Przygotuj się do matury z Uczelnią Vistula – bezpłatne powtórki online

Przygotuj się do matury z Uczelnią Vistula – bezpłatne powtórki online

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

07.03.2024

Przygotuj się do matury z Uczelnią Vistula – bezpłatne powtórki online

Maturzysto, zaczynasz planować swoje powtórki przed egzaminem? Podkręć tempo i efektywność nauki z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Uczelnie zapraszają na cykl powtórkowych spotkań online, na których zupełnie za darmo przygotujesz się do matury z matematyki i języka angielskiego.
 


Nadrób zaległości z Vistulą

Uczelnia Vistula zachęca wszystkich maturzystów do dołączenia do społeczności korzystającej z webinarów - „projekt Matura z Vistulą”. Podczas spotkań online odświeżysz swoją wiedzę, a przede wszystkim porządnie przygotujesz się do matury. Wraz ze specjalistami nadrobisz zaległości i przeanalizujesz zadania, które na przestrzeni kilku ostatnich lat sprawiały zdającym największy problem. Ponadto, otrzymasz ogrom praktycznych wskazówek – metod i trików, które przydadzą ci się zarówno podczas nauki do egzaminu, jak i w trakcie jego zdawania.Stań na wysokości zadania

Projekt Matura z Vistulą został powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie uczelni Vistula oraz na bazie najświeższych trendów w dziedzinie nauczania. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Maturzyści decydują się na uczestnictwo ze względą są rozwijających program webinarów oraz doświadczonych specjalistów je prowadzących. Powtórki z matematyki będą prowadzić nauczyciele z portalu matematykagryzie.pl. Natomiast powtórki z języka angielskiego poprowadzi Dorota Jabłońska, doradca metodyczny z języka angielskiego, egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.


Wygraj ze stresem

Celem przygotowań do matury nie jest jedynie ich przetrwanie, ale przede wszystkim osiągnięcie sukcesu, a w tym pomogą zdającym zajęcia Vistuli. W trakcie spotkań eksperci uczelni zapewnia ci merytoryczne wsparcie, praktyczne wskazówki, ale także pomogą ci zarządzać czasem w trakcie egzaminu. Webinary pomogą ci także pokonać maturę bez stresu, który nierzadko niweczy kilkumiesięczne przygotowania uczniów. Nie poddawaj się – uczelnie Vistula nauczą cię, jak go opanować.Przydatne e-booki

Dla tegorocznych uczestników Projektu Matura z Vistulą uczelnia przygotowała dodatkowe niespodzianki. Maturzyści dostaną również bezpłatne e-booki, z których nauczą się m.in.: jak skutecznie się uczyć, w jaki sposób szukać rzetelnych źródeł informacji i jak zadbać o dietę podczas maturalnego maratonu. W przygotowanych materiałach znajdą się również zadania powtórkowe z matematyki oraz języka angielskiego. E-booki dostępne są na: https://vistula.edu.pl/kandydat/matura.

Komentarze (0)