Programowanie

Programowanie

Programowanie

Artykuł archiwalny

Kierunek może nie być dostępny w ofercie uczelni. Informację należy zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Programowanie – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje kandydatom wybór pośród najpopularniejszych kierunków. Jednym z nich jest Informatyka, a w jej ramach zainteresowani mogą rozpocząć naukę w odrębnej ścieżce kształcenia, jaką jest Programowanie, prowadzoną na studiach pierwszego stopnia.  

Programowanie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zakłada poznanie tajników programowania, począwszy od teorii kompilacji, na tworzeniu aplikacji biznesowych kończąc. W ramach zajęć, studenci otrzymują możliwość odbywania szkoleń technicznych z nowoczesnych języków i środowisk programowania, prowadzonych w oparciu o programy szkoleniowe takich firm jak Microsoft czy Oracle.

Jakie zagadnienia znajdują się w programie nauczania? Między innymi: programowanie obiektowe, algorytmy i struktury danych, technologie sieciowe, bazy danych, sztuczna inteligencja, narzędzia CASE, zarządzanie projektami informatycznymi. Absolwent Programowania znajdzie zatrudnienie w firmach informatycznych, przy tworzeniu oprogramowania i dokumentacji, nadzorowaniu jakości produktów informatycznych czy też tworzeniu i utrzymaniu standardów kodu źródłowego i dokumentacji.

Wybór uczelni bywa skomplikowany. Zainteresowani kształceniem potrafią zagubić się w ofertach kształcenia, specjalności, zasadach rekrutacyjnych. Jakie ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opinie? Tomek, student Programowania mówi:

„Od razu wiedziałem, że chcę studiować Programowanie i wiedziałem także, że chcę studiować w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Co mnie przekonało? Chociażby to, że w toku nauki mogę uzyskać prestiżowe certyfikaty, a zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Programowanie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania:

Absolwent Programowania w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • przechowywania i przetwarzania danych,
  • bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • modelowania i analizy procesów biznesowych,
  • programowania obiektowego,
  • eksploracji danych.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po ścieżce kształcenia Programowanie:

Absolwent ścieżki kształcenia Programowanie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może znaleźć zatrudnienie w:

  • branży IT.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Komentarze (0)