Cyber Security

Cyber Security

Cyber Security

02.02.2022

Cyber Security – Coventry University Wrocław 2022

Rewolucja cyfrowa sprawiła, że systemy komputerowe stały się nieodłączną częścią współczesnego świata. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników urządzeń mobilnych, aplikacji, czy sieci danych, rośnie także liczba zagrożeń związanych z ich użytkowaniem i zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę, która będzie w stanie obronić zarówno systemy, jak i dane.

Studia na kierunku cyber security w CUW
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Kierunek Cyber Security na Coventry University został zaprojektowany tak, by wykształcić utalentowanych profesjonalistów, którzy mogą aktywnie przyczynić się do poprawy jakości jednego z najszybciej globalnie rozwijającego się rynku.

Na oferowanym przez nas kierunku studiów skupiamy się przede wszystkim na przygotowaniu do kariery zawodowej. Program kształcenia tworzony jest we współpracy z biznesem, co daje dostęp do szerokiego zakresu zagadnień praktycznych.
 

Studenci uczą się analizować zagrożenia, które leżą u podstaw systemów komputerowych, sieci i procesu tworzenia oprogramowania. Kierunek studiów obejmuje szereg istotnych przedmiotów, takich jak systemy operacyjne, bezpieczeństwo sieci, język programowania, testy penetracyjne, etyczne hakowanie i nie tylko.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Coventry University Wroclaw

Komentarze (0)