Lotnictwo ogólne / General Aviation

Lotnictwo ogólne / General Aviation

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - kierunki studiów

Lotnictwo ogólne / General Aviation – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to prywatna uczelnia, oferująca kandydatom kierunki zarówno w języku polskim, jak i języku angielskim. W gronie tych drugich znajduje się General Aviation, czyli Lotnictwo ogólne, prowadzone na studiach pierwszego stopnia.

Najważniejszym założeniem nauki jest przybliżenie studentom zjawiska General Aviation, czyli lotów stanowiących większość ruchu lotniczego na świecie, wykonywanych przez ponad 362 000 statków powietrznych. General Aviation w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania to także szansa na zdobycie prestiżowego certyfikatu, potwierdzającego średnio-zaawansowane kompetencje w zakresie korzystania z programu ARCPort, będącego symulatorem pracy portu lotniczego.

Program nauczania zawiera takie zagadnienia jak: airgraft financing, general aviation operations, aviation marketing, airport management. Absolwenci kierunku mogą znaleźć zatrudnienie w międzynarodowym rynku przewozów lotniczych, sektorze HR, czy firmach zajmujących się analizami finansowymi i ekonomicznymi.

Podejmowanie decyzji o wyborze szkoły wyższej nierzadko sprawia problemy. Kandydaci porównują oferty edukacyjne, poziom kształcenia, listę realizowanych przedmiotów. Jakie ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opinie? Jarek, student General Aviation mówi:

„Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje nowoczesne kierunki, dzięki którym można znaleźć pracę w dowolnym miejscu na świecie. „

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując General Aviation w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania:

Absolwent General Aviation w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • rozwoju rynku lotniczego w Polsce i na świecie,
  • prawa i przepisów lotniczych,
  • metod organizacji i zarządzania,
  • marketingu.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku General Aviation:

Absolwent kierunku General Aviation w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może znaleźć zatrudnienie w:

  • międzynarodowym rynku przewozów lotniczych,
  • firmach zajmujących się audytami,
  • w sektorze HR,
  • firmach zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz analizami ekonomicznymi i finansowymi.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia inżynierskie wybrać

Studia inżynierskie w Rzeszowie

WSIZ w Rzeszowie kierunki

Jakie są kierunki inżynierskie w Rzeszowie

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)