Uczelnia

Uczelnia

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że rynek ma swoje prawa. Ale nie każdy potrafi się do nich dostosować i płynąć z prądem obowiązujących standardów. Współczesność nie lubi próżni. Ceni sobie kreatywność, polot i innowacyjne podejście. Dlatego nieustannie poszukiwani są specjaliści, mogący pochwalić się nowoczesną wiedzą i szerokim wachlarzem umiejętności. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, specjalistów kształci Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Uczelnia stawia nie tylko na wysokiej jakości programy, ale również na bezpieczeństwo.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula powstała w 1992 roku, co daje jej zaszczytne miejsce w gronie najstarszych niepublicznych uczelni w kraju. Jest także jedną z najlepszych, o czym świadczy certyfikat Uczelni Liderów oraz piąte miejsce w prestiżowym rankingu szkół niepublicznych magazynu „Perspektywy”. Wysoką pozycję na edukacyjnej mapie kraju AFiB Vistula osiągnęła również dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz połączeniu z innymi niepublicznymi instytucjami szkolnictwa wyższego. Od 2019 roku filią warszawskiej uczelni jest Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku. 

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to uczelnia międzynarodowa, kształcąca studentów pochodzących ze stu krajów. Co ich przyciąga do warszawskiej uczelni? Przede wszystkim atrakcyjne kierunki, których programy i ścieżki kształcenia dostosowywane są do zmieniających się potrzeb rynku pracy i oczekiwań samych studentów. Zajęcia prowadzone są przez wybitnych wykładowców, autorytety w swoich dziedzinach.  

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako jedna z niewielu uczelni w Polsce posiada pełen zakres akredytacji ACCA – Association of Chartered Certified Accountants oraz akredytację 

PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). 

Oznacza to potwierdzenie najwyższych, światowych standardów kształcenia, a studentom daje pewność, że zdobywają wysokiej jakości wiedzę.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula realizuje kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich, a także studiach podyplomowych, doktoranckich, jak również w ramach programów MBA i Vistula Executive Education, nastawionych na praktyczne kształcenie współczesnych menedżerów. Wszystkie kierunki prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, a z racji międzynarodowego charakteru uczelni również w języku angielskim. Część oferty dydaktycznej realizowana jest także w formie online, na bazie własnej platformy e-learningowej, dzięki której możliwe jest nie tylko prowadzenie wykładów i ćwiczeń, lecz także egzaminów i obron prac dyplomowych.  

Akademię Finansów i Biznesu Vistula wyróżnia również program mentoringu oraz pakiet atrakcyjnych stypendiów. Każdy student otrzymuje wsparcie niezbędne do zintegrowania się ze środowiskiem uczelni oraz do nawiązania pierwszych kontaktów z biznesem, co w przyszłości da przewagę na rynku pracy.

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to pierwszy, poważny krok do międzynarodowej kariery.

 

Uczelnia Vistula kierunki>

 

 

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Komentarze (0)