Zarządzanie międzynarodowe / International Management

Zarządzanie międzynarodowe / International Management

Zarządzanie międzynarodowe / International Management

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - kierunki studiów

Zarządzanie międzynarodowe / International Management – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to bogata oferta kierunków kształcenia, w tym realizowanych w języku angielskim. Wśród nich znajduje się International Management, czyli Zarządzanie międzynarodowe, prowadzone na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

Istotą kształcenia jest poznanie narzędzi, dających podstawę do efektywnego zarządzania nowoczesną firmą. Studenci zapoznają się z zasadami komunikacji międzynarodowej, podstawami logistyki, czy specjalistycznym, biznesowym językiem angielskim.  

Program nauczania składa się z następujących przedmiotów: prognozowanie i symulacje procesów ekonomicznych, prawo gospodarcze, analityka biznesowa, zarządzanie strategiczne, zarządzanie wartością firmy, ekonomia menedżerska, zarządzanie jakością, zarządzanie łańcuchem dostaw. Absolwenci kierunku sprawdzą się w rolach menedżerów, doradców ubezpieczeniowych, specjalistów do spraw marketingu, specjalistów do spraw reklamy i promocji, specjalistów do spraw kontaktów w obrocie gospodarczym.

Każdy kandydat, przed podjęciem ostatecznej decyzji musi zadać  sobie kilka istotnych pytań. Kierunek studiów, uczelnia, miasto – by połączyć wszystkie zagadnienia, warto zapytać: Jakie ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opinie? Ewa, studentka International Management mówi:

„Studia anglojęzyczne w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to świetna okazja do poznania zasad rządzących międzynarodowym biznesem. Poznajemy także specjalistyczny język, rodzaje relacji panujących w biznesie i sposoby rozwijania własnych pomysłów. Polecam każdemu kto myśli o własnym biznesie w znacznie szerszym, światowym zasięgu.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując International Management:

Absolwent International Management w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • struktur wielokulturowego środowiska biznesowego,
  • zarządzania wartością firmy,
  • analityki biznesowej,
  • symulacji procesów ekonomicznych.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku International Management:

Absolwent kierunku International Management w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może znaleźć zatrudnienie jako:

  • menedżer,
  • doradca ubezpieczeniowy,
  • specjalista do spraw marketingu,
  • specjalista do spraw reklamy i promocji,
  • specjalista do spraw handlu,
  • właściciel przedsiębiorstwa prowadzącego działalność gospodarczą w Internecie.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

 

 # MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia zarządzanie wybrać

Studia na kierunku Zarządzanie - wszystko co musisz wiedzieć

WSIZ w Rzeszowie kierunki

Jakie są kierunki zarządzanie w Rzeszowie

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)