Uniwersytet Łódzki

Wydział Matematyki i Informatyki UŁ

ul. Banacha 22

90-238 Łódź

tel. (o42) 635 59 49

fax. (042) 635 42 66

www.math.uni.lodz.pl

http://informatory.uni.lodz.pl/

Wydział Matematyki i Informatyki UŁ

Uniwersytet Łódzki

Opinie (15)

Ula Ocena

Osobiście nic złego nie mogę powiedzieć, uważam, że Uniwersytet ma wysoki poziom, dlatego jak ktoś chce to może wynieść dużo wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej.

Mateusz Ocena

Ja osobiście już skończyłem edukację, ale z Uniwersytetu jestem bardzo zadowolony. Kiedy byłem na praktykach na 2 roku, firma była ze mnie zadowolona i przyjęli mnie na pół etatu, pracuje tam do dziś.

Łukasz Ocena

Jeżeli chodzi o kierunek Informatyka, to wykładowcy raczej są ok, ale jak wszędzie zdarzy się jakaś "gorsza dusza", tak naprawdę nauczyć masz się sam, nauczyciel ma obowiązek przekazać Ci wiedzę, a reszta leży po Twojej stronie

Agata Ocena

Jestem studentką Międzywydziałowych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, czasami jest ciężko, a czasami po prostu nudno, ale nie ma co narzekać, zawsze mogłoby być gorzej :)

Bartek Ocena

Analiza Danych to dobry wybór dla ludzi, którzy do końca nie wiedzą co chcą robić w przyszłości. Dają dużo możliwości.

Aneta Ocena

Studiuje Matematykę na tym wydziale już od 4 lat i jak najbardziej jestem na tak, polecam

szymon Ocena

Matematyka to królowa nauk, a Uniwersytet Łódzki to król wyższych uczelni. Czas tutaj spędzony to nie tylko zdobywanie wiedzy i nieprzerwana nauka. To ciekawe spotkania z fajnymi ludźmi, wykładowcy, którzy nawet w zwykłej rozmowie mogą przekazać trochę swojego doświadczenia. Polecam tę uczelnię.

bartek Ocena

Studiuję Informatykę na specjalności ?Grafika komputerowa i projektowanie gier? bo od dziecka marzyłem o tworzeniu gier komputerowych oraz efektów specjalnych do filmów akcji. Teraz się tego uczę. Zdobywam wykształcenie z dziedziny, która obecnie po prostu rządzi światem.

Mateusz Ocena

Umiejętności nabyte podczas studiów można wykorzystać w różnych branżach i na różnych stanowiskach. Między innymi dlatego, analiza danych jest tak popularną dziedziną. Studia na tym kierunku na Uniwersytecie Łódzkim to świetna inwestycja w przyszłość.

Ala Ocena

Wysoki poziom oraz miła atmosfera. Najlepiej wykorzystane 5 lat.

Aneczka Ocena

Czas spędzony na WMiI UŁ wspominam jako najlepsze 5 lat mojego życia. Od samego początku przyciąga przyjazna atmosfera na wydziale. Przede wszystkim w relacjach wykładowca - student (nieraz nawet student-student bywa gorzej). Prowadzący zajęcia wymagają, trzymają poziom, ale jednocześnie są pomocni i dyspozycyjni. Poza tym można prężnie rozwijać się organizacyjnie! I to uważam za największą zaletę! Nie tylko wiedza kierunkowa jest potrzebna w późniejszej pracy, ale umiejętność zorganizowania dużego wydarzenia, szkolenia, konferencji, dogrania sponsorów, itp. I na koniec wisienka na torcie: wydział niesamowicie ułatwia absolwentom start na rynku pracy!!!

Marta Ocena

Bardzo polecam wydział MiI. Studiowałam również na innej uczelni, więc mam porównanie. Pracownicy bardzo dbają o studenta, na pocztę dostajemy bardzo dużo korzystnych dla nas ofert o warsztatach, stażach i praktykach. Na wydziale panuje bardzo przyjazna atmosfera, ćwiczeniowcy i wykłądowcy zawsze są bardzo pomocni. Polecam kierunek Analiza Danych. ;)

10/10 Ocena

Zawsze po pierwszym semestrze Infromatyki odpada połowa osób przyjętych. Oznacza to, że poziom który prezentuje wydział jest wysoki. Trzeba włożyć dużo pracy, aby skończyć studia, co również jest ogromnym atutem. Z czystym sumieniem polecam każdemu - jestem obecnie na 3 roku studiów licencjackich, dziennych, informatycznych. Przez całe studia był ogrom pracy. Dużo matmy, dużo programowania. Studenci są rozchwytywani przez łódzkie firmy. Wydział współpracuje z ogromną ilością firm dzięki temu mamy sporo korzyści. Strzał w dziesiątkę, najlepszy wybór w moim życiu :)

hmm Ocena

Wydział godny polecenia. Zdarzają się wykładowcy, którzy uważają że już powinno się być na poziomie zaawansowanym pomimo, że nie miało się z daną rzeczą nigdy do czynienia, bądź tacy po których sposobie np prowadzenia wykładu wydaje się ze ich praca im się znudziła, co skutkuje tym że sporo studentów z ich wykładu nic nie wynosi. Jednak jest to malutka ilość bo rekompensują to inni, do których chodzi się z wielką chęcią, na wykładach się nie nudzi. Jeżeli ktoś wybiera się na informatykę polecam ale nadmienię że niech lepiej nie ryzykują osoby które nie lubią bądź są słabe z matmy bo dużo osób właśnie takich odpada.

razraz Ocena

Świetny wydział moim zdaniem. Mam porównanie bo studiuje 2 kierunki i naprawdę polecam. Bardzo dobry poziom, dbają o studenta (ciągle dostaje maile z informacjami o dodatkowych szkoleniach, itp.) wykładowcy raczej bardzo mili i pomocni :)