śląska

18 grudnia 2023 r. rusza rekrutacja na semestr letni 2023/2024 na Akademii Śląskiej. W ofercie edukacyjnej uczelni znajduje się jedenaście kierunków studiów. Rozwiń swoje pasje, zdobądź nowe umiejętności i odkryj fascynujące obszary wiedzy – weź udział w rekrutacji i dołącz do akademickiej społeczności Akademii Śląskiej!


Oferta edukacyjna Akademii Śląskiej

Kandydaci rekrutacji na semestr letni 2023/2024 mogą aplikować na ponad 10 kierunków studiów. Na Wydziale Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu czekają na nich: Kierunek lekarski, który prowadzony jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim, Pielęgniarstwo oraz Ratownictwo Medyczne.
Z kolei na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach kandydaci mogą podjąć studia na Architekturze, Architekturze Wnętrz, Wzornictwie czy Grafice. Ponadto, czekają na nich także kierunki takie jak m.in.: Budownictwo, Mechatronika, Informatyka oraz NOWOŚĆ na Akademii Śląskiej – Zarządzanie.


Nowy kierunek studiów na Akademii Śląskiej

Studia na kierunku zarządzanie są gwarancją zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych zarówno w biznesie, sektorze publicznym, jak i społecznym. Program kształcenia umożliwi studentom budowanie relacji z ekspertami, wspierając rozwój nowoczesnych metod zarządzania. Studia na tym kierunku są przygotowaniem do kariery menadżerskiej. Uczestnicy zajęć rozwijają także swoje kompetencje. Ich zdobycie otworzy im drogę do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej lub prowadzenia startupu.


Jak wziąć udział w rekrutacji?

  • Dokonaj rejestracji na stronie: https://rekrutacja.wst.com.pl/
  • Dokonaj wyboru kierunku, wypełnij formularz rekrutacyjny i dokonaj niezbędnej opłaty rekrutacyjnej
  • Czekaj na potwierdzenie przyjęcia.

Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji AŚ pod numerem telefonu: 885 515 167 i 32 60 72 440, a także na e-mail: rekrutacja@akademiaslaska.pl.

Dołącz do społeczności Akademii Śląskiej, gdzie pasja spotyka się z wiedzą, a przyszłość zaczyna się teraz!

Komentarze (0)