wydawnictwo sggw

Wydawnictwo SGGW

Wydawnictwo SGGW publikuje co roku około 150 tytułów książek i czasopism naukowych, w tym ponad 50 tytułów podręczników i skryptów dla wszystkich kierunków studiów realizowanych w SGGW oraz w wielu innych polskich uczelniach.

Książki wydane nakładem naszej uczelnianej oficyny były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na liczących się w środowisku wydawców targach i wystawach. W 2014 roku podczas XX Wrocławskich Targów Książki Naukowej jedną z czterech równorzędnych nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymał nasz podręcznik pt. „Fitosocjologia stosowana w ochronie i kształtowaniu krajobrazu”, a w organizowanym przez Naczelną Organizację Techniczną konkursie TECHNICUS 2014 „Termodynamika techniczna dla drzewiarzy” uzyskała wyróżnienie w kategorii Najlepszy Poradnik Techniczny.
Z naszych publikacji korzystają nauczyciele i uczniowie szkół średnich, kupują je liczni odbiorcy indywidualni i instytucjonalni.
Prowadzimy bezpośrednią sprzedaż w naszej siedzibie i przez Internet (nie pobieramy kosztów pakowania i wysyłki!). budynek 2 (księgarnia)
sprzedaż wysyłkowa: tel. 22 593 55 22 (-25), fax 22 593 55 21
e-mail: wydawnictwo@sggw.pl
www.wydawnictwosggw.pl
 
 
Źródło: materiały promocyjne SGGW

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Komentarze (0)