6 maja 2024 r. wystartuje rekrutacja Akademii Śląskiej!

6 maja 2024 r. wystartuje rekrutacja Akademii Śląskiej!

Studia Katowice i woj. śląskie - Akademia Śląska

25.04.2024

6 maja 2024 r. wystartuje rekrutacja Akademii Śląskiej!

Po zakończeniu majówki, w poniedziałek 6 maja 2024 roku, rozpocznie się rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 w Akademii Śląskiej. Od tego dnia kandydaci mają możliwość rekrutacji na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz studia podyplomowe. To także okazja do skorzystania z PROMOCJI „NA START”. W ofercie edukacyjnej uczelni znalazło się ponad 10 różnorodnych kierunków studiów, takich jak m.in.: grafika, budownictwo czy kierunek lekarski.
 

Rekrutacja czas start!

Już od 6 maja 2024 r. rejestracji na studia będą mogli dokonać kandydaci na kierunki licencjackie, inżynierskie, jednolite magisterskie, magisterskie oraz osoby pragnące podjąć studia podyplomowe. Akademia Śląska kształci na trzech wydziałach: Wydziale Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi, Wydziale Architektury Budownictwa i Sztuk Stosowanych oraz Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych. Majowa rekrutacja jest również okazją do skorzystania z PROMOCJI „NA START”.


Kandydaci na studia 2024/2025 mają do wyboru ponad 10 kierunków studiów. Na Wydziale Nauk Medycznych mogą podjąć naukę na: kierunku lekarskim, pielęgniarstwie lub ratownictwie medycznym. Z kolei na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych na: architekturze, budownictwie, mechatronice, architekturze wnętrz, informatyce, wzornictwie oraz grafice. Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych oferuje kształcenie na kierunku zarządzanie.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej Akademii Śląskiej.

Akademia Śląska życzy powodzenia wszystkim tegorocznym maturzystom. Do zobaczenia na uczelni!

Komentarze (0)