Rekrutacja 2024/2025 w UTH w Warszawie startuje już 6 maja!

Rekrutacja 2024/2025 w UTH w Warszawie startuje już 6 maja!

Studia Warszawa - Uczelnia Techniczno - Handlowa im. H. Chodkowskiej w Warszawie

23.04.2024

Rekrutacja 2024/2025 w UTH w Warszawie startuje już 6 maja!

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie ogłosiła termin rozpoczęcia rekrutacji na rok akademicki 2024/2025. Już od 6 maja 2024 r. kandydaci na studia będą mogli dokonywać elektronicznej rejestracji! W ofercie edukacyjnej UTH znalazły się zarówno kierunki techniczne, menadżerskie, jak i ekonomiczne realizowane w ramach studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich czy podyplomowych.

 

Oferta edukacyjna UTH w Warszawie

W ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2024/2025 Uczelni Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie znalazło się 7 kierunków studiów pierwszego stopnia oraz ponad 25 specjalizacji. Wśród nich możemy wymienić m.in.: Social media & digital marketing, Kryminologia i kryminalistyka, Budowa i tuning samochodów, Transport-spedycja-logistyka (TSL), Business Marketing Management, Home design, Inżynieria oprogramowania, Budownictwo drogowe, Project Management, Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie.

W nadchodzącym roku akademickim do oferty edukacyjnej UTH dołączą także:

  • Nowości w ofercie studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich: Finance and trade, Public interiors design, Inżynieria danych, Inżynieria cyberbezpieczeństwa, Organizacja i bezpieczeństwo ruchu lotniczego,
  • Zarządzanie i finanse w organizacji – studia I st. w Płońsku, Zarządzanie w służbach bezpieczeństwa państwa – studia II st. w Płońsku.

 

Studia podyplomowe

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie oferuje również realizację studiów podyplomowych. Są one adresowane do absolwentów posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych, pragnących doskonalić dotychczas zdobyte umiejętności oraz kompetencje zawodowe, bądź dążących do poszerzenia zakresu swojej wiedzy w danej dziedzinie.

Przykładowe kierunki w ofercie studiów podyplomowych:

  • Agent celny
  • Zarządzanie BHP
  • Kadry i płace
  • Manager e-commerce
  • Trade & Customs Complliance Manager

 

Pełna oferta edukacyjna: https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow

Rejestracja kandydatów na studia: https://rekrutacja.uth.edu.pl/pl/

Komentarze (0)