WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - rekrutacja na studia 2024/2025

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - rekrutacja na studia 2024/2025

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - rekrutacja na studia 2024/2025

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa w rekrutacji 2024/2025 oferuje kształcenie na 5 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (4 kierunki) i drugiego (2 kierunki) stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich (1 kierunek), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WSPIA mogą aplikować na 5 kierunków studiów stacjonarnych oraz 5 kierunków studiów niestacjonarnych.

Sprawdź WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa kierunki 2024/2025

 

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa kierunki studiów - rekrutacja 2024/2025

  • Administracja
  • Bezpieczeństwo wewnętrzne
  • Kryminologia
  • Prawo
  • Zarządzanie
 

Dowiedz się więcej

rekrutacja studia w Rzeszowie

kierunki studiów w Rzeszowie

uczelnie i studia w Rzeszowie

 

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa jest uczelnią proponującą studentom nowoczesne rozwiązania w zakresie kształcenia. Przykładem jest system nauczania i sprawdzania wiedzy „EDR- SBS”, którego głównym założeniem jest zbieranie przez studenta punktów za systematyczną naukę, co pozwala uniknąć mierzenia się z ogromem materiału w czasie sesji.

Ponadto, uczelnia realizuje system nazwany Drogą Kształcenia Praktycznego. To pięć ścieżek umożliwiających studentom zdobywanie kwalifikacji i umiejętności praktycznych. Cztery z nich to: praktyki zawodowe i pracownie praktyczne, elementy praktyczne zajęć dydaktycznych, seminaria dyplomowe i gromadzenie materiału praktycznego oraz staże zawodowe. Piąta ścieżka może być autorskim pomysłem studenta.

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa oferuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich, a także na studiach podyplomowych i w ramach seminariów doktoranckich.

Oprócz innowacyjnych systemów zdobywania i sprawdzania wiedzy uczelnia oferuje zajęcia dodatkowe, czy liczne kursy i warsztaty pozwalające na zdobycie specjalistycznych kwalifikacji.

Oferta edukacyjna WSPIA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej obejmuje cztery kierunki: Administrację, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Prawo, Zarządzanie. Uzupełnieniem wszechstronnego wykształcenia na wybranym kierunku są specjalności, które również realizowane są w nowatorski sposób. Istnieje także studiowanie kilku specjalności jednocześnie.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - studia 2024

Kierunki studiów - WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa: znaleziono 5

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Administracja

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Bezpieczeństwo wewnętrzne

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Kryminologia

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Prawo

jednolite

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

Komentarze (0)