Dni Otwarte w Uniwersytecie Morskim w Gdyni (UMG) 2024

Dni Otwarte w Uniwersytecie Morskim w Gdyni (UMG) 2024

Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Uniwersytet Morski w Gdyni

01.03.2024

Dni Otwarte w Uniwersytecie Morskim w Gdyni (UMG) 2024

8 marca 2024 r. o godzinie 9:00 rozpocznie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Wydarzenie odbędzie się w budynku głównym UMG oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego UMG i potrwa do godziny 14:00.


Wydarzenie adresowane jest do wszystkich uczniów szkół średnich. Uczestnicy dnia otwartego zapoznają się z ofertą edukacyjną uczelni, zgłębią tajniki procesu rekrutacyjnego, a także będą mogli wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Dni otwarte na uczelni to doskonała okazja do poznania zarówno Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, jak i ludzi go tworzących, czyli studentów i wykładowców. To właśnie od nich dowiesz się z pierwszej ręki, jak wyglądają studia na UMG. Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, gdzie i na jakim kierunku chciałbyś rozpocząć swoją akademicką przygodę – przyjdź na Dni Otwarte Uniwersytetu Morskiego w Gdyni i przekonaj się na własnej skórze, jak może wyglądać twoja przyszłość!

więcej: https://umg.edu.pl/dla-kandydatowHarmonogram wydarzenia


Punkt informacyjny, godz. 9:00-14:00
Punkt informacyjny będzie się znajdował przy portierni budynku głównego Uniwersytetu oraz przy portierni budynku Wydziału Nawigacji.

Okiem kobiet – wyjątkowa prezentacja
Tegoroczne Dni Otwarte UMG przypadają w wyjątkowe święto – Dzień Kobiet, dwie kobiety związane z „Darem Młodzieży” pragnąc uczcić ten wyjątkowy dzień, przygotowały wyjątkową prezentację o pracy na morzu. Uczestnicy wydarzenia poznają Zofię Olchowy — II oficer „Daru Młodzieży” oraz Aleksandrę Marcinkowską — intendent na naszej szkolnej fregaci.

Stoiska wydziałów, godz. 9:00-14:00
W Auli im. T. Meissnera na uczestników czekać będą stosika wszystkich czterech wydziałów Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Koła naukowe
Również w Auli im. T. Meissnera znajdziecie reprezentantów uniwersyteckich kół naukowych, którzy specjalnie dla was przygotowali różnorodne doświadczenia, pokazy oraz konkursy. Na stoiskach znajdziecie m.in.: Naukowe Koło Badań Podwodnych SeaQuest, Naukowe Koło Innowacyjnych Systemów Transportowo-Logistycznych czy Koło e-Biznesu.

A może... kawa?
Członkowie Parlamentu Studenckiego będą czekać na uczestników w specjalnie przygotowanej strefie. Przy kawie opowiedzą im o działalności Parlamentu, organizowanych przez niego wydarzeniach, wśród których jest zbliżający się South Molo Festival.

 

Komentarze (0)