POLECANE DLA CIEBIE

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

INSTYTUT PEDAGOGICZNY PWSZ W LESZNIE

Kierunki studiów: pedagogika, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Studia: stacjonarne
SPRAWDŹ >

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

FILIA W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Kierunki studiów: bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, pedagogika, zarządzanie, finanse i rachunkowość, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, historia, filologia angielska, administracja, logistyka, administration, pielęgniarstwo Studia: stacjonarne, niestacjonarne
SPRAWDŹ >

JACY JESTEŚMY


Wydział Studiów Edukacyjnych oferuje studentom dwa kierunki kształcenia: pedagogika oraz pedagogika specjalna. Są to studia w I oraz II stopnia. Jest także propozycja jednolitych studiów magisterskich, które trwają 5 lat. Studenci wybierają dokładny kierunek kształcenia spośród 30 specjalności.

W skład wydziału wchodzi 19 zakładów, 7 laboratoriów i cztery pracownie, w których zatrudnieni są znakomici badacze. Na jakość kształcenia wpływają także wykłady gościnne wielu naukowców i specjalistów z innych uczelni w Polsce i z zagranicy.

W ostatnich latach Wydział Studiów Edukacyjnych UAM zdobywał pierwsze miejsca w rankingu „Perspektywy” jako najlepszy wydział kształcący w zakresie pedagogiki oraz pedagogiki specjalnej.

W jednostce działa Wydziałowe Centrum Wolontariatu „Volontario” oraz kilkanaście kół naukowych. 

Siedziba WSE znajduje się na Kampusie Ogrody obok znanego w Poznaniu Ogrodu Botanicznego UAM.

Jeśli chcesz jeszcze lepiej poznać wydział, zajrzyj na stronę: wse.amu.edu.pl

 

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Opinie (3)

studentka Ocena odpowiedz

a ja polecam ten wydział!

xxx Ocena odpowiedz

świetny wydział, polecam!

mila Ocena odpowiedz

kiepskie perspektywy