Wystartowała rekrutacja 2024/2025 na MWSLiT we Wrocławiu

Wystartowała rekrutacja 2024/2025 na MWSLiT we Wrocławiu

Studia Wrocław - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

20.05.2024

Wystartowała rekrutacja 2024/2025 na MWSLiT we Wrocławiu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu poinformowała o rozpoczęciu rekrutacji na rok akademicki 2024/2025. W ofercie edukacyjnej uczelni znalazły się cztery kierunku studiów. Zarejestruj się już dziś i skorzystaj ze zniżki!

 

Rekrutacja czas start!

Maturzyści są już na półmetku egzaminów, niektórzy napisali już wszystkie. Najwyższa pora, aby zacząć myśleć o rekrutacji na studia. Osoby zainteresowane kształceniem w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu mogą już aplikować na wymarzony kierunek! Uczelnia oferuje edukację na czterech kierunkach studiów.

Na kierunek Logistyka mogą kierować wszystkie osoby zainteresowane optymalizacją procesów logistycznych w firmach oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw. Z kolei studia na kierunku Transport adresowane są do wszystkich osób, które pragną specjalizować się w organizowaniu i planowaniu przewozu towarów lub osób, an poziomie lokalnym i globalnych.

Budownictwo jest doskonałym wyborem dla kandydatów z pasją do projektowania, budowy oraz zarządzania infrastruktura. Natomiast kierunek Zarządzanie będzie idealny dla tych, którzy chcą zdobyć umiejętności kierownicze i przywódcze niezbędne do efektywnego zarządzania firmą czy zespołem w różnorodnych sektorach gospodarki.

 

Obowiązujące promocje

Maturzysto, zarejestruj się na studia już dziś i skorzystaj z obowiązującej zniżki na wpisowe oraz dla tegorocznych maturzystów. Studia w MWSLiT dzięki kontaktom z praktykami i szeroką współpracą z firmami z branży TSL, pozwalają oprócz wiedzy zdobyć również doświadczenie. Obecnie obowiązują następujące promocje:

  • 0 zł wpisowego dla tegorocznych maturzystów. Zniżka obowiązuje od 06 do 20 maja 2024 r.
  • Ile procent z egzaminu zawodowego, tyle zniżki na pierwsze czesne (promocja dotyczy płatności miesięcznych, pod uwagę bierzemy średnią procentową za egzamin z części pisemnej i części praktycznej) oferta dotyczy: technika logistyka, technika spedytora, technika budownictwa, technika transportu kolejowego, technika eksploatacji portów i terminali
  • DLA ABSOLWENTÓW MWSLiT studiów I stopnia: 10% zniżki na czesne przez trzy semestry na studia II stopnia.

Uwaga! Promocje nie łączą się z innymi rabatami.

 

Komentarze (0)