• INŻYNIERIA BEZPIECZEŃSTWA Stopień: I II REKRUTACJA

  Zostań "architektem" bezpieczeństwa! Naucz się analizować ryzyko i zagrożenia. Projektuj nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Studiując na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa zdobędziesz wiedzę, kwalifikacje i umiejętności umożliwiające pracę w licznych instytucjach publicznych i prywatnych. Te studia to inwestycja w Twoją przyszłość. Dołącz do nas na jedną z poniższych form studiów!!!

  Zajęcia w formie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i warsztatów prowadzone są w nowych obiektach dydaktycznych wyposażonych w najnowsze wyposażenie laboratoryjne, technologie informatyczne i specjalistyczne pomoce dydaktyczne.

  Zajęcia prowadzi bardzo doświadczona kadra naukowo-dydaktyczna, a w tym osoby, które zajmowały się bezpieczeństwem technicznym w praktyce, a także oficerowie wojska i straży pożarnej – uczestnicy operacji wojskowych, akcji ratowniczych i ćwiczeń kryzysowo-militarnych oraz przedstawiciele podmiotów gospodarczych z sektora bezpieczeństwa technicznego.

  Czytaj dalejZwiń

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Inżynieria bezpieczeństwa technicznego
  • Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

  Studia II stopnia stacjonarne

  • Techniczne systemy bezpieczeństwa i ratownictwo techniczne

   


  Studia I stopnia

   

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

  • Język obcy nowożytny
  • Jeden przedmiot do wyboru spośród: matematyka, fizyka, chemia, informatyka

   

  Dowiedz się więcej

   


   


  Studia II stopnia

   

  Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Inżynieria bezpieczeństwa jest wynik ukończenia studiów I stopnia.

   

   

  Dowiedz się więcej

Opinie (1)

Ola Ocena

Studiując tutaj miałem kontakt z wieloma profesorami, którzy nie traktują studenta jak wroga, co zachęca do nauki ;)


STACJONARNE


Studia I stopnia:

Studia II stopnia: