UAM. Zbliża się Dzień Kandydata!

UAM. Zbliża się Dzień Kandydata!

Studia Poznań - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

27.01.2022

UAM. Zbliża się Dzień Kandydata!

W piątek, 3 grudnia, odbędzie się Dzień Kandydata na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydarzenie skierowane do maturzystów zostanie przeprowadzone w formie online.

Dzień Kandydata to wydarzenie, dzięki któremu kandydaci na studia będą mogli poznać bliżej uczelnię, jak również pozyskać wiele cennych informacji na temat procesu rekrutacji, warunków studiowania, wymiany studenckiej, pomocy materialnej, czy działalności organizacji studenckich. W wydarzeniu wezmą udział nie tylko poznańskie wydziały, lecz również wydziały zamiejscowe w Kaliszu oraz filie w Gnieźnie, Pile i Słubicach.

Spotkanie dla przyszłych studentów zostanie przeprowadzone online, przy użyciu specjalnej platformy internetowej, na którą będzie można wejść także po zakończeniu wydarzenia. Co ważne, aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować.

Dzień Kandydata na UAM rozpocznie się o godzinie 13:00, a od godziny 14:15 zainteresowani będą mogli uczestniczyć w specjalnych wideo-rozmowach wydziałowych lub kierunkowych, podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące studiów. Dzień Kandydata organizowany jest już po raz czwarty. Ostatnia edycja, również realizowana w trybie online, zgromadziła 18 tysięcy użytkowników.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Komentarze (0)