POLECANE DLA CIEBIE

Politechnika Białostocka

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY PB

Kierunki studiów: architektura, architektura wnętrz, grafika Studia: stacjonarne
Sprawdź

Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ, WZORNICTWA I SCENOGRAFII

Kierunki studiów: architektura wnętrz, wzornictwo, scenografia Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź
 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Śląska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

Asia Ocena odpowiedz

Ja jestem zadowolona, nie spotkałam się z dezorganizacją czy gubieniem dokumentów, zależy mi na zajęciach, na nauce. Zawsze znajdą się osoby, którym trudno dogodzić i nic im się nie podoba. Uczelnia na prawdę ok, polecam

werka Ocena odpowiedz

Jako absolwent uczelni, nie mogę polecić jej innym osobom, które chciałyby studiować na niej, uczelnia nastawiona jest jedynie na zarobek, za wszystko trzeba ponosić dodatkowe koszty włącznie z opłatami za plener artystyczny, który organizowany jest podczas wakacji i jest on obowiązkowy do zaliczenia roku. Nie zapłacisz to nie zdasz. Plener organizowany jest poza miejscowością, w której znajduje się uczelnia. Wst niczego studentom nie zapewnia. Trzeba latem samemu dojeżdżać nawet do 40 km w jedną stronę przez 5 dni. Koszty transportu, paliwa, wody, wyposażenia (ołówki, kartki, teczki, itp), jedzenia, noclegów ponosi student z własnej kieszeni. Uczelnia nie zapewnia nawet krzesła do siedzenia ani miejsc siedzących na 6-8h rysowania co jest kpiną. Student sam musi wozić i nosić ze sobą krzesła przez kilka godzin dziennie. Nie wspominając o dziekanacie, w którym pracownicy pracują chyba za karę. Jeśli tylko masz jakieś pytania, odpowiadają z pretensją, wręcz potrafią zrobić awanturę studentowi, który pyta o informacje np. dot. dyplomu, bo nikt o niczym nikogo tu nie informuje więc przez całe studia student sam po omacku chodzi, pyta, prosi się o każdą informację. Jednym słowem porażka. Uczelnia nie zapewnia studentom indeksów elektronicznych (które miały zostać wprowadzone rzekomo dwa lata temu). Student nie ma nigdzie własnego konta ani wglądu do swoich ocen, zaliczeń, egzaminów, dat w sesji itd. Płacisz ogromne pieniądze a nie dostajesz w zamian niczego.

karo Ocena odpowiedz

W Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach uczą ludzie, którzy potrafią zainspirować. Sama nauka i zdobywanie wiedzy to połowa sukcesu, należy jeszcze odnajdywać w sobie nowe możliwości, nowe obszary wyobraźni, dopracowywać pomysły. To wszystko można tutaj otrzymać