Rekrutacja

Krok 1 – Rejestracja w wyznaczonym terminie

Rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK; podanie wymaganych danych, wybór kierunku, wprowadzenie wyników matury), dokonanie opłaty rekrutacyjnej.

Krok 2 - Kwalifikacja

Na podstawie wyników matury podanych w IRK Komisja Rekrutacyjna sporządza ranking kandydatów i umieszcza informację o wyniku postępowania kwalifikacyjnego na koncie kandydata w systemie IRK. Kwalifikowani na studia są kandydaci z najwyższym wynikiem kwalifikacji w ramach limitu miejsc na studiach. Szczegóły przeliczania wyników maturalnych dostępne są na stronie: http://www.wne.uw.edu.pl/pl/dla-kandydatow/studia-i-stopnia/zasady-kwalifikacji-1/

Krok 3 – Przyjęcie na studia

Kandydaci zakwalifikowani na studia proszeni są o dostarczenie skompletowanych dokumentów na Wydział w wyznaczonym przez Komisję terminie. , sprawdź listę wymaganych dokumentów.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem rekrutacji i promocji WNE UW: rekrutacja@wne.uw.edu.pl, 22 55 49 145

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

Iga Ocena odpowiedz

Najwspanialsza uczelnia i cudowny, rodzinny wydział. Nauki ogrom, duże wymagania, ale jest warto! Ekonomia na najwyższym poziomie

Małgosia Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to jedna z najlepszych uczelni w Polsce i studiowanie tutaj daję uczucie ogromnej satysfakcji. Dodatkowo, dyplom ukończenia wiele znaczy na rynku pracy.

Monika Ocena odpowiedz

Wybrałam studia na Uniwersytecie Warszawskim po długim namyśle, rozpatrywaniu opcji i przede wszystkim porównaniom. Okazało się, że na Ekonomii na UW jest najwięcej godzin z mikroekonomii, makroekonomii i analizy matematycznej, czyli podstaw warsztatu ekonomisty.

marcin t Ocena odpowiedz

super wydział, najlepsi ludzie ta nasza atmosfera!!!