Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Studia Kraków - Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

12.03.2024

Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

19 kwietnia 2024 roku odbędzie się Dzień Otwarty UKEN w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w gmachu głównym uczelni ul. Podchorążych 2. Do uczestnictwa zachęcani są wszyscy uczniowie szkół średnich. Potencjalni kandydaci na studia podczas dnia otwartego zapoznają się z ofertą edukacyjną uczelni, poznają także tajniki procesu rekrutacyjnego.


Porozmawiaj z przedstawicielami UKEN

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie jest najstarszą uczelnią pedagogiczną w Polsce, kształcącą najlepszych specjalistów z różnorodnych dziedzin społecznych i humanistycznych. Dni Otwarte UKEN w Krakowie są szansą na poznanie przedstawicieli kierunków studiów. Obecnie, w ofercie edukacyjnej uczelni jest 80 kierunków studiów i aż 200 specjalności!

Rozmowy z rówieśnikami oraz pracownikami placówki pozwolą rozwiać wasze wszystkie wątpliwości związane z rekrutacją, oraz studiowaniem na UKEN. Dowiecie się o możliwościach zakwaterowania w domach studenckich czy otrzymywania stypendium. Czekać na was będą reprezentanci organizacji studenckich, Samorządu Studentów i pracownikami Biura Rekrutacji, Działu Spraw Studenckich, Biura Karier i Współpracy z Absolwentami oraz Działu Promocji. Ponadto, będziecie mieli okazję wziąć udział w licznych warsztatach i wydarzeniach towarzyszących, których program poznamy już wkrótce.

Komentarze (0)