Wirtualna wycieczka po kampusie

Wirtualna wycieczka po kampusie

Wirtualna wycieczka po kampusie

Wirtualna wycieczka po kampusie Uniwersytetu Gdańskiego

Aby zobaczyć jak wiele ciekawych miejsc składa się na przestrzeń Uniwersytetu Gdańskiego nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy kliknąć w Journey – aplikację, która oprowadzi każdego po oliwskim kampusie uczelni.

Spacer po Uniwersytecie Gdańskim można rozpocząć w każdej chwili. Wirtualną wędrówkę umilają przewodnicy, którzy opowiadają o każdym zwiedzanym miejscu i przekazują sporą dawkę ciekawostek na jego temat. Podróż można zacząć w dowolnym punkcie kampusu. Może to być budynek Wydziału Filologicznego, Biblioteka albo inny obiekt znajdujący się na terenie uczelni.

Każdy punkt na mapie wycieczki, jak również każdy budynek można zwiedzić od piwnic aż po dach. Wystarczy tylko kliknąć w odpowiednie miejsce. Wirtualna wycieczka dostępna jest w trzech opcjach: z przewodnikiem, informacją głosową i informacją tekstową. Ponadto, do wyboru są dwie wersje językowe: polska i angielska.

Journey”, bo tak nazywa się aplikacja, to nie tylko świetna propozycja dla kandydatów na studia, ale także przydatne narzędzie dla świeżo upieczonych studentów Uniwersytetu Gdańskiego, którzy dopiero zapoznają się z przestrzenią uczelni i jeszcze nie do końca wiedzą, gdzie może znajdować się rektorat, czy biblioteka. To również ciekawy pomysł dla absolwentów, którzy po latach mogą odbyć sentymentalną podróż oraz przekonać się, jak wiele zmian zaszło od czasów zakończenia ich nauki.

Zapraszamy do zwiedzania: https://ug.edu.pl/o_uczelni/journey_-_wirtualny_przewodnik_po_kampusie_ug_w_oliwie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Gdański

Komentarze (0)