UL.ROLNA 43, 

40-555 KATOWICE, WOJ. ŚLĄSKIE

tel. 32 60 72 425

mail: wst@wst.com.pl

UL.ROLNA 43, 

40-555 KATOWICE, WOJ. ŚLĄSKIE

tel. 32 60 72 425

mail: wst@wst.com.pl

 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ Stopień: I II REKRUTACJA

  Kierunek Architektura wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach realizowany jest naWydziale Architektury, Budownictwa i Sztuki Stosowanej. Celem kształcenia jest poznanie tajników sztuki nowoczesnego designu w architekturze, zasad projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej. Studenci opanowują metodologię i techniki pracy projektowej, będące podstawą wykonywania zadań wchodzących w zakres architektury wnętrz i wzornictwa.

  Studia na kierunku Architektura wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach nie dzielą się na specjalności, a bogaty program nauczania zawiera następujące przedmioty: rzeźba i modelowanie, ergonomia, projektowanie struktur użytkowych, projektowanie detalu architektonicznego i mebla, grafika elewacji, projektowanie dla potrzeb marketingu, zieleń w architekturze, mebel we wnętrzu architektonicznym. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Architektury wnętrz mogą wykorzystać w pracowniach architektonicznych, biurach projektowych, agencjach reklamowych, firmach budowlano- architektonicznych.

  wymagania rekrutacyjne

   

  dokładne informacje znajdziesz tutaj

Opinie (1)

karo Ocena

W Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach uczą ludzie, którzy potrafią zainspirować. Sama nauka i zdobywanie wiedzy to połowa sukcesu, należy jeszcze odnajdywać w sobie nowe możliwości, nowe obszary wyobraźni, dopracowywać pomysły. To wszystko można tutaj otrzymać


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: