II edycja Szkoły Letniej #sUMmerschool - UMED w Łodzi ogłosił start rejestracji

II edycja Szkoły Letniej #sUMmerschool - UMED w Łodzi ogłosił start rejestracji

Studia Łódź - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

11.04.2024

II edycja Szkoły Letniej #sUMmerschool - UMED w Łodzi ogłosił start rejestracji

5 kwietnia 2024 roku rozpoczął się proces rejestracyjny na kolejną edycję sUMmer School - szkoły letniej organizowanej i prowadzonej przez studentów, doktorantów i pracowników naukowych UMED Łódź. Kandydaci mogą zgłaszać się do 12 maja 2024 r.

Szkoła Letnia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi jest tygodniowym oraz darmowym obozem naukowym. Wydarzenie adresowane jest do laureatów i finalistów olimpiad oraz najlepszych uczniów i uczennic klas trzecich i czwartych szkół ponadpodstawowych, którzy zainteresowani są podjęciem studiów medycznych.
 

 

sUMmer school

Obóz naukowy sUMmer school stwarza doskonałą okazję do poznania miasta Łodzi, uczelni i społeczności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wydarzenie potrwa sześć dni i przepełnione będzie inspirującymi warsztatami, ciekawymi spotkaniami ze studentami UMEDu oraz wycieczkami po Łodzi.

Szkoła Letnia UMED Łódź jest niepowtarzalną okazją dla uczniów do nawiązania bezpośredniego kontaktu z naukowcami. Wydarzenie rozwija indywidualność uczestników i często owocuje również decyzją o podjęciu pracy naukowej w przyszłości. W warsztatowym harmonogramie znalazły się m.in.: Ctrl+C Ctrl+V stomatologii – czyli jak powielić uzębienie, Basic DNA Procedures czy Warsztaty chirurgiczne „Jak szyć?”.


Uczniu, wyślij zgłoszenie do 12 maja 2024!
Wyniki zostaną ogłoszone 21 maja 2024 r., a Szkoła Letnia UMED w Łodzi odbędzie się już 10-15 czerwca 2024 r.

Komentarze (0)