Dni Otwarte w Politechnice Lubelskiej (POLLUB) 2024

Dni Otwarte w Politechnice Lubelskiej (POLLUB) 2024

Studia Lublin - Politechnika Lubelska

04.03.2024

Dni Otwarte w Politechnice Lubelskiej (POLLUB) 2024

14 marca 2024 roku o godzinie 10:00 rozpocznie się dzień otwarty Politechniki Lubelskiej. Podczas wydarzenia, uczniowie szkół średnich zapoznają się z wydziałami uczelni, ich ofertą edukacyjną oraz warunkami studiowania i procesem edukacyjnym. Ponadto, będą mogli wziąć udział w szeregu atrakcji przygotowanych przez POLLUB.

Tegoroczne Dni Otwarte organizowane przez Politechnikę Lubelską to wydarzenie adresowane do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych, a przede wszystkim do maturzystów, którzy niedługo będą musieli zmierzyć się z wyborem kierunku studiów oraz uczelni. Na uczestników czekają liczne atrakcje, w tym inspirujące wykłady i warsztaty.

Dni otwarte na uczelni to okazja do poznania wszystkich wydziałów POLLUB, bowiem każdy z nich przygotował indywidualne programy wydarzenia. Na Wydziale Mechanicznym poznamy świat robotów, na Wydziale Matematyki i Informatyki Technicznej weźmiemy udział w warsztatach z Animated Drawings, z kolei na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki posłuchamy wykładu dotyczącego projektowania napędów do pojazdów elektrycznych.

więcej: https://pollub.pl/rekrutacja/kandydaci

 

POLLUB dni otwarte 2024 - harmonogram i terminy

14 marca 2024 roku w ramach Dni Otwartych Politechniki Lubelskiej na odwiedzających otworzą się: Wydział Mechaniczny, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, Wydział Budownictwa i Architektury, Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej, Wydział Zarządzania oraz Wydział Inżynierii Środowiska.

 

Wydział Mechaniczny

TERMIN: 14 marca 2024, godz. 10:00-14:00

Przykładowe wydarzenia: Pokaz statyczny śmigłowca, Projekt Hydros – wodorowy pojazd hybrydowy czy Wystawa pojazdów Made in Politechnika Lubelska.


 

Wydział Zarządzania

TERMIN: 14 marca 2024, godz. 11:00-13:30

Przykładowe wydarzenia: LOVE MARKETING, EYE – Tracking w analizie przekazu wizualnego czy Koszty zapasów- gra decyzyjna.


 

Wydział Inżynierii Środowiska

TERMIN: 14 marca 2024, godz. 11:00-14:00

Przykładowe wydarzenia: Wyzwania XXI w inżynierii środowiska, Metody na odpady – segregacja i recykling czy Odkrywanie świata przez kolory: szybkie metody oznaczania jonów w wodzie pitnej.


 

Wydział Matematyki i Informatyki Technicznej

TERMIN: 14 marca 2024, godz. 10:30-14:00

Przykładowe wydarzenia: Warsztaty z Animated Drawings, Warsztaty z wykładem o AI czy Warsztaty i pokazy. Robotyka mobilna.


 

Wydział Budownictwa i Architektury

TERMIN: 14 marca 2024, godz. 10:00-14:00

Przykładowe wydarzenia: Wycieczka po kampusie, Warsztaty rysunkowe Koła Malarstwa i Rysunku czy Wirtualna rzeczywistość w projektowaniu.

 

Wydział Elektrotechniki i Informatyki

TERMIN: 14 marca 2024, godz. 10:00-14:00

Przykładowe wydarzenia: Prezentacja studia multimedialnego, Prezentacja laboratorium AR (Augmented Reality – rozszerzona rzeczywistość), VR (virtual reality – rzeczywistość wirtualna czy Projektowanie napędów do pojazdów elektrycznych.

Komentarze (0)