Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

wsb studia wrocław

O uczelni – Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu powstała w 1998 roku i od początku istnienia założyła sobie prowadzenie kształcenia w nowatorski sposób. Mówiąc o nim należy wspomnieć o programach nauczania, czy zespole wykładowców, ale nie wolno zapominać o samym charakterze studiowania, pewnym stylu realizacji tego procesu, który przede wszystkim ma być wygodny i efektywny dla studenta.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest uczelnią oferującą popularnie kierunki kształcenia, których programy są wynikiem badań i obserwacji rynku, aby pozyskiwana wiedza odpowiadała standardom i wymaganiom współczesności, zwłaszcza tej o biznesowym profilu. Potwierdzeniem innowacyjności kształcenia są uzyskane liczne nagrody, certyfikaty oraz medale, choć najlepszym świadectwem skuteczności uczenia są tysiące absolwentów doskonale radzących sobie na wymagającym rynku pracy.

 

STUDIA

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu prowadzi kształcenie na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich, w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz hybrydowym. Ponadto, prowadzi studia podyplomowe m.in. w zakresie dziedzin związanych z administracją, zarządzaniem, HR, czy nowoczesnym marketingiem i branżą IT.

 

WYKŁADOWCY

Nad nowoczesnością programów nauczania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu czuwa doświadczone grono wykładowców, wśród których niemała część to osoby, które w życiu poza uczelnią są przedsiębiorcami, właścicielami firm, pracownikami banków, agencji reklamowych, firm ubezpieczeniowych i wielu innych branż. Dla studentów są partnerami, doradcami i mentorami.

 

INFRASTRUKTURA

Główny budynek Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu mieści się przy ulicy Fabrycznej 29- 31. W budynku znajduje się m.in. biuro rekrutacji czy biblioteka z czytelnią. Cały kampus WSB we Wrocławiu obejmuje 5 budynków w tym jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych na Dolnym Śląsku oddany do użytku w roku akademickim 2020/2021. W budynku znajduje się 58 sal dydaktycznych w tym 4 duże sale wykładowe oraz 11 laboratoriów komputerowych.

 

Wyższa Szkoła Bankowa kierunki studiów>

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Komentarze (0)