Studia podyplomowe MBA na Collegium Civitas – od teraz wyłącznie on-line

Studia podyplomowe MBA na Collegium Civitas – od teraz wyłącznie on-line

Studia Warszawa - Collegium Civitas w Warszawie

Studia Warszawa - Collegium Civitas w Warszawie

Studia podyplomowe MBA na Collegium Civitas – od teraz wyłącznie on-line

Studia podyplomowe MBA (Master of Business Administration) skutecznie podnoszą kompetencje zawodowe kadry menedżerskiej. W ich programie kształcenia znalazły się takie treści, które pozwalają na uzupełnienie i rozwiniecie wiedzy kierunkowej w obszarze zarządzania. Obecnie na Collegium Civitas dyplom MBA można zdobyć w jeszcze bardziej sprzyjających warunkach, ponieważ zajęcia odbywają się w trybie on-line!

Zajęcia są prowadzone za pośrednictwem platformy e-learningowych. Taka elastyczna forma nauki dostosowana jest do oczekiwań słuchaczy, którzy najczęściej już rozwijają się zawodowo jako pracownicy kierownictwa w obszarze finansów, marketingu czy sprzedaży.

Studia MBA na Collegium Civitas są niezwykle elastyczne – do programu można dołączyć w dowolnym momencie, a cały kurs twa zaledwie 12 miesięcy. Jeśli zależy ci zatem na dodatkowym rozwoju kompetencji związanych z zarządzaniem, to te studia podyplomowe czekają właśnie na ciebie! Warto podkreślić, że wszystkie zajęcia wpisane w kurs odbywają się w języku angielskim, co stanowi dodatkowy atut. Collegium Civitas przytacza rankingi i badania, według których absolwenci MBA mogą liczyć na szybki rozwój zawodowy, któremu towarzyszy także satysfakcjonujące wynagrodzenie.

 

Studia MBA to aż osiem modułów tematycznych:

  • zarządzanie;

  • biznes cyfrowy;

  • zarządzanie zmianami;

  • strategiczne zarządzanie marketingowe;

  • badania naukowe;

  • rachunkowość zarządcza i podejmowanie decyzji;

  • międzynarodowa rachunkowość finansowa;

  • liderzy i organizacje.

 

Studia podyplomowe MBA na Collegium Civitas mają przede wszystkim wymiar praktyczny. Kursanci analizują różnorodne sytuacje związane z zarządzaniem, a intuicyjna platforma e-learningowa pomaga w przyswajaniu kolejnych partii materiału. Przypomnijmy, że Collegium Civitas współpracuje z renomowanym austriackim partnerem –firmą POBS. Dostarcza ona od ponad 10 lat programy e-learningowe dla najlepszych uczelni w Niemczech, Austrii czy Szwajcarii.

Studia MBA kończą się przygotowaniem pracy, która przedstawiana jest w formie profesjonalnej prezentacji ustnej. Egzamin ten ma również formę zdalną – kursanci korzystają wtedy z dostępnych narzędzi takich jak Go Web, Skype itd.

Collegium Civitas to uczelnia, którą charakteryzują wysokie standardy nauczania oraz ugruntowana pozycja na rynki akademickim. Na studentów czekają unikatowe specjalności oraz studia dualne. Uczelnia dba również o zagwarantowanie płatnych stażów oraz o kontakt studentów z firmami partnerskimi.

więcej

 

Komentarze (0)