Nowy kierunek studiów na Akademii Śląskiej w Rybniku – Pielęgniarstwo

Nowy kierunek studiów na Akademii Śląskiej w Rybniku – Pielęgniarstwo

Studia Katowice i woj. śląskie - Akademia Śląska

17.04.2024

Nowy kierunek studiów na Akademii Śląskiej w Rybniku – Pielęgniarstwo

Studiuj pielęgniarstwo w Akademii Śląskiej w Rybniku! Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi otworzył nowy kierunek studiów. Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 rusza już 6 maja 2024 r.

Pielęgniarstwo jest jednym z wiodących zawodów na rynku pracy. Osoby będące specjalistami w tej dziedzinie posiadają wszechstronne umiejętności medyczne. Kształcenie na kierunku pielęgniarstwo uczą studentów wykonywania profesjonalnej opieki pielęgniarskiej, posiłkowania się aktualną wiedzą w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentów oraz upowszechniania zdrowia i zapobiegania chorobom. Studentom umiejętności praktyczne będą przekazywali wykwalifikowani nauczyciele akademiccy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

 

 

Krok w stronę owocnej przyszłości

MATURZYSTO, zapisz się na studia już dziś i zrób krok w stronę owocnej przyszłości. Stań się częścią społeczności Akademii Śląskiej. Rekrutacja wystartuje 6 maja 2024 r.

Miejsce zajęć: Rybnik ul. Rudzka 13C
Rekrutacja: od 06.05.2024 r.
Szczegóły: www.akademiaslaska.pl

Akademia Śląska oferuje również studia w Zabrzu i Katowicach na kierunkach: Kierunek Lekarski, Ratownictwo Medyczne, Pielęgniarstwo, Architektura, Architektura Wnętrz, Wzornictwo, Grafika, Informatyka, Mechatronika, Budownictwo, Zarządzanie.

Komentarze (0)