Kurs cyberbezpieczeństwa HackerU – wiedza, rozwój, gwarancja pracy

Kurs cyberbezpieczeństwa HackerU – wiedza, rozwój, gwarancja pracy

Kurs cyberbezpieczeństwa HackerU – wiedza, rozwój, gwarancja pracy

 

Kurs cyberbezpieczeństwa HackerU – wiedza, rozwój, gwarancja pracy

 

czym jest cyberbezpieczeństwo

jak wygląda kurs z cyberbezpieczeństwa

jakie przewagi ma kurs nad studiami

jak wygląda praca w cyberbezpieczeństwie

 

Cyberbezpieczeństwo – co to jest?

Cyberbezpieczeństwem określić można zespół różnorodnych technik, metod i procesów, które pomogą ochronić sieci informatyczne, dane czy nawet urządzenia przed atakami hakerów. Dziś jest ono szczególnie ważne – współcześnie bowiem Internet jest jedną potężną platformą transakcyjną.

To w Internecie coraz częściej robimy zakupy, zakładamy konta oszczędnościowe czy korzystamy z bankowych aplikacji mobilnych. Jeszcze kilkanaście lat temu, nikt nie wyobrażał sobie, że przez Internet w kilka minut będzie można wypełnić PIT lub mieć dostęp do swojej historii leczenia. Jesteśmy więc świadkami cyfrowej rewolucji, która wiąże się również z wieloma niebezpieczeństwami.

Cyberbezpieczeństwo pozwala więc na wprowadzenie nowych, przemyślanych strategii sprawiających, że nasze aktywności w sieci będą po prostu bezpieczne. Generuje to także zapotrzebowanie na specjalistów właśnie w tym sektorze, którzy dysponować będą kwalifikacjami pozwalającymi na ochronę działań podejmowanych między innymi w Internecie. Potencjał cyberbezpieczeństwa dostrzegają uczelnie i dziś można znaleźć w całej Polsce propozycje kształcenia na tym kierunku. Już kilka uczelni w Polsce poszło o krok dalej i we współpracy z HackerU realizują kurs cyberbezpieczeństwa.

zobacz jakie uczelnie

 

Kurs cyberbezpieczeństwa HackerU – co trzeba o nim wiedzieć?

HackerU jest jednym z wiodących i najlepszych Instytutów Szkoleniowych, który specjalizuje się w cyberbezpieczeństwenie. Od 20 lat zajmuje się on dostawą na skalę globalną usług edukacyjnych, konsultingowych i szkoleniowych z obszaru Cyber Security i wykorzystuje zaawansowane metody nauczania cybernetycznego.

Warto podkreślić, że kursy oraz programy dydaktyczne tworzone przez HacerkU są opracowywane wraz z ekspertami z Izraela. Ze starannie opracowanych programów korzystają ośrodki akademickie i uczelnie na całym świecie – USA, Azji czy Europie. Dziś także jeden z programów dydaktycznych dostępnych jest również w Polsce w formie wygodnego kursu online!

Kurs HackerU jest zadedykowany zarówno specjalistom z branży IT, jak i osobom początkującym, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z cyberbezpieczeństwem. To oznacza, że wykształcenie z tego obszaru będzie można zdobyć niezależnie od poziomu swojego wykształcenia i doświadczenia. Kurs pozwoli więc zadbać o uzupełnienie czy też wzbogacenie kwalifikacji. Pozwoli także w planowaniu swojej przyszłej ścieżki kariery!

 

Jak wygląda sam kurs?

 1. Rozmowa telefoniczna z doradcą o charakterze kwalifikacyjnym. Pomoże ona określić indywidualne predyspozycje, które mogą znacząco ułatwić naukę. Doradca odpowie także na wszystkie nurtujące pytania przyszłych kursantów. Rozwianie wątpliwości oraz określenie predyspozycji pomoże podjąć decyzję, czy HackerU kurs cyberbezpieczeństwa będzie dobrym wyborem.
 2. Kurs wstępny. Trwa on miesiąc i ma charakter niezobowiązujący. Oznacza to więc, że kursanci w jego trakcie będą mogli w próbnych warunkach przetestować, jak wygląda nauka. Po jej zakończeniu zadecydują także, czy chcą kształcić się dalej. Rezygnacja z kursu na tym etapie nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami. Taka formuła jest bezpieczna oraz uczciwa – kursanci nie ryzykują w ciemno.
 3. Kurs główny. Trwa on 6 miesięcy. Kursanci w jego trakcie uczestniczą w wykładach oraz ćwiczeniach, które zostały opracowane przez ekspertów z Izraela zajmujących się na co dzień cyberbezpieczeństwem.

sprawdź jak wygląda kurs

 

Trzeba przyjrzeć się również kwestiom organizacyjnym kursu. Ma on charakter online z wykładami na żywo w trybie weekendowym. Kursanci będą więc mogli uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy im odpowiedni sprzęt oraz dostęp do Internetu.  Rekrutacja prowadzona jest w trybie ciągłym.

zobacz jak wygląda aplikacja

 

hackeru cyberbezpieczeństwo kurs

 

HackerU kurs – co daje mu przewagę nad studiami?

Cyberbezpieczeństwo to branża, której warto przyjrzeć się z bliska podczas planowania swojej przyszłej edukacji, a co za tym idzie – kariery. Wiele młodych osób zastanawia się jednak, czy wybrać kursy czy może zdecydować się na co najmniej 3,5 roku kształcenia (tyle trwają studia na kierunku cyberbezpieczeństwo w Polsce).

Swoją decyzję zawsze warto dostosować do indywidualnych potrzeb, kursy HackerU mają jednak swoje niezaprzeczalne plusy. Warto poznać je wszystkie, by przekonać się, że nie zawsze trzeba kształcić się przez kilka żmudnych i długich semestrów.

 

Co sprawia, że kurs HackerU jest tak atrakcyjny i wyróżnia się na tle propozycji przygotowanych przez uczelnie?

 • Czas trwania. Kurs – wraz z etapem wstępnym trwa łącznie 7 miesięcy. Będzie on czasem intensywnej nauki, którą przesycą praktyczne zadania, ćwiczenia i laboratoria z obszaru cyberbezpieczeństwa. Kursanci poznają wyłącznie te zagadnienia przydatne w pracy zawodowej. Oznacza to więc, że w kursie HackerU nie ma ani miejsca ani czasu na bezwartościowe zajęcia, które jakkolwiek muszą wypełnić siatkę dydaktyczną.

 

 • Praktyczny program kształcenia. Kurs został opracowany przez specjalistów, którzy na co dzień zajmują się cyberbezpieczeństwem. Eksperci z Izraela zadbali o to, by w trakcie kształcenia zostały wykorzystywane zaawansowane metody nauczania cybernetycznego. Program jest opracowany w zgodzie z najnowszą wiedzą i trendami i co najważniejsze – kursanci uczestniczyć będą w zajęciach praktycznych. Czekają na nich laboratoria cybernetyczne organizowane na platformach Cywar.

 

 • Zajęcia prowadzone przez praktyków. Osoby, które zdecydują się na kurs HackerU będą uczestniczyć w zajęciach, które prowadzone są przez osoby nie tylko o wszechstronnej wiedzy, ale przede wszystkim umiejętnościach, a te gwarantuje wyłącznie praca w zawodzie. Wykłady i ćwiczenia będą więc prowadzone przez praktyków na co dzień zajmujących się cyberbezpieczeństwem. To duża przewaga nad kształceniem akademickim, gdzie prowadzeniem zajęć zajmują się często sami teoretycy, którzy nigdy nie zetknęli się z praktycznymi wyzwaniami w obszarze cyber security.

 

 • Indywidualne podejście do kursanta. Wykłady online, laboratoria i ćwiczenia organizowane w czasie rzeczywistym sprawią, że każdy uczestnik kursu nigdy nie zostanie zostawiony sam z własnymi problemami i wątpliwościami. Kursanci będą mogli korzystać z nieustannego wsparcia wykładowców, którzy służą radą, pomocą i szczegółowymi wyjaśnieniami.

 

 • Weekendowa, elastyczna forma organizacji zajęć. Organizacja kursu odpowiada na wyzwania współczesnego świata. Osoby biorące w nim udział będą mogły z powodzeniem połączyć ze sobą inne aktywności, a w tym także pracę na pełen etat dającą możliwość równoległego zdobywania doświadczenia. Kurs HacerU będzie także doskonałym rozwiązaniem dla studentów, którzy chcą zadbać o interdyscyplinarne wykształcenie.

 

 • Gwarancja pracy w zawodzie. To jeden z elementów, który pokazuje, jak cennym doświadczeniem będzie ukończenie kursu. Jego absolwenci – po pomyślnym zdaniu międzynarodowego egzaminu i otrzymaniu certyfikatu – będą mogli liczyć na stabilne zatrudnienie. W praktyce oznacza to więc, że zakończenie kursu i zdanie egzaminów certyfikujących jest jednoznaczne z gwarantowanym otrzymaniem pracy.

 

HackerU przygotowało więc innowacyjny, starannie opracowany kurs. Pozwoli on nie tylko zdobyć doskonałe wykształcenie odzwierciedlające zapotrzebowanie aktualnego rynku pracy. Po jego zakończeniu nie trzeba się będzie także martwić o swoją zawodową przyszłość –  a żadne studia nigdy nie stają się gwarantem pracy. Zobacz dostępność >

 

Warto przyjrzeć się również programowi dydaktycznemu, który charakteryzuje kurs HackerU. Ma on wpisany w swoją formułę ścieżkę kształcenia Red Team zakładającą poznanie praktycznych aspektów pracy w branży dzięki laboratoriom cybernetycznym.

Uczestnicy kursu w trakcie siedmiu miesięcy wytężonej, ale i efektywnej nauki nauczą się, jak:

 • wyglądają cyberataki stymulowane na żywo;
 • zapewniać bezpieczeństwo baz danych różnego rodzaju;
 • wygląda przeprowadzanie testów penetracyjnych.

zobacz jak wygląda program kursu

 

Co więcej – kursanci poznawać będą również praktyczne metody działań hakerów. Dowiedzą się między innymi, jak hakerzy:

 • tworzą broń cybernetyczną;
 • włamują się do sieci WI-FI;
 • piszą wirusy;
 • kradną dane do logowania;
 • wykrywają luki w systemach.

 

hackeru kursy z cyberbezpieczeństwa

 

Cyberbezpieczeństwo – perspektywy zatrudnienia

Cyberbezpieczeństwo jest jednym z tych obszarów, który cieszy się coraz większą popularnością właśnie ze względu na perspektywy rozwoju kariery zawodowej. Pomyślne ukończenie kursu HackerU oraz zdanie międzynarodowego egzaminu da gwarancję pracy i zatrudnienie u jednego z partnerów firmy. Dowiedz się o tym więcej

Trzeba pamiętać jednak, że sektor związany z cyber security prężnie rozwija się na całym świecie, co generuje wciąż nowe zapotrzebowanie na świetnie wykształconych specjalistów.

Każdy kto postawi na rozwój wiedzy i umiejętności związanych z cyberbezpieczeństwem może mieć niemal pewność, że jego kariera rozwijać będzie się dynamicznie zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej na stanowiskach takich jak:

 • pentester;
 • specjalista ds. cybersecurity;
 • audytor ds. bezpieczeństwa;
 • doradca w zakresie bezpieczeństwa systemów i sieci;
 • administrator systemów;
 • kierownik projektów IT itd.

 

Specjaliści związani z cyberbezpieczeństwem mogą śmiało ubiegać się także o zatrudnienie w różnorodnych organizacjach rządowych, siłach zbrojnych, korporacjach. Mogą oni ubiegać się także o zatrudnienie w centrach danych, firmach działających w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym czy w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją oprogramowania, sprzętów oraz systemów informatycznych.

O tak ciekawą ścieżkę kariery pomogą zadbać nie tylko studia. Nowoczesny i przemyślany kurs HacerU pozwoli zdobyć niezbędne kwalifikacje w 7 miesięcy. O swoją przyszłą karierę warto zadbać już dziś i zdecydować się na kształcenie oparte na doświadczeniu specjalistów do spraw cyberbezpieczeństwa, którzy są najlepsi w tym, co robią.

zobacz jak wyglądają zapisy

 

Komentarze (16)

jacek odpowiedz

byłem na pierwszym etapie, trenerzy na zajeciach są bardzo dobrzy. w maju zaczynam glowny kurs to dam update

xunil_ilak odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

dla wszystkich pytajacych. cena calego kursu wynosi 23.000 brutto.

Tom W odpowiedzi do: xunil_ilak odpowiedz

Dzisiaj przez telefon mi mówili że Cena kursu 7 miesięcy. To 700zł tylko.

grzesyo odpowiedz

Jaka cena za drugi etap? jakie są koszta w sumie?

miko92 odpowiedz pokaż odpowiedzi (2)

7 miesięcy wygląda ciężko ... ale Izrael jest dobry w cyber, więc może warto. Tylko chyba lepiej to na UW robić

zielina W odpowiedzi do: miko92 odpowiedz

fakt, 7 miesięcy kjażdy weekend... ale wciąż lepiej niż studia 3,5 roku XD

chudy21 W odpowiedzi do: zielina odpowiedz

@miko92 mozna sie zawsze zapisac na kurs probny

Profesor odpowiedz

Brzmi intrygująco , kiedy startuje kurs ?

jan76 odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

a jaka cena?

jam123 W odpowiedzi do: jan76 odpowiedz

700 zł za pierwszy etap

sasero odpowiedz pokaż odpowiedzi (3)

O, artykuł o kursie, który wyskakiwał mi na fejsie :P. Czy wiadomo jak to wygląda z tą gwarancją pracy? W sensie, czy to dla wszystkich no i jaka jest w ogóle ich skutecznośc?

Alka W odpowiedzi do: sasero odpowiedz

Tak, gwarancja pracy jest jak podpisujesz umowę, nawet jest gwarancja ile minimalnie będziesz zarabiać - wiem, bo mój chłopak jest akurat na kursie, ja to na pewno bym akurat nie ogarnęła ;)

Adam W odpowiedzi do: sasero odpowiedz

Dzwoniłem ostatniodo infolinii, chciałem wlasnie podpytac o tą gwarancję zatrudnienia. Miła pani udzieliła mi informacji, że kursy w Polsce jeszcze trwają, więc nie ma póki co konkretnych danych o skuteczności. Ogólnie firma głównie działa w Izraelu i w USA (z tego co czytałem w sieci to Uniwersytet w Michigan jest dośc mocno zaanagzowany), więc cały program i model nauki zaczerpnięty jest stamtąd, podobno przetestowany, ale zobaczymy jak bedzie na rynlu polskim.

To on W odpowiedzi do: Alka odpowiedz

Polecam dokładne przeczytanie załącznika w którym jest mowa o tej "gwarancji zatrudnienia". Sprawa wcale nie jest tak oczywista.

Martynaa odpowiedz

Kurs poleciła mi koleżanka, która już bierze udział w drugim etapie kursu, czyli głównym. Studiuje europeistyke dziennie i daje radę ciagnać jeszcze ten kurs weekendowo, więc stwierdziłam, czemu nie ja? Jestem dopiero przed etapem próbnym, przekonam się czy to dla mnie na własnej skórze, ale jestem dobrej myśli. Czytałam dobre opinie, ale chcę się sprawdzić sama,, jestem z tych co lubią sami czegoś spróbować i powiedzieć jak jest.

dociekliwy haker odpowiedz

super sprawa taki kurs