pl. Orła Białego 2

70-562 Szczecin

Telefon 664 080 174, 664 080 238

marta.oblegor@akademiasztuki.eu

https://akademiasztuki.eu/ksw

pl. Orła Białego 2

70-562 Szczecin

Telefon 664 080 174, 664 080 238

marta.oblegor@akademiasztuki.eu

https://akademiasztuki.eu/ksw

 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ I PRZESTRZEŃ WIRTUALNA Stopień: I II REKRUTACJA

  STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA/STUDIA DRUGIEGO STOPNIA

  KIERUNEK: Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna

  Specjalności:

  - architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna

  Celem kształcenia na kierunku jest przygotowanie przyszłego projektanta zarówno do zespołowej, jak i indywidualnej pracy, związanej z projektowaniem szeroko pojętej architektury wnętrz. Student uczy się projektować wnętrza mieszkalne, użyteczności publicznej, przestrzenie wystawiennicze, formy architektoniczne w przestrzeni otwartej i zamkniętej, interaktywną przestrzeń wirtualną i hybrydową. Poznaje najnowsze technologie i interfejsy z zakresu projektowania architektury wnętrz i przestrzeni wirtualnej w teorii i w praktyce, korzystając z najnowszego wyposażenia pracowni i warsztatów. Student ma szanse na zdobycie specjalizacji odpowiadającej potrzebom zatrudnienia w architektonicznych studiach projektowych, zakładach produkujących meble, pracowniach aranżacji wnętrz lub pracy w charakterze niezależnego projektanta. Program kierunku pozwala na indywidualny wybór studiowanych dziedzin i dedykowanych im pracowni w zakresie projektowania.

   

  STUDIA PIERWSZEGO STOPNIA

  KIERUNEK: Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna

  Specjalność:

  - mebel i formy przestrzenne

  Celem kształcenia na kierunku jest przygotowanie przyszłego projektanta zarówno do zespołowej jak i indywidualnej pracy związanej z projektowaniem mebli. Student uczy się projektować meble, formy użytkowe i przestrzenne oraz oświetlenie we wnętrzach i w przestrzeni otwartej, a także opakowania. Poznaje najnowsze technologie z zakresu projektowania architektury wnętrz, projektowania mebla i form przestrzennych w teorii i w praktyce, korzystając z najnowszego wyposażenia pracowni i warsztatów. Wykonuje prototypy mebli. Student ma szanse na zdobycie specjalizacji odpowiadającej potrzebom zatrudnienia w architektonicznych studiach projektowych, zakładach produkujących meble, pracowniach aranżacji wnętrz lub pracy w charakterze niezależnego projektanta.

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   


  Studia I stopnia

   

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna brane są pod uwagę wyniki egzaminu wstępnego.

  Szczegółowe informacje:

  Dowiedz się więcej

   


   


  Studia II stopnia

   

  Podstawą kwalifikacji na studia II stopnia na kierunku Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna jest wynik egzaminu wstępnego.

  Szczegółowe informacje:

   

  Dowiedz się więcej

Opinie (0)