Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny UŁ zaprasza na Festiwal i Drzwi Otwarte 2024!

Wydział Ekonomiczno- Socjologiczny UŁ zaprasza na Festiwal i Drzwi Otwarte 2024!

Studia Łódź - Uniwersytet Łódzki

27.03.2024

Drzwi Otwarte oraz Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki na Wydziale Nauk Ekonomiczno- Socjologicznych UŁ

W czwartek, 18 kwietnia, odbędą się Drzwi Otwarte na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Ponadto organizatorzy zaproszą do uczestnictwa w kolejnym dniu Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki.

Drzwi Otwarte to wydarzenie, które adresowane jest do wszystkich zainteresowanych ofertą i działalnością wydziału, a w szczególności do przyszłych studentów. W ciągu jednego dnia będzie można zapoznać się z kierunkami kształcenia, działalnością kół naukowych i organizacji studenckich, jak również porozmawiać z pracownikami i studentami oraz wziąć udział w spacerze po wydziałowym kampusie.

Równolegle rozgrywać się będą kolejne wydarzenia w ramach XXIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki. W programie zaplanowano liczne wykłady i warsztaty, których tematyka obejmować będzie między innymi: ekonomię, socjologię, psychologię, ekologię czy pedagogikę. Uczestnicy zagłębią się między innymi w: problem przestępczości zorganizowanej w Meksyku, sposoby rozwijania kariery, zasady projektowania łańcuchów dostaw czy demografię najludniejszych krajów.

Drzwi Otwarte na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym oraz Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki rozpoczną się o godzinie 9:00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na zajęcia festiwalowe obowiązuje rejestracja, której można dokonać za pośrednictwem strony internetowej.

Szczegółowy harmonogram Drzwi Otwartych oraz wydarzeń festiwalowych dostępny jest na stronie internetowej: https://www.uni.lodz.pl/aktualnosc/szczegoly/drzwi-otwarte-i-xxiii-festiwal-nauki-techniki-i-sztuki-na-wydziale-ekonomiczno-socjologicznym-ul

 

Komentarze (0)