• ANALITYKA CHEMICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Absolwenci Studiów Podyplomowych „Analityka Chemiczna” są świadomi złożoności procesu analitycznego. Oznacza to znajomość specyfiki problemu analitycznego, prowadzenia pomiaru analitycznego, walidacji metod analitycznych, stosowania materiałów odniesienia i interpretacji jego wyniku. Absolwenci posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie nowych trendów w analityce chemicznej, są zaznajomieni z problemami związanymi z analityką środowiskową, żywności i kliniczną z uwzględnieniem analizy specjacyjnej. Znają nowoczesne metody analizy chemicznej: metody spektroskopowe, metody rozdzielania. Posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do kontroli jakości uzyskiwanych wyników oraz statystyki i chemometrii. Absolwenci studiów są przygotowani do pracy w nowoczesnym akredytowanym laboratorium analizy chemicznej. Przed rozpoczęciem Studiów Podyplomowych dla osób chętnych przewidujemy możliwość udziału w kursach: podstawy metod spektroskopowych (40 godz.) i podstawy metod chromatograficznych (40 godz.).

  Dowiedz się więcej

  Czytaj dalejZwiń

 • CHEMIA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Studia dla osób posiadających wykształcenie wyższe, uczących chemii lub zamierzających zdobyć uprawnienia do nauczania chemii. Studia realizowane są systemem zjazdów sobotnio-niedzielnych i obejmują zajęcia z chemii nieorganicznej i organicznej, chemii środowiska, dydaktyki chemii z elementami informatyki i jej wykorzystaniem w nauczaniu chemii, chemii analitycznej oraz bloku pedagogicznego (wykłady, seminaria, ćwiczenia, laboratoria, warsztaty komputerowe).

  Dowiedz się więcej

  Czytaj dalejZwiń

 • CHEMIA KOSMETYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Studia mają charakter doskonalący, prowadzone są przez zespół specjalistów, którzy mają za zadanie przekazać aktualną wiedzę dotyczącą produkcji nowoczesnych kosmeceutyków, oceny ich jakości oraz bezpiecznego stosowania w celach leczniczych. Studia przeznaczone są dla osób pracujących w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, aptekach oraz pragnących uzupełnić wiedzę w tej dziedzinie. Duży nacisk kładzie się na rozwój najbardziej aktualnych kierunków syntez i analiz o dużym znaczeniu aplikacyjnym.

  Dowiedz się więcej

  Czytaj dalejZwiń

Opinie (6)

Krzysiu Ocena

duża ilość nauki, lecz profesjonalne podejście wykładowców daje możliwość ukończenia studiów

Studentka Ocena

SUper

załamanystudent Ocena

Przyprawia o załamanie, brak snu, dużo nerwów. Na tym wydziale "łatwy semestr" kończy się na 1 roku

Student Ocena

Nie polecam. Wszystko zależy od szczęścia na kogo trafisz. Wydział chemii organicznej..

M.M Ocena

Świetny!

Anna Ocena

Najlepsza uczelnia w Polsce!