Zagwarantuj sobie solidne fundamenty dla przyszłości – studiuj w Uczelni Vistula!

Zagwarantuj sobie solidne fundamenty dla przyszłości – studiuj w Uczelni Vistula!

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

20.05.2024

Zagwarantuj sobie solidne fundamenty dla przyszłości – studiuj w Uczelni Vistula!

"Jakie studia wybrać? Na pytanie, które stawiają dziś tysiące młodych ludzi odpowiedź jest prosta – gdy czasy są niepewne, sięgaj po bezpieczne rozwiązania, które zagwarantują ci pewną przyszłość. Sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Rekrutacja na studia w roku akademickim 2024/2025 trwa."

 

Uczelnie Vistula

Uczelnie Vistula posiadają bogatą historię, tradycję, wybitnych wykładowców oraz osiągnięcia w pracy naukowej. Akademia Finansów i Biznesu Vistula należy do grona najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce działa. Jej działalność datuje się na ponad trzydzieści lat. Z kolei Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula funkcjonuje od ponad ćwierć wieku.

W ofercie edukacyjnej Uczelni Vistula znalazły się studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie i podyplomowe, a także studia MBA oraz Seminarium Doktorskie. Kandydat może zdecydować się na studia w języku polskim lub angielskim. Uczelnia umożliwia studiowanie zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne oraz online. Warto zaznaczyć, że programy kształcenia Vistuli są dostosowane do wymagań rynku i konsultowane z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego.

 


Atuty studiowania na Uczelniach Vistula

Uczelnie Vistuli mogą pochwalić się sporym uznaniem i popularnością na polskim rynku edukacyjnym. Potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula są prestiżowe, międzynarodowe akredytacje:

  • ACCA,
  • PMI GAC,
  • CEEMAN,
  • AICPA & CIMA,
  • THE ICE.


Podczas studiów w Uczelniach Vistula zyskasz niezbędną wiedzę i rozwiniesz kompetencje kluczowe w dzisiejszych czasach. Absolwent uczelni charakteryzuje się kreatywnością, elastycznością i umiejętnością pracy w grupie. Posiadają również praktyczne umiejętności, dzięki którym są w stanie stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom na dynamicznie rozwijającym się rynku pracy.
 


Oferta kształcenia

Władze Akademii Finansów i Biznesu Vistula doskonale zdają sobie sprawę, że każdy student ma zupełnie inne cele i aspiracje zawodowe. Dlatego w ich ofercie kształcenia znajdziesz szeroki wybór kierunków i specjalności dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb!


W gronie najpopularniejszych kierunków znalazły się: Informatyka, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. Ponadto, kandydaci mogą zdecydować się na podjęcie studiów na kierunkach takich jak: Analityka biznesu i bezpieczeństwa, Logistyka, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Grafika, Filologia angielska oraz Architektura. Absolwenci szkół średnich cenią również studia na kierunku stosunki międzynarodowe.


Do oferty edukacyjnej Uczelni Vistula dołączyły: Studia azjatyckie – Japonia, Korea, Wietnam, Psychologia w biznesie oraz Konsultant językowy w biznesie.
 


Wsparcie dla studentów

Uczelnie Vistula oferują bogate programy staży oraz praktyk. Pozostają we współpracy z biznesem, w tym z wiodącymi firmami doradczymi, PwC i KPMG, dzięki czemu studenci mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami. Studia na Vistuli przewidują również uczestnictwo w Targach Pracy dwa razy w roku. Studenci mają do dyspozycji również portal E-Kariera, dzięki któremu mogą zaplanować własną ścieżkę rozwoju.

Ponadto, Vistula rozwija współpracę z wieloma zagranicznymi uniwersytetami w zakresie wymiany studentów i kadry, a także w obszarze badań naukowych. Dzięki tej współpracy studenci mogą zdobyć podwójny dyplom – Vistuli oraz London South Bank University (LSBU) – Zarządzanie i Centria University of Applied Sciences w Finlandii – Zarządzanie oraz Informatyka.

 


Innowacje w procesie nauczania

Uczelnie Vistula z sukcesem wprowadzają innowacje do procesu edukacyjnego. Program kształcenia przewiduje wykorzystywanie nowych technologii, co umożliwia studentom kształcenie na niektórych kierunkach w formie online. Studia te na przestrzeni kilku ostatnich lat znacznie zyskały na popularności.

Co istotne, w trakcie studiów online studenci mogą korzystać ze stypendiów, programu Erasmus, czy ze wsparcia uczelni w realizacji praktyk zawodowych. Student w trybie online posiada takie same przywileje jak studenci studiów stacjonarnych.

Komentarze (0)