Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Wyniki matury w liceach 2023
Wybrane przedmioty - wyniki matury 2023
Liczba szkół spełniających kryteria: 2386
Typ szkoły
Wybierz kryteria rankingu
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|
| Nazwa szkoły | Z | JP - PP | M - PP | JA - PP | JP - PR | M - PR | JA - PR | B - PR | C - PR | G - PR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Bielawie | 92.42% | 62.61% | 60.55% | 75.76% | 40.09% | 31.56% | 55.59% | 51.17% | 20.60% | 50.75% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Bielawie | 42.86% | 23.50% | 21.38% | 48.75% | - | - | 58.80% | - | - | - |
| LO w ZSP im. Władysława Reymonta w Bierutowie | 79.41% | 42.35% | 42.88% | 66.30% | 38% | 6% | 43.64% | - | - | - |
| LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Bogatyni | 90.91% | 72.05% | 69.23% | 84.05% | - | 56% | 67.10% | 30.40% | 9% | - |
| I LO im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu | 100% | 69.67% | 81.75% | 91.49% | 59.79% | 44.14% | 77.29% | 42.42% | 29.93% | 52.04% |
| II LO im. Janusza Korczaka w Bolesławcu | 95% | 60.62% | 59.78% | 75.92% | 51.54% | 32.40% | 51.29% | 33.73% | 15.93% | 35.95% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika "OXPRESS" w Bolesławcu | 96.15% | 52.62% | 57.08% | 89.23% | 44.57% | 21.67% | 62.25% | 29.67% | - | - |
| IV Publiczne LO Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu | 100% | 69.14% | 81% | 82.29% | - | - | 66.60% | - | - | - |
| LO im. J.M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnemu | 100% | 57.95% | 79.72% | 85.37% | 40.14% | 35.79% | 63.31% | - | 16.50% | 43% |
| LO Z Oddziałami Dwujęzycznumi im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzegu Dolnemu | 100% | 56.80% | 64.20% | 90.14% | 41.50% | - | - | - | - | - |
| I LO im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kłodzkiej | 100% | 62.02% | 73.90% | 84.94% | 46.89% | 45.69% | 66.29% | 42.20% | - | 37.38% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w PZS w Chojnowie | 92.59% | 56% | 64.41% | 73.36% | 32.50% | 39.33% | 45.96% | 21.55% | 5.22% | - |
| LO im. Olimpijczyków Polskich w Długołęce | 89.09% | 55.45% | 50.65% | 79.31% | 48.71% | 33.60% | 58.68% | 29.10% | - | 55.73% |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Dusznikach-Zdroju | 93.33% | 64.87% | 60.27% | 82.07% | 49% | - | 71.11% | - | - | 64.63% |
| I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie | 97.87% | 75.33% | 76.31% | 89.34% | 58.64% | 41.41% | 74.33% | 60.73% | 39% | - |
| II LO im. Jana Pawła II w Dzierżoniowie | 96.69% | 67.72% | 75.97% | 84.60% | 44.82% | 37.98% | 64.32% | 37.55% | 20.17% | 40.88% |
| I LO im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie | 100% | 70.55% | 77.39% | 91.75% | 42.06% | 43.75% | 71.22% | 53.09% | 40.67% | 59% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Głogowie | 99.16% | 66.36% | 67.44% | 88.75% | 65.38% | 33.25% | 68.37% | 42.56% | 32.13% | 59.22% |
| III LO im. Bohaterów Westerplatte w Głogowie | 88.10% | 57.83% | 46.57% | 64.61% | 40.28% | - | 42.65% | 24.83% | - | 47.71% |
| IV LO im. ks. Jana Twardowskiego w ZSTiO w Głogowie | 50% | 44.50% | 32.60% | 64.70% | - | - | 47.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Aslan im. C.s. Lewisa w Głogowie | 100% | 70.44% | 79.88% | 96.56% | - | 55.75% | 82.19% | 58.43% | 50.33% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Certus w Głogowie | 88% | 48.04% | 46.56% | 66.04% | - | - | 43.25% | 14.33% | - | 40.08% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Głogowie | 16.67% | 32.50% | 18% | 42.33% | - | - | - | - | - | 26.33% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Głogowie | 77.78% | 47.73% | 38.56% | 73.82% | 5.38% | - | - | - | - | - |
| LO im. Adama Mickiewicza w Górze | 100% | 64.26% | 63.57% | 83.86% | 39.35% | 30.80% | 64.16% | 36.47% | 25.40% | - |
| LO w ZSOiZ im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim | 83.33% | 45.42% | 39.92% | 73.45% | 36.33% | - | - | - | - | - |
| Katolickie LO w Henrykowie | 84.21% | 48.21% | 41.21% | 79.32% | 44.86% | 8% | 60.40% | - | - | 40.83% |
| I LO im. Księcia Bolka I w Jaworze | 94.44% | 61.47% | 62.99% | 79.52% | 67.71% | 36.33% | 61.65% | 36.50% | 36.06% | 29.63% |
| LO w ZS im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach | 42.11% | 34.33% | 26.52% | 54.85% | - | - | 33.14% | - | - | 24.08% |
| I LO im. S. Żeromskiego w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze | 97.81% | 70.80% | 77.69% | 92.83% | 48.72% | 46.23% | 76.93% | 64.60% | 46.44% | 68.83% |
| II LO im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze | 100% | 73.64% | 80.23% | 91.23% | 43.33% | 44.81% | 77.47% | 45.85% | 35.95% | 72.04% |
| III LO im. J. Śniadeckiego w ZSOiT w Jeleniej Górze | 82.47% | 56.60% | 48.57% | 78.11% | 32.31% | 20.19% | 59.02% | 25.72% | 15.73% | 37.33% |
| Publiczne Katolickie Liceum Akademickie U Św. Pankracego w Jeleniej Górze | 100% | 68.23% | 63.92% | 81.62% | 45.67% | 18.33% | 61.73% | 39.80% | 13% | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze | 81.25% | 66.81% | 47.13% | 86% | 58.56% | - | 72.83% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Jeleniej Górze | 45.45% | 53% | 31.27% | 53.64% | - | - | 39.60% | - | - | - |
| LO w ZSO w Kamiennej Górze | 97.03% | 61.73% | 64.44% | 73.39% | 48.03% | 47.50% | 52.77% | 46.72% | 27.67% | 46.36% |
| LO Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu | 73.33% | 46.07% | 35.27% | 74.43% | - | - | 44.75% | - | - | - |
| Alternatywne Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku | 100% | 72.47% | 79.21% | 91.23% | 54% | 53.37% | 73.65% | 68.17% | 64.67% | 55.14% |
| I LO im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku | 94.15% | 65.61% | 64.96% | 83.48% | 54.94% | 37.38% | 62.42% | 45.37% | 40.23% | 54.29% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące "medical" w Kłodzku | 71.43% | 46.36% | 43.93% | 71.50% | 44.83% | - | 75.29% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku | 87.50% | 66.38% | 69.19% | 86.44% | 69.86% | 46.40% | 75.47% | - | - | - |
| LO im. Stanisława Lema w Kowarach | 85.71% | 55.21% | 56.43% | 75.54% | - | - | 52.20% | 28% | - | - |
| LO im. Józefa Lompy w ZSP im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju | 79.31% | 53.31% | 50.83% | 74.70% | 22% | - | 58.53% | 30.50% | - | - |
| LO im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju | 88.24% | 51.29% | 53.47% | 75.65% | 43.29% | - | 49.38% | - | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy | 100% | 67.18% | 75.71% | 86.77% | 43.33% | 48.35% | 67.42% | 34.70% | 38.77% | 56.23% |
| II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy | 99.40% | 69.52% | 80.89% | 94.04% | 57.29% | 46.12% | 79.10% | 58.85% | 46.89% | 66.83% |
| IV LO w ZSO nr 4 im. Bohdana Ihora Antonycza w Legnicy | 70.59% | 41.53% | 53.41% | 60.08% | - | - | 23.40% | - | - | 45% |
| V LO im. Jana Heweliusza w Legnicy | 98.20% 37.50% | 64.28% 47.13% | 61.45% 25.50% | 80.50% 64% | 29.44% - | 33.11% - | 59.77% - | 30.73% - | 20.15% - | 28.88% - |
| VII LO w Legnicy | 42.31% | 42.46% | 28.38% | 55.96% | 20.83% | - | 43% | 20.89% | - | 21.18% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy | 95.65% | 68.74% | 65.61% | 88.57% | 57.50% | 34% | 65.89% | 37.86% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św.franciszka Z Asyżu w Legnicy | 85.71% | 71.36% | 48.82% | 80.65% | 47.50% | - | 61.45% | 26.64% | - | 55.57% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Miedź Legnica w Legnicy | 100% | 59.11% | 62% | 76.53% | - | - | 41.11% | - | - | 34.80% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "żak" w Legnicy | 25% | 40.50% | 19.38% | 59.43% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu | 75% | 52.50% | 40.75% | 57.80% | - | - | 37.31% | - | - | 23.67% |
| LO w ZSP im. Adama Mickiewicza w Lubaniu | 92.91% | 67.77% | 64.85% | 84.89% | 59.56% | 40.36% | 70.17% | 39.38% | 36.14% | 35.69% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Lubaniu | 28.57% | 51.22% | 26.40% | 66.50% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. M. Kopernika w Lubinie | 99.41% | 74.48% | 83.49% | 94.81% | 62.88% | 53.04% | 81.86% | 50.33% | 31.71% | 61% |
| II LO w Lubinie | 100% | 69.18% | 80.52% | 93.98% | 53.35% | 45% | 76.83% | 53.74% | 53.67% | 50.15% |
| III LO w ZS nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie | 90.36% | 55.99% | 54.73% | 78.12% | 35.04% | 16.70% | 61.20% | 22.77% | - | 40.17% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej Mks "zagłębie" Lubin w Lubinie | 93.02% | 59.81% | 59.26% | 72% | - | - | 44.65% | - | - | 35.50% |
| Salezjańskie LO im. Św. Jana Bosko w Lubinie | 100% | 57.58% | 58.50% | 74.27% | 35.52% | - | 50.23% | 28.75% | 18.75% | - |
| LO im. Aleksandra Kamińskiego w Lubomierzu | 80% | 45.60% | 29.80% | 66.20% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Henryk Brodatego w ZS Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim | 100% | 59.55% | 63.14% | 79.86% | 21.86% | 27.11% | 55.32% | 31.08% | - | 46.14% |
| I LO im. Armii Krajowej w Miliczu | 93.33% | 61.34% | 61.73% | 84.72% | 47.17% | 32% | 62.27% | 35.91% | 32.63% | 51.72% |
| II LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu | 51.72% | 45.97% | 28.55% | 58.72% | 28.67% | - | 29.75% | - | - | 23.65% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie | 94.81% 0% | 62.18% 70.33% | 57.48% 18.33% | 83.01% 82.33% | 52.60% 81.60% | 27.18% - | 65.28% - | 26.63% - | 5.78% - | 37.39% - |
| LO w PZS im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich | 88.57% | 54.75% | 56.43% | 76.19% | 41.22% | 20.57% | 55.42% | 33.13% | - | 41% |
| I LO im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy | 100% | 71.46% | 80.96% | 91.02% | 59% | 58.72% | 75.73% | 50.83% | 56.27% | 55.54% |
| II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy | 98.23% | 63.36% | 72.41% | 85.93% | 44.84% | 42.79% | 72.51% | 36.39% | 35.43% | 45.90% |
| Euroconsulting" Centrum Kształcenia Dorosłych. Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Oleśnicy | 41.67% | 34.87% | 24.21% | 64.31% | - | - | 64.14% | - | - | - |
| I LO im. Jana III Sobieskiego w Oławie | 100% | 64.69% | 80.25% | 89.05% | 50.37% | 48.62% | 72.28% | 51.40% | 51.39% | 48.79% |
| II LO w CK Zawodowego i Ustawicznego w Oławie | 93.10% | 55.55% | 51.52% | 76.52% | 42.33% | - | 49.77% | 16.67% | - | 44.13% |
| LO w ZS Technicznych i Licealnych w Piechowicach | 57.14% | 60.71% | 35.14% | 53.57% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Narodów Zjednoczonych Europy w Polkowicach | 83.64% | 55.15% | 50.45% | 65.94% | 43.06% | 20% | 51.92% | 41.64% | 28% | 27.44% |
| LO w ZS im. Ireny Sendler w Przemkowie | 87.50% | 38.88% | 57.25% | 74% | - | - | 67.17% | - | - | - |
| LO w ZS Ekonomiczno - Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich | 43.24% | 39.30% | 30.30% | 54.64% | 4.83% | - | 52% | - | - | 25.13% |
| LO w PZS nr 3 w Sobótce | 78.57% | 58.86% | 40.36% | 70.07% | - | - | 70% | 22.40% | - | 39.83% |
| LO w ZS w Starej Kamienicy | 72.73% | 52.92% | 39.92% | 70.17% | - | - | 62.25% | - | - | - |
| LO w ZS im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu | 89.87% | 60.14% | 64.66% | 77.15% | 38.77% | 42.18% | 65.81% | 46.08% | - | 51.24% |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w ZS Ogólnokształcących w Strzelinie | 96.09% | 57.30% | 58.11% | 82.83% | 54.41% | 24.06% | 67.67% | 33.28% | 32.80% | 40.28% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie | 90.74% | 73.65% | 65.87% | 78.76% | 53% | 41.17% | 64.03% | 37.47% | 9.59% | 30% |
| LO z ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju | 96.55% | 60.72% | 54.79% | 81.48% | 60.63% | - | 59.90% | 24.83% | - | 32.40% |
| LO Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. J. I. Sztaudyngera w Szklarskiej Porębie | 93.33% | 52.60% | 50.20% | 73.71% | 52.60% | - | 43.33% | 24% | - | - |
| LO w Powiatowym ZS nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej | 89.71% | 58.41% | 57.93% | 77.71% | 35.06% | 25.91% | 57.65% | 35.29% | 13.88% | 39.68% |
| I LO im. Jana Kasprowicza w Świdnicy | 100% | 71.65% | 84.24% | 93.37% | 63.26% | 59.43% | 78.33% | 50.50% | 63.43% | 77.78% |
| II LO im. Stefana Banacha w Świdnicy | 100% | 69.02% | 86.82% | 92.22% | 39.91% | 58.52% | 76.01% | 52.29% | 47.36% | 60.05% |
| III LO im. Marii Skłodowkskiej-Curie w Świdnicy | 93.28% | 63.38% | 60.17% | 84.56% | 45.02% | 32.53% | 64.74% | 31.83% | 24.67% | 52.71% |
| V LO z Oddziałami Sportowymi w ZS Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy | 62.50% | 37.75% | 42.38% | 53.69% | - | - | 57% | - | - | 27.92% |
| VI LO w ZS nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy | 60% | 33% | 38.60% | 47.20% | - | - | - | - | - | - |
| LO - SMS w Kolarstwie w DZS Medyczno-Sportowych w Świdnicy | 75% | 40.25% | 48.13% | 58.69% | 12% | - | 43.17% | 20.86% | - | - |
| LO im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach | 92.59% 83.33% | 61.06% 62.17% | 64.06% 41.33% | 83.62% 83.60% | 39.44% - | 48.82% - | 63.08% - | 29.25% - | 9.50% - | - - |
| LO im. II Armii Wojska Polskiego w Trzebnicy | 98.39% | 60.21% | 73.63% | 86.43% | 35.73% | 35.88% | 63.06% | 51.96% | 41.81% | 46.44% |
| I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ignacego Paderewskiego w Wałbrzychu | 100% | 72.90% | 78.03% | 91.95% | 49.49% | 49.69% | 70.67% | 46.87% | 34.38% | 69.07% |
| II LO im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu | 100% | 73.71% | 91.24% | 95.47% | 73.35% | 70.38% | 82.15% | 78.49% | 73.19% | 69.21% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu | 91.53% | 63.18% | 57.69% | 81.26% | 56% | 37.91% | 61.74% | 45.50% | 23.50% | 45% |
| IV LO z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Wałbrzychu | 82.43% | 55.83% | 48.72% | 68.40% | 28.50% | 11.14% | 50.82% | 22.23% | - | 30.78% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Wałbrzychu | 100% | 56% | 71.60% | 81.60% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Sióstr Niepokalanego Poczęcia Nmp im. Bł.m.darowskiej w Wałbrzychu | 100% | 75% | 65.57% | 81.14% | 70.20% | - | 68.60% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu | 33.33% | 51.50% | 24.80% | 63.25% | - | - | 36% | - | - | - |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Wołowie | 97.37% | 71.59% | 63.72% | 84.35% | 41.82% | 27.71% | 62.63% | 23.89% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Wołowie | 100% | 57.21% | 82.89% | 96.05% | 56.69% | 49.11% | 83.11% | 49% | - | - |
| I LO im. Danuty Siedzikówny "Inki" we Wrocławiu | 99.31% | 66.10% | 73.35% | 90.51% | 31.52% | 38.19% | 71.84% | 48.73% | 33.09% | 54.48% |
| II LO im. Piastów Śląskich we Wrocławiu | 98.63% 100% | 61.92% 53.80% | 74.25% 50% | 84.65% 79.20% | 24.85% - | 38.15% - | 65.57% - | 35.92% - | 24.67% - | 49.33% - |
| III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu | 100% | 80.52% | 95.93% | 97.30% | 67.75% | 74.07% | 90.72% | 68.71% | 67.08% | 82.22% |
| IV LO im. Stefana Żeromskiego we Wrocławiu | 100% | 72.97% | 75.58% | 90.44% | 67.73% | 45.41% | 74.09% | 50.49% | 34.27% | 57.60% |
| V LO im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu | 100% | 77.24% | 91.81% | 97.61% | 73.26% | 71.63% | 88.98% | 67.20% | 56.77% | 80.26% |
| VI LO im. Bolesława Prusa we Wrocławiu | 100% | 70.19% | 76.41% | 89.36% | 41.67% | 53.73% | 70.43% | 41.21% | 37.91% | 52.24% |
| VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu | 99.68% | 78.87% | 89.23% | 96.12% | 72.91% | 54.33% | 84.05% | 70.42% | 60.34% | 63.13% |
| VIII LO im. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu | 100% | 76.76% | 84.79% | 97.23% | 71.39% | 42.50% | 86.56% | 57.12% | 53.10% | 65.75% |
| IX LO im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu | 100% | 76.85% | 87.56% | 95.48% | 69.12% | 65.62% | 83.48% | 55.60% | 60.51% | 68.92% |
| X LO im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu | 98.32% | 72.15% | 77.69% | 90.42% | 60.23% | 44.92% | 73.20% | 45.55% | 39.76% | 52.03% |
| XI LO we Wrocławiu | 96.19% | 69.03% | 58.98% | 81.85% | 39.98% | 11.08% | 70.56% | 44.14% | 33.57% | - |
| XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu | 100% | 82.13% | 88.60% | 96.24% | 70.20% | 63.95% | 87.78% | 63.44% | 52% | 81.16% |
| XIII LO im. Aleksandra Fredry we Wrocławiu | 100% | 76.14% | 85.09% | 94.99% | 65.93% | 56.86% | 81.27% | 51.72% | 40.97% | 68.74% |
| XIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu | 100% | 79.32% | 92.61% | 96.23% | 74.42% | 68.05% | 86.65% | 69.61% | 67.13% | 76.19% |
| XVI LO we Wrocławiu | 100% | 72.59% | 79.88% | 93.08% | 52.72% | 56.41% | 80.79% | 57.46% | 44.88% | 60.43% |
| XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu | 99.16% | 71.19% | 75.52% | 93.43% | 46.55% | 55.62% | 74.75% | 50.23% | 24.83% | 57.60% |
| XXIV LO we Wrocławiu | 90.48% | 55.89% | 52.70% | 71.16% | - | 8.75% | 54.54% | - | - | 29% |
| XXX LO we Wrocławiu | 94.74% | 65.19% | 52.51% | 76.57% | 57.04% | 28.80% | 51.83% | - | - | 48.88% |
| Abor" Prywatne Liceum Ogólnokształcące We Wrocławiu | 80% | 56.40% | 44.70% | 82.70% | - | - | 67.14% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące "copernicus we Wrocławiu | 84.62% | 48.46% | 51.69% | 91.38% | - | 11.20% | 62.23% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu | 100% | 76.88% | 95.83% | 98.06% | 59.14% | 76.02% | 91.99% | - | 66.28% | 66.60% |
| Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia We Wrocławiu - Liceum Ogólnokształcące | 64.71% | 48.29% | 38.91% | 68.52% | - | 10.40% | 51% | 23.56% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "Edukacja" we Wrocławiu | 93.33% | 52.60% | 56.87% | 76.79% | 24.56% | 17.25% | 56.86% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Cogito Z Oddziałami Dwujęzycznymi We Wrocławiu | 100% | 60.83% | 57.17% | 82.67% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu | 100% | 70.87% | 70.33% | 90.73% | 56.80% | - | 80% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Nr I we Wrocławiu | 57.14% 42.86% | 60.29% 41.84% | 53.57% 29.50% | 72.40% 81% | - - | - - | 41.60% 66% | - - | - - | - 29.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Junior We Wrocławiu | 82.65% | 50.99% | 52.16% | 69.86% | 28.82% | 18.47% | 48.99% | 31.56% | - | 29.76% |
| Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu | 67.54% 14.29% | 48.41% 34.71% | 44.21% 21.57% | 68.94% 58.86% | 19.04% - | - - | 47.04% - | 25.19% - | - - | 38.68% - |
| Liceum Sportowe Gimbasket we Wrocławiu | 91.89% | 62.16% | 64.14% | 84.08% | 49.60% | 42.44% | 67.60% | 31.25% | - | 47.78% |
| LO Sióstr Urszulanek we Wrocławiu | 100% | 70.31% | 78.71% | 94.21% | 64.94% | 45.62% | 80.84% | 53.65% | 47.94% | 81.80% |
| Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące We Wrocławiu | 100% | 80.33% | 66.75% | 97.67% | - | - | 89.33% | 52.60% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi We Wrocławiu | 92.73% | 67.15% | 67.22% | 92.13% | 37.09% | 41.56% | 77.34% | 44.83% | 28.40% | 57.40% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Karola Szymanowskiego We Wrocławiu | 100% | 68.20% | 76% | 89.16% | 68.36% | 48.91% | 68.95% | 50.67% | - | - |
| Publiczne Liceum Salezjańskie we Wrocławiu | 95.45% | 67.17% | 63.19% | 84.07% | 53.93% | 34.76% | 67.35% | 41.93% | 15.54% | 65.55% |
| Regionalny Ośrodek Edukacji Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu | 64.63% | 51.46% | 34.75% | 68.20% | 12.13% | 8.29% | 45.07% | 16.71% | - | 25.86% |
| Społeczne Integracyjne Liceum Ogólnokształcące "amigo we Wrocławiu | 90% | 64.50% | 59.55% | 82.45% | - | 58% | 64.06% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu | 83.33% | 58.32% | 52.11% | 84.05% | 28.57% | - | 66.92% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Autorska Szkoła Samorozwoju Assa we Wrocławiu | 100% 70.59% | 60.57% 55.82% | 58.03% 42.88% | 87.03% 80.47% | 47.80% 38.14% | 34.44% 13.20% | 65.55% 59.29% | 31.50% - | - - | 29.83% - |
| XV LO im. Mjr Piotra Wysockiego we Wrocławiu | 89.38% | 61.04% | 50.34% | 77.51% | 38.59% | 25.59% | 53.88% | 31% | 19.42% | 36.32% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "edus we Wrocławiu | 42.86% | 37.59% | 29.06% | 77.60% | - | - | 60.73% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "novum we Wrocławiu | 44.44% | 40.11% | 34.78% | 75.78% | - | - | 74% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu | 93.33% | 54.81% | 55.87% | 93.74% | 62.57% | 22.33% | 77.26% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Sztuk Plastycznych Ala We Wrocławiu | 70.37% | 60.48% | 46.74% | 82.23% | - | - | 76.18% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" We Wrocławiu | 41.18% | 47.84% | 25.08% | 60.54% | 37.11% | 4.20% | 56.37% | 16% | - | 28.64% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych we Wrocławiu | 44.44% | 44.22% | 29.89% | 65.56% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Władysława Jagiełły w Ząbkowicach Śląskich | 98.18% | 64.89% | 72.15% | 87.22% | 56.64% | 40.63% | 71.78% | 37.10% | 28.73% | 39.25% |
| Europejskie Liceum Ogólnokształcące w Zgorzelcu | 95.83% | 56.38% | 64% | 87.18% | 28.50% | - | 67.20% | 48.90% | 28.29% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Cogito Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgorzelcu | 100% | 69.90% | 68.48% | 89.11% | 55.75% | 40.75% | - | - | - | - |
| LO im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu | 99% | 62.68% | 78.97% | 89.65% | 52.09% | 44.98% | 70.09% | 50.17% | 47.13% | 46.77% |
| LO w ZS Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu | 70.97% | 46.81% | 36.77% | 70.22% | 23.36% | - | 44% | 26.89% | - | 21.67% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach | 91.67% | 67.92% | 62.17% | 74.17% | 29.56% | - | 47.67% | - | - | - |
| LO im. Jana Pawła II w ZSO w Złotoryi | 98.18% | 61.36% | 69.45% | 82.85% | 48.05% | 36.13% | 60.24% | 39.07% | 21.20% | 37.40% |
| LO w ZS Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Złotoryi | 95.24% | 43.10% | 57.43% | 61.58% | - | - | 30.56% | - | - | - |
| LO w PZS im. Jana Pawła II w Żmigrodzie | 91.30% | 50.29% | 49.46% | 65.88% | 17.56% | - | 55.36% | - | - | 25.63% |
| II LO w ZS nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim | 64.71% | 46.47% | 37.94% | 51.41% | - | - | - | - | - | 17.08% |
| Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Kardynała Augusta Hlonda w Aleksandrowie Kujawskim | 97.80% | 66.97% | 77.12% | 83.22% | 31.69% | 57.93% | 60.22% | 45.84% | 33.71% | 65.82% |
| LO w ZS w Barcinie | 96.15% | 62.31% | 60.92% | 72.50% | 54.29% | 44.67% | 48.39% | 23% | - | - |
| I LO im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy | 98.28% 70% | 66.87% 56.90% | 76.05% 29.20% | 81.71% 65.40% | 35.19% - | 51.31% - | 74.90% 55.60% | 53.74% - | 43.09% - | 60.30% - |
| III LO w ZS nr 1 im. Karola Wojtyły w Brodnicy | 99.07% | 66.46% | 76.73% | 84.21% | 54.77% | 48.90% | 69.34% | 51.46% | 44.04% | 52.04% |
| I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy | 100% | 64.31% | 73.06% | 94.06% | 39.40% | 41.60% | 77.69% | 80.50% | 68.33% | - |
| I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy | 100% | 70.94% | 85.28% | 95.01% | 59.48% | 65.46% | 83.86% | 73.65% | 66.50% | 62.76% |
| I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | 87.50% | 41.13% | 49.13% | 76.44% | - | - | 67.43% | 43.60% | - | - |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy | 99.14% | 65.19% | 74.43% | 92.84% | 55.67% | 51.88% | 75.44% | 65.66% | 48.11% | 56.20% |
| II Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | 100% | 48.43% | 35.71% | 79.43% | - | - | 60.40% | - | - | - |
| III LO im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy | 100% | 66.50% | 74.13% | 92.95% | 38.91% | 35.47% | 77.21% | 52.03% | 38.88% | 58.80% |
| IV LO im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy | 99.34% | 69.40% | 80.95% | 94.01% | 46.24% | 43.61% | 81.87% | 56.88% | 35.72% | 65.48% |
| V LO im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy | 92.78% | 55.80% | 60.03% | 87.81% | 29.60% | 16% | 68.94% | 44.52% | 32.69% | 49.82% |
| VI LO im. Jana I Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy | 100% | 69.41% | 92.05% | 96.74% | 45.17% | 65.65% | 89.95% | 77.06% | 68.47% | 79.80% |
| VII LO im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy | 100% | 68.09% | 81.20% | 88.62% | 38.41% | 59.43% | 74.77% | 51.98% | 36.42% | 62.89% |
| VIII Liceum Ogólnokształcące im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy | 97.99% | 63.30% | 70.38% | 88.59% | 36.33% | 31.03% | 69.86% | 45.55% | 32.71% | 26.82% |
| IX LO w Bydgoszczy | 94.03% | 56.75% | 56.81% | 89.65% | 43.94% | - | 69.26% | 38.46% | 29.50% | 61.09% |
| XI LO Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy | 100% | 50.95% | 63.19% | 80.62% | 31.90% | 34% | 51.76% | 24.36% | - | 51.17% |
| XII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | 95.65% | 58.57% | 62.70% | 71.64% | - | - | 56.29% | - | - | 35.44% |
| XIII LO w Bydgoszczy | 46.67% | 31.27% | 34.40% | 44.69% | - | - | - | - | - | - |
| XV LO z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy | 93.15% | 53.64% | 60.73% | 79.78% | 29.95% | 25.20% | 65.94% | 31% | - | 44.56% |
| XXI Liceum Ogólnokształcące im. Synów Pułków Integracyjne w Bydgoszczy | 84% | 49.72% | 44.96% | 73.76% | - | - | 61.20% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy | 70.37% | 53.75% | 38.67% | 70.36% | - | - | 48.70% | 25.64% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Edukacji Innowacyjnej w Bydgoszczy | 85.19% | 39.75% | 39.86% | 66.89% | 3% | - | 63.64% | 27% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy im. Św. Jana Bosko | 100% | 59.35% | 78.48% | 90.30% | 65.17% | 53% | 72.13% | 47.93% | 48.78% | 58.20% |
| Międzynarodowe Liceum Sokrates w Bydgoszczy | 89.47% | 50.74% | 47.29% | 75.47% | 36.40% | - | 58.65% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Bydgoszczy | 100% | 57.56% | 71.69% | 88.44% | - | - | 71.20% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące "przyszłość" w Bydgoszczy | 80% | 46% | 40.20% | 76.80% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bydgoszczy | 37.50% | 41.79% | 24.84% | 57.79% | - | - | - | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy | 93.33% | 70.97% | 62.23% | 92.07% | - | - | 87.17% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bydgoszczy | 33.33% | 45.25% | 29.57% | 68% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmnie | 97.96% | 59.34% | 70.55% | 77.18% | 36.89% | 56.38% | 60.94% | 33.26% | 23% | 52.88% |
| Katolickie Liceum Księży Pallotynów w Chełmnie | 100% | 62.40% | 86.90% | 93.15% | - | 67% | 84.19% | 56.25% | 55.40% | - |
| LO w ZSP w Chełmży | 93.33% | 60.80% | 55.40% | 80.13% | 47.75% | - | 50.25% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu | 42.86% | 53.71% | 28.29% | 64% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. St. Staszica w Ciechocinku | 100% | 55.50% | 72.83% | 86.43% | 23.44% | 42.36% | 68.40% | 60% | - | 35.21% |
| Liceum Ogólnokształacące Im.prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dobrzejewicach | 83.33% | 54.38% | 46.08% | 78.25% | - | - | 69.50% | - | - | 29.67% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Gąsawie | 80% | 49.65% | 39.10% | 63.10% | - | - | 49.86% | 20.40% | - | 35.50% |
| LO w ZS nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu | 100% | 66.82% | 78.77% | 83.16% | 55.10% | 53.88% | 71.89% | 66.57% | - | 50.14% |
| Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Górznie | 77.78% | 43.67% | 40.78% | 58.22% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. B. Chrobrego w Grudziądzu | 100% | 66.58% | 71.58% | 88.69% | 44.82% | 39.63% | 72.77% | 43.65% | 36.15% | 51.15% |
| II LO im. Króla Jana III Sobiesiego w Grudziądzu | 100% | 68.20% | 80.42% | 90.32% | 36.55% | 45.73% | 75.10% | 52.92% | 32.88% | 59.72% |
| III LO im. Jana Pawła II w Grudziądzu | 87.72% | 48.67% | 48.62% | 69.77% | - | 11% | 48.17% | 27.23% | - | 36.80% |
| IV LO im. Kazimierza Wielkiego w Grudziądzu | 97.33% | 59.48% | 55.92% | 75.03% | 26.25% | 24.89% | 53.81% | 24.11% | - | 35.88% |
| V LO im. B. Malinowskiego w Grudziądzu | 100% | 48.29% | 47.86% | 59.71% | - | - | 38.25% | - | - | 43.18% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Olimpia Grudziądz w Grudziądzu | 86.67% | 39.56% | 49.87% | 61.38% | - | - | 51.63% | 22.50% | - | 23.57% |
| Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu | 0% | 44.63% | 19.13% | 84.50% | - | - | 58.57% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grudziądzu | 80% | 62.60% | 40.60% | 69.60% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Czapskiego w Grudziądzu | 80% | 64.65% | 55.15% | 87.29% | 50.40% | - | 83.57% | - | - | - |
| I LO im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu | 100% | 70.65% | 83.97% | 89.36% | 51.96% | 55.90% | 70.66% | 63.36% | 49.77% | 62.39% |
| II LO im. M. Konopnickiej w Inowrocławiu | 100% | 73.46% | 84.08% | 92.05% | 57.05% | 62.49% | 77.87% | 54.62% | 44.17% | 69.76% |
| III LO w Inowrocławiu | 98.05% | 66.38% | 67.84% | 84.65% | 38.20% | 45.69% | 63.57% | 38.68% | 32.33% | 48.53% |
| IV LO im. Kazimierza Wielkiego w Inowrocławiu | 80.65% | 53.10% | 44.26% | 65.77% | - | - | 63.69% | - | - | 34% |
| Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu | 40% | 39.60% | 30.73% | 52.87% | - | - | 47.67% | - | - | - |
| LO w ZS im. J. Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej | 91.18% | 48.18% | 57.62% | 67.33% | 31.54% | - | 43.45% | 33.43% | - | 34.40% |
| LO w ZS w Jabłonowie Pomorskim | 100% | 60.57% | 60.29% | 71.29% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Szatowskiego w Janowcu Wlkp. w Janowcu Wielkopolskim | 68.75% | 51.31% | 41.81% | 54.56% | - | - | 36.33% | - | - | 28.20% |
| LO im. Leona Wyczółkowskiego w Koronowie | 79.55% | 53.02% | 51.23% | 68.48% | 28.90% | 33.14% | 57.04% | - | - | 24.55% |
| LO im. Jana Pawła II w Kościelcu | 50% | 38.63% | 26.44% | 55.33% | 13.20% | - | 42.60% | 17.63% | - | - |
| LO im. Królowej Jadwigi w Kowalu | 81.25% | 61.25% | 48.19% | 76.38% | 46.33% | - | 60.18% | - | - | - |
| LO im. Juliusza Słowackiego w Kruszwicy | 92% | 51.60% | 44.84% | 57.16% | 8.89% | - | 63.20% | 29.40% | - | 39% |
| LO w ZS im.R.Traugutta w Lipnie | 98.99% | 66.46% | 68.41% | 75.68% | 28.80% | 51.73% | 68.25% | 42.79% | 28.31% | 43.63% |
| LO im. Franciszka Becińskiego w Lubrańcu | 92.86% | 61.42% | 64.26% | 74.56% | 36.92% | 47.33% | 55.15% | - | 38.63% | 50.84% |
| LO w ZSP im. K. Jagiellończyka w Łasinie | 100% | 68.71% | 65.57% | 90.60% | - | - | - | - | - | - |
| LO w Zespole Szkół w Mogilnie | 91.89% | 59.42% | 56.48% | 80.58% | 44.82% | 55.45% | 59.64% | 35.88% | 22.25% | 23.75% |
| Mogileńska Szkoła Realna Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Mogilnie | 0% | 37.40% | 21.20% | 57.60% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią | 94.62% | 63.03% | 60.46% | 80.62% | 51.95% | 26.71% | 68.04% | 42.33% | 44.75% | 51.17% |
| II LO w ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią | 95.65% | 64.70% | 55.70% | 81.65% | 63.13% | - | 53.36% | - | - | 32.67% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Nowem w Zespole Szkół w Nowym | 92.31% | 66.62% | 57.46% | 77.92% | 56.36% | - | 72.86% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Przemystce | 100% | 59.71% | 68.88% | 61.13% | - | 15.80% | 41.25% | 27.13% | - | - |
| LO im. Władysława Łokietka w Radziejowie | 95.74% | 65.09% | 74.32% | 83.06% | 51% | 49.60% | 60.82% | 45.42% | 54.80% | 43.25% |
| LO w ZS nr 1 im. Czesława Lissowskiego w Rypinie | 97.54% | 61.48% | 73.44% | 80.39% | 47.83% | 40.85% | 63.40% | 62.04% | 48.32% | 40.08% |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie | 100% | 52.63% | 41.50% | 82.50% | - | - | 57.14% | - | - | - |
| LO im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim | 96.43% | 70.18% | 66.25% | 84.93% | 35.67% | - | 67.79% | 48.60% | - | 37.40% |
| LO w ZS w Skępym | 76.92% | 47.07% | 40.86% | 46.57% | - | - | 28.78% | - | - | - |
| LO w ZSOiZ w Solcu Kujawskim | 86.21% | 49.40% | 42.70% | 76.77% | 33% | - | 49.45% | 25.50% | - | - |
| LO im. I Armii Wojska Polskiego w Strzelnie | 100% | 46.38% | 68.88% | 43.13% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie | 89.86% | 59.52% | 52.35% | 68.18% | 57.24% | 15.06% | 53.89% | 39.29% | 29.86% | 43.60% |
| I LO im. F. Ceynowy w Świeciu | 97.30% | 70.81% | 67.80% | 89.59% | 59.31% | 42.11% | 69.89% | 52% | 48.31% | 53.10% |
| II LO w ZSOiP w Świeciu | 95.89% | 60.85% | 63.15% | 82.34% | 26.67% | 27.25% | 64.02% | 32.82% | 20.81% | 56.06% |
| III Liceum Ogólnokształcące w Świeciu w Zespole Szkół Ponadpodstawowych | 64.29% | 48.56% | 38.75% | 51.44% | - | - | 31.43% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Świeciu | - | 39.40% | 28.40% | 56% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "menedżer w Świeciu | 45.45% | 40.68% | 26.50% | 64.36% | - | - | 37.24% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "apis w Świeciu | - | 49.60% | - | 66.40% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniu | 100% | 74.25% | 90.51% | 96.89% | 51.41% | 78.69% | 85.25% | 73.79% | 66.22% | 73.92% |
| II LO im. Królowej Jadwigi w Toruniu | 93.55% 100% | 59.16% 47.25% | 50.90% 37.75% | 71.30% 67.75% | 31.33% - | - - | 50.34% 60.80% | 21.65% - | - - | - - |
| III LO im. Smuela Bogumiła Lindego w Toruniu | 95.06% | 61.86% | 59.35% | 87.65% | 30.73% | 27.22% | 65.99% | 43.04% | 16.77% | 45.70% |
| IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu | 100% | 69.86% | 89% | 97.58% | 52.63% | 63.96% | 87.55% | 76.14% | 74.42% | 71.14% |
| V LO im. Jana Pawła II w Toruniu | 100% | 67.98% | 78.91% | 95.08% | 49.25% | 57.19% | 82.12% | 61.45% | 47.87% | 57.92% |
| VI LO im. Zesłańców Sybiru w Toruniu | 65.79% | 44.66% | 36% | 57.61% | - | - | 43.79% | - | - | 20.71% |
| VII LO im. Wandy Szuman w Toruniu | 96.88% | 59.77% | 59.27% | 82.35% | 31.54% | 29.33% | 65.60% | 32.63% | 11.60% | 41.29% |
| VIII LO w ZSPS w Toruniu | 99.50% 100% | 62.31% 47.60% | 75.45% 47% | 86.65% 79.60% | 24.04% - | 39.96% - | 65.94% - | 45.36% - | 28.23% - | 40.96% - |
| IX LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu | 92.47% 57.14% | 56.43% 50.43% | 53.83% 29.57% | 77.72% 61.71% | 21.08% 35.80% | 9.67% - | 59.84% 45.33% | 21.94% - | 10% - | 47.06% - |
| X LO im. prof. Stefana Banacha w Toruniu | 100% | 66.27% | 84.27% | 93.40% | 44.59% | 58.50% | 78.50% | 62.95% | 61.81% | 63.32% |
| XIII LO w Toruniu | 93.33% | 50.72% | 56.93% | 71.48% | - | 13.20% | 49.56% | 29% | - | 34.74% |
| Franciszkańskie LO w Toruniu | 88.89% | 57.33% | 46.61% | 79.76% | 29% | - | 59.50% | - | - | - |
| Liceum Akademickie UMK w Toruniu | 100% | 75.88% | 93.39% | 97.78% | - | 77.32% | 94.54% | 77.23% | 76.71% | - |
| Liceum Jagiellońskie - Katolickie Liceum Akademickie w Toruniu | 96.55% | 56.76% | 62.11% | 77.76% | 50.13% | 29.14% | 50.84% | 26.50% | - | 48.18% |
| Liceum Ogólnokształcące Realizacja w Toruniu | 66.67% | 55.42% | 42.58% | 78.18% | 31.14% | - | 63.78% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Toruniu | 100% | 79.32% | 80.42% | 94.89% | 89% | - | 75.89% | - | - | - |
| Społeczne Ogólnokształcące Liceum Językowe Gem w Toruniu | 88.89% | 63.78% | 67% | 90.67% | - | - | 80.89% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Toruniu | 60% | 48.57% | 32.24% | 73.33% | - | - | 55.08% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Toruniu | 28.57% | 55% | 26.67% | 59.11% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi | 92.08% | 59.15% | 61.61% | 79.52% | 36.20% | 33.91% | 68.35% | 39.44% | 46.45% | 51.13% |
| LO w ZS w Unisławiu | 58.33% | 46.58% | 43.25% | 69.08% | - | - | 51.71% | - | - | 34.57% |
| LO im. Zygmunta Działkowskiego w Wąbrzeźnie | 93.10% | 66.10% | 66.57% | 80.10% | 67.17% | 64.40% | 66.84% | 48% | - | 51.60% |
| LO im. Janusza Korczaka w Więcborku | 92.86% | 57.60% | 55.65% | 73.91% | 38% | 42.22% | 65.74% | 29.27% | - | - |
| I LO im. Ziemi Kujawskiej w Włocławku | 100% | 75.28% | 83.48% | 90.01% | 47.37% | 73.94% | 80.35% | 64.89% | 54.96% | - |
| II LO im. M. Kopernika w Włocławku | 93.02% | 61.78% | 61.78% | 72.09% | 32.34% | 28.35% | 58.65% | 35.41% | 18.58% | 48.76% |
| III LO im. M. Konopnickiej w Włocławku | 100% | 69.40% | 82.49% | 88.26% | 44.21% | 49.46% | 70.61% | 56.53% | 52.46% | 64.60% |
| IV LO w ZS nr 4 im. K.K. Baczyńskiego w Włocławku | 91.59% | 58.05% | 49.24% | 70.10% | 21.35% | - | 56% | 22.33% | 14% | 37.73% |
| V Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana w Włocławku | 87.50% | 45.31% | 45.69% | 72.38% | - | - | 36.93% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. "obrońców Wisły 1920 Roku" We Włocławku | 60% | 49.36% | 36.84% | 52.88% | - | - | 56% | - | - | 26.55% |
| Akademickie LO w ZSA w Włocławku | 54.55% | 34.18% | 26.09% | 50.36% | - | - | 28.14% | - | - | 27.14% |
| LO im. ks. J. Długosza w Włocławku | 100% | 69.53% | 73.76% | 90.02% | 42.43% | 49.37% | 70.53% | 42.71% | 21.44% | 56% |
| Liceum Sztuk Plastycznych We Włocławku | 77.78% | 53.56% | 38.44% | 85.78% | - | - | 80.40% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "cosinus Plus" We Włocławku | 33.33% | 44.56% | 25.33% | 45.78% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Braci Śniadeckich w Żninie | 97.83% | 67.54% | 68.38% | 87.20% | 42.25% | 38.13% | 69.67% | 48.88% | 40.89% | 48.79% |
| LO im. Batalionów Chłopskich w ZS im. Gen. Franciszka Kamińskiego w Adamowie | 86.36% | 59.27% | 50.91% | 60.63% | 32.38% | 22% | 53% | 33% | - | 56.86% |
| LO w ZS im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach | 100% | 64.26% | 62.04% | 75.61% | 60.60% | - | 54.46% | 40.70% | - | 38.20% |
| I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej | 100% | 68.88% | 80.29% | 90.80% | 54.75% | 49.17% | 73.99% | 60.31% | 55.29% | 65.05% |
| II LO im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej | 96.13% 45.45% | 64.44% 53.91% | 70.48% 29.27% | 82.25% 72% | 56.23% - | 32.44% - | 61.35% 50.50% | 42.87% - | 33.37% - | 48.94% - |
| IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej | 97.59% | 59.67% | 63.80% | 81.18% | 55.26% | 41.81% | 62.31% | 38.61% | - | 40.73% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej | 100% | 64.33% | 72.56% | 81.89% | - | - | 60.83% | - | - | 56.60% |
| Katolickie LO im. Cypriana Norwida w Białej Podlaskiej | 100% | 69.67% | 83.73% | 91.15% | - | 44.75% | 77.55% | 57% | - | 53.83% |
| Rzemieślnicze Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Białej Podlaskiej | 60% | 37% | 42.80% | - | - | - | - | - | - | - |
| II LO w ZS Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju | 95.95% | 63.46% | 66.03% | 83.42% | 30.10% | 26.26% | 56.67% | 34.38% | 30.06% | 40% |
| I LO im. ONZ w Biłgoraju | 97.10% | 68.85% | 78.22% | 88.56% | 49.42% | 55.11% | 70.26% | 52.97% | 60.92% | 60.29% |
| Katolickie LO im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju | 91.67% | 58.25% | 44.75% | 58.30% | - | - | 34.72% | - | - | 38.19% |
| LO w ZS im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie | 87.23% | 59.79% | 66.06% | 67.68% | - | 62.22% | 55.75% | 37.42% | 53.20% | 38.32% |
| I LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie | 100% | 71.21% | 81.92% | 88.39% | 47.05% | 59.67% | 69.58% | 55.09% | 46.05% | 58.55% |
| II LO im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie | 98.77% | 64.85% | 73.31% | 84.06% | 41.55% | 43.27% | 61.77% | 52.30% | 42.15% | 61% |
| III LO w Chełmie | 83.33% | 57.65% | 46.47% | 59.67% | 33.14% | - | 37.26% | - | - | - |
| IV LO z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie | 98.32% | 62.91% | 57.32% | 72.34% | 32.87% | 13.40% | 50.61% | 27.71% | - | 39.17% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Chełmie | 16.67% | 40.83% | 21.17% | 34.33% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. 15-gu Pułku Piechoty w Dęblinie | 100% | 63.04% | 66.46% | 85.23% | 59.17% | 26.50% | 59.80% | - | 32.20% | 47.29% |
| LO Lotnicze w Dęblinie | 100% | 59.26% | 94% | 95% | - | 67.24% | 76.54% | - | - | - |
| LO im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience | 25% | 29.25% | 21.25% | 54.60% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu | 80% | 36.10% | 38.40% | 53.60% | - | - | - | - | - | 43.17% |
| LO im. Unii Horodelskiej w Horodle | 100% | 42.30% | 57.40% | 63.60% | - | - | 35.40% | 24% | - | - |
| LO im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie | 97.78% | 67.46% | 75.72% | 80.69% | 55.63% | 42.91% | 66.18% | 49.81% | 34.95% | 46.09% |
| LO w ZS nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie | 77.39% | 49.50% | 47.34% | 69.53% | 28.16% | 40.55% | 50.03% | 49.33% | 40.17% | 39.50% |
| I LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim | 95.54% | 60.15% | 72.50% | 77.48% | 48.13% | 29.45% | 56.28% | 51.39% | 48.88% | 45.64% |
| LO im. Wincentego Witosa w ZS w Janowie Lubelskim | 54.55% | 34.42% | 33.46% | 54.33% | - | - | 50.50% | 15.40% | - | - |
| LO w ZS im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim | 83.33% | 44.46% | 66.83% | 71.16% | - | - | 56.50% | - | - | - |
| LO im. Marcina Stępnia w ZS w Kocku | 52% | 34.20% | 42.04% | 45.36% | 39.25% | - | 60.50% | 16.57% | - | - |
| LO im. Ziemi Podlaskiej w Komarówce Podlaskiej | 96.30% | 66.11% | 71.85% | 69.81% | 59% | 30% | 56.60% | 24.13% | - | 56.55% |
| LO im. św. Jana Pawła II w ZS w Krasnobrodzie | 70.59% | 49.12% | 41.94% | 62.94% | - | - | 63.63% | - | - | 40.07% |
| I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie | 100% | 68.53% | 78.47% | 88.76% | 70.15% | 40.71% | 71.44% | 65.14% | 47.60% | 64.17% |
| II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie | 93.94% | 56.80% | 61.06% | 73.26% | 57.59% | 38% | 58.15% | 27.22% | - | 51.33% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w ZS nr 1 w Kraśniku | 96.25% | 64.48% | 71.11% | 79.60% | 53.14% | 41.33% | 57.86% | 46.43% | 50.57% | 44.30% |
| II LO im. Mikołaja Reja w Kraśniku | 96.63% | 65.44% | 70.21% | 81.39% | 55.98% | 35.93% | 61.75% | 58.28% | 63.17% | 43.21% |
| III LO im. Juliusza Słowackiego w Kraśniku | 31.82% | 39.07% | 26.51% | 48.82% | - | - | 20.33% | - | - | 13.90% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Gen. W. Sikorskiego w Kraśniku ZDZ | 10% | 28.50% | 23.56% | 57.40% | - | - | 28.44% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Kraśniku | - | 16.50% | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Agrobiznesu w Kurowie | 70% | 39.90% | 56.60% | 75.89% | - | - | 56% | - | - | - |
| II LO im. Piotra Firleja w Lubartowie | 96.83% | 61.40% | 75.60% | 85.70% | 47.65% | 43.79% | 64.71% | 44.77% | 28.50% | 58.15% |
| I LO w ZS nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie | 96.32% | 59.80% | 73.36% | 80.51% | 43.93% | 39.64% | 61.87% | 39.43% | 26.81% | 47.61% |
| I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie | 100% | 76.89% | 92.51% | 96.26% | 55.63% | 71.49% | 86.52% | 85.12% | 88.85% | 79.72% |
| II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie | 100% | 78.21% | 91.87% | 95.66% | 72.20% | 70% | 81.76% | 71% | 66.74% | 81.24% |
| III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie | 100% | 79.65% | 93.56% | 96.08% | 58.66% | 75.06% | 87.06% | 70.86% | 68.33% | 79.05% |
| IV LO im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie | 100% | 70.09% | 77.28% | 88.53% | 48.04% | 34.85% | 70.61% | 51.68% | 45.28% | 69% |
| V LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie | 100% | 74.46% | 83.96% | 93.14% | 69.30% | 52.60% | 78.22% | 58.22% | 52.65% | 65.43% |
| VI LO im. Hugona Kołłątaja w Lublinie | 95.69% 66.67% | 64% 68% | 60.14% 38% | 77.22% 81.33% | 28.57% - | 30.53% - | 56.81% 56.80% | 32.13% - | 13.50% - | 43.88% - |
| VII LO im. Marii Konopnickiej w Lublinie | 66.67% | 51.23% | 36.70% | 67.44% | 14.61% | - | 51.22% | 22.30% | - | 34.85% |
| VIII LO im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie | 85% | 61.07% | 51.06% | 73.83% | 34.13% | 10.50% | 52.73% | 33.29% | 25.38% | 36.35% |
| IX LO im. Mikołaja Kopernika w Lublinie | 100% | 73.97% | 88.54% | 94.29% | 53.76% | 59.38% | 81.50% | 68.75% | 62.67% | 70.91% |
| X LO Mistrzostwa Sportowego w Lublinie | 93.33% | 64.68% | 65.74% | 80.65% | - | 31.78% | 61.08% | 23.18% | - | 48.25% |
| XII LO w ZSChiPS w Lublinie | 62.96% | 50.96% | 36.93% | 54.39% | 16.67% | - | 36.57% | 26.73% | - | 27% |
| XIV LO im. Zbigniewa Herberta w Lublinie | 85.29% | 53.80% | 53.79% | 64.19% | 25.33% | 12.57% | 50.33% | 27.29% | - | 37.50% |
| XV LO w ZS nr 1 w Lublinie | 98.85% | 72.60% | 66.71% | 88.83% | 64.24% | 33.67% | 69.39% | 35.91% | 29.38% | 48.89% |
| XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisławy Filipiny Paleolog w Lublinie | 75% | 55.13% | 48.21% | 56.36% | - | - | 39.88% | - | - | 34.17% |
| XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii I Jerzego Kuncewiczów w Lublinie | 88.61% | 57.59% | 56.28% | 70.23% | 44.39% | 46.44% | 51.78% | 30% | - | 38.15% |
| XX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie | 100% | 56.80% | 60.67% | 76.93% | - | - | 45.53% | - | - | 47.13% |
| XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie | 100% | 74.95% | 87.37% | 94.64% | 58.82% | 62.63% | 81.32% | 58.82% | 50.44% | 69.25% |
| XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie | 99.41% | 67.08% | 76.53% | 84.39% | 53.19% | 27.37% | 67.28% | 49.13% | 29.57% | 53.42% |
| XXIV LO w ZS nr 5 w Lublinie | 90.07% | 64.16% | 54.66% | 75.10% | 47.04% | 34.75% | 58.88% | 30.24% | 15.88% | 50.56% |
| XXVII LO im. Zesłańców Sybiru w Lublinie | 85.48% | 60.56% | 46.90% | 74.10% | 31.43% | 11.71% | 58.24% | 23.57% | - | 34.77% |
| XXIX Liceum Ogólnokształcące im. CC Mjr Hieronima Dekutowskiego Ps. „zapora” w Lublinie | 98.08% | 63.34% | 72.21% | 82.80% | 25.11% | 43.89% | 63.67% | 45.81% | 29.64% | 47.29% |
| XXX Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Jana Twardowskiego w Lublinie | 100% | 67.74% | 75.68% | 91% | 39.82% | 39.06% | 73.56% | 48.92% | 41.18% | 46.73% |
| Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie | 79.31% | 50.79% | 52.64% | 68.63% | - | 13.43% | 47.68% | 21.18% | - | 32.75% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Ekonomii I Innowacji w Lublinie | 93.33% | 54.53% | 45.47% | 71.93% | 23.60% | - | 45.92% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "lider" w Lublinie | 22.22% | 32.22% | 18.33% | 45.56% | 25% | - | 19.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie | 100% | 69.12% | 83.16% | 93.14% | 70.75% | 55.20% | 85.38% | 64.54% | 59.09% | 59.47% |
| LO im. Jana III Sobieskiego w Lublinie | 100% | 72.34% | 85.31% | 95.34% | - | 60.80% | 83.83% | 69% | 84% | 76% |
| Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Paderewski w Lublinie | 100% | 73.96% | 82.26% | 96.28% | - | 48.22% | - | 63% | 41.60% | 80.67% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Arche w Lublinie | 53.85% 100% | 33.07% 43% | 37.69% 34.60% | 53.69% 64.40% | - - | - - | 40.78% - | - - | - - | - - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Lublinie Lubelska Szkoła Realna | 100% | 64.79% | 66.14% | 90.07% | 25.83% | 40.80% | 79.33% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Lublinie | 100% | 70.60% | 67% | 91.36% | 61.23% | 28% | 74.45% | - | - | - |
| Prywatne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie | 100% | 52.67% | 67% | 87% | - | - | 68.71% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie | 100% | 75.59% | 90.38% | 96.19% | 71.93% | 71.21% | 85.65% | 78.47% | 68.72% | 77.59% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Lublinie | 100% | 62.72% | 69.61% | 85.72% | 21.13% | - | 70.71% | 38.60% | - | - |
| Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Guzmana w Lublinie | 87.18% | 52.77% | 53.51% | 77.38% | 21.50% | 16% | 59.67% | - | - | - |
| XVI LO w Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. I J. Vetterów w Lublinie | 96.30% | 70.30% | 63.78% | 80.80% | 63.04% | 21.60% | 57.26% | - | - | 55.04% |
| Centrum Kształcenia Ustawicznego XXVI Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Lublinie | 46.15% | 54% | 33.23% | 70% | - | - | 59.78% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie | 93.33% | 61.40% | 67.20% | 88.86% | 53.57% | - | 72.57% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Lublinie | 43.75% | 46.68% | 25.95% | 56.95% | - | - | 44.22% | - | - | - |
| I LO im. Jana Zamoyskiego w Łęcznej | 87.50% | 61% | 54.13% | 72.63% | - | - | 67.75% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Górnika Łęczna w Łęcznej | 86.36% | 49.18% | 54.77% | 70.14% | - | - | 49.85% | - | - | 35.95% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie | 98.99% | 73.20% | 78.56% | 84.22% | 59.67% | 53.34% | 71.29% | 58.07% | 58.95% | 60.66% |
| IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie | 100% | 70.03% | 81.83% | 80.68% | 67.11% | 58.83% | 62.81% | 50.81% | 45.57% | 65.72% |
| LO w ZS im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach | 42.86% | 41.50% | 38.93% | 60.50% | - | - | 33.13% | - | - | - |
| LO im. gen. Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim | 95.06% | 57.33% | 64.20% | 73.05% | 50.94% | 37.29% | 54.09% | 41.43% | 60% | 50.65% |
| LO w ZS nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie-Osadzie | 80% | 61.30% | 44.70% | 71.90% | - | - | 46.25% | - | - | - |
| LO w ZS w Modliborzycach | 80% | 51.67% | 61.67% | 63.46% | - | - | 38.86% | - | - | 46.43% |
| LO im. Stefana Żeromskiego w ZS nr 2 w Nałęczowie | 100% | 49.52% | 59.28% | 77.17% | 25.20% | 34.33% | 53.46% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie | 80% | 68.23% | 44.35% | 90.71% | 69% | - | 83.76% | - | - | - |
| LO w ZSP w Niemcach | 44.44% | 52.78% | 31.28% | 42.83% | - | - | 17.14% | - | - | 25.50% |
| LO im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim | 95% | 55.30% | 67% | 76.53% | 63.22% | 19.33% | 51.53% | 42.25% | - | 46% |
| LO Dla Dorosłych w Opolu Lubelskim | 16.67% | 35.33% | 20.67% | 52.67% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Parczewie | 95.89% | 65.69% | 70.63% | 88.85% | 57.62% | 46.33% | 68.63% | 62.63% | 57.78% | 67.75% |
| LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poniatowej | 100% | 59.50% | 71.80% | 72.29% | 25.08% | 45% | 55.47% | 43.78% | 24.71% | 40% |
| LO w ZS Rolniczych w Pszczelej Woli | 81.82% | 46.18% | 40.73% | 45.80% | - | - | 23.83% | 27.40% | - | - |
| LO w ZS w Puchaczowie | 71.43% | 53.57% | 50.38% | 69.29% | - | - | 62.55% | 29.64% | - | - |
| I LO im. ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach | 99.38% | 70.81% | 80.56% | 90.08% | 65.84% | 47.11% | 75.29% | 57.68% | 45.36% | 48.28% |
| II LO w ZS Ogólnokształcących nr 1 im. KEN w Puławach | 98.90% | 66.98% | 80.82% | 89.58% | 71.33% | 49.22% | 74.20% | 52.32% | 34.76% | 61.38% |
| III LO w ZS Ogólnokształcących nr 2 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach | 95.68% | 60.29% | 63.94% | 78.47% | 51.58% | 27.93% | 64.46% | 34.31% | 25.91% | 48.14% |
| IV LO w Powiatowym ZWiK w Puławach | 47.06% | 37.88% | 32.82% | 46.94% | - | - | 40.71% | 15.25% | - | - |
| VI LO w ZS nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach | 91.67% 22.22% | 56.25% 46.56% | 54.19% 25.33% | 55.50% 41.56% | - - | - - | 38.82% - | 21.50% - | - - | 19.20% - |
| IV LO w Puławach | 33.33% | 40.71% | 24.71% | 52.86% | - | - | - | - | - | - |
| Europejskie Liceum Ogólnokształcące w Puławach | 76.47% | 45.76% | 43% | 70.18% | 24.57% | - | 45.14% | - | - | 41.20% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcace Im.ch.p.aignera w Puławach | 100% | 52.60% | 42% | 64.20% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Puławach | 30% | 24.58% | 23.91% | 47% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanemu | 86.21% | 51.07% | 56.72% | 55.74% | - | 18.57% | 37.35% | - | - | 29.25% |
| I LO w Radzyniu Podlaskim | 95.48% | 69.17% | 74.19% | 81.27% | 67.84% | 42.07% | 70.72% | 45.18% | 47.69% | 50.38% |
| II LO w ZS Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim | 89.29% | 68.32% | 57.64% | 61.57% | 39.73% | 17.20% | 35.38% | 25.80% | - | 28.82% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach | 91.46% | 55.54% | 66.40% | 80.52% | 34% | 40.52% | 63.53% | 40.54% | 32.44% | 53.86% |
| II LO w ZS Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach | 46.67% | 40.07% | 29.53% | 80.57% | - | - | 69.75% | - | - | 22.33% |
| II LO Dla Dorosłych w Rykach | 11.11% | 28.33% | 20.78% | 40% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Romualda Traugutta w ZS w Siedliszczu | 81.48% | 46.22% | 36.70% | 59.85% | - | - | 53.78% | 25% | - | 25.78% |
| LO w Sobieszynie | 43.33% | 36.33% | 30.13% | 54.36% | - | - | 34.88% | - | - | - |
| LO w ZS nr 2 im. Zygmunta Klukowskiego w Szczebrzeszynie | 100% | 43% | 46.17% | 69.33% | - | - | 38.17% | - | - | - |
| I LO im. Władysława Broniewskiego w Świdniku | 100% | 65.84% | 78.90% | 91.97% | 64.14% | 47.60% | 76.37% | 50% | 33.83% | 59.77% |
| II LO im. Krzysztof Kamila Baczyńskiego w ZS Ogólnokształcących nr 1 w Świdniku | 97.40% | 63.56% | 71.49% | 82.62% | 55.07% | 44% | 64.97% | 47.54% | 31.79% | 52% |
| Akademickie LO w Terespolu | 95.45% | 59.41% | 52.91% | 71.42% | - | - | 65.67% | - | - | 33.70% |
| I LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim | 100% | 66.73% | 82.59% | 84.22% | 68.28% | 52.17% | 62.19% | 45.37% | 46.96% | 53.48% |
| II LO im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim | 66.91% | 58.89% | 40.42% | 62% | 42% | 5.75% | 40.21% | 23.47% | 27.40% | 26.63% |
| LO w ZS w Turobinie | 94.12% | 47.41% | 56.82% | 60.45% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach | 62.16% | 37.36% | 40.92% | 65.23% | - | 9.60% | 36% | - | - | 24.13% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Włodawie | 95.24% | 65.50% | 70.99% | 84.28% | 51.93% | 45.62% | 62.78% | 42.44% | - | 43.50% |
| II LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Włodawie | 96.55% | 59% | 64.17% | 75.54% | 49% | 29.33% | 58.23% | 50% | - | 47.80% |
| LO w ZS im. Stanisława Staszica w Wysokich | 61.54% | 58.46% | 47.69% | 59.15% | 27.17% | - | - | - | - | 52.60% |
| I LO im. Jana Zamoyskiego w Zamościu | 100% | 70.87% | 83.82% | 85.99% | 66.29% | 68.65% | 72.62% | 56.62% | 55.71% | 61.36% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Im.unii Europejskiej w Zamościu | 100% | 65.78% | 88.25% | 88.99% | 72.80% | 76.98% | 74.79% | 64.08% | 67.78% | 68.17% |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu | 96.55% | 57.90% | 66.57% | 78.32% | 54.46% | 42.25% | 57.74% | 37.28% | 37.45% | 50.81% |
| III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu | 99.54% | 64.96% | 82.73% | 89.94% | 72.37% | 67.54% | 73.31% | 52.46% | 45.15% | 49.78% |
| IV LO w ZSP nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu | 68.63% | 58.63% | 41.90% | 52.58% | - | - | 29.74% | 18.37% | - | - |
| VII LO w ZS Ponadpodstawowych nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu | 84.62% | 42.69% | 39.38% | 55.33% | - | - | 27.78% | - | - | 28.20% |
| Liceum Ogólnokształcące "lider" w Zamościu | 37.04% | 39.27% | 26.57% | 45.81% | - | - | 24.47% | - | - | 16.69% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Zamościu | 71.43% | 33.29% | 51.57% | 41% | - | - | - | - | - | - |
| LO Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu | 80% | 48.24% | 46.11% | 58.84% | - | 3.71% | 44.96% | 18.26% | - | 33.89% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "lider" w Zamościu | 71.43% | 60.29% | 27.38% | 61% | - | - | - | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu | 95.24% | 77.62% | 58.33% | 85.24% | 61.80% | - | 77.11% | - | - | - |
| LO im. gen. Stefana Rowieckiego w Czerwińsku | 71.43% | 53.33% | 37.05% | 55.89% | - | - | 44% | - | - | 23.64% |
| Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie. Liceum Ogólnokształcące w Dobiegniewiu | 100% | 64.92% | 62.85% | - | - | - | - | - | - | 52.90% |
| LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku | 94% | 63.38% | 57.12% | 82.31% | 59.62% | 34.57% | 57.06% | 33.53% | 20.60% | 42.20% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim | 100% | 72.14% | 86.30% | 94.30% | 70.21% | 54.94% | 80.24% | 56.16% | 51.77% | 61.72% |
| II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim | 100% | 76.05% | 84.19% | 95.85% | 64.50% | 49.85% | 85.20% | 60.93% | 58.91% | 69.11% |
| III LO im. W. Szafera w Gorzowie Wielkopolskim | 100% | 66.63% | 55.27% | 81.61% | 51.49% | 16.73% | 55.47% | 25.28% | 13.50% | 41.28% |
| IV LO im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wielkopolskim | 100% 88.89% | 69.24% 71.89% | 77.77% 54% | 89.31% 89.50% | 44.38% - | 56.05% - | 68.96% 66.25% | 42.56% - | 34.94% - | 52.91% - |
| VI LO w ZSTiO w Gorzowie Wielkopolskim | 86.05% | 58.49% | 49.88% | 69.38% | - | 8.67% | 49.70% | 24.56% | - | 33.06% |
| VII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim | 93.33% | 64.73% | 59.27% | 76.08% | - | - | 57.50% | 19.50% | - | - |
| VIII LO im. Józefa Piłsudskiego w Gorzowie Wielkopolskim | 71.43% | 50.43% | 38% | 67.86% | - | - | - | - | - | - |
| Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim | 80.77% | 61.77% | 44.12% | 64.65% | - | - | 35.45% | 19.64% | - | 26.10% |
| Edugorzów Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gorzowie Wielkopolskim | 100% 66.67% | 38.62% 46.38% | 63.46% 54.41% | 82.45% 88.89% | - - | - 8.47% | 58.17% - | - - | - - | - - |
| Katolickie Liceum Św. Tomasza Z Akwinu w Gorzowie Wielkopolskim | 83.33% | 58% | 48.46% | 79.77% | 32.50% | - | 63.88% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Gorzowie Wielkopolskim | 100% | 71.79% | 52.84% | 91.16% | 67% | - | 82% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Cosinus w Gorzowie Wlkp. w Gorzowie Wielkopolskim | 28.57% | 51.83% | 25.81% | 51.25% | 33.70% | - | - | - | - | - |
| LO im. Bolesława Chrobrego w Gubinie | 94% | 63.96% | 61.84% | 79.58% | 56.60% | 29.23% | 59.97% | 34.55% | 23.50% | - |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej- Curie w Kostrzynie nad Odrą | 96.67% | 61.60% | 61.62% | 87.34% | 54.90% | 40.80% | 68.90% | 39.80% | 37% | - |
| LO w Krosnie Odrzańskim | 80.65% | 55.73% | 51.08% | 71.16% | 33.22% | 28.67% | 53.45% | 33.33% | - | 34% |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w ZSOiE w Lubsku | 100% | 64.67% | 65.61% | 79.94% | 43.71% | 29.75% | 54.10% | 50.56% | 35.63% | 44.14% |
| LO im. Heliodora Święcickiego w Międzyrzeczu | 96.61% | 75.68% | 67% | 87.98% | 46.39% | 38.14% | 61.74% | 44.07% | 31.75% | 59.36% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Włodzimierza Krukowskiego w Nowej Sóli | 78.95% | 48.79% | 44.26% | 69.68% | - | 2.55% | 39.67% | - | - | - |
| LO im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Sóli | 98.18% 81.82% | 67.41% 58.36% | 67.59% 49.45% | 85.73% 82.18% | 28.76% - | 43.12% - | 70.70% 66.29% | 32.53% 28.57% | 43.29% - | 45.33% - |
| Liceum ZS nr 1 w Nowym Miasteczku | 38.89% | 41.37% | 29.16% | 58.57% | - | - | 75% | 21.86% | - | - |
| LO im. Stanisława Staszica w Rzepinie | 76.92% | 60.53% | 49.48% | 72.40% | 64.56% | 46.25% | 65.23% | 32.08% | - | 25.65% |
| LO im. Ireny Sendler w Skwierzynie | 78.57% | 53.79% | 60.14% | 69.36% | - | - | 56.67% | - | - | - |
| LO w ZS Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach | 97.10% | 61.97% | 64.44% | 80.16% | 36.23% | 53% | 57.44% | 37.62% | 21.80% | 43.28% |
| Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Słubicach | 100% | 71.92% | 67.46% | 93.36% | 67.33% | 36% | 75.43% | 41% | 27.20% | - |
| LO im. Macieja Rataja w Strzelcach Krajeńskich | 89.58% | 60.90% | 45.23% | 74.92% | 33.36% | 16% | 70.71% | 25.31% | - | 47.83% |
| LO im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie | 97.53% | 67.16% | 62.79% | 87.42% | 45.93% | 65.69% | 73.14% | 37.06% | 13.43% | 65.27% |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie | 86.89% | 64.02% | 58.41% | 80.55% | 57.10% | 36.33% | 62.42% | 28.18% | - | 65.43% |
| II Liceum Ogólnokształcące w Sulęcinie | 43.75% | 40.25% | 27.81% | 66.14% | - | - | 26.80% | - | - | 24.40% |
| LO w ZSP w Szprotawie | 82.05% | 60.87% | 55.54% | 74.18% | 34.33% | - | 60.85% | 34.90% | - | 58% |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Świebodzinie | 100% | 73.52% | 70.83% | 85.64% | 66.06% | 43.80% | 69.10% | 40.80% | 25.50% | 63.43% |
| LO w ZSS w Witnicy | 83.33% | 70% | 55.83% | 78.36% | - | - | 53% | 24.83% | - | 53.20% |
| I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana w Wschowie | 92.59% | 66.32% | 62.40% | 77.86% | 48.55% | 32.96% | 56.48% | 22.74% | - | 44.52% |
| LO w ZS im. Stanisława Staszica w Wschowie | 43.75% | 37.81% | 47.69% | 50% | - | - | 45% | - | - | 22.31% |
| LO w ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku | 57.69% | 62.81% | 40.88% | 75.96% | 39% | - | 49.55% | 34% | - | 36.40% |
| I LO im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze | 100% | 73.14% | 88.21% | 95.51% | 74.91% | 67.15% | 84.52% | 61.70% | 61.52% | 74.42% |
| II LO Ekologiczne Z Oddziałami Integracyjnymi im. Unii Europejskiej w ZS Ekologicznych w Zielonej Górze | 97.92% | 59.92% | 67.89% | 86.06% | 42.94% | 25.45% | 61.29% | 35.20% | 22.38% | 48.67% |
| III LO im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze | 100% | 74.69% | 76.81% | 91.57% | 61.65% | 44.06% | 73.55% | 48.73% | 45.20% | 51.67% |
| IV LO im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego w Zielonej Górze | 100% | 70.31% | 76.36% | 94.11% | 57.68% | 49.44% | 78.27% | 55.61% | 48.38% | 65.74% |
| V LO im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze | 100% | 73.31% | 86.04% | 95.38% | 76.06% | 56.03% | 83.13% | 62.24% | 72.24% | 70.53% |
| VI LO w Zielonej Górze | 80% | 65.19% | 40% | 57.08% | - | - | 66.40% | 25.40% | - | - |
| VII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Zielonej Górze | 88.24% | 49.72% | 50.78% | 67.80% | 32% | 24.92% | 52.50% | 24.96% | 10.38% | 33.58% |
| Europejskie Liceum Ogólnokształcące Dr Rahn w Zielonej Górze | 95.24% | 67.24% | 48.57% | 90.29% | 46.78% | - | 72.82% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące "szkoła Myślenia Twórczego" w Zielonej Górze | 100% | 60.33% | 50.33% | 77.06% | 25% | - | 59.45% | 24.50% | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze | 88.89% | 66.17% | 46.06% | 90.24% | 52.05% | - | 74.84% | - | - | - |
| LO im. Stefana Banacha w Żaganiu | 97.56% | 68.90% | 70.60% | 86.06% | 66.67% | 38% | 64.14% | 40.58% | 20.24% | 54% |
| LO w ZS Technicznych i Licealnych w Żaganiu | 87.50% | 50.56% | 51.72% | 63.56% | 50.40% | - | 38.54% | 13.40% | - | 24.57% |
| LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących w Żaganiu | 62.50% | 50.50% | 41% | 57.50% | - | - | 34.50% | - | - | - |
| I LO im. Bolesława Prusa w Żarach | 100% | 67.32% | 65.90% | 84.34% | 60.77% | 45.25% | 64.84% | 44.04% | 27.83% | 50.13% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Żarach | 100% | 69.35% | 84.53% | 92.25% | 48.20% | 56.50% | 77.61% | 58.69% | 53.60% | 88% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach | 100% | 71.29% | 91.16% | 94.91% | 58.67% | 54.87% | 85.53% | 65.57% | 63.43% | 87.04% |
| SMS LO im. Mikołaja Kopernika w Aleksandrowie Łódzkim | 78.85% | 62.38% | 50.65% | 70.02% | 37.58% | 20.67% | 53.38% | 39.07% | - | 39.28% |
| I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie | 99.22% | 63.73% | 85.40% | 91.41% | 45% | 61.58% | 80.94% | 57.20% | 46.63% | 68.27% |
| II LO im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie | 96.75% | 54.95% | 72.31% | 78.61% | 34.19% | 32.94% | 55.57% | 31.11% | 36.17% | 50.49% |
| III LO im. Adama Mickiewicza w Bełchatowie | 71.62% | 54.16% | 40.29% | 65.07% | 42.71% | - | 45.87% | 19.83% | - | 42.33% |
| IV LO w ZSP nr 1 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie | 100% | 50.45% | 57.91% | 65.68% | 28.29% | 7.20% | 34.07% | - | - | 17.80% |
| VI LO im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie | 100% | 56.58% | 75.18% | 86.80% | 51.53% | 46.57% | 67.67% | 52% | - | 65.67% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Bełchatowie | 0% | 40.50% | 23.20% | 47.20% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Wojska Polskiego w Błaszkach | 68.75% | 61.06% | 52.44% | 63.81% | 37% | 21.71% | 51.22% | - | - | 50.29% |
| LO w ZS w Bolimowie | 54.55% | 45.78% | 31.83% | 57.32% | - | - | 50% | - | - | 33% |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brzezinach | 94.12% | 61.32% | 60.18% | 78.79% | 59.57% | 31.33% | 64.83% | 34.29% | - | 44.15% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych w Brzezinach | 45.45% | 41.38% | 26.67% | 54% | 17% | - | 49.33% | - | - | - |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Działoszynie | 100% | 62.93% | 54.53% | 69.57% | - | - | 35.86% | - | - | - |
| I LO w Głownie | 88.57% | 59.34% | 67.66% | 79.12% | - | 28.92% | 54.73% | 39.60% | - | 63.60% |
| Publiczne Katolickie LO im. Jana Pawła II w Głownie | 100% | 63.83% | 84.67% | 84% | - | 36.80% | 63.22% | 30.17% | - | 61.80% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki w Kamieńsku | 35.71% | 44.27% | 30.33% | 37.73% | - | - | 31.83% | - | - | - |
| LO im. Jana Pawła II w ZS Ponadpodstawowych w Kleszczowie | 100% | 75.79% | 74.33% | 89.36% | 43.80% | 19.25% | 78.06% | 54.25% | 34% | 62.46% |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Koluszkach | 97.85% | 60.72% | 67.33% | 81.04% | 36.89% | 39.31% | 64.52% | 53.93% | 33.25% | 51.90% |
| II LO w ZSP nr 2 w Koluszkach | 100% | 60.40% | 50.40% | 54.80% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 w Krośniewicach | 75% | 63% | 52.25% | 64.25% | - | - | - | - | - | 34.17% |
| I LO im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie | 100% | 68.79% | 79.09% | 86.81% | 55.76% | 54.35% | 71.27% | 57.76% | 49.83% | 58.31% |
| I LO PUL im.37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie | 76.19% | 48.95% | 40% | 52.33% | - | - | 31.86% | - | - | 43% |
| II LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie | 100% 50% | 69.61% 63.83% | 68.20% 33.67% | 76.17% 73.33% | 51.97% - | 40% - | 58.70% 57.60% | 59.50% - | - - | 38.70% - |
| III LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie | 96.55% | 62.90% | 71.07% | 76.18% | 49.67% | 39.08% | 56.63% | 41.43% | 41.40% | 45.29% |
| V LO Dla Dorosłych w Kutnie | - | 23% | 14.40% | - | - | - | - | - | - | - |
| Akademickie LO w Kutnie | 100% | 65.63% | 93.21% | 96.06% | - | 78.57% | 85.22% | 76.20% | 75% | - |
| Salezjańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Ks. Antoniego Chlondowskiego w Lutomiersku | 91.67% | 65.58% | 67.08% | 82% | - | 52.80% | 62.20% | - | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łasku | 88.31% | 54.64% | 66.35% | 74.46% | 30.27% | 57.78% | 57.59% | 38.17% | 29.27% | 46.76% |
| LO w ZS Ogólnokształcących im. Ignacego Jana Paderewskiego w Łasku | 100% | 63.09% | 60.79% | 81.71% | 27.13% | 21.11% | 62.68% | 41.13% | 20.25% | - |
| I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy | 98.53% | 64.82% | 70.88% | 79.92% | 36.78% | 42% | 57.78% | 40.22% | 30.67% | 48% |
| II LO w ZS im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy | 82.93% | 63.41% | 51.68% | 66.07% | 24.73% | 25.71% | 50.26% | 28% | - | 56.88% |
| I LO im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu | 100% | 68.07% | 83.85% | 88.51% | 64.91% | 56.73% | 73.91% | 56.32% | 58.93% | 64.67% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu | 98.82% | 60.44% | 80.92% | 85.07% | 34.66% | 41.42% | 66.06% | 58.84% | 47.35% | 52.53% |
| IV LO w ZS Ponadpodstawowa nr 4 w Łowiczu | 94.12% | 67.65% | 65.06% | 76.30% | 47.09% | 59% | 51.86% | 28.88% | 12% | 44.30% |
| Pijarskie LO Królowej Pokoju w Łowiczu | 100% | 70.10% | 89.04% | 91.59% | 53.63% | 71.85% | 76.43% | 60.40% | 49.33% | 63.50% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi | 100% | 79.65% | 94.43% | 96.92% | 71.65% | 72.64% | 90.10% | 78.90% | 80.04% | 81.52% |
| II LO im. Gabriela Narutowicza w Łodzi | 96.43% | 65.23% | 63.69% | 93.98% | 46.27% | 26.40% | 81.49% | 69.17% | 37.69% | 69.29% |
| III LO im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi | 100% | 73.62% | 88.49% | 96.78% | 59.12% | 60.24% | 86.29% | 70.74% | 71.17% | 69.68% |
| IV LO im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi | 100% | 75.88% | 79.90% | 96.20% | 51.32% | 45.78% | 75.10% | 55.77% | 41.17% | 60.71% |
| VI LO im. Joachima Lelewela w Łodzi | 91.58% | 58.41% | 57.41% | 85.97% | 41.24% | 21.75% | 61.24% | 33.25% | - | 51.51% |
| VIII LO im. Adama Asnyka w Łodzi | 99.23% | 63.66% | 76.14% | 93.42% | 55.10% | 40.43% | 74.52% | 57.21% | 48.87% | 59.92% |
| IX LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodzi | 98.18% | 64.39% | 73.32% | 87.34% | 46.52% | 34.88% | 67.25% | 41.18% | 38.08% | 58.16% |
| XI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi | 97.50% | 62.54% | 68.66% | 94.44% | 62.55% | 25.22% | 75.94% | 44.19% | 39.94% | 58.64% |
| XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodzi | 100% | 69.32% | 92.88% | 96.60% | 57.78% | 68.02% | 85% | 74.21% | 73.65% | 71.78% |
| XIII LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi | 100% | 71.04% | 83.40% | 92.82% | 49.09% | 56.91% | 75.03% | 64% | 50.06% | 53.30% |
| XV LO im. Jana Kasprowicza w Łodzi | 100% 100% | 66.17% 53.75% | 64.26% 44.38% | 89.04% 81.50% | 43.50% - | 25.18% - | 68.15% 60.86% | 39.79% - | 23% - | 60.59% - |
| XVIII LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Łodzi | 95.12% | 51.76% | 51.59% | 73.43% | 26.33% | 12.50% | 40.07% | - | - | 29.07% |
| XX LO im. Juliusza Słowackiego w Łodzi | 96.04% 71.43% | 61.43% 58.43% | 62.50% 25.86% | 83.49% 80.86% | 42.86% - | 18.88% - | 63.92% - | 47.92% - | 55.22% - | 58.63% - |
| XXI LO im. Bolesława Prusa w Łodzi | 100% | 69.06% | 87.66% | 95.05% | 68.77% | 58.41% | 83.73% | 71.20% | 65.68% | 73.42% |
| XXIII LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Łodzi | 79.45% | 52.69% | 49.26% | 70.67% | 21.24% | 10.33% | 48.29% | 31.17% | - | 39.71% |
| XXIV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łodzi | 94.05% | 62.62% | 67.02% | 79.42% | 25.19% | 36.22% | 60.19% | 26% | 22.17% | 44.50% |
| XXV LO im. Stefana Żeromskiego w Łodzi | 100% | 66.21% | 84.85% | 93.05% | 57.74% | 46.03% | 76.03% | 54.94% | 48.77% | 58.19% |
| XXVI LO im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi | 100% | 74.40% | 88.53% | 96.41% | 56.53% | 68.85% | 86.09% | 69.22% | 68.73% | 71.50% |
| XXIX LO im. Jana Bytnara w Łodzi | 98.17% | 66.25% | 76.51% | 92.23% | 57.77% | 42.15% | 72.75% | 48.70% | 47.29% | 57.10% |
| XXX LO im. ks. bpa Ignacego Krasickiego w Łodzi | 92.11% | 62.57% | 61.62% | 84.51% | 39.86% | 27.85% | 64.22% | 41.82% | 18.86% | 50.38% |
| XXXI LO im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi | 100% | 76.19% | 90.39% | 95.22% | 56.83% | 66.40% | 82.27% | 71.78% | 62.77% | 76.50% |
| XXXII LO im. Haliny Poświatowskiej w Łodzi | 100% | 67.24% | 75.26% | 88.13% | 40.10% | 41.21% | 65.80% | 40.81% | 40.36% | 54.58% |
| XXXIII LO im. Armii Krajowej w Łodzi | 98.36% | 64.43% | 79.27% | 88.68% | 57% | 41.43% | 73.51% | 46.07% | 34.69% | 70.74% |
| XXXIV LO im. Krzysztofa Kieślowskiego w Łodzi | 91.67% | 60.58% | 48.94% | 81.81% | 39.13% | - | 57.41% | - | - | 53.83% |
| XLII LO im. Ireny Sendlerowej w Łodzi | 87.88% | 44.73% | 51.88% | 71.15% | 43.43% | 7.33% | 59.04% | - | - | 41.17% |
| XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Juliana Tuwima w Łodzi | 72.50% | 51.43% | 42.98% | 76.45% | 18.08% | - | 59.46% | 22.95% | - | 35.43% |
| XLIV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi | 62% | 55.82% | 40.65% | 69.80% | 32.17% | - | 48.97% | 22.33% | - | 30.18% |
| XLVII LO im. Stanisława Staszica w Łodzi | 91.86% | 55.76% | 60.81% | 80.88% | 30.77% | 29.41% | 59.31% | 31.83% | 16% | 56.10% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi | 84.62% | 49.96% | 45.33% | 69.26% | - | - | 52.94% | - | 7.38% | 35.56% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łodzi Bł. Matki Teresy Z Kalkuty | 93.33% | 57.20% | 55.93% | 75.40% | 29% | - | 53.07% | 36.17% | - | 47.17% |
| Katolickie LO im. Jana Pawła II w Łodzi | 97.73% | 65.48% | 73% | 91.23% | 35.36% | 49.07% | 75.43% | 63.13% | 46.29% | 71.10% |
| KLO oo. Bernardynów im. o. Anastazego Pankiewicza w Łodzi | 92.59% | 64.26% | 75.19% | 89.59% | 50% | 59.82% | 70.72% | - | - | 49.91% |
| Liceum Ogólnokształcące - Gkj w Łodzi | 52.63% 16.67% | 39.31% 35.57% | 34.84% 20.71% | 64% 45% | 23.29% - | 19.71% - | 40.98% - | 19.86% - | - - | 29.57% - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych „dr Piontek" w Łodzi | - 22.22% | 33.60% 35.08% | - 25.40% | 44.60% 71.11% | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży "cosinus" w Łodzi | 41.67% | 34.67% | 33.17% | 46.17% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego "szkoła Mistrzów Kokoro" - Centrum Przygotowań Olimpijskich w Łodzi | 96.97% | 56.97% | 61.91% | 78.81% | - | - | 50.58% | 32.46% | - | 41% |
| Liceum Ogólnokształcące Umiejętności Twórczych w Łodzi | 64.29% | 42.57% | 41% | 77.92% | - | - | 45.43% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Znp w Łodzi | 100% | 59.69% | 68.94% | 91.19% | - | 31.25% | 73.80% | - | - | - |
| Liceum Sportowo- Mundurowe Centrum Edukacji Oświatowiec w Łodzi | 62.07% | 44.48% | 37.66% | 48.83% | - | - | 26.93% | - | 4% | 29.58% |
| LO Jolanty I Jana Misiaków w Łodzi | 100% | 48.67% | 59.06% | 77.84% | - | - | 56.57% | - | - | - |
| LO MIKRON w Łodzi | 86.67% | 51.40% | 49.93% | 82.20% | - | 21.20% | 61.86% | - | - | - |
| LO w Akademii Zdrowia w Łodzi | 22.22% | 38.56% | 16.89% | 68.44% | - | - | 37.11% | - | - | - |
| Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Łodzi | 85.29% | 54.56% | 51.29% | 68.73% | 28.15% | - | 47.04% | 22.88% | - | 41.71% |
| Mundurowe LO w Łodzi | 65% | 49.18% | 39.58% | 63.04% | 19.45% | - | 49.77% | 18.33% | - | 35.08% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella w Łodzi | 91.67% | 61.83% | 55.58% | 75.25% | 39.14% | - | 49.25% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Łodzi | 100% | 62.51% | 72.03% | 88.63% | 32.75% | 43.38% | 77.44% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nowoczesna Edukacja w Łodzi | 87.10% | 51.94% | 60.41% | 71.47% | 29.89% | 16.40% | 46.23% | 41.40% | - | 34.17% |
| Publiczne LO Politechniki Łódzkiej w Łodzi | 100% | 71.06% | 95.02% | 98.01% | 71.73% | 81.36% | 94.52% | 65.44% | 62.11% | - |
| Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata w Łodzi | 100% | 79.57% | 93.22% | 98.38% | 75.13% | 71.77% | 89.77% | 74.19% | 62.68% | 72.71% |
| Salezjańskie LO im. Księdza Bosko w Łodzi | 100% | 72.82% | 83.76% | 91.74% | 56.52% | 62.73% | 74.27% | 56.17% | 43.52% | 73.68% |
| Społeczne LO w Łodzi | 90.91% | 64% | 50.64% | 76.55% | - | - | 59.60% | - | - | - |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K.Górskiego - LO w Łodzi | 78.26% | 39.62% | 49.45% | 66.13% | - | - | 49.17% | 20.45% | - | 23.21% |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego LO Marcina Gortata w Łodzi | 75.38% | 54.85% | 45.91% | 70.48% | 39.86% | 21.50% | 42.54% | 20.52% | - | 40.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Łodzi | 25% | 44.63% | 25.50% | 73.43% | - | - | 59.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Łodzi | 57.14% | 38.14% | 26% | 58% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Przy Centrum Edukacyjno-dydaktycznym "omega" w Łodzi | 33.33% | 44.83% | 24% | 71% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ewarysta Estkowskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Łodzi | 50% | 41.25% | 27% | 80.86% | - | - | 43.33% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi | 94.44% | 69.67% | 47.78% | 83.56% | - | - | 72.92% | - | - | 49.17% |
| Publiczne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Łodzi | 48.28% | 53.70% | 28.20% | 72.07% | 27% | - | 49.89% | - | - | 38.86% |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Opocznie | 98.62% | 55.70% | 71.15% | 76.42% | 38.06% | 32.57% | 53.67% | 43.29% | 47.70% | 54.44% |
| II LO w ZS Powiatowych nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie | 54.55% | 33.24% | 45.45% | 54.21% | 21.44% | - | 38.06% | 18.60% | - | 25.09% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Opocznie | 68.42% | 45.58% | 33.95% | 49.47% | - | - | - | 28.22% | - | 32.67% |
| Samorządowe LO w ZS Samorządowych nr 1 w Opocznie | 98.91% | 61.04% | 76.27% | 88.52% | 31.89% | 47.37% | 73.28% | 51.76% | 46.22% | 65.12% |
| LO w ZS Mundurowo-Technicznych im. Armii Krajowej w Ostrowiu | 46.67% | 41.45% | 37.45% | 52.94% | - | - | 33.63% | 16.33% | - | - |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie | 98.67% | 69.24% | 79.09% | 82.85% | 45.17% | 63.12% | 66.23% | 34% | 28.25% | 44.63% |
| I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach | 99.21% | 68.43% | 79.19% | 91.82% | 38.59% | 47.19% | 75.22% | 46.73% | 31.58% | 55.79% |
| II LO im. Królowej Jadwigi w Pabianicach | 99.16% | 65.98% | 75.44% | 89.86% | 56.58% | 40.56% | 70.03% | 42.78% | 41.50% | 53.92% |
| III LO w ZS nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic w Pabianicach | 90% | 61.30% | 55.10% | 71.40% | 24.44% | - | 40.57% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "optima w Pabianicach | 65.79% | 50.85% | 40.28% | 67.37% | 17.44% | 16.80% | 54% | - | - | 34.45% |
| LO w ZS nr 2 im. prof. J. Groszkowskiego w Pabianicach | 90.63% | 51.53% | 57.50% | 72.13% | 43.33% | - | 48.54% | - | - | 28% |
| LO w ZS im. Henryka Sienkiewicza w Pajęcznie | 92.66% | 60.25% | 64.19% | 78.08% | 27.78% | 36.05% | 56.85% | 32.58% | 38.46% | 47.60% |
| I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim | 100% | 71.73% | 86.90% | 94.16% | 68.38% | 65.87% | 79.55% | 69.72% | 62.20% | 79.78% |
| II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Piotrkowie Trybunalskim | 100% | 63.45% | 70.97% | 83.14% | 50.79% | 34.55% | 59.99% | 44.79% | 37.82% | 57.17% |
| III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim | 100% | 69.95% | 88.28% | 91.52% | 56.78% | 57.21% | 78.78% | 53.83% | 60.25% | 83.33% |
| IV LO im. gen. Stefana Roweckiego-Grota w Piotrkowie Trybunalskim | 88.39% | 55.28% | 61.17% | 65.14% | 35.54% | 46.60% | 42.48% | 30.23% | 20.25% | 39.17% |
| V LO w ZS Ponadpodstawowych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Piotrkowie Trybunalskim | 84.30% | 51.31% | 49.02% | 72.33% | 28.57% | 28% | 51.89% | 28.50% | 16.60% | 37.41% |
| VI LO w ZS Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim | 93.88% | 56.69% | 60.35% | 70.64% | 50.41% | 32% | 49.26% | 27.27% | 14.14% | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "logos" w Piotrkowie Trybunalskim | 100% | 35.78% | 73.36% | 81.73% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Marii Konopnickiej w Poddębicach | 91.30% | 59.51% | 66.51% | 74.70% | 48.72% | 39.31% | 57.37% | 38.29% | 27.17% | 58.83% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych w Przedborzu | 90.91% | 55.36% | 52.82% | 59.19% | 76% | 19.67% | 45.10% | 27.25% | - | 45.22% |
| II LO im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku | 99.20% | 69.31% | 75.87% | 86.71% | 52.75% | 56.61% | 72.34% | 46.96% | 43.92% | 64.27% |
| III LO w ZS Ponadpostawowych nr 1 im. Stanisława Staszica w Radomsku | 85.29% | 55.15% | 48.88% | 67.91% | 36.25% | - | 53.10% | 30.20% | - | 27.75% |
| Katolickie Publiczne LO im. św. Jana Pawła II w Rawie Mazowieckiej | 100% | 69.14% | 90.36% | 83.57% | - | 72.89% | 73% | 62.89% | 41.40% | - |
| LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Rawie Mazowieckiej | 99.01% | 64.33% | 80.73% | 83.07% | 54.57% | 57.96% | 63.56% | 42.11% | 40.22% | 64.59% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Władysława Reymonta w Rawie Mazowieckiej | 96.39% | 67.98% | 70.52% | 79.25% | 57.42% | 40.74% | 55.12% | 45.11% | 28% | 53% |
| I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu | 98.21% | 58.60% | 77.35% | 84.29% | 43.56% | 48.75% | 64.44% | 51.09% | 45.72% | 51.81% |
| II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu | 100% | 69.62% | 80.38% | 89.94% | 57.79% | 51.45% | 71.27% | 56.58% | 53.94% | 69.38% |
| LO STO w Sieradzu | 83.87% | 44.55% | 53.13% | 74.28% | 49.88% | 39.20% | 66.94% | 32.88% | 30.17% | 43% |
| Ogólnokształcące Liceum Katolickie Przy Parafii Rzymskokatolickiej Św. Urszuli Ledóchowskiej w Sieradzu | 56.52% | 42.70% | 32.91% | 51.91% | 18.40% | - | 36.27% | - | - | 22% |
| Klasyczne Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego w Skierniewicach | 100% | 72.27% | 85.55% | 93.51% | 71.38% | 70.82% | 83.80% | 63.57% | 53.23% | 72.60% |
| LO im. Bolesława Prusa w Skierniewicach | 100% | 66.44% | 81.63% | 91.27% | 59.61% | 47.82% | 73.69% | 62.50% | 50.22% | 60.56% |
| LO im. Wisławy Szymborskiej w ZS nr 3 w Skierniewicach | 97.95% | 62.65% | 70.62% | 83.19% | 37.78% | 42.98% | 63.18% | 42.58% | 28.20% | 54.72% |
| LO w ZS nr 4 w Skierniewicach | 55% | 49.32% | 36.73% | 53% | 21.58% | - | 31.42% | 35.40% | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące "milenium w Skierniewicach | 100% | 44% | 33.20% | 48% | - | - | 25.40% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus"w Skierniewicach | 85.71% | 44.44% | 29.75% | 64.75% | - | - | 71% | - | - | 34.71% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale | 100% | 62.79% | 75.36% | 85.43% | - | - | 62.64% | - | - | 44.40% |
| LO im. Czesława Miłosza w ZS Ponadpodstawowych w Szczercowie | 90.91% | 54.67% | 58.79% | 75.76% | 15.80% | - | 50.05% | 57.71% | 28.86% | 44.60% |
| I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim | 99.44% | 63.75% | 75.76% | 85.06% | 57.33% | 44.25% | 66.52% | 49.77% | 41.36% | 53.34% |
| II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim | 99.28% | 65.79% | 81.67% | 87.13% | 52.68% | 49.32% | 70.62% | 59.79% | 50.92% | 67.52% |
| III LO im. płk. Stanisława Hojnowskiego w ZS Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim | 83.54% | 52.62% | 51.19% | 69.01% | 40.20% | - | 46.53% | 24.76% | - | 40.10% |
| Liceum Ogólnokształcące Thomas w Tomaszowie Mazowieckim | 100% | 68.08% | 78.92% | 87.75% | 53.60% | 29.60% | 69.71% | 41.88% | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Tomaszowie Mazowieckim | 33.33% | 37.13% | 27.38% | 55.38% | - | - | - | - | - | 29.83% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych ,,żak w Tomaszowie Mazowieckim | 40% | 47% | 29% | 44% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w ZS Ponadpodstawowych nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim | 91.30% | 52.04% | 51.96% | 79.65% | - | - | 72.71% | - | - | - |
| LO im. Jana Pawła II w Tuszynie | 100% | 59.95% | 63.48% | 73.52% | - | 42.57% | 60.54% | - | - | 50.09% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Powiatowym ZS w Warcie | 33.33% | 18.08% | 29.92% | 43.25% | - | - | 27.20% | - | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu | 99.35% | 71.06% | 82.24% | 88.81% | 51.43% | 51.35% | 72.88% | 63.97% | 57.27% | 51.13% |
| II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu | 100% | 66.99% | 75.68% | 82.37% | 33.69% | 48.83% | 68.13% | 48.56% | 43.91% | 66.16% |
| Katolickie LO im. bp. Teodora Kubiny w Wieluniu | 100% | 62.08% | 50.33% | 66.83% | 40.33% | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "edukator" w Wieluniu | 22.22% | 40.20% | 24.90% | 43.70% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie | 100% | 65% | 75.19% | 88.77% | 37.69% | 51.25% | 76.50% | - | - | 51.70% |
| LO im. Jana Karskiego w Wiśniowej Górze | 76.92% | 59.25% | 52.11% | 75.35% | 37.58% | 24.50% | 48.33% | 39.37% | 16.17% | - |
| LO w ZS - Rolnicze CK Ustawicznego w Wojsławicach | 46.15% | 41.92% | 46.15% | 34.54% | 7.67% | - | - | 20.13% | - | - |
| LO w ZSCK Zawodowego im. Wincentego Witosa w Woli Krzysztoporskiej | 65.22% | 38.96% | 35% | 62.43% | - | - | 41.72% | - | - | 33.09% |
| I LO im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli | 96.99% | 60.73% | 74.21% | 85.95% | 38.62% | 36.12% | 64.78% | 47.77% | 30.90% | 54.03% |
| II LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli | 95.76% | 64.56% | 61.38% | 78.25% | 45.02% | 22.71% | 63.40% | 34.95% | 29.70% | 50% |
| III LO im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli | 54.55% | 47.45% | 36.55% | 52.18% | - | - | 28.63% | - | - | - |
| Liceum Ogólnikształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi Z Siedzibą w Zduńskiej Woli | 52% | 43.44% | 36.08% | 41.96% | 20% | - | 40.60% | 18.05% | - | - |
| Liceum Plastyczne im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli | 89.29% | 73.04% | 52.25% | 86.44% | 49.09% | - | 76.48% | - | - | - |
| LO w ZS Ogólnokształcących w Zelowie | 85.71% | 59.09% | 59% | 63.41% | 39.50% | 27.82% | 53.52% | 27.20% | - | 32.40% |
| I LO im. Stanisława Staszica w ZS Ogólnokształcący w Zgierzu | 89.19% | 55.46% | 57.95% | 75.41% | 37.94% | 36.67% | 60% | - | 21% | 61% |
| LO w ZS nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu | 71.43% | 51.50% | 24% | 66% | 15.40% | - | - | - | - | - |
| Samorządowe LO im. Romualda Traugutta w Zgierzu | 98.17% | 60.68% | 70.37% | 85.96% | 58.06% | 34.14% | 67.41% | 61.45% | 37.48% | 49% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Przyjaciół Zgierza w Zgierzu | 60% | 47.60% | 38.80% | 73.60% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "bakałarz w Zgierzu | 55.56% | 36.20% | 24.40% | 64.22% | - | - | 41.43% | - | - | - |
| LO w Powiatowym ZS w Złoczewie | 89.29% | 51.41% | 50.89% | 66.85% | - | 17.50% | 67.75% | - | - | 40.64% |
| LO im. Adama Mickiewicza w ZS nr 1 w Żychlinie | 100% | 61.25% | 65.13% | 80.75% | - | - | 69.33% | - | - | - |
| LO w ZS w Żychlinie | 93.33% | 54.07% | 60.47% | 70.08% | - | - | - | 23.27% | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie | 96.86% | 67.75% | 71.72% | 84.43% | 49.78% | 40.57% | 70.59% | 44.61% | 28.68% | 49.40% |
| Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 100% | 57.09% | 67.73% | 71.18% | - | - | 36.90% | - | - | - |
| LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu | 89.80% | 69.10% | 63.69% | 83.10% | 57.14% | 28.43% | 56.93% | 34.25% | - | 52% |
| LO w ZSO w Bobowej | 100% | 65.06% | 83.88% | 77.29% | 35.44% | 56.40% | 43.73% | - | - | 49.20% |
| I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni | 99.57% | 75.86% | 79.20% | 86.39% | 64.69% | 59.64% | 70.44% | 55.70% | 58.33% | 68.21% |
| II LO im. Orła Białego w Bochni | 88.46% | 62.88% | 54.18% | 69.63% | 52.74% | 20% | 53.60% | 32.39% | 17.38% | 42.23% |
| LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni | 100% | 74.85% | 74.61% | 87.67% | 52.36% | 43.60% | 66.30% | - | - | 49.68% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bochni | 37.50% | 45.63% | 30.50% | 62.50% | - | - | 28.33% | - | - | - |
| Katolickie LO im. św. Stanisława BM ze Szczepanowa w Brzesku | 78.57% | 74.50% | 44.43% | 67.71% | - | - | 70.20% | - | - | 31.50% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w ZS nr 1 w Brzesku | 95.83% | 67.37% | 70.18% | 85.93% | 69.39% | 50.65% | 63.17% | 42.11% | 39.20% | 48.71% |
| I LO im. Stanisława Staszica w Chrzanowie | 98.60% | 79.18% | 80.75% | 92.39% | 66.73% | 47.81% | 76.25% | 60.50% | 54.84% | 53.88% |
| II LO im. Kamila Krzysztofa Baczyńskiego w Chrzanowie | 86.08% | 70.37% | 60.26% | 78.32% | 60.03% | 39.78% | 61.84% | 40.94% | 29.03% | 30.02% |
| LO Dla Dorosłych w Chrzanowie | 33.33% | 50.69% | 25.62% | 66.17% | - | - | 39.20% | - | - | - |
| LO w ZS Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Ciężkowicach | 80% | 56.60% | 53% | 54.90% | - | - | - | - | - | - |
| LO z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Bosko w Czarnemu Dunajcu | 52.94% | 59.29% | 36.88% | 51.53% | 41.56% | - | 32% | - | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej | 95.12% | 59.59% | 64.09% | 69.52% | 47.45% | 25.75% | 49.24% | 35.35% | 37.10% | 38.69% |
| II LO ZS im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej | 64.71% | 60.56% | 40.22% | 66.83% | 8.25% | - | 33.67% | - | - | - |
| LO w ZS im. ks. Józefa Tischnera w Dobczycach | 91.07% | 56.45% | 52.82% | 62.85% | - | 9.60% | 50.83% | 21.58% | 21.83% | 31.58% |
| LO w ZS w Gdowie | 86.84% | 52.39% | 51.18% | 65.84% | 57% | - | 44.25% | - | - | 49% |
| I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach | 99.47% | 67.60% | 77.24% | 87.02% | 45.90% | 60.49% | 69.50% | 60.16% | 51.70% | 56.64% |
| II LO w ZS nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach | 98.84% | 68.52% | 76.94% | 86.81% | 59.85% | 47.08% | 65.32% | 64.14% | 70.64% | 48.54% |
| LO w ZS Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku | 84.78% | 58.98% | 53.60% | 56.78% | 46.08% | - | 40.76% | 42% | - | 39.88% |
| LO im. Artura Grottgera w Grybowie | 100% | 71.08% | 75.88% | 82.24% | 58.36% | 40.29% | 61.72% | 42.24% | 25% | 53.79% |
| LO w ZS im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce | 96.43% | 68.19% | 62.77% | 72.56% | 51.05% | 24.71% | 46.53% | - | - | 45.60% |
| LO Dla Dorosłych w Jaszczurowie | 55.56% | 50.60% | 31.30% | 34.40% | 9.43% | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie | 95.74% | 67.38% | 66.77% | 71.04% | 40.55% | 36.25% | 45.35% | 26.21% | - | 52.56% |
| LO w ZSiP Oświatowych im. Mikołaja Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej | 100% | 71.40% | 74.15% | 79.75% | 58.52% | 59.08% | 64.66% | 53% | - | 46.64% |
| I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Kętach | 99.07% | 73.72% | 82.09% | 87.74% | 75.18% | 46.87% | 74.03% | 50.85% | 37.06% | 64.55% |
| II LO w Powiatowym ZS nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w Kętach | 98.39% | 65.65% | 55.58% | 85.48% | 40.91% | 7.20% | 63.88% | 25.80% | - | 38.73% |
| Liceum Ogólnokształcące w Kętach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 55.56% | 58.67% | 35% | 70.11% | 28.17% | - | 52.43% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Kętach | 96.88% | 65.59% | 70.42% | 91.09% | 64.50% | 42.83% | 76.86% | 39.71% | - | 50.80% |
| I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie | 100% | 77.05% | 91.70% | 97.65% | 68.31% | 79.24% | 89.28% | 78.64% | 72.85% | 78.10% |
| I LO Sportowe w Krakowie | 100% | 63.82% | 64.50% | 72.64% | - | - | 60.53% | 28.86% | - | 54.11% |
| I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego w Krakowie | 100% | 70.86% | 71.33% | 90.90% | - | 34.20% | 73.21% | 51.20% | - | 46.86% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. X. B. W. Ignacego Krasickiego w Krakowie | 100% | 61.13% | 66.88% | 82.43% | - | - | 64.17% | - | - | - |
| II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie | 100% | 73.64% | 91.60% | 96.82% | 74.15% | 75.72% | 87.18% | 72.25% | 79.13% | 76.61% |
| III LO im. Jana Kochanowskiego w Krakowie | 100% | 80.05% | 88.29% | 95.16% | 71.62% | 63.14% | 81.24% | 61.26% | 57.29% | 69.78% |
| III Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie | 92.68% | 52.73% | 58.66% | 85.17% | 39.31% | - | 67.11% | 37.27% | - | 45.40% |
| III Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie | 100% | 73.95% | 80.77% | 95.79% | 71.24% | 57.96% | 81.36% | 57.09% | 48% | 68% |
| IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie | 100% | 73.50% | 87.10% | 95.51% | 58.32% | 64.98% | 82.43% | 70.10% | 53.28% | 69.78% |
| IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królów Polskich w Krakowie | 93.33% | 51.17% | 65.57% | 83.80% | - | 23.83% | 62.37% | 39.60% | 36% | 50.57% |
| V LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie | 100% | 83.39% | 95.69% | 97.35% | 82.22% | 83.47% | 91.32% | 80.36% | 77.46% | 78.13% |
| V Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Krakowie im. Królowej Jadwigi | 100% | 55.72% | 61.51% | 84.77% | 33.50% | 29.53% | 63.31% | 36.75% | 23.50% | 51.57% |
| VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie | 100% | 78.86% | 87.11% | 97.83% | 73.09% | 69.43% | 84.65% | 63.69% | 60.96% | 73.28% |
| VII LO im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie | 100% | 75.05% | 89.16% | 97.05% | 76.15% | 63.11% | 85.98% | 68.95% | 62.27% | 75.97% |
| VII Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Krakowie | 100% | 77.89% | 87.06% | 96.66% | 48.50% | 67.83% | 88.35% | 79.76% | 65.75% | 81.71% |
| VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie | 100% | 77.09% | 91.59% | 97.16% | 66.76% | 69.58% | 89.27% | 70.91% | 72.91% | 76.26% |
| VIII Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Krakowie | 100% | 80.39% | 89.67% | 96.90% | 84.09% | 86.08% | 84.47% | 60.08% | 70.15% | 80.27% |
| IX LO im. Zygmunta Wróblewskiego w Krakowie | 99.18% | 70.24% | 74.20% | 92.53% | 64.06% | 39.42% | 73.77% | 49.83% | 41.71% | 66.95% |
| X LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie | 100% | 76.75% | 86.54% | 95.82% | 61.14% | 57.80% | 83.64% | 55.91% | 52.42% | 68.35% |
| XI LO im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie | 100% | 75.15% | 81.98% | 92.41% | 52.39% | 56.69% | 75.40% | 44.05% | 43.67% | 70.28% |
| XII LO im. Cypriana Norwida w Krakowie | 99.37% | 72.65% | 72.31% | 86.57% | 56.27% | 49.94% | 64.71% | 44.07% | 47% | 54.20% |
| XIII LO im. Obrońców Westerplatte w Krakowie | 100% | 70.35% | 88.88% | 93.66% | 67% | 52.56% | 81.11% | 57.53% | 61.76% | 67.81% |
| XIV LO w Krakowie | 89.01% 80% | 53.08% 50.40% | 53.22% 36.60% | 79.79% 58% | 49.53% - | 28.63% - | 55.99% - | 21.93% - | 25.13% - | 49.56% - |
| XV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie | 100% | 62.27% | 68.80% | 88.77% | 49.50% | 36.94% | 68.10% | 44.17% | 37.56% | 56.44% |
| XVI LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Krakowie | 95.69% | 65.22% | 59.09% | 75.96% | 37.75% | 27.09% | 54.40% | 25.85% | - | 46.40% |
| XVII LO im. Młodej Polski w Krakowie | 100% | 66.51% | 74.30% | 92.68% | 55.63% | 44.90% | 78.04% | 41.64% | 18% | - |
| XVIII LO w Krakowie | 91.67% 33.33% | 61.13% 54.50% | 63.90% 26.50% | 80% 59.67% | 63.14% - | 31.88% - | 60.80% 45.60% | 37.86% - | - - | 45.40% - |
| XX LO im. Leopolda Staffa w Krakowie | 99.34% | 62.52% | 76.09% | 88.45% | 66.26% | 46.37% | 68.48% | 43.03% | 39.46% | 52.74% |
| XXI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza-witkacego w Krakowie | 100% | 79.44% | 58.83% | 92.17% | 69.45% | - | 75.25% | - | - | - |
| XXIII LO w Krakowie | 95% | 63.30% | 64.40% | 87.60% | 41.80% | 44.33% | 63.08% | - | - | 52.91% |
| XXIV LO im. św. Jana Pawła II w Krakowie | 95.50% | 68.99% | 61.04% | 83.57% | 47.09% | 34.31% | 63.67% | 35.68% | 17.50% | 55.81% |
| XXV LO w Krakowie | 70.11% | 47.08% | 40.35% | 71.29% | 32% | 10.25% | 42.49% | 24.17% | - | 22.40% |
| XXVI LO w ZSC im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie | 98.11% | 68.43% | 71.77% | 87.23% | 48.33% | 30.89% | 72.79% | 45.32% | 54.32% | - |
| XXVII LO im. dra Henryka Jordana w Krakowie | 99.05% | 64.23% | 61.32% | 88.95% | 37.65% | 30.72% | 65.61% | 33.76% | - | 52.42% |
| XXVIII LO im. Wojciecha Bednarskiego w Krakowie | 98.90% | 64.49% | 67.52% | 86.11% | 56.80% | 28.32% | 62.11% | 37.16% | 21.62% | 60.89% |
| XXIX LO w Krakowie | 70% | 51.67% | 35.05% | 71% | 20.78% | - | 56.08% | 22.78% | - | - |
| XXX LO w Krakowie | 73.75% | 58.26% | 43.04% | 73.90% | 46.69% | 4.36% | 47.87% | 22% | - | 40.08% |
| XXXI LO im. Romana Ingardena w Krakowie | 92.31% | 46.53% | 72.18% | 87.56% | - | 23.41% | 64.75% | - | - | - |
| XLI LO w Krakowie | 96.23% | 62.93% | 69.99% | 87.48% | 38.25% | 48.83% | 65.58% | 39.88% | 24.06% | 54.89% |
| XLII LO w Krakowie | 100% | 71.99% | 88.12% | 96.11% | 63.13% | 53.19% | 83.97% | 59.10% | 45.78% | 68.38% |
| XLIII LO w Krakowie | 98.84% | 66.70% | 71.83% | 87.91% | 76.82% | 51.19% | 71.12% | 42.08% | 27.80% | 49.13% |
| XLIV LO w Krakowie | 98.48% | 71.41% | 85.38% | 92.23% | 63.96% | 54.55% | 75.99% | 41.38% | 45.67% | 54.58% |
| III Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Krakowie | 60% | 51.60% | 32.60% | 77.60% | - | - | - | - | - | - |
| V Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Krakowie | 33.33% | 49.50% | 25.31% | 61.54% | 27.14% | - | 51.71% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące "emmanuel w Krakowie | 82.50% | 70.70% | 59.60% | 91.15% | 34.56% | 38.80% | 71.08% | 32.25% | 19.29% | - |
| Eduvision Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Krakowie | 16.67% | 21.29% | 28.57% | 30.14% | - | - | - | - | - | - |
| Katolickie Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Krakowie | 85.29% | 60.85% | 62.38% | 82.50% | 48.59% | 49.78% | 63.76% | - | - | 29.60% |
| Katolickie LO im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie | 100% | 72.51% | 82.56% | 92.69% | 63.90% | 49.24% | 75.98% | 54.95% | 60.60% | 60.56% |
| Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie | 99.20% | 67.31% | 77.24% | 92.34% | 58.46% | 50.79% | 75.87% | 57.74% | 41.67% | 63.36% |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego Tssp w Krakowie | 96% | 68.96% | 76.80% | 96.64% | 39.78% | 69.11% | 74.42% | 48.13% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie | 100% | 76.66% | 90.69% | 95.79% | 72.62% | 71.04% | 84.28% | 71.56% | 66.04% | 71.96% |
| LO Huty im. Tadeusza Sendzimira w Krakowie | 93.33% | 69.53% | 50.47% | 57.13% | 27.17% | - | 36% | - | - | - |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Krakowie | 97.67% | 58.65% | 68.86% | 78.26% | - | 19.88% | 53.67% | 33.47% | - | 43% |
| LO Sióstr Prezentek w Krakowie | 98.59% | 65.97% | 74.92% | 90.07% | 43.73% | 67.25% | 73.09% | 52.11% | 48.53% | 68.50% |
| LO św. Rity w Krakowie | 100% | 81.94% | 87.48% | 94.21% | 79% | 65.25% | 82.62% | 64.25% | 66.20% | 74.17% |
| Niepubliczne Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące "uczeń w Krakowie | 86.67% | 58.60% | 53.40% | 83.40% | - | 41.20% | 64.45% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące "wolna Szkoła w Krakowie | 100% | 53.50% | 46.67% | 95.17% | - | - | 79.20% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Cracow International School w Krakowie | 83.33% | 52.33% | 40.17% | 95.83% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoły Sportowej Piłki Nożnej im. Generała Bernarda Monda w Krakowie | 88.46% | 62.65% | 44.04% | 74.46% | - | - | 52.50% | 22.20% | - | 29.46% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne Dla Dorosłych w Krakowie | 83.33% | 42.25% | 45.50% | 86.83% | - | - | 57.45% | - | - | - |
| Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II St. w Krakowie | 100% | 77.23% | 80.41% | 94.59% | 62.43% | 57% | 80.25% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Fryderyka Chopina w Krakowie | 100% | 66.34% | 75.38% | 89.44% | 63.07% | 46.53% | 70.16% | 30.33% | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Noblistów Polskich w Krakowie | 93.75% | 65.88% | 79.19% | 93.25% | - | 53.50% | 67% | - | - | - |
| Publiczne LO im. Królowej Apostołów w Krakowie | 96.83% | 62.75% | 58.08% | 80.97% | 45.16% | 35.71% | 59.17% | 34.85% | 13.83% | - |
| Publiczne LO Sióstr Salezjanek im. Świętego Dominika Savio w Krakowie | 100% | 66.32% | 71.04% | 77.26% | 38.10% | 24% | 50.29% | 39% | - | - |
| Publiczne Salezjańskie LO w Krakowie | 99.33% | 78.18% | 83.83% | 95.50% | 70.51% | 60.59% | 82.42% | 66.77% | 61.03% | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Krakowie | 92.86% | 61.77% | 53.61% | 74.54% | 37.20% | 20.40% | 46.42% | 27.62% | - | 30.14% |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata w Krakowie | 84.62% | 61.62% | 50.23% | 74.79% | 45.20% | 23.71% | 54.83% | 22.33% | - | 37.62% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych York w Krakowie | 56.25% | 36.63% | 35.13% | 62% | - | - | 42% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Krakowie | 56.25% | 70.06% | 28.18% | 74.71% | - | - | 52% | - | - | 33.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Krakowie | 71.43% | 54.50% | 34.13% | 72.75% | - | - | - | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Kluzy w Krakowie | 100% | 71.59% | 68.03% | 94.38% | 47.86% | - | 82.62% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Krakowie | 52.17% | 52.26% | 33.44% | 68.62% | 35.83% | - | 53.14% | - | - | 37.83% |
| LO im. Stefana Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem | 97.56% | 66.54% | 62.61% | 75.78% | 64.50% | 33.25% | 58.74% | 31.20% | - | 55.21% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju | 87.10% | 64.94% | 55.45% | 73.74% | 70.25% | - | 57.50% | 23.50% | - | - |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach | 93.94% | 71.74% | 71.24% | 86.28% | 63.50% | 55.78% | 68.80% | 54.77% | 52% | 61.80% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Libiążu | 100% | 82.63% | 88.42% | 94.42% | 59.14% | 49.40% | 78.21% | - | - | - |
| I LO im. Władysława Orkana w Limanowej | 100% | 69.73% | 80.94% | 88.66% | 79.85% | 57.91% | 71.49% | 53.53% | 44.93% | 61.83% |
| IV LO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Limanowej | 99.04% | 67.51% | 70.06% | 78.20% | 61.48% | 34.40% | 51.97% | 35.93% | 35.33% | 26.47% |
| LO w ZS w Lipnicy Wielkiej | 86.67% | 69.73% | 58.20% | 64% | 29.20% | - | 87% | 18.75% | - | - |
| LO w ZS im. Władysława Orkana w Marcinkowicach | 50.85% | 46.52% | 31.18% | 49.55% | 29.20% | - | 39.70% | 21.50% | - | 22.19% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Miechowie | 98.70% | 69.82% | 74.40% | 83.75% | 43.13% | 36.21% | 66.13% | 44.51% | 48.97% | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Miechowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 45.45% | 57.45% | 34.55% | 66.09% | - | - | 46.43% | - | - | - |
| LO im. Jana Kochanowskiego w Muszynie | 80% | 63.04% | 53.40% | 70.16% | 38.33% | 12.20% | 49.09% | 47.33% | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w ZS Ogólnokształcących w Myślenicach | 99.57% | 70.02% | 80.91% | 90.87% | 61.36% | 50.65% | 73.89% | 58.13% | 56.21% | 63.21% |
| II LO im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach | 100% | 68.75% | 77.83% | 90.81% | 43.04% | 44.05% | 68.81% | 47.15% | 36.40% | 48.88% |
| IV LO ZS im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach | 91.67% | 62.04% | 50.67% | 70.70% | 45.78% | - | 48.56% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo w Myślenicach | 87.50% | 60.13% | 59.94% | 87.19% | 35.40% | - | 74.79% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Myślenicach | - | 39.29% | 25.83% | 33.33% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach | 96.55% | 65.11% | 62.89% | 81.67% | 55.06% | 42.86% | 63.19% | 34.38% | 10.33% | 57.20% |
| I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu | 99.58% | 67.60% | 84.80% | 90.93% | 60.06% | 56.89% | 74.32% | 67.12% | 58.77% | 66.53% |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu | 99.51% | 74.06% | 83.65% | 93.05% | 74.37% | 60.77% | 74.27% | 57.46% | 47.80% | 54.80% |
| III LO im. Władysława Grabskiego w Nowym Sączu | 94.44% | 61.03% | 65.78% | 81.31% | 41.65% | - | 53.03% | 26.05% | - | - |
| IV LO Sportowe im. Świętej Kingi w Nowym Sączu | 86.96% | 47.71% | 53.45% | 59% | 35.50% | 17% | 34.57% | 22.76% | - | 32.04% |
| V LO w ZS nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Nowym Sączu | 98.79% | 61.78% | 65.74% | 82.54% | 45.22% | 30.49% | 57.15% | 34.83% | 21% | 44.06% |
| VI LO w ZS nr 3 im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu | 90.48% | 57.40% | 54.67% | 67.56% | 47.90% | - | 49.25% | 29.32% | 26.57% | 37.33% |
| IX LO w ZS nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu | 71.15% | 45.39% | 44.82% | 62.62% | 31.57% | 18.67% | 42.59% | 29.40% | - | 27.24% |
| Elitarne Liceum Ogólnokształcące Im.jana III Sobieskiego w Nowym Sączu | 98.92% | 64.24% | 73.73% | 84.40% | 65.62% | 33.92% | 59.76% | 34.76% | - | 55.64% |
| Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Bł. Piotra Frassati w Nowym Sączu | 100% | 68.33% | 62.17% | 92% | - | - | - | - | - | - |
| LO w Jezuickim Centrum Edukacji w Nowym Sączu | 100% | 65.15% | 77.05% | 89.77% | 53.30% | 50.65% | 72.82% | 62.31% | 55.07% | 68.75% |
| LO w ZS Akademickich w Nowym Sączu | 100% | 63.35% | 81.80% | 94.05% | 50.88% | 63.43% | 82.47% | 47.75% | 29.50% | - |
| LO w ZSS "Splot" w Nowym Sączu | 100% | 71.12% | 88.69% | 96.21% | 84% | 62.95% | 83.74% | 51.09% | 40% | 61.82% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Nowym Sączu | 85.71% - | 40.62% 61.40% | 51.29% 57.40% | 61.95% 81.20% | 25.14% - | - - | 46.36% - | - - | - - | 19% - |
| Katolickie Liceum Sztuk Plastycznych im. Bł. Piotra Jerzego Frassati w Nowym Sączu | 83.33% | 83% | 43.50% | 85.67% | - | - | 87.25% | - | - | - |
| I LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu | 99.60% | 76.72% | 85.97% | 91.84% | 71.80% | 57.39% | 77.84% | 59.58% | 48.45% | 60.82% |
| II LO w ZS Ogólnokształcących im. Świętej Jadwigi Królowej w Nowym Targu | 100% | 72.21% | 72.47% | 87.90% | 72.42% | 42.49% | 71.94% | 34.84% | 16.50% | 57.73% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego "podhale" Nowy Targ w Nowym Targu | 68.18% | 42.09% | 41.77% | 57.18% | - | - | 31.09% | - | - | 37.67% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży w Nowym Targu | 75% | 47.44% | 41.69% | 55.88% | 32.38% | - | 28.20% | - | - | 45.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Nowym Targu | 25% | 49.06% | 25.18% | 50% | 31% | - | 36.86% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Nowym Wiśniczu | 22.22% | 32.56% | 22.22% | 18% | - | - | - | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu | 96.77% | 74.16% | 56.71% | 90.84% | 60.79% | - | 77.56% | - | - | - |
| I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu | 100% | 73.31% | 84.61% | 90.38% | 71.93% | 47.55% | 72.32% | 56.80% | 43.32% | 56.69% |
| II LO im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu | 100% | 63.56% | 65.98% | 70.40% | 29.29% | 30.71% | 54.92% | 35.50% | - | - |
| IV LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu | 98.41% | 70.05% | 74.40% | 83.95% | 64.58% | 37.89% | 59.59% | 40.60% | 34.65% | 49.20% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 94.12% | 55.41% | 65.53% | 61.29% | - | - | 28.88% | - | - | 34.50% |
| LO im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu | 97.81% | 71.25% | 84.61% | 93.24% | 64.62% | 55.87% | 78.76% | 64.91% | 57.72% | 65.58% |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Powiatowym ZS Ogólnokształcących nr 2 w Oświęcimiu | 83.04% | 61.47% | 56.51% | 75.65% | 51.04% | 19.55% | 52.06% | 28.76% | 23.42% | 35.22% |
| Salezjańskie LO w Oświęcimiu | 98.25% | 73.15% | 73.57% | 85.04% | 48.88% | 40.34% | 67.49% | 45.84% | 36.40% | 53.45% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Oświęcimiu | 80% | 56.83% | 31.83% | 82.33% | - | - | 54.33% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Oświęcimiu | 100% | 41% | 33.78% | 83.33% | - | - | 61.60% | - | - | - |
| LO im. Josephine Gebert w CE „Radosna Nowina 2000” w Piekarach | 100% | 74.03% | 82.77% | 94.13% | 71.56% | 48.34% | 76.81% | 62.53% | 58.26% | - |
| LO im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach | 97.96% | 68.47% | 64.04% | 68.10% | 34.06% | 26% | 55% | 38.93% | 45% | - |
| I LO im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju | 100% | 70.64% | 79.55% | 88.74% | 63.91% | 68.63% | 66.13% | 45% | - | 49.18% |
| II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Rabce-Zdroju | 98.88% | 76.79% | 79.28% | 88.44% | 62.21% | 58.74% | 68.97% | 58.52% | 61.58% | 61.57% |
| LO Specjalne w Rabce-Zdroju | 53.33% | 41.53% | 33.07% | 54.87% | - | - | 28.07% | - | - | - |
| LO w ZSiP Oświatowych im. Władysława Łokietka w Skale | 96.77% | 59.10% | 47.19% | 66.13% | - | - | 42.16% | - | - | 34.38% |
| Katolickie LO im. Jana Pawła II w Skawinie | 100% | 68.33% | 82.98% | 88.89% | 79.29% | 51.21% | 73.56% | 58.17% | 53.64% | 54.47% |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie | 93.81% | 65.20% | 65.33% | 83.50% | 66.61% | 36.32% | 63.07% | 37.82% | 39.38% | 47.54% |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu | 97.30% | 58.24% | 67.55% | 77.38% | 72.52% | 37.64% | 69.97% | 35.03% | 24.29% | 44.11% |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej | 100% | 73.14% | 80.30% | 88.83% | 54.68% | 48.97% | 76.26% | 48.08% | 38.41% | 66.70% |
| LO w Powiatowym CEiKZ w Szczucinie | 88.89% | 70.35% | 52.15% | 71.11% | - | - | 45.18% | - | - | 23.67% |
| LO w ZS w Świątnikach Górnych | 94.44% | 57.09% | 52.07% | 69.09% | 43.91% | - | 40.85% | 22.40% | - | 44.64% |
| I LO im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie | 100% | 80.52% | 89.01% | 93.61% | 73.72% | 64.92% | 80.96% | 60.42% | 59.29% | 64.91% |
| II LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowie | 100% | 71.77% | 75.86% | 91.18% | 66.88% | 48.15% | 73.46% | 45.59% | 20.17% | 62.58% |
| III LO im. Adama Mickiewicza w Tarnowie | 100% | 76.64% | 89.19% | 95.18% | 68.04% | 69.13% | 83.55% | 65.99% | 58.32% | 66.57% |
| IV LO im. Jana Pawła II w ZS Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie | 100% | 78.23% | 83.56% | 92.85% | 62.29% | 61.61% | 75.10% | 63.56% | 59.96% | 67.47% |
| V LO im. Janusza Korczaka w Tarnowie | 95.96% | 70.34% | 59.60% | 85.24% | 55.63% | 36.31% | 64.22% | 45.38% | - | 44.91% |
| VII LO im. Stanisława Staszica w Tarnowie | 95.80% | 69.09% | 63.12% | 77.75% | 41.48% | 31.87% | 54.78% | 30.67% | 51.78% | 53.65% |
| XIV LO w ZS Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie | 89.69% | 70.55% | 52.54% | 79.45% | 51.65% | - | 55.81% | 36.95% | 23.21% | 29.18% |
| XVI LO im. Armii Krajowej w Tarnowie | 97.27% | 68.48% | 57.41% | 74.48% | 41.46% | 29.14% | 49.55% | 27.65% | - | 52.21% |
| XX LO w ZS Ogólnokształcących nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie | 85.71% | 63.79% | 45.57% | 71.64% | - | - | 50.91% | 23.20% | - | - |
| XXI LO Sportowe w Tarnowie | 66.67% | 52.70% | 35.86% | 59.43% | - | - | 40.35% | - | - | 30.19% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące "u Konarskiego' w Tarnowie | 95.83% | 63.76% | 49.08% | 63.48% | 33.60% | - | 76.88% | 14.88% | - | 45.80% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Zs Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie | 88.89% | 64.22% | 65.22% | 83.89% | - | - | 55.25% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Imienia Księdza Profesora Józefa Tischnera w Tarnowie | 95.83% | 70.21% | 61.50% | 83.96% | 71.43% | 30.25% | 54.15% | 50% | 23.29% | 37% |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Tarnowie | 91.89% | 67.14% | 54.92% | 89.28% | 51.20% | - | 75.08% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Tarnowie | 16.67% | 42.62% | 22.08% | 43.38% | - | - | - | - | - | 31.33% |
| LO im. Batalionu "Parasol" w Trzebini | 68.18% | 60.84% | 36.40% | 57.44% | - | - | 48.69% | 27.50% | - | 26.92% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie | 89.47% | 70.64% | 69.77% | 80.08% | 60.40% | 50.11% | 70.07% | 44.38% | - | 54.05% |
| LO w ZS im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku | 78.43% | 48.38% | 41.29% | 49.76% | 39.57% | - | 29.03% | 29.56% | - | 49.75% |
| I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach | 100% | 76.14% | 88.68% | 93.66% | 63.63% | 64.26% | 80.39% | 69.04% | 64.22% | 61.31% |
| II LO w CK Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach | 87.50% | 59.44% | 53.83% | 73.42% | 32.64% | 6.91% | 47.78% | - | - | 40.14% |
| III LO w CK Zawodowego i Ustawicznego w Wadowicach | 100% | 70.72% | 66.02% | 78.96% | 50.47% | 33% | 66.18% | 35% | - | 59.14% |
| Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce | 100% | 50.46% | 64.54% | 76.62% | - | 31.60% | - | - | - | 36% |
| LO im. Jana Matejki w Wieliczce | 100% | 68.95% | 81.60% | 90.53% | 65.38% | 65.22% | 73.12% | 45.21% | 56.84% | 59.44% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące - Niższe Seminarium Duchowne Franciszkanów (ofm) w Wieliczce | 100% | 58% | 65.36% | 79.73% | - | - | 73.71% | - | - | 57.60% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Mgra Stefana Kwietniowskiego w Wieliczce | 81.82% | 38.67% | 35.25% | 73.17% | - | - | 61.57% | - | - | - |
| LO w ZS Licealnych i Technicznych im. Jana Pawła II w Wojniczu | 73.91% | 49.52% | 48.65% | 57.59% | 58.60% | - | 55% | - | - | 41.33% |
| LO w ZS w Wolbromiu | 94.12% | 58.63% | 57.08% | 66.24% | 63.83% | 21.20% | 56.34% | 37% | - | 41.83% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Józefa Piłsudksiego w Zakliczynie | 96.55% | 63.41% | 72.52% | 72.10% | - | 33.56% | 45.48% | 36.17% | 19.20% | 50.36% |
| I LO im. Oswalda Balzera w Zakopanym | 100% | 74.21% | 76.46% | 90.45% | 63.33% | 51.66% | 73.46% | 52.91% | 48.50% | 49.05% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Zakopanem w Zakopanym | 16.67% | 36.17% | 29.33% | 46.17% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanym | 96.15% | 65.50% | 59.62% | 77% | 78.80% | - | 65.47% | - | - | 49.09% |
| Regionalne LO w Zakopanym | 91.67% | 62.71% | 52.54% | 82.33% | 40% | - | 53.92% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Zakopanem w Zakopanym | 100% | 61.86% | 65.14% | 86.50% | - | - | 65.17% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanym | 95.65% | 70.22% | 54.22% | 82.09% | 48.53% | - | 59.55% | - | - | - |
| LO w ZS im. Świętej Jadwigi Królowej w Żegocinie | 92.59% | 61.04% | 68.52% | 79.48% | 32.40% | 41.11% | 50.59% | - | - | - |
| LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach | 92.73% | 55.57% | 62.05% | 73.78% | 39.89% | 49.54% | 53.39% | 37.71% | 38% | 53.43% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży "siódemka w Białobrzegach | 20% | 15.55% | 17.60% | 29.45% | - | - | 17.55% | - | - | - |
| LO im. Władysława Orkana w Bieżuniu | 77.42% | 64.42% | 50.16% | 54.23% | - | - | 55.50% | 18.70% | - | 37.54% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Pro Futuro Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bliznym Łaszczyńskiego | 100% | 65.11% | 67.44% | 96.44% | - | 38% | 83.11% | - | - | - |
| I LO im. Władysława Broniewskiego w Błoniach | 96.43% | 65.36% | 69.52% | 80.55% | 44.35% | 30.08% | 62.22% | 41.33% | 29.40% | 57.73% |
| LO w ZS nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniach | 86.79% | 63.31% | 52.42% | 72.09% | 36.33% | - | 58.50% | 25.50% | - | - |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brwinowie | 92.31% | 83.92% | 60.38% | 77.18% | - | - | 66.33% | - | - | 40.33% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych Twp w Budach Siennickich | 71.43% | 40% | 56.40% | 43.76% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Powiatowych im. Władysława St. Reymonta w Chorzelach | 85.71% | 51.98% | 51.90% | 64.76% | 16.71% | 29.78% | 42.08% | 34.62% | - | 34.75% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Ciechanowie | 75% | 33.83% | 46.17% | 58.58% | 13.11% | - | 43.63% | - | - | 22.43% |
| I LO im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie | 100% | 68.25% | 85.07% | 88.97% | 54.13% | 51.11% | 70.67% | 69.69% | 58.92% | 76.13% |
| I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie | 87.50% | 59.06% | 40.06% | 49.94% | 12.71% | - | 35% | - | - | 35.71% |
| II LO im. Adama Mickiewicza w ZS nr 2 w Ciechanowie | 95.35% | 59.29% | 63.37% | 75.92% | 40.21% | - | 67.80% | 32.25% | 30.50% | 34.38% |
| Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkoleniowego Wiedza w Ciechanowie | - | - | 66.60% | 72.20% | - | - | - | - | - | 13.40% |
| LO w ZS nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie | 92.31% | 52.61% | 67.09% | 68.10% | - | - | 49.50% | 47.60% | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące Pul w Dębem Wielkim | 44.44% | 36.11% | 24.50% | 53.89% | - | - | 33.20% | - | - | 29.57% |
| II LO w ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie | 88.89% | 60.15% | 54.37% | 68.92% | 38.42% | 21.70% | 51.53% | 29.18% | 10.08% | 45% |
| I LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie | 98.90% | 70.56% | 79.51% | 87.28% | 40.92% | 50.56% | 68.77% | 49.46% | 39.19% | 62.62% |
| Katolickie LO im. C. K. Norwida w Garwolinie | 98.67% | 72.45% | 85.51% | 92.63% | 58.31% | 62.75% | 77.67% | 62.91% | 65% | 76.50% |
| LO w ZS im. Stanisława Staszica w Gąbinie | 86.67% | 65.43% | 46.63% | 60.47% | 22.53% | - | 44.73% | 19.29% | - | 43.46% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie | 99.01% | 65.34% | 70.55% | 77.36% | 44.73% | 56.54% | 65.69% | 45.43% | 33.54% | 55.14% |
| II LO w ZS Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii | 65% | 49.02% | 36.88% | 57.20% | - | - | 36.61% | - | - | 16.83% |
| LO im. ks. Zygmunta Sajany w ZS Ogólnokształcących w Górze Kalwarii | 98.39% | 73.94% | 70.82% | 89.45% | 43.37% | 33.92% | 67.85% | 32.73% | 23% | 66.45% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grodzisku Mazowieckim | 100% | 53.42% | 67.16% | 82.47% | - | - | 48.47% | - | - | 26.29% |
| LO w ZS nr 1 w Grodzisku Mazowieckim | 98.44% | 66.26% | 66.62% | 84.52% | 23.80% | 50.48% | 64.98% | 48% | 47.11% | 48.43% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim | 92.73% | 67.85% | 67.73% | 91.58% | 50.44% | 32.42% | 79.33% | 57.25% | 38.91% | 61.40% |
| LO im. Piotra Skargi w Grojcu | 99.19% | 71.18% | 75.38% | 92.97% | 50.12% | 43.50% | 78.44% | 47.96% | 48.67% | 55.07% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grójcu w Grojcu | 80% | 53.33% | 35.50% | 58.83% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Iłży | 100% | 65.42% | 83.90% | 85.15% | 45.25% | 64.61% | 72.27% | 52% | 62.67% | 45.85% |
| LO Dla Dorosłych w Jadwiniewie | 71.43% | 30.88% | 38.21% | 38.80% | 4.07% | - | - | - | - | - |
| LO w ZSP w Jasieńcu | 30.77% | 53.85% | 27.69% | 61.42% | - | - | 61.20% | - | - | - |
| LO w ZP Oświatowych w Jednorożcu | 93.10% | 61.31% | 61.21% | 74.79% | 60.50% | 12.75% | 67.11% | 31.60% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefosławiu | 100% | 69.93% | 65.15% | 91.43% | 34.08% | 48.86% | 74.47% | 36.81% | 21.67% | 60.55% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Św. Tomasza Z Akwinu w Józefowie | 94.12% | 67.12% | 73.29% | 93.82% | 43.80% | 41.43% | 79.44% | 46.40% | - | - |
| LO w ZS Ogólnokształcacych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie | 100% | 53.50% | 61.63% | 96% | - | - | 74% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefowie | 100% | 56.56% | 67.56% | 90.88% | - | - | 88.67% | - | - | - |
| Strumienie" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik w Józefowie | 100% | 84.67% | 90.95% | 97.14% | 66.38% | 86.44% | 83.44% | - | 79% | - |
| LO w ZS Powiatowych w Kadzidle | 35.29% | 28.59% | 32.47% | 41% | 12.80% | - | - | - | - | 18.45% |
| LO im. mjra Konstantego Mikołaja Radziwiłła w Komornicy | 86.84% | 54.83% | 46.85% | 58.60% | 34.25% | 10.29% | 43.30% | 22.20% | - | - |
| LO im. Marii Dąbrowskiej w ZS Ogólnokształcących w Komorowie | 100% | 68.63% | 73.73% | 90.37% | 56.86% | 33.03% | 76.55% | 43% | 37.83% | 65.29% |
| LO w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Konstancinie-Jeziornie | 67.06% | 52.71% | 41.97% | 68.10% | 20.38% | 9.27% | 51.45% | 22.34% | - | 41.20% |
| No Bell Liceum Ogólnokształcące w Konstancinie-Jeziornie | 100% | 69.29% | 68.21% | 96.14% | - | - | 83.71% | - | - | 61.17% |
| LO im. Orła Białego w Kosowie Lackim | 27.27% | 37.45% | 24.36% | 31.25% | - | - | - | - | - | 22.13% |
| Niepubliczne Tenisowe Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kozerkach | 88.89% | 49.78% | 49.22% | 84.33% | - | - | 58.89% | - | - | - |
| I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach | 100% | 66.41% | 73.72% | 80.10% | 50.38% | 45.23% | 64.83% | 48.08% | 53.63% | 51.68% |
| II LO w ZS nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach | 98.90% | 70.75% | 77.19% | 85.82% | 24.76% | 45.86% | 65.75% | 56.67% | 45.43% | 58.71% |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Krasnosielcu | 96.15% | 54.70% | 57.33% | 81.22% | - | - | 39.60% | - | - | 38.15% |
| II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie | 95.80% | 60.66% | 66% | 83.51% | 54.41% | 24.23% | 62.08% | 37.10% | 20.73% | 56.58% |
| LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie | 99.50% | 62.84% | 76.24% | 88.26% | 65.35% | 36.92% | 67.61% | 34.24% | 45.40% | 62.67% |
| Niepubliczne Liceum Językowe Academy Of The Future w Legionowie | 96.77% | 64.19% | 73.97% | 95.34% | 42.40% | 34.25% | 79.43% | - | - | 71.64% |
| Salezjańskie LO w Legionowie | 97.37% | 64.18% | 75.32% | 91.49% | 54.12% | 61.78% | 74.03% | 43.53% | 36.38% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Legionowie | 93.10% | 65.87% | 36.87% | 82.39% | 55.20% | - | 57.75% | - | - | 18.88% |
| LO Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej w ZS im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach | 82.35% | 44.88% | 55.91% | 49.85% | - | 20.67% | 31.73% | - | - | 38.64% |
| LO w ZS Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Pawła II w Lipsku | 100% | 66.91% | 77.95% | 89.14% | 29% | 20% | 75.71% | 39% | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Szarych Szeregów w Łaskarzewie | 95.24% | 53.76% | 67.05% | 79.38% | 32.88% | 8% | 71.10% | - | - | - |
| Publiczne Katolickie LO im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach | 100% | 70.29% | 84.24% | 96.71% | 49.79% | 52.89% | 81.57% | 65.61% | 50.64% | 75.27% |
| LO im. Marii Sadzewiczowej w ZS Ponadpodstawowych w Łochowie | 97% | 64.48% | 66.31% | 76.76% | 37.03% | 41.38% | 62.61% | 35.33% | 19.52% | 47.33% |
| Kolegium Św. Rodziny - Liceum Ogólnokształcące w Łomiankach | 100% | 60.50% | 74% | 94.15% | 43.40% | 40.44% | 68.05% | - | - | 72.60% |
| LO im. Karola Wojtyły w Łomiankach | 100% | 62.60% | 77.93% | 95.80% | - | 42% | 78.40% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr71 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki w Łomiankach | 100% | 64.86% | 56.86% | 81.14% | - | - | 66.83% | 28.40% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Łomiankach | 100% | 69.53% | 83.27% | 97.63% | 50.50% | 56.35% | 90.11% | - | - | 86% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "edukator w Łomiankach | 44.44% | 34.40% | 28.50% | 52.80% | - | - | - | - | - | - |
| LO w Łosicach | 98.80% | 66.54% | 77.33% | 75.54% | 35.42% | 43.73% | 52.33% | 29.29% | 46.40% | 62.74% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Makowie Mazowieckim | 100% | 70.71% | 73.33% | 84.01% | 48.29% | 45.08% | 59.26% | 41.06% | - | 62.71% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Bronisława Markiewicza w Markach | 100% | 54.85% | 67.61% | 92% | 48.53% | 39.40% | 74.16% | 43.40% | - | 66.13% |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Markach | 98.46% 36.36% | 62.22% 47.27% | 62.26% 27.27% | 82.11% 77.20% | 28.38% - | 19.82% - | 61.39% 57.14% | 34.56% - | - - | 27.25% - |
| LO w ZS nr 1 w Milanówku | 100% | 64.45% | 70.17% | 87.42% | 49.37% | 34.16% | 63.77% | 41.67% | 29.07% | 54.78% |
| LO w ZS nr 2 w Milanówku | 90.48% | 68.62% | 46.29% | 71.65% | 52.56% | - | 52.53% | - | - | - |
| Społeczne LO nr 5 w Milanówku | 100% | 80.24% | 92.63% | 98.25% | 75% | 78.52% | 92.25% | 76.90% | 71.58% | 78.13% |
| LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim | 100% | 69.16% | 81.40% | 90.72% | 47.02% | 54.19% | 72.40% | 56.06% | 50.95% | 58.40% |
| LO w ZS Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim | 100% | 75.27% | 80.04% | 95.07% | 54.48% | 55% | 79.44% | 51.38% | 47.29% | 70.18% |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim | 92.59% | 64.52% | 68% | 79.54% | 50.11% | 35.18% | 63.09% | 34.19% | 38.88% | 50.84% |
| LO w ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim | 98.04% | 69.37% | 68.82% | 78.05% | 31.57% | 36.36% | 51.92% | 34.66% | 11.87% | 31.89% |
| Salezjańskie LO im. ks. Augusta Czartoryskiego w ZS Salezjańskich w Mińsku Mazowieckim | 100% | 76.65% | 84.77% | 92.08% | 49.22% | 60.44% | 80.95% | 68.86% | 59% | - |
| Liceum Plastyczne im. Elwiro Michała Andriollego w ZS Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim | 73.91% | 67.45% | 38.91% | 82.45% | - | - | 78.12% | - | - | - |
| II LO w ZS nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie | 98.55% | 63.97% | 61.38% | 74.34% | 42.90% | 16.14% | 47.71% | 26.44% | 10.86% | 46.05% |
| III LO w ZS nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Mławie | 25% | 40% | 24.08% | 37.13% | 21.20% | - | - | - | - | 18.29% |
| I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie | 100% | 72.07% | 74.81% | 81.79% | 48.11% | 39.32% | 65.21% | 54.35% | 53.08% | 48.63% |
| Katolickie LO im. Macieja Kazimierza Sarbiewskiego w Mławie | 100% | 65.68% | 76.72% | 90.48% | 44.63% | 69.83% | 77.81% | 64.25% | 54.33% | 50% |
| Liceum Ogólnokształcące Akademickiego Centrum Kształcenia Przy Puz im. Ignacego Mościckiego w Mławie | 85.71% | 37.71% | 59.29% | 69% | - | - | 30.57% | - | - | - |
| LO w ZS Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy | 96.30% | 61.78% | 70.04% | 77.68% | 23.44% | 36.25% | 57.94% | - | - | 48.64% |
| LO w ZS im. Adama Mickiewicza w Mrozach | 81.82% | 60.59% | 44.06% | 65.63% | - | - | 41.32% | 21% | - | 29.59% |
| LO im. Szarych Szeregów w Mszczonowie | 90.91% | 50.74% | 55.83% | 70.27% | - | - | 53.79% | 20.57% | - | - |
| LO w ZS Powiatowych im. ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu | 90% | 55.07% | 56.13% | 53.30% | 38.80% | - | 40.10% | 26.33% | - | 34.19% |
| LO im. Jana Pawła II w Nadarzynie | 100% | 69.11% | 72.88% | 89.98% | 54.09% | 60.55% | 66.78% | 36.45% | 34.14% | 66% |
| LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku | 70% | 58.60% | 46.20% | 62.50% | 50.40% | - | 34.90% | - | - | - |
| LO w ZS Zawodowych w Nasielsku | 80% | 63.10% | 54.35% | 68.95% | 54.60% | - | 63.33% | - | - | - |
| LO w ZSP im. Karola Wojtyły w Nowym Miascie nad Pilicą | 97.73% | 54.86% | 65.89% | 73.52% | 38.06% | - | 60.08% | 28.30% | - | 55.30% |
| LO im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim | 100% | 68.70% | 76.94% | 88.83% | 50.86% | 35% | 65.85% | 51.14% | 54.40% | 62.29% |
| LO Dla Dorosłych w Nowym Dworze Mazowieckim | 22.22% | 42.22% | 25.56% | 69.78% | - | - | 49.14% | - | - | - |
| I LO im. Generała Józefa Bema w Ostrołęce | 99.44% | 65.84% | 78.10% | 86.95% | 45.48% | 43.86% | 71.76% | 59.71% | 61.06% | 52.59% |
| II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce | 98.30% | 67.48% | 76.53% | 84.88% | 48.30% | 44.76% | 70.93% | 47.43% | 36.33% | 56.47% |
| II Społeczne LO im. Toniego Halika w Ostrołęce | 69.23% | 37% | 50.21% | 70.48% | 20% | - | 51.91% | - | - | 18.13% |
| III LO w ZS nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce | 96.12% | 58.86% | 64.29% | 79.76% | 43.14% | 34.48% | 62.30% | 36.64% | 28.75% | 37.53% |
| V LO w ZS nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce | 60.47% | 42.05% | 41.79% | 54.65% | 7.50% | - | 43.38% | - | - | - |
| Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II w Ostrołęce | 70% | 48.70% | 39.10% | 69.22% | - | - | - | - | - | 28.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Ostrołęce | 66.67% | 44% | 28.55% | 46.60% | - | - | - | - | - | - |
| I LO w ZS nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Mazowieckiej | 51.95% | 49.74% | 33.77% | 51.31% | 18.90% | - | 35.39% | 23.17% | 6.30% | 26.29% |
| II LO w ZS nr 2 im. Powstańców Styczniowych w Mazowieckiej | 81.82% | 62.18% | 49.15% | 57.55% | 53.27% | - | 45.96% | 29.85% | - | - |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Mazowieckiej | 99.46% | 67.91% | 72.79% | 84.36% | 52.75% | 41.24% | 63.09% | 51.56% | 44.96% | 53.36% |
| I LO im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Otwocku | 100% | 66.41% | 78.73% | 87.11% | 50.67% | 71.84% | 68.02% | 46.67% | 34.32% | 72.74% |
| III LO im. Juliusza Słowackiego w Otwocku | 100% | 71.03% | 86.52% | 96.41% | 44.72% | 71.48% | 82.09% | 48.04% | 50.82% | 73.33% |
| Katolickie Liceum Humanistyczne im. św. Jadwigi Królowej Polski w Otwocku | 80% | 56.29% | 50.18% | 69.82% | - | 24.40% | 64.73% | - | - | - |
| III LO w ZS nr 3 im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie | 81.98% | 63.67% | 44.78% | 80.99% | 42.74% | - | 55.14% | 29% | - | 38.44% |
| IV LO im. rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie | 100% | 80.08% | 93.56% | 97.69% | 53.90% | 71.59% | 88.61% | 68.58% | 70.95% | 82.11% |
| LO w ZS nr 2 im. Emilii Plater w Piasecznie | 100% | 72.71% | 74.52% | 91.51% | 61.28% | 38.94% | 69.50% | 39.59% | 29.65% | 52.69% |
| Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie | 100% | 77.03% | 85.97% | 97.52% | 50.33% | 58.84% | 87.32% | - | - | 67.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Piasecznie | - | 55.20% | 41% | 81.67% | - | - | - | - | - | - |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Piasecznie | 57.14% | 48.33% | 37.13% | 66.50% | - | - | 64.80% | - | - | - |
| LO im. Adama Mickiewicza w Piastowie | 100% | 72.74% | 79.13% | 94.04% | 54.41% | 49.82% | 85.79% | 47.24% | 36.10% | 58.10% |
| LO w ZS im. Fridjtjofa Nansena w Piastowie | 93.33% | 55.80% | 44.47% | 67.13% | - | - | 34.23% | - | - | 24% |
| LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Pionkach | 100% | 69.30% | 69.15% | 82.05% | 38.50% | 44% | 66.44% | 36.93% | 23.82% | 50.80% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku | 68% | 43.08% | 44.96% | 60.80% | 16.89% | - | 43.67% | - | - | - |
| I LO PUL im. 4 Pułku Strzelców Konnych w Płocku | 96.15% | 51.15% | 59.15% | 66.04% | - | - | 59% | 23% | - | 30% |
| III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Dąbrowskiej w Płocku | 100% | 68.66% | 87.10% | 92.57% | 53.31% | 56.99% | 76.46% | 59.76% | 59.38% | 69.06% |
| IV LO im. Bolesława Krzywoustego w ZS nr 1 w Płocku | 92.73% | 58.04% | 62.20% | 64.82% | 51.39% | - | 57.52% | - | - | 37.74% |
| V LO w ZS Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku | 99.28% | 68.57% | 69.26% | 82.95% | 38.24% | 28.40% | 56.61% | 32.27% | 32.53% | 43% |
| VI LO w ZS Technicznych w Płocku | 73.68% | 37.68% | 44.84% | 62.37% | - | - | 31.71% | 18.40% | - | - |
| VII LO w ZS nr 5 w Płocku | 94.74% | 65.58% | 53.83% | 66.46% | 20% | 37.33% | 44.48% | 28.88% | - | 27.71% |
| I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku | 91.18% | 64.32% | 49.24% | 84.77% | - | - | 66.61% | - | - | - |
| Akademickie LO przy Akademii Mazowieckiej w Płocku | 97.78% | 56.69% | 55.61% | 80.43% | 36.31% | 38.62% | 59.03% | 30.83% | 24.30% | 33.83% |
| LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku | 100% | 73.40% | 87.17% | 93.68% | 59.58% | 68.98% | 79.06% | 60.60% | 53.91% | 64.76% |
| LO Płockiego Towarzystwa Oświatowego w Płocku | 81.25% | 42.88% | 45.56% | 59.31% | 10.57% | - | 31.67% | - | - | - |
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły w Płocku | 99.50% | 72.89% | 76.80% | 89.85% | 39.22% | 44.53% | 69.84% | 49.59% | 39.31% | 55.25% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Płocku Związku Piłki Ręcznej w Polsce | 95.45% | 50.55% | 62.27% | 62.36% | - | - | 36.76% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Płocku | 40% | 54% | 31.40% | - | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Spółki "technik w Płocku | - | 15.80% | 69.80% | 53.60% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku | 100% | 70.13% | 82.08% | 87.51% | 57.29% | 59.26% | 70.17% | 51.58% | 31.60% | 58.18% |
| II LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku | 86.21% | 51.14% | 48.86% | 55.74% | 7.53% | - | 38.40% | - | - | 43.50% |
| III LO w ZS nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku | 100% 75% | 61.70% 57.25% | 64.84% 42.88% | 78.04% 70.50% | 39.65% - | 41% - | 54.59% 54% | 33.61% - | 8.80% - | 42.30% - |
| Podkowiańskie LO nr 60 w Podkowie Leśnej | 100% | 66.06% | 77.53% | 95.65% | 41.80% | 35.60% | 85.40% | - | - | - |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku | 92.59% | 69.04% | 49.59% | 85.46% | 51.54% | 12% | 68.19% | - | - | - |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie | 100% | 78.26% | 88.50% | 94.93% | - | 52.07% | 80.14% | 63% | 62.09% | 73.36% |
| LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie | 100% | 76.66% | 90.13% | 93.81% | 49.83% | 62.06% | 76.62% | 54% | 60.33% | 74.48% |
| LO Sportowe w Pruszkowie | 90.57% | 53.81% | 50.26% | 73.51% | - | - | 44.39% | 22.33% | - | 42.23% |
| LO Sportowe w Pruszkowie | 94.74% | 64.21% | 78.37% | 72.21% | - | - | 53.63% | - | - | - |
| LO Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Pruszkowie | 88.10% | 60.52% | 53.21% | 76.74% | 24% | - | 60.84% | - | - | 37.11% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pruszkowie | 84.62% | 55.67% | 38.13% | 57.67% | - | - | 39.55% | - | - | - |
| Pryzmat Akademickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji Sternik w Pruszkowie | 100% | 81.88% | 90.13% | 97.20% | - | 76.80% | 85.50% | - | - | 90.80% |
| Społeczne LO nr 23 w Pruszkowie | 96.30% | 69.42% | 68.62% | 88.27% | - | 21.78% | 66.28% | - | - | 33% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Żak w Pruszkowie | 100% | 49.67% | 45.17% | 72.33% | - | - | - | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Przasnyszu | 60.87% | 33.96% | 58.13% | 47.82% | 15.38% | - | 48.22% | - | - | 17.14% |
| LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu | 100% | 63.87% | 77.97% | 86.52% | 48.37% | 56.29% | 71.20% | 68.92% | 54.96% | 59.13% |
| LO w ZS Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu | 82.43% | 41.50% | 59.43% | 65.01% | 19.05% | - | 54.67% | 52.44% | - | 21% |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Pawła II w Przysusze | 100% | 70.29% | 79.17% | 81.40% | 48.15% | 46.74% | 67.68% | 42.81% | 38.29% | 58.86% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. 13 Pułku Piechoty w Pułtusku | 87.50% | 40.12% | 61.79% | 63.38% | 28.82% | - | 50.50% | - | - | 29.94% |
| I LO w ZS Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku | 90.63% | 47.56% | 54.59% | 57% | - | - | 36.08% | 13.31% | - | - |
| LO im. Piotra Skargi w Pułtusku | 99.30% | 61.43% | 73.62% | 84.09% | 49.42% | 54.32% | 68.33% | 53.19% | 37.10% | 71.18% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pułtusku | 80% | 38.89% | 37.75% | 42.25% | - | - | - | - | - | 14.64% |
| LO im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej | 87.27% | 63.51% | 52.85% | 77.02% | 35.50% | 9% | 54.12% | 22.50% | - | 38.70% |
| LO im. mjra Henryka Dobrzańkiego "Hubala" w Raciążu | 94.87% | 65.38% | 79.26% | 71.66% | 49.40% | 56.18% | 65.68% | 47.08% | 55.43% | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Raciążu | 80% | 46.80% | 43.55% | 57.20% | 27.33% | - | 38.10% | - | - | 21.33% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Radomiu | 100% | 42.91% | 54.27% | 62.09% | - | - | - | - | - | 26.71% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu | 100% | 78.67% | 86.79% | 92.01% | 42.52% | 61.88% | 76.48% | 71.76% | 60.73% | 57.50% |
| I Społeczne LO Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Radomiu | 90.91% | 63.82% | 52.36% | 75.70% | - | - | 57.75% | - | - | - |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu | 99.44% | 70.64% | 74.57% | 87.92% | 62% | 31.92% | 65.77% | 46% | 30.28% | 62.33% |
| III LO im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu | 99.37% | 66.61% | 82.50% | 92.18% | 49.09% | 50.24% | 73.71% | 58.54% | 35.43% | 59.85% |
| IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu | 100% | 72.91% | 86.11% | 93.99% | 66.02% | 57.88% | 79.82% | 67.79% | 56.11% | 61.72% |
| V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu | 97.04% | 62.43% | 64.51% | 82.49% | 45.56% | 16.88% | 62.69% | 35.54% | 24.04% | 48.29% |
| VI LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w im. Jana Kochanowskiego w Radomiu | 100% | 74.69% | 90.06% | 95.34% | 68% | 68.88% | 82.81% | 70.02% | 71.50% | 79.68% |
| VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu | 94.59% 20% | 65.79% 72.33% | 53.68% 24% | 74.28% 50% | 32.05% - | 10% - | 54.96% - | 37.29% - | 26.10% - | 31.83% - |
| X LO im. Stanisława Konarskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu | 93.10% | 63.24% | 47.57% | 62.75% | 26.67% | - | 51.17% | 21.50% | - | 47.69% |
| XI LO z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Radomiu | 78.35% | 49.30% | 48.14% | 62.12% | 21.18% | 17.27% | 42.55% | - | - | 26.22% |
| XII LO im. Witolda Gombrowicza w Radomiu | 65.63% | 49.53% | 37.27% | 61.03% | 14.55% | - | 45.95% | 24.33% | - | - |
| XIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu | 92.65% | 59.51% | 60.69% | 76.29% | 29.41% | 30.91% | 58.63% | 39% | 10.08% | 18.14% |
| Katolickie LO im. św. Filipa Neri w Radomiu | 98.33% | 74.02% | 68.92% | 86.42% | 48.56% | 37.41% | 65.21% | 55% | 31.14% | 71.18% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 77.78% | 43.78% | 45.24% | 82.48% | - | - | 45.86% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu | 100% | 59.47% | 75.37% | 85.17% | 43.83% | 30.33% | 57.53% | - | - | - |
| Ogólnokształcące Liceum Językowe z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu | 100% | 67.57% | 58.79% | 90.57% | - | - | 60% | - | - | - |
| Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu | 95% | 59.33% | 59.78% | 88.35% | 63.86% | - | 74.46% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Radomiu | 88.46% | 47.62% | 59.65% | 85.54% | 64.33% | - | 70.67% | - | - | 25.33% |
| LO w Radzanowie | 78.95% | 50.68% | 66.11% | 50.95% | - | - | - | 20.33% | - | 31.92% |
| LO im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie | 97.95% | 63.89% | 64.59% | 79.30% | 39.24% | 28.06% | 57.23% | 27.21% | 13.44% | 46.64% |
| LO w ZS im. Jana Pawła II w Różanie | 94.74% | 50.37% | 66.47% | 82.32% | - | 2.67% | 35.71% | 27% | - | - |
| LO im. Władysława Orkana w ZS Ponadpodstawowych w Sadownym | 89.47% | 44.05% | 50.25% | 64.60% | 24.18% | - | 58.57% | - | - | - |
| I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach | 98.08% | 67.60% | 67.24% | 81.09% | 38.49% | 33.22% | 58.95% | 33.96% | 27.91% | 57.71% |
| I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach | 100% | 71.06% | 87.89% | 93.46% | 52.77% | 69.38% | 80.36% | 65.98% | 64.32% | 70.39% |
| II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach | 100% | 70.88% | 85.11% | 93.39% | 50.45% | 53.38% | 81.76% | 61.70% | 57.56% | 74.87% |
| III LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach | 91.38% | 61.07% | 52.93% | 67.88% | 24.16% | 8.94% | 46.54% | 17% | - | 41.37% |
| IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach | 99.28% | 62.94% | 76.42% | 82.37% | 60.51% | 34.70% | 62.64% | 38.04% | 36.19% | 52.83% |
| VI LO w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach | 90% | 62.10% | 38.37% | 69.77% | 33.61% | - | 42.73% | 22.53% | - | - |
| VIII LO z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach | 50% | 34.58% | 31.67% | 52.39% | 12.60% | - | 49.77% | - | - | - |
| XI Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Siedlcach | 42.86% | 48.14% | 23.47% | 73.86% | - | - | 55.27% | - | - | - |
| LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach | 76% | 55.32% | 38.04% | 54.91% | 26.44% | - | 30% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Siedlcach | 60% | 51.86% | 25.67% | 54.57% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Hipolity I Kazimierza Gnoińskich w Siennicy | 46.67% | 43.53% | 30.13% | 45.53% | 14.50% | - | 27.56% | - | - | - |
| LO im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Sienno | 100% | 71.33% | 79.64% | 83.76% | 34% | 65% | 78.12% | 55.85% | 34.33% | 49.38% |
| LO im. Biskupa Leona Wetmańskiego w Sierpcu | 100% | 73.70% | 79.47% | 87.18% | 47.83% | 40.27% | 79.86% | 51.33% | 43.86% | - |
| LO im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu | 98.89% | 69.54% | 70.17% | 79.23% | 48.34% | 37.58% | 61.52% | 46.08% | 39.38% | 32.47% |
| LO w ZS nr 1 im. Gen Jose de san Martin w Sierpcu | 100% | 66.48% | 69.87% | 77.81% | 30.90% | - | 61.04% | 61.57% | - | - |
| LO w ZS nr 2 im. Zygmunta Wolskiego w Sierpcu | 100% | 61.30% | 65.45% | 82.05% | 33.89% | - | - | 25.25% | - | - |
| Katolickie LO im. św. Stanisława Kostki w Sikorzu | 93.94% | 62.64% | 60% | 82.65% | 44% | - | 68.24% | 38.30% | - | 42% |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Sobolewie | 83.33% | 60.32% | 58.40% | 68.58% | 46.88% | 49.23% | 52.97% | 41.33% | - | 57.40% |
| LO im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie | 100% | 71.31% | 79.98% | 90.85% | 56.62% | 52.49% | 71.35% | 65.89% | 52.71% | 58.12% |
| LO w ZS Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie | 85.19% | 58.39% | 48.83% | 65.91% | 28.10% | - | 41.98% | 26.40% | - | 24.50% |
| LO w ZS im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie | 98% | 60.96% | 59.36% | 73% | - | 14.60% | 47.89% | - | - | 52.33% |
| LO w ZS Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Walk nad Bzurą 1939 roku w Sochaczewie | 96.88% | 63.75% | 57.88% | 64.38% | - | - | 52.58% | 34.60% | 18.20% | - |
| Prywatne Liceum dla Młodzieży Nr 1 w Sochaczewskiej Szkole Umiejętności w Sochaczewie | 42.86% | 50.75% | 28.57% | 63.39% | 13.30% | - | 39.15% | - | - | - |
| LO Dla Dorosłych w Sochaczewie | - | 37.20% | 32.20% | 50% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Nr 1 w Sochaczewie | - | 48% | 15.40% | 37.60% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim | 100% | 65.79% | 77.80% | 85.11% | 34.81% | 46.57% | 65.32% | 67.43% | 55.70% | 50.16% |
| LO im. Henryka Sienkiewicza w ZS Salezjańskich w Sokołowie Podlaskim | 100% | 60.56% | 78.96% | 79.02% | 79.67% | 58% | 71.25% | 50.64% | 23.21% | 55.44% |
| LO w ZS nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim | 54.90% | 40.49% | 30.20% | 49.43% | 9.80% | - | 52.44% | - | - | 26.32% |
| LO w ZS w Solcu nad Wisłą | 88% | 64.10% | 55.18% | 62.54% | - | 26.75% | 57.33% | 24% | 7.60% | 31.92% |
| LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym | 100% | 59.61% | 71.64% | 82% | 49.70% | 47.17% | 59.71% | - | - | 50.81% |
| Niepubliczne LO w Stoczku | 85% | 60.65% | 51.80% | 62.37% | - | 13.20% | 57.11% | 24.20% | - | 12.50% |
| LO im. ppłk A. ,,Torfa” Załęskiego w ZS w Strzegowie | 89.47% | 53.16% | 63.68% | 62.68% | - | - | 60.63% | - | - | 30.33% |
| Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Sulejówku | 91.59% | 67.83% | 65.21% | 90.94% | 40.77% | 37.87% | 70.53% | 49.75% | 32.68% | 62.40% |
| LO w ZS Ponadpodstawowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku | 86% 50% | 48.65% 42.88% | 47.47% 27.50% | 74.86% 69.25% | 24.30% - | 15.60% - | 55.72% 44.67% | 23.86% - | - - | 35.13% - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Centrum Edukacyjne w Sulejówku | 87.50% | 65.31% | 55% | 88% | - | - | 75.50% | 40% | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Insygnia w Sulejówku | 58.33% | 62.38% | 43.54% | 77.75% | 40.86% | - | 76.67% | - | - | - |
| I LO w ZS Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłówcu | 88.89% | 57.04% | 60.56% | 80.73% | 44.61% | 37.33% | 66.39% | 46.69% | - | 50.30% |
| II LO w ZS im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłówcu | 77.27% | 48.18% | 52.73% | 57.55% | - | - | 42.50% | - | - | 31.20% |
| Prywatne LO Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Częstochowskiej w Szymanowie | 100% | 73.44% | 75.81% | 90.94% | 29% | - | 80.33% | 86% | 67.43% | - |
| LO im. Ireny Sendlerowej w Tarczynie | 90.91% | 60.85% | 50.11% | 76% | 23.15% | - | 47% | 23.11% | - | 42.43% |
| LO w ZS im. Szarych Szeregów w Tarczynie | 63.64% | 44.25% | 30.08% | 51.42% | - | - | 33.57% | - | - | - |
| CII LO im. Księdza Józefa Woźniaka w ZS z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w Targówku | 57.14% | 51.37% | 38.14% | 71.53% | 39.75% | - | 41.30% | - | - | 20.25% |
| LO w ZS im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Tłuszczu | 73.33% | 75.07% | 43.07% | 70.47% | 14.86% | - | 58.63% | - | - | - |
| LO im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach | 68.75% | 33.56% | 36.69% | 62.88% | - | - | 54% | - | - | - |
| LO im. Piotra Wysockiego w Warce | 98.36% | 65.85% | 71.10% | 80.66% | 47.13% | 43.91% | 59.43% | 38.56% | 32.75% | 46.93% |
| I Katolickie Liceum Społeczne w Warszawie | 88.89% | 68.06% | 56.72% | 86.53% | - | - | 71.80% | - | - | 52.33% |
| I Liceum w Chmurze w Warszawie | 85.71% | 63.82% | 55.82% | 87.24% | 35.64% | 26.71% | 72.68% | 35.24% | 26.75% | 50.35% |
| I LO z Oddziałem Integracyjnym im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie | 100% | 73.16% | 76.12% | 94.96% | 61.72% | 44.16% | 79.16% | 57.81% | 55% | 61.26% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Międzynarodowymi im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawie | 100% | 75.86% | 84.84% | 98.28% | 46.43% | 64.73% | 92.16% | 75.13% | 63.38% | 70% |
| II LO im. Stefana Batorego w Warszawie | 100% | 84.61% | 94.46% | 98.77% | 79.89% | 76.90% | 86.70% | 79.63% | 83.70% | 83.29% |
| III LO im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie | 100% | 65.91% | 77.82% | 92.78% | 52.50% | 41.56% | 77.46% | 46.86% | 32.82% | 63.54% |
| IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie | 98.83% | 75.42% | 87.35% | 96.14% | 49.33% | 54.07% | 86.01% | 57.88% | 45.04% | 68.93% |
| V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie | 100% | 79.42% | 94.64% | 98.47% | 73.57% | 77.57% | 93.47% | 75% | 78.16% | 87.35% |
| VI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawie | 100% | 74.94% | 94.03% | 97.48% | 58.94% | 79.14% | 89.24% | 65.16% | 70.63% | 78.21% |
| VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie | 100% | 80.23% | 92.60% | 99.02% | 75.11% | 70.08% | 92.41% | 71.48% | 63.60% | 86.77% |
| VIII LO im. Władysława IV w Warszawie | 100% | 81.48% | 96.42% | 98.19% | 78.19% | 79.63% | 91.86% | 79.64% | 73.78% | 91.92% |
| IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie | 100% | 80.23% | 95.71% | 98.56% | 62.07% | 77.83% | 92.49% | 76.21% | 74.95% | 78.85% |
| X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie | 100% | 76.77% | 84.45% | 96.89% | 65.72% | 56.94% | 85.28% | 65.15% | 60.47% | 67.13% |
| XI LO im. Mikołaja Reja w Warszawie | 100% | 79.02% | 90.24% | 97.45% | 61.48% | 65.75% | 88.47% | 74.35% | 62% | 81.42% |
| XII LO im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie | 100% | 75.13% | 83.70% | 95.25% | 66.20% | 52.45% | 84.23% | 61.14% | 60.38% | 79.27% |
| XIII LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie | 99.47% 100% | 71.03% 52.80% | 79.48% 50.80% | 94.50% 79.20% | 50.18% - | 63.42% - | 77.11% - | 53.29% - | 33.14% - | 61.79% - |
| XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie | 100% | 78.35% | 96.36% | 98.35% | 74.62% | 84.51% | 92.63% | 76.41% | 70.91% | 84.73% |
| XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie | 99.21% | 73.67% | 82.21% | 96.75% | 59.63% | 60.50% | 87.89% | 60.63% | 47.14% | 79.80% |
| XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie | 100% | 76.43% | 85.22% | 96.18% | 80.45% | 55.79% | 82.77% | 64.60% | 55.55% | 68.47% |
| XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie | 100% | 77.20% | 92.15% | 97.24% | 72.31% | 73.15% | 89.81% | 69.63% | 70.32% | 84.79% |
| XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie | 100% | 81.99% | 94.58% | 97.56% | 69.65% | 79.34% | 88.98% | 78.83% | 72% | 75.25% |
| XIX LO im. Powstańców Warszawy w Warszawie | 100% | 78.86% | 89.15% | 96.85% | 63.67% | 72.23% | 87.97% | 60.04% | 65.14% | 78.06% |
| XX LO im. Bolesława Chrobrego w Warszawie | 78.26% 33.33% | 52.15% 46.43% | 47.43% 22.14% | 62.09% 77.14% | 23.65% - | - - | 39.30% 54.80% | - - | - - | 44.18% - |
| XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie | 100% | 80.34% | 92.46% | 97.48% | 61.84% | 73.80% | 86.77% | 73.62% | 64.41% | 77.44% |
| XXII LO im. Jose Marti w Warszawie | 100% | 80.82% | 93.45% | 97.79% | 69.37% | 73.49% | 89.39% | 66.94% | 64.32% | 80.93% |
| XXIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | 100% 100% | 63.74% 54.58% | 75.64% 45.08% | 85.79% 81% | 34.33% - | - - | 62.47% 50.40% | 39.14% - | - - | 52.46% - |
| XXIV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie | 100% | 74.08% | 88.35% | 96.97% | 64.47% | 70.60% | 83.68% | 60.81% | 49.30% | 69.38% |
| XXV LO im. Józefa Wybickiego w Warszawie | 100% 91.67% | 68.72% 58.85% | 75.64% 42.15% | 90.11% 83.85% | 49.48% - | 42.21% - | 71.62% 71.64% | 45.35% - | 39.47% - | 64.89% - |
| XXVI LO im. Juliana Tuwima w Warszawie | 82.98% | 57.19% | 42.09% | 78.93% | 27.82% | - | 56.28% | 24.83% | - | 32% |
| XXVII LO im. Tadeusza Czackiego w Warszawie | 100% | 81.53% | 94.70% | 98.75% | 68.25% | 81.64% | 94.55% | 80.77% | 77.26% | 86.20% |
| XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie | 100% | 77.42% | 95.01% | 97.74% | 55.14% | 78.20% | 89.41% | 76.37% | 77.29% | 79.18% |
| XXX LO im. Jana Śniadeckiego w Warszawie | 100% 100% | 73.14% 58.38% | 73.92% 52.63% | 94.38% 94.75% | 71.39% - | 45.48% - | 78.40% 89.20% | 50.16% - | 34.88% - | 57.31% - |
| XXXII LO im. Stefana Grota-Roweckiego w Warszawie | 87.80% | 58.20% | 46.07% | 77.12% | 25.87% | 3.25% | 61.21% | - | - | 40.86% |
| XXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawie | 100% | 77.75% | 94.98% | 99.37% | 77.74% | 74.16% | - | 76.05% | 74.37% | 85.30% |
| XXXIV LO im. Miguela de Cervantesa w Warszawie | 100% | 76.25% | 82.45% | 98.29% | 67.90% | 65.68% | 88.77% | - | - | 74.08% |
| XXXV LO im. Bolesława Prusa w Warszawie | 100% | 79.25% | 92.72% | 98.23% | 75.60% | 65.89% | 91.40% | 71.62% | 74.43% | 82.52% |
| XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie | 100% | 79.57% | 90.88% | 97.33% | 73.14% | 65.57% | 86.62% | 72.65% | 59.30% | 79.65% |
| XXXVIII LO im. Stanisława Kostki Potockiego w Warszawie | 100% | 70.27% | 83.86% | 96.82% | 60.40% | 50.08% | 83.69% | - | - | 60% |
| XXXIX LO im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie | 95.45% 85.71% | 68.51% 63.36% | 55.54% 35.79% | 80.13% 81.38% | 47.40% - | 17.78% - | 66.58% 46.18% | 29.37% - | 15.40% - | 51.09% - |
| XL LO im. Stefana Żeromskiego w Warszawie | 100% | 76.83% | 96.24% | 97.97% | 77.13% | 85.45% | 91.59% | 77.76% | 74.17% | 81.81% |
| XLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawie | 99.52% | 77.71% | 88.75% | 98.11% | 63.83% | 71.26% | 89.71% | 67.05% | 69.50% | 73.68% |
| XLII LO im. Marii Konopnickiej w Warszawie | 98.51% | 69.38% | 73.90% | 93.28% | 51.16% | 49.68% | 76.82% | 51.58% | 40.06% | 63.62% |
| XLIII LO im. Kazimierza Wielkiego w Warszawie | 97.01% 85.71% | 66.67% 58.86% | 67.53% 45.29% | 91.52% 77.14% | 45.92% - | 32.81% - | 73.18% 70.40% | 45.95% - | 40.43% - | 58.66% - |
| XLIV LO im. Stefana Banacha w Warszawie | 100% | 73.71% | 86.80% | 96.08% | 42.65% | 53.44% | 85.44% | 57.68% | 57.57% | 70.17% |
| XLV LO im. Romualda Traugutta w Warszawie | 98.72% 100% | 60.56% 58.25% | 70.53% 42.63% | 89.64% 84.50% | 22.52% - | 47.67% - | 69.59% 68% | 61.11% - | 30.80% - | 50.29% - |
| XLVI LO im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie | 97.42% | 67.61% | 72.97% | 85.16% | 53.21% | 39.88% | 62.97% | 31.91% | 13.64% | 66.39% |
| XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie | 99.39% | 74.50% | 83.53% | 93.50% | 45.82% | 52.21% | 77.45% | 51.05% | 45.58% | 58.51% |
| XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie | 100% | 76.92% | 83.74% | 95.39% | 56.90% | 64.04% | 81.99% | 59.06% | 55.57% | 66.80% |
| XLIX LO im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie | 100% | 65.81% | 84.11% | 95.78% | 69.90% | 57.87% | 84.24% | - | - | 68.53% |
| L LO im. Ruy Barbosy w Warszawie | 98.66% | 69.96% | 77.75% | 93.46% | 61.16% | 42.57% | 76.01% | 54.45% | 39.57% | 67% |
| LI LO im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie | 98.11% 40% | 63.41% 71.80% | 67.74% 43% | 87.98% 67.60% | 30.08% - | 23.20% - | 72.30% - | 66.20% - | 31.67% - | 59.10% - |
| LII LO im. Władysława Reymonta w Warszawie | 97.35% | 56.58% | 68.04% | 90.46% | 35.54% | 37.03% | 71.01% | 30.50% | - | 54.08% |
| LVI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie | 93.33% | 62.79% | 55.13% | 84.36% | 16.40% | 20.17% | 57.10% | 32.80% | 18.29% | - |
| LVIII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Warszawie | 98.89% | 63.61% | 66.22% | 94.28% | 43.09% | 26.67% | 77.81% | 48.30% | 34.50% | 50% |
| LIX LO Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie | 81.16% 33.33% | 57.48% 50.50% | 50.10% 28.33% | 71.38% 74% | 30.33% - | 19.33% - | 53.81% 36% | 27.67% - | 31.57% - | 40.93% - |
| LX LO im. Wojciecha Górskiego w Warszawie | 95.06% | 56.90% | 59.45% | 80.21% | - | - | 62.06% | - | 8.09% | 46.87% |
| LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej w Warszawie | 100% 92.86% | 71.09% 47.73% | 69.05% 43.47% | 93.77% 80.40% | - - | - - | 77.22% 60.92% | - - | - - | - - |
| LXII Sportowe LO im. Władysława Alberta Andersa w Warszawie | 89.04% 16.67% | 62.14% 51.67% | 56.01% 26.83% | 76.14% 62.33% | 30.83% - | 18.39% - | 54.10% 32.80% | 31.90% - | 15.72% - | 39.02% - |
| LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie | 100% | 66.23% | 74.36% | 93.87% | 60% | 44.37% | 79.85% | 46.73% | 65.20% | 58.40% |
| LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" w Warszawie | 100% | 77.89% | 91.79% | 98.66% | 82.20% | 77.40% | 92.03% | 61.11% | 61% | 75.50% |
| LXV LO im. gen. Józefa Bema w Warszawie | 98.35% | 64.11% | 56.88% | 88.95% | 46.16% | 27.33% | 72.01% | 37% | 38.33% | 49.78% |
| LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Warszawie | 100% | 77.23% | 94.72% | 98.55% | 71.51% | 72.99% | 93.87% | 75.65% | 76% | 83% |
| LXVIII LO im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie | 94.44% | 64.69% | 54.50% | 91.47% | 31.41% | 20.67% | 73.34% | 35.88% | 17% | 46.86% |
| LXIX LO Z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 w Warszawie | 97.40% 60% | 63.48% 37% | 59.14% 30.80% | 82.77% - | 40.17% - | 24.89% - | 57.02% - | 36% - | 12.67% - | 53% - |
| LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie | 100% | 74.95% | 89.15% | 97.50% | 70.30% | 62.47% | 85.95% | 67.09% | 55.40% | 79.33% |
| LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie | 98.01% | 61.09% | 62.40% | 81.95% | 43.57% | 21.13% | 62.57% | 34.29% | 28.91% | 52.68% |
| LXXIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca w Warszawie | 96.30% | 55.37% | 61.44% | 93.04% | 41.27% | 26.40% | 76.33% | - | - | 47.78% |
| LXXV LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie | 96.82% | 72.10% | 67.51% | 94.05% | 56.77% | 24.15% | 78.94% | 52.28% | 30.42% | 63.77% |
| LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie | 85.38% 66.67% | 62.08% 48.86% | 46.48% 30.14% | 76.78% 74% | 28.07% - | 10.44% - | 51.46% - | 35.11% - | 15.91% - | 34.50% - |
| LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w Warszawie | 100% 100% | 68.09% 58.22% | 68.27% 42.33% | 90.99% 94.22% | 47.83% - | 25.49% - | 71.78% 82.67% | 49% - | 18.88% - | 59.36% - |
| LXXX LO im. Leopolda Staffa w Warszawie | 100% | 75.05% | 79.54% | 95.21% | 55.17% | 64% | 80.58% | 50.77% | 28.75% | - |
| LXXXI LO im. Aleksandra Fredry w Warszawie | 100% | 82% | 90.87% | 97.64% | 65.36% | 62.76% | 89.90% | 63.24% | 45.40% | 70.56% |
| LXXXIII LO im. Emiliana Konopczyńskiego w Warszawie | 100% | 67.39% | 81.69% | 94.84% | 47.95% | 46.48% | 79.82% | 60.11% | 43.36% | 68.95% |
| LXXXIV LO im. Bohaterów Narwiku w Warszawie | 100% | 70.50% | 80.81% | 92.63% | - | 26.18% | 74.31% | - | - | 51.11% |
| LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Warszawie | 56.25% 33.33% | 42.24% 49.50% | 40.53% 25.13% | 83.06% 84.75% | - - | - - | 62.31% 70.40% | 21.57% - | - - | - - |
| LXXXVI LO im. Batalionu "Zośka" w Warszawie | 100% | 73.38% | 77.49% | 89.57% | 62.36% | 44.72% | 69.13% | 42.40% | 27.80% | 62.97% |
| LXXXVII LO im. Gen. Leopolda Okulickiego w Warszawie | 84.38% | 65.19% | 50.25% | 74.19% | 44.71% | - | 56.24% | 31% | 33.33% | - |
| LXXXVIII LO im. Michała Konarskiego w Warszawie | 84.91% 66.67% | 59.49% 49.67% | 59.23% 31% | 70.11% 70.67% | 31.22% - | 17.47% - | 59.69% 40.40% | - - | - - | 41.23% - |
| XCII LO w Warszawie | 90.91% | 54.18% | 47.70% | 70.80% | - | - | 50.97% | 20.06% | - | - |
| XCIV LO im. gen. Stanisława Maczka w Warszawie | 100% | 71.17% | 84.91% | 94.84% | 65.28% | 53.56% | 83% | 55.17% | 48.31% | 71% |
| XCVI LO im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie | 100% | 58.86% | 62.49% | 87.26% | 23% | 34.67% | 59.93% | - | - | - |
| XCVII LO im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie | 71.05% | 49.08% | 37.68% | 57.89% | 31.78% | 8% | 33.65% | 17.20% | - | 40.40% |
| XCIX LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | 99.42% | 68.89% | 78.81% | 94.87% | 60.10% | 40.48% | 80.10% | 54.89% | 41.30% | 65.18% |
| CV LO im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | 100% 80% | 66.82% 64.80% | 78.53% 36.60% | 91.62% 80.40% | 49.50% - | 43.72% - | 72.07% - | 39.86% - | 26.88% - | 57.82% - |
| CX LO im. Roberta Schumana w Warszawie | 100% 63.64% | 66.28% 40.64% | 58.57% 33.73% | 83.32% 81.45% | 35.48% - | - - | 64.59% 42% | 33.86% - | 11.63% - | 46.63% - |
| CXI LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie | 50% 20% | 53.23% 42.60% | 33.05% 19.80% | 56.85% 62.80% | 24.40% - | - - | 40.91% - | - - | - - | - - |
| CXIV LO im. Jana Kilińskiego w Warszawie | 80.25% 20% | 59.58% 58.80% | 39.43% 24.80% | 80.99% 78.40% | 38.15% - | - - | 56.43% - | 26.14% - | - - | 20.50% - |
| CXIX LO im. Jacka Kuronia w Warszawie | 98.91% 80% | 72.61% 69.40% | 69.24% 44.40% | 91.67% 81.20% | 30.56% - | 42.71% - | 77.99% - | 53.22% - | 60.29% - | 61.50% - |
| CXXII LO im. Ignacego Domeyki w Warszawie | 100% | 79.58% | 95.86% | 98.50% | 65.95% | 80.79% | 93.86% | 72.29% | 61.56% | 75.89% |
| CXXV LO im. Waldemara Milewicza w Warszawie | 90% 60% | 59.30% 56% | 55.77% 35.20% | 77.55% 73.60% | 25.55% - | 5.43% - | 55.40% - | 26.18% - | - - | 42.45% - |
| CXXXIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 29.41% 35% | 54.56% 43.09% | 30.11% 30.49% | 70.82% 67.77% | - 53.17% | - 7.25% | 52.15% 52.67% | - 16.17% | - - | - - |
| CXXXVII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana w Warszawie | 100% | 74.75% | 81.95% | 95.04% | 31.95% | 42.52% | 74.29% | 49.04% | 41.53% | 66.32% |
| CLV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w Warszawie | 100% | 78.12% | 91.95% | 98.36% | 63.68% | 72.60% | 90.05% | 65.72% | 67.90% | 72.35% |
| CLVI LO Integracyjne w Warszawie | 81.25% | 61% | 49.04% | 83.31% | 19.60% | - | 61.81% | 40.92% | 28.38% | 51.55% |
| CLVII LO im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie | 100% | 76.23% | 93.26% | 96.92% | 59% | 67.15% | 86.54% | 65.46% | 58.70% | 72.59% |
| CLVIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryjskiej w Warszawie | 100% 100% | 68.23% 57.20% | 74.34% 59.40% | 93.02% 97.60% | 44.57% - | 27.32% - | 73.10% 94% | 39.25% - | 32.42% - | 57.75% - |
| CLIX LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie | 99.53% | 68.62% | 80.43% | 94.47% | 56.08% | 55.77% | 79.13% | 49.77% | 35.26% | 62.06% |
| CLX LO im. gen. dyw. Stefana "Grota" Roweckiego w Warszawie | 97.71% | 65.61% | 71.39% | 93.15% | 59.87% | 39.45% | 79.23% | 40.88% | 40.07% | 62.56% |
| CLXI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Bartoszewskiego w Warszawie | 98.86% 100% | 61.15% 56% | 76.53% 55.17% | 92.55% 97.33% | 41.95% - | 59.43% - | 75.03% 79.33% | 52.17% - | 35.32% - | 57.46% - |
| CLXII LO im. Szarych Szeregów w Warszawie | 98.90% 83.33% | 61.39% 52.67% | 65.29% 29.83% | 80.14% 60% | 32.28% - | 28.40% - | 56.95% - | 33% - | 20% - | 55.78% - |
| CLXIII LO im. Czesława Niemena w Warszawie | 98.41% | 73.84% | 74.81% | 93.17% | 62% | 47.10% | 73.17% | 38.33% | 35.88% | 49.60% |
| CLXIV LO Mistrzostwa Sportowego w Warszawie | 100% | 62.92% | 70% | 82.67% | - | - | 42.67% | - | - | - |
| LIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 73.68% | 56.76% | 39.36% | 81.24% | 51.83% | 6.29% | 62.61% | 31.28% | 7.20% | 38.60% |
| CIV Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 55.56% | 48.60% | 33.71% | 78.93% | 65.88% | - | 68.24% | - | - | 42.67% |
| CXXVIII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 36.36% | 50.82% | 24.85% | 62.89% | 55.80% | - | 55.71% | - | - | - |
| 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 83.36% | 94.55% | 98.62% | 84.73% | 85.45% | 94.43% | 73.90% | 75.50% | - |
| 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie | 100% | 75.27% | 68.69% | 97.26% | 58.78% | - | 89% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie | 72.73% | 54.36% | 42.95% | 71.09% | 15.60% | - | 46.90% | 20.67% | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Przy Pjatk w Warszawie | 96.15% | 61.02% | 66.58% | 95.27% | 27.31% | 47.06% | 84.96% | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie | 100% | 65.68% | 72.32% | 95.16% | - | 49.20% | 82.74% | 55% | - | 74.88% |
| As-liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 67.14% 80% | 45.03% 56.83% | 41.36% 45.33% | 76.49% 76.67% | 19.58% - | 10.33% - | 55.76% - | 15.50% - | - - | 34.80% - |
| Autorskie Liceum Kultura I Nauka w Warszawie | 100% | 77.05% | 80.57% | 94% | 69% | 43.64% | 84.95% | - | - | 77.20% |
| Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 42 w Warszawie | 100% | 76.87% | 87.98% | 97.47% | 50.83% | 62.79% | 89.35% | 59.33% | 65.50% | 74.11% |
| Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Wyspa Jp2 w Warszawie | 100% | 66.25% | 63.63% | 91.50% | 57.43% | - | - | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Pawła Z Tarsu w Warszawie | 100% | 53.72% | 75.83% | 87.85% | - | 52.40% | 79.08% | - | - | 67% |
| Liceum Astrid w Warszawie | 96.15% | 56.50% | 54.50% | 89.96% | 46.57% | - | 84.58% | - | - | 48.60% |
| Liceum Chocimska w Warszawie | 96.88% | 69.44% | 65.94% | 96.72% | 46.91% | 61.67% | 82.79% | - | - | - |
| Liceum Filmowe Z Oddziałami Dwujęzycznymi Przy Warszawskiej Szkole Filmowej w Warszawie | 96.55% | 71.76% | 57.70% | 92.79% | 56.32% | - | 66% | - | - | 44.56% |
| Liceum Ogólnokształcące "multimedia w Warszawie | 100% | 47.40% | 36.80% | 89.60% | - | - | 58.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "szkoła Liderów w Warszawie | 77.65% | 43.16% | 41.46% | 79.74% | 55.80% | 15.20% | 59.68% | 28.21% | - | 53.71% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 100% | 30.80% | 60.88% | 78% | - | - | 28.57% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 100% | 42.63% | 49.63% | 73.88% | - | - | 39.14% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie | 71.43% | 58.62% | 46% | 83.42% | - | - | 61.67% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Salvadora Dalego w Warszawie | 82.76% | 58.86% | 41.48% | 86.90% | 50.29% | 14.80% | 70.66% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Kreacji Gier Wideo Przy Warszawskiej Szkole Filmowej w Warszawie | 95.83% | 53.91% | 66.96% | 94.17% | - | 23.56% | 78.91% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Lifeskills Nr 1 w Warszawie | 100% | 63.26% | 72.63% | 97.67% | 63.25% | 28.67% | 86.67% | 44.63% | 27.83% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Dla Dorosłych Nr 16 w Warszawie | 42.86% | 39.20% | 25.13% | 65.58% | - | - | 29.17% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Kolegium Św.Stanisława Kostki w Warszawie | 81.25% | 56.19% | 60.13% | 77.83% | 51.13% | 42.93% | 67.52% | 32.43% | - | 37.89% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 27 "szkoła Rodzinna w Warszawie | 77.27% 50% | 46.95% 49.50% | 42.91% 38.67% | 81.18% 72.67% | - - | 10% - | 51.21% 60.40% | - - | - - | - - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 29 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie | 100% | 73.70% | 73.25% | 92.25% | 52.67% | - | 74.21% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 40 w Warszawie | 100% | 69.65% | 74.68% | 95.21% | 45.18% | 51.82% | 82.29% | 58.56% | 37.94% | 65.29% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 43 Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich w Warszawie | 100% | 63.14% | 82.39% | 95.30% | 35.38% | 38.50% | 77.20% | - | - | 55.23% |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 6 w Warszawie | 100% | 70.42% | 67.45% | 96.42% | 61.67% | 39.14% | 89.31% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 76 w Warszawie | 86.36% | 54.27% | 44.62% | 78.95% | 43.93% | 27.20% | 65.78% | 24.69% | - | 43% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 13 w Warszawie | 84.21% | 57.08% | 47.84% | 82.32% | 25.40% | 40.33% | 68.27% | 48.40% | - | 44.71% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 50 Stowarzyszenie Kultury I Edukacji w Warszawie | 100% | 68.79% | 76.39% | 94.19% | 32.58% | 40.50% | 74.96% | 46.14% | - | 58.75% |
| Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin im. Św. Jana Pawła Ii w Warszawie | 100% | 75.41% | 82.88% | 93.66% | 73.75% | 66.38% | 80.34% | 52.92% | 42.67% | 83% |
| Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 17 w Warszawie | 89.66% | 55.31% | 62.76% | 88.33% | 73.83% | 58.67% | 69.07% | - | - | 61.50% |
| Liceum Ogólnokształcące Te Vizja Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie | 100% | 55.42% | 71.92% | 92.50% | - | - | 76.75% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji Szkolnej w Warszawie | 92.31% | 63.46% | 67.15% | 88.92% | 22.20% | - | 86.80% | - | - | - |
| Liceum Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie | 58.82% | 41.24% | 32.88% | 66.57% | - | - | 39.54% | - | - | 41.50% |
| Niepubliczne Internetowe Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Alfa w Warszawie | 65% | 56.75% | 41.57% | 79.61% | - | - | 58.19% | - | - | 50.40% |
| Niepubliczne Liceum Eduventura w Warszawie | 100% | 54.67% | 52.87% | 87.07% | 31.86% | 20% | 74% | 28% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej w Warszawie | 73.08% 100% | 44.07% 35.33% | 46.44% 64.67% | 75.56% 71% | 22.33% - | - - | 32.70% 22% | 16.80% - | - - | 26% - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji "primus w Warszawie | 100% | 73.30% | 83.58% | 96.41% | 75.57% | 61.86% | 86.28% | 56.56% | 51.82% | 77.89% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie | 95.24% | 64.52% | 69.29% | 87.58% | 53% | 30.57% | 68.60% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie | 96.55% | 57.79% | 67.86% | 91.31% | 68.60% | 51.40% | 72.50% | - | - | 57.67% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 61 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie | 100% | 53.32% | 60.32% | 84.22% | 16.60% | 19.43% | 70.05% | 38.60% | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Romana Turczynowicza w Warszawie | 100% | 78.20% | 62.80% | 95.50% | 67.40% | - | 78.80% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Mariana Sawy w Warszawie | 100% | 80.29% | 80.86% | 94.10% | 42.43% | - | 84.75% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie | 100% | 74.50% | 77.75% | 96.50% | - | - | 84.75% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Warszawie | 100% | 73.43% | 76.57% | 95.52% | - | 53.14% | 77.78% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Warszawie | 100% | 72.06% | 78.61% | 93.33% | 62.86% | 34.80% | 84.07% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii I Jędrzeja Moraczewskich w Warszawie | 92.75% 71.43% | 66.02% 61.57% | 61% 41.29% | 89.15% 92.33% | 49.26% - | 30.62% - | 72.95% 86.80% | 46.57% - | 33.94% - | 48.90% - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zuzanny Ginczanki w Warszawie | 100% | 66.50% | 88.20% | 94.17% | - | - | 87.40% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek Z Oddziałami Międzynarodowymi w Warszawie | 100% | 70.68% | 72.52% | 95.72% | 66.80% | 40.18% | 73.88% | 56.13% | 57.40% | 62.60% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-zyberkówny w Warszawie | 92.31% | 68.38% | 67.85% | 93.15% | 36.50% | 47.20% | 59.42% | - | - | 70.80% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Matki Jadwigi Borzęckiej w Warszawie | 100% | 78.24% | 85.21% | 96.41% | 57.91% | 60.44% | 81.76% | 51.14% | 34% | 74.83% |
| Publiczne LO im. bł. ks. Romana Archutowskiego w Warszawie | 98.55% | 64.32% | 80.91% | 88.02% | 55.45% | 55.83% | 72.53% | 49.69% | 45.50% | 56.12% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana Nowaka-jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 70.39% | 80.50% | 97.76% | - | 57.14% | 89% | 64% | - | 64.43% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 25 im. Marzenny Okońskiej w Warszawie | 100% | 75.40% | 89.40% | 95.47% | 67% | 74% | 88.39% | - | - | 82% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 69.89% | 71.22% | 95.33% | - | - | 86.94% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Batalionu AK "Parasol" w Warszawie | 100% | 78.60% | 94.66% | 98.50% | 42.92% | 77.64% | 93.88% | 75.38% | 64.63% | 88.71% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława Geremka w Warszawie | 85.71% | 54.68% | 53.07% | 84.07% | 22% | 18.40% | 75.58% | - | - | 62.50% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 99 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie | 100% | 67.16% | 67.38% | 92.54% | 32.93% | 32.63% | 78.06% | 47.80% | - | 59.20% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Startowa 4k im. Wojciecha Młynarskiego w Warszawie | 100% | 78.39% | 78.51% | 98.24% | 51.45% | 67.38% | 88.76% | 61% | 47% | 61.89% |
| Społeczne Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Warszawie | 100% | 61% | 63.91% | 92.80% | - | - | 79.18% | - | - | - |
| Sportowe Liceum Ogólnokształcące Nr 67 "m.g.m. w Warszawie | 95.12% | 46.02% | 86.24% | 89.80% | 27.14% | - | 62.33% | 40.20% | - | - |
| Wawerska Szkoła Realna w Warszawie | 100% | 61.79% | 65.97% | 94.42% | 59.67% | 34.91% | 77.52% | - | - | 50.44% |
| Wielokulturowe Liceum Humanistyczne im. Jacka Kuronia w Warszawie | 100% | 68.84% | 63.63% | 96.47% | 52.39% | - | 86.08% | 35% | - | - |
| Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie | 100% | 71.52% | 94.96% | 98.29% | - | 77.22% | 90.87% | - | - | - |
| Żagle" Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Sternik w Warszawie | 100% | 66.11% | 82.41% | 95.50% | 55.67% | 72% | 84.12% | - | 75.40% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Warszawie | 30% | 59% | 27.73% | 77.09% | - | - | 65.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Elita w Warszawie | 91.18% | 50.47% | 72.82% | 88.24% | - | - | 74% | 17.57% | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie | 100% | 68.42% | 73.24% | 96.42% | - | - | 87.57% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus Ii" w Warszawie | 53.03% | 52.09% | 31% | 71.79% | 63.90% | 6.57% | 54.40% | 26.67% | - | 28.92% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus Iii" w Warszawie | - | 45% | - | - | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie | 96.72% | 62.30% | 72.09% | 84.06% | 61.79% | 55.75% | 65.62% | 49.19% | 35.27% | 60.90% |
| II LO w ZS Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie | 61.54% | 42.62% | 31.92% | 58.36% | - | - | 42.14% | - | - | 12.40% |
| LO w ZS nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wiskitkach | 73.53% | 55.82% | 40.15% | 67.38% | 35.21% | 2% | 47.77% | - | - | 16.80% |
| I LO im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie | 99.05% | 61.95% | 63.09% | 82.23% | 36.55% | 30.25% | 59.32% | 31.25% | 14.40% | 47.28% |
| I LO Płockiego Uniwersytetu Ludowego w Wołominie | 91.43% | 37.34% | 56.13% | 75.72% | 17.45% | 5.25% | 50.39% | 15.83% | - | 25.08% |
| III LO im. Jana Pawła II w ZS nr 3 w Wołominie | 98.59% | 69.34% | 72.25% | 88.50% | 44.98% | 44.14% | 70.60% | 42.88% | 28.17% | 53.24% |
| IV LO w ZS Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Wołominie | 88% | 49.92% | 41.84% | 65.08% | 4% | - | 41.94% | 19.40% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych 'żak w Wołominie | 33.33% | 25.70% | 26.30% | 55.10% | - | - | 36.71% | - | - | - |
| I LO im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie | 100% | 65.59% | 76.13% | 88.42% | 43.23% | 55% | 75.37% | 58.70% | 59.33% | 56.13% |
| II LO w ZS nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie | 87.34% | 50.86% | 52.71% | 59.38% | 29.45% | - | 37.60% | 28% | - | 32.93% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Centrum Edukacji Zawodowej I Ustawicznej w Wyszkowie | 77.78% | 32.56% | 57.27% | 73.64% | 26% | - | 51.50% | - | - | - |
| IV Liceum Ogólnokształcące w Wyszkowie | 43.90% | 36.52% | 30.14% | 40.78% | 1.88% | - | 37.25% | - | - | 20% |
| LO w ZS nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie | 92.86% | 64.63% | 58.86% | 80.05% | 48.48% | 29.44% | 58.03% | 31.38% | 22.78% | 42.96% |
| LO w ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie | 85.29% | 51.20% | 64.91% | 61.73% | 50.80% | - | 45.14% | - | - | 20.90% |
| LO w ZS Specjalnych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu | 50% | 50.83% | 46.67% | 75.50% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS Samorządowych im. Wł. St. Reymonta w Zawidzu Kościelnemu | 100% | 59.79% | 79.18% | 75.34% | 30.40% | 60% | 76.45% | 54.17% | - | 43.69% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Rtm. Witolda Pileckiego w Ząbkach | 93.75% | 71.19% | 74.81% | 79.25% | - | 70.80% | 61.07% | 43% | - | - |
| II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zielonce | 90% 87.10% | 29.60% 34.48% | 48.50% 41.09% | 68.70% 64.35% | - - | - 7.60% | 43.40% 32.15% | - - | - - | - - |
| LO z Oddziałami Integracyjnymi w ZS im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce | 70.59% | 44.76% | 40.82% | 75.12% | 35% | - | 52.38% | - | - | 28.11% |
| LO im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu | 97.50% | 71.08% | 69.49% | 83.05% | 33% | 67.62% | 65.69% | 43.65% | 41.17% | 55.74% |
| LO im. Joachima Lelewela w Żelechowie | 89.58% | 57.90% | 58.06% | 59.77% | 52.62% | 20.83% | 44.79% | 32.23% | 12.20% | 66% |
| LO im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie | 95.96% | 66.19% | 71.05% | 75.87% | 32.94% | 47.53% | 62.24% | 39.09% | 35.29% | 39.05% |
| LO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie | 100% | 75.86% | 82.07% | 92.48% | 61.85% | 56.56% | 75.32% | 45.90% | 35.81% | 81.13% |
| I LO im. Bolesława Chrobrego w Brzegu | 96.15% | 59.83% | 67.94% | 82.82% | 27.93% | 45.48% | 63.67% | 37.21% | 39.60% | 37.88% |
| II LO im. Zbigniewa Herberta w Brzegu | 100% | 64.10% | 75.30% | 87.15% | 37.42% | 72.48% | 67.41% | 60.36% | 40.90% | 51% |
| LO im. Adama Mickiewicza w Dobrodzieniu | 64.29% | 41.50% | 37.79% | 62.43% | 17.60% | - | 54.17% | - | - | - |
| Publiczne LO im. Powstańców Śląskich z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dobrzniu Wielkim | 89.36% | 60.49% | 55.40% | 70.24% | - | 29.33% | 51.84% | 39.50% | 29.62% | 34.27% |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Głubczycach | 91.35% | 62.31% | 66.44% | 79.54% | 28.72% | 46.59% | 61.71% | 39.28% | 52.20% | 48.38% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Głuchołazach | 92% | 57.88% | 61.24% | 72.79% | - | 29.11% | 43.58% | - | - | - |
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. KEN w Gogolinie | 95.45% | 54.23% | 58.32% | 72.39% | - | - | 61% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Grodkowie | - 90% | 23.75% 32.40% | - 52.55% | 69.86% 51.45% | - - | - - | 34.17% - | - - | - - | - - |
| LO w ZS Ponadpodstawowych w Grodkowie | 100% | 65.22% | 67.13% | 78.03% | 40.93% | 32.80% | 56.89% | 39.88% | - | 36.44% |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu | 98.96% | 57.85% | 72.08% | 89.09% | 24.89% | 53.42% | 67.08% | 43.97% | 42.53% | 43.85% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu | 99.21% | 67.09% | 79.94% | 91.70% | 60.64% | 42.62% | 72.87% | 50.49% | 33.59% | 52.95% |
| LO w ZS w Kietrzu | 100% | 47.44% | 48.22% | 74.29% | - | - | - | - | - | - |
| I LO w ZS Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku | 97.12% | 66.20% | 73.40% | 85.52% | 42.21% | 42.55% | 68.07% | 48.21% | 45.88% | 53.78% |
| II LO im. gen. Józefa Bema w ZS Licealno-Technicznych w Kluczborku | 96.43% | 58.50% | 58.82% | 64.26% | 59.50% | - | 42.53% | 38.86% | - | 42.29% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku | 100% | 76.20% | 74.27% | 95.93% | - | 50.89% | 80.54% | - | - | 56.40% |
| LO w Krapkowicach | 100% | 64.91% | 62% | 79.09% | 51% | 25.20% | 59.82% | 37.81% | 31.80% | 55.25% |
| I LO im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie | 96.05% | 67.66% | 74.75% | 84.84% | 44.38% | 47.49% | 70.57% | 51% | 36.92% | 55.60% |
| Publiczne LO w ZS im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie | 100% | 56.44% | 56.89% | 71% | - | - | 43% | - | - | - |
| I LO im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie | 98.86% | 68.71% | 67.42% | 85.41% | 45.35% | 35.92% | 66.70% | 50.67% | 38.75% | 53.84% |
| II LO w ZS Placówek Oświatowych w Nysie | 100% | 66.56% | 80.64% | 88.35% | 57.32% | 41.56% | 67.48% | 48.16% | 38.85% | 52.15% |
| Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie | 100% | 76.29% | 83.42% | 95.43% | 70.67% | 52.46% | 80.28% | 71.10% | 47.89% | 80.60% |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Nysie | 70.59% | 72.78% | 42.44% | 87.88% | 61.50% | - | 67.33% | - | - | - |
| I LO im. Lotników Polskich w ZS w Olesnie | 100% | 70.47% | 80.15% | 86.21% | 65.25% | 52% | 64.33% | 51.92% | 42.83% | 61.40% |
| II LO ZS Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Olesnie | 85% | 47.20% | 46.10% | 62.20% | - | - | 48.70% | - | - | 31.71% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Opolu | 100% | 70.47% | 77.75% | 88.35% | 58.55% | 51.23% | 71.68% | 54.10% | 51.12% | 52.59% |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Opolu | 100% | 75.45% | 88.04% | 96.21% | 64.62% | 65.30% | 86.35% | 68.48% | 66.05% | 69.76% |
| III LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu | 100% | 74.96% | 92.39% | 96.35% | 69.41% | 76.91% | 86.04% | 76.35% | 62.62% | 67.86% |
| V LO im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Opolu | 100% | 75.49% | 86.72% | 95.67% | 59.39% | 68.64% | 79.14% | 56.83% | 49.25% | 77.07% |
| VI LO im. gen. Leopolda Okulickiego w Opolu | 93.75% | 54.92% | 56.55% | 73.43% | 28.55% | 28% | 52.49% | 29.27% | - | 40% |
| VIII LO im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu | 99.29% | 69.84% | 73.77% | 87.31% | 46.06% | 50.22% | 69.82% | 46.76% | 33.26% | 54.41% |
| Publiczne LO nr IX im. Generała Władysława Andersa w Opolu | 94.23% 57.14% | 60.61% 49.14% | 61.84% 31.86% | 75.58% 76.86% | 34.19% - | 36.95% - | 54.01% 50% | 33.71% - | 36.83% - | 32.80% - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Kostki w Opolu | 94.44% | 60.11% | 47.06% | 68.28% | 21.15% | - | 45.64% | - | - | - |
| Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. Alberta Einsteina Wolnego Stowarzyszenia Regionu Opolskiego w Opolu | 82.35% | 57.71% | 46.06% | 79.59% | - | - | 52.86% | - | - | - |
| Publiczne Liceum Sztuk Plastycznych w Opolu | 95.65% | 63.48% | 56.70% | 83.81% | 62.63% | - | 67.38% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Opolu | 83.33% | 56% | 20.33% | 44.67% | - | - | - | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Opolu | 100% | 63.67% | 34.83% | 68.67% | - | - | 42.80% | - | - | - |
| LO w ZS w Otmuchowie | 73.08% | 62.81% | 42.46% | 63.92% | 34.08% | - | 46.47% | - | - | 33.57% |
| I LO im. Powstańców Śląskich w Praszce | 92.86% | 69.82% | 62% | 74.78% | 48.91% | 37.25% | 57.75% | 53.29% | - | 35.17% |
| Publiczne LO w ZS im. J. Warszewicza w Prószkowie | 79.31% | 48.55% | 46.41% | 62.46% | - | - | 45.46% | 25.56% | - | - |
| I LO w ZS Ogólnokształcacych nr 1 w Prudniku | 98.89% | 65.73% | 75.66% | 84.63% | 34.62% | 44.06% | 64.36% | 48.85% | 37.33% | 52.75% |
| II LO im. Stefanii Sempełowskiej w Prudniku | 70.37% | 49.81% | 39.93% | 60.48% | - | - | 45.10% | - | - | 30.05% |
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Broniewskiego w Strzelcach Opolskich | 100% | 68.27% | 81.34% | 90.63% | 42.63% | 60% | 71.37% | 53.26% | 40.22% | 70% |
| LO w Tułowicach | 56.25% | 51.88% | 33.94% | 65.63% | - | - | 40.23% | - | - | 28.89% |
| LO im. Szarych Szeregów w Wołczynie | 100% | 65.58% | 62.88% | 84% | 44.43% | 36% | 73.79% | 35.40% | - | 55.83% |
| LO im. Mieszka I w ZS Ponadpodstawowych w Zawadzkim | 73.68% | 61.68% | 58.63% | 67.12% | - | - | 56.09% | - | - | 38.73% |
| LO im. Św. Jadwigi Królowej w Błażowej | 81.82% | 53.77% | 56.55% | 71.57% | 21.20% | - | 73.58% | 25% | - | 56.40% |
| LO w Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale | 96.83% | 67.65% | 74.02% | 89.19% | 60.25% | 49.40% | 63.06% | 49.48% | 75.30% | 49.64% |
| II LO w ZS Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Brzozowie | 68.57% | 48.17% | 46.71% | 54.46% | - | - | 32.86% | 18.50% | - | - |
| I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie | 97.44% | 62.63% | 72.53% | 82.53% | 48.29% | 43.46% | 66.56% | 51.70% | 46% | 52.59% |
| I LO im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy | 98.13% 60% | 69.54% 48.33% | 71.39% 36.17% | 82.61% 78.67% | 67.83% - | 42.75% - | 58.32% 64% | 48.83% - | 55.50% - | 42.73% - |
| II LO im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy | 99.39% | 72.29% | 88.61% | 94.02% | 68.77% | 61.52% | 81.72% | 63.74% | 70.27% | 71.33% |
| III LO w ZS nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy | 97.25% | 67.73% | 73.21% | 82.23% | 55.41% | 33% | 60.28% | 53.68% | 47.20% | 47.03% |
| IV LO w ZS Ekonomicznych w Dębicy | 68.75% | 54.30% | 39.79% | 66.42% | 31.74% | - | 40.64% | - | - | - |
| LO im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku | 90.63% | 56.09% | 50.88% | 64.42% | 39.14% | - | 40.77% | - | - | - |
| LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie | 85.48% | 64.60% | 49.69% | 61.79% | 42.80% | - | 46.40% | 29.28% | - | 41.32% |
| Samorządowe LO w Głogowie Małopolskim | 92.31% | 67.67% | 62.87% | 76.41% | 60.67% | 25.83% | 62.78% | 39.78% | - | 44.50% |
| LO w ZS Ogólnokształcaących im. prof. Stanisława Bąka w Grębowie | 96.15% | 58.08% | 89.38% | 83.54% | 56.13% | 78.53% | 73.82% | 61.33% | - | 29.20% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Hadlach Szklarskich | 16.67% | 45.33% | 24.50% | 40% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS w Iwoniczu | 38.89% | 41.58% | 26.47% | 56.05% | - | - | 46.10% | 21.60% | - | 24.50% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu | 98.99% | 67.92% | 72.07% | 85.77% | 50.60% | 50% | 67.10% | 57.85% | 54.08% | 52.85% |
| VI LO w ZS Innowacyjnych w Jarosławiu | 92.86% | 59.93% | 56.75% | 69.25% | 22.31% | - | 37.84% | 27.29% | - | - |
| VIII LO w ZS Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu | 78.57% | 57.17% | 40.24% | 55.90% | 26.50% | - | 34.35% | - | - | 28.90% |
| II LO w ZS Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu | 98.51% | 68.32% | 73.97% | 83.28% | 66.16% | 41.10% | 63.03% | 56.73% | 40.15% | 38.71% |
| IV LO w ZS Budowlanych i Ogólnokształcących im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jarosławiu | 95.65% | 62% | 55.61% | 69.26% | - | - | 41.61% | - | - | 18.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu | 88.24% | 59.06% | 62% | 60.06% | - | - | 31.75% | 19% | - | - |
| Publiczne Katolickie LO im. Anny Jenke w Jarosławiu | 100% | 72.87% | 84.62% | 88.36% | 69.35% | 61.60% | 71.38% | 49% | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu | 100% | 74% | 64.93% | 94.27% | - | - | 82% | - | - | - |
| I LO im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jasle | 99.39% | 70.67% | 74.84% | 89.40% | 56.07% | 54.97% | 74.29% | 44.89% | 40.97% | 59.98% |
| II LO im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jasle | 98.32% | 72.08% | 75.77% | 86.67% | 64.89% | 58% | 66.31% | 57.59% | 44.73% | 42.17% |
| IV LO w ZS nr 4 im. Jana Pawła II w Jasle | 100% | 69.88% | 91.97% | 92.35% | - | 71.04% | 79.84% | - | - | 53.25% |
| LO im. Marii Konopnickiej w Jedliczu | 87.50% | 48.56% | 44.88% | 58.69% | - | - | 42.50% | 28.14% | - | 24.50% |
| LO ZS im. ks. Stanisława Staszica w Jeżowym | 81.48% | 51.67% | 53.33% | 62.57% | 16% | - | 38.91% | - | - | - |
| LO im. Bartosza Głowackiego w Jodłowej | 95% | 60.20% | 65.75% | 74.80% | - | - | 71% | - | - | 35.33% |
| LO w ZS w Kańczudze | 53.33% | 56.80% | 37.53% | 40.85% | 40.64% | - | - | - | - | - |
| LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej | 99.03% | 69.03% | 75.34% | 83.45% | 45.24% | 43.59% | 63.50% | 54.67% | 54.71% | 44.04% |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kołaczycach | 85% | 59.34% | 52.01% | 69.31% | 40.50% | 28.20% | 50.76% | 37.18% | 18.80% | 39.71% |
| I LO w ZSO im. Mikołaja Kopernika w Krosnie | 100% | 72.30% | 89.09% | 93.95% | 79.38% | 70.06% | 80.97% | 67.82% | 71.11% | 68.10% |
| II LO im. Konstytucji 3 Maja w Krosnie | 98.89% | 64.41% | 79.91% | 87.29% | 48.79% | 54.12% | 67.71% | 48.94% | 47.93% | 63.06% |
| III LO w ZSP nr 5 w Krosnie | 95.69% | 63.37% | 66.35% | 81.33% | 53.64% | 31.56% | 62.17% | 40.92% | 40.63% | 54.34% |
| V LO w ZSP nr 1 im. Jana Szczepanika w Krosnie | 76.92% 66.67% | 52.06% 45% | 46.10% 27.75% | 60.77% 61% | 32.17% - | - - | 48.61% 44.67% | 26.50% - | 12% - | - - |
| VI LO w ZSP nr 4 w Krosnie | 89.19% | 58.54% | 56.88% | 60.34% | 42.55% | 12.29% | 36.85% | 27.35% | - | 19.67% |
| Katolickie LO im. ks. Bronisława Markiewicza w Krosnie | 90% | 61.40% | 47.30% | 73.20% | - | - | 50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Karpaty w Krośnie w Krosnie | 66.67% | 46.94% | 38% | 56.78% | - | - | - | - | - | 22.13% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Krośnie w Krosnie | 83.33% | 62.17% | 62.50% | 72.08% | 52.25% | - | 50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Krośnie w Krosnie | 46.67% | 50.18% | 26.80% | 58.50% | - | - | 46.57% | - | - | - |
| Liceum Plastyczne im. Tadeusza Brzozowskiego w Krosnie | 81.82% | 57.18% | 58.91% | 68.55% | 59% | - | - | - | - | - |
| LO im. gen. Władysława Andersa w Łęsku | 97.06% | 68.53% | 61.03% | 76.38% | 59.33% | 30.83% | 53.44% | 26.13% | - | 53.36% |
| Liceum Plastyczne w Lesku w Łęsku | 77.78% | 54.56% | 45.44% | 58.22% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZSL im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku | 95.22% | 67.32% | 73.52% | 82.11% | 50.92% | 39.79% | 64.57% | 54.36% | 47.50% | 43.33% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie | 87.50% | 61.64% | 61.30% | 78.50% | 43.02% | 41.33% | 59.21% | 38.10% | 39.74% | 55.69% |
| LO w ZS w Lubaczowie | 78.95% | 57.74% | 48.32% | 70.63% | 38.45% | - | 45.69% | - | - | - |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie | 100% | 66.49% | 75.17% | 85.14% | 60.18% | 39.31% | 66.52% | 52.82% | 33.40% | 57.29% |
| II LO w Łańcucie | 97.01% | 65.78% | 61.84% | 73.41% | 48.50% | 37.76% | 55.30% | 31.48% | 37.20% | 45.18% |
| LO w ZS im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie | 71.43% | 50.50% | 44.86% | 47.57% | - | 3% | 17.10% | - | - | 24.89% |
| Liceum ZSP w Miejscu Piastowym | 71.08% | 56.16% | 42.89% | 63.29% | 42.26% | - | 38.18% | 24.32% | - | 31.27% |
| I LO im. Stanisława Konarskiego w Mielcu | 100% | 71.17% | 78.32% | 85.17% | 51.70% | 49.03% | 68.07% | 49.45% | 27.82% | 51.25% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Mielcu | 100% | 73.62% | 84.75% | 93.45% | 63.50% | 53.68% | 79.14% | 57.54% | 42.14% | 61.21% |
| III LO w ZST w Mielcu | 92.06% | 65.27% | 55.88% | 69.50% | 66.29% | 16% | 46.77% | 38.20% | 10.80% | 45% |
| IV Liceum Ogólnokształcące w Mielcu | 80% | 60.80% | 43% | 81.80% | - | - | 44.40% | - | - | - |
| V LO w ZSO nr 1 w Mielcu | 97.44% | 63.96% | 58.14% | 76.21% | 29.38% | - | 64.19% | 30.14% | 15.75% | 56.71% |
| Niepubliczne Liceum Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu | 80.95% | 56.10% | 55.19% | 69.24% | - | - | 55.31% | 22.60% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Mielcu | 30% | 37.36% | 30.45% | 46% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Stefana Czarnieckiego w Nisku | 96.46% | 62.67% | 75.28% | 82.04% | 28.77% | 40.62% | 68.58% | 40.81% | 20.87% | 46.76% |
| LO w ZS nr 1 w Nowej Dębie | 92.31% | 61% | 59.15% | 80.23% | 56.87% | 43.25% | 57.85% | - | - | 36.73% |
| LO w ZS im. Ignacego Łukasiewicza w Nowej Sarzynie | 100% | 65.16% | 73.43% | 70.92% | 51.67% | 46.55% | 68.19% | 34.27% | 20% | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Kamieniu w Nowym Kamieniu | 77.78% | 43.11% | 57.56% | 59.78% | - | 16.67% | 51.40% | 22.43% | - | - |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie | 84.62% | 50.15% | 39.54% | 58.85% | - | - | - | - | - | 19.09% |
| I LO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu | 98.97% | 73.18% | 82.52% | 90.56% | 63.21% | 62.56% | 71.53% | 62.84% | 54.88% | 54.76% |
| II LO im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu | 96.62% | 65.68% | 71.69% | 84.22% | 50.39% | 53.83% | 62.06% | 43.30% | 35% | 41.85% |
| III LO w ZSO nr 2 im. Markiana Szaszkewicza w Przemyślu | 100% | 52% | 81.40% | - | - | - | - | - | - | - |
| IV LO w ZSEiO im. prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu | 88.52% | 60.72% | 52.16% | 76.38% | 14.63% | 36.36% | 51.91% | 26.50% | - | 25.42% |
| VII Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Przemyślu | 20% | 23.50% | 17.83% | 37% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Przemyślu | 63.64% | 32.18% | 41.73% | 67.09% | 3.36% | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Sinus w Przemyślu | 100% | 50.95% | 61.55% | 72.85% | 12.60% | - | 56.67% | - | - | 30.86% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Przemyślu | 80% 100% | 50.80% 56.81% | 66.80% 63.50% | 66% 80.57% | - - | - - | - 39% | - - | - - | - - |
| Ogólnokształcaca Szkoła Muzyczna II St. w Przemyślu | 100% | 69.40% | 83.80% | 89.10% | 42% | - | 71.75% | - | - | - |
| Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu | 94.44% | 61.50% | 70.22% | 77.18% | - | - | 50.36% | 42.67% | 27.88% | - |
| LO w ZSOiZ im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku | 90.76% | 67.17% | 65.97% | 75.37% | 42.94% | 51.48% | 54.27% | 39.53% | 47.88% | 56.40% |
| LO w ZSZ im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku | 92.86% | 46.43% | 41.64% | 50.79% | - | - | 25.73% | - | - | - |
| Liceum ZSZ im. Marii Skłodowskiej - Curie w Pustkowie-Osiedlu | 64.71% | 60.71% | 38.65% | 61.35% | - | - | 45.63% | - | - | 31.91% |
| LO im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach | 98.25% | 72.33% | 74.86% | 83.40% | 35.29% | 63.22% | 67.24% | 44% | 44.42% | 58.60% |
| LO Sportowe w ZS im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach | 35.29% | 46% | 27.39% | 46.29% | - | - | 23.64% | - | - | - |
| LO ZS im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem | 50% | 46.33% | 39.83% | 74.67% | - | - | 56.40% | - | - | 31.40% |
| LO im. St. Wyspiańskiego w Rymanowie | 92.96% | 58.63% | 65.90% | 73.90% | 40.19% | 40% | 66.24% | 27.50% | - | 44.30% |
| I LO im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie | 100% | 71.79% | 82.26% | 90.91% | 65.70% | 43.94% | 73.74% | 56.43% | 52.26% | 63.75% |
| II LO im. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie | 100% | 75.10% | 92.08% | 95.96% | 63.53% | 73.36% | 83.32% | 72.62% | 72.53% | 69.89% |
| III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie | 99.15% | 65.69% | 74.28% | 86.14% | 63.34% | 38.21% | 66.50% | 48.12% | 36.18% | 62.30% |
| IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie | 100% | 75.45% | 89.48% | 93.93% | 53.27% | 66.39% | 81.21% | 70.05% | 65.50% | 70.63% |
| V LO im. K. K. Baczyńskiego w Rzeszowie | 93.65% | 54.67% | 57.22% | 68.67% | 51.67% | 26.29% | 46.08% | 23.16% | - | 32.25% |
| VI LO im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie | 98.80% | 70.25% | 72.67% | 85.65% | 51.76% | 42.16% | 65.35% | 39.15% | 23.52% | 44.31% |
| VII Liceum Ogólnokształcace w Rzeszowie | 92.59% | 54.33% | 56.11% | 72.70% | 33.60% | 10.80% | 48.38% | 28.75% | - | - |
| VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Rzeszowie | 95.04% - | 61.49% 48.80% | 56.74% 25.60% | 75.54% 60.40% | 50.86% - | 26.70% - | 52.94% - | 26.66% - | 17.86% - | 52.48% - |
| IX LO im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie | 100% | 71.71% | 84.06% | 95.32% | 71.15% | 58.38% | 76.55% | 60.57% | 47.81% | 66% |
| X LO w Rzeszowie | 80% | 50.40% | 49.10% | 54.60% | - | - | 27.75% | - | - | 28.86% |
| XII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie | 88.89% | 59.30% | 49.59% | 71.63% | 26.83% | - | 48.72% | 27.38% | - | 25% |
| Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie | 100% | 78.16% | 86.52% | 97.20% | 77.20% | 70.75% | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie | 44.44% | 34.67% | 22.33% | 40.67% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie | 91.89% | 53.78% | 53.41% | 64.05% | - | - | 42.80% | 16.93% | - | 36.57% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Stal w Rzeszowie | 97.06% | 52.56% | 59.12% | 69.53% | - | 13.27% | 42.96% | 26.80% | - | - |
| LO Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie | 100% | 77.22% | 87.80% | 94.20% | 64.24% | 61% | 80.88% | 72.96% | 70.55% | 68.37% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Rzeszowie | 100% | 66.96% | 72.22% | 84.39% | 66.67% | 29% | 63.73% | - | - | - |
| Publiczne Akademickie LO w Rzeszowie | 100% | 68.04% | 88.07% | 91.93% | 57.36% | 72.08% | 76.88% | 44.44% | - | - |
| Publiczne LO im. Pauli Montal Sióstr Pijarek w Rzeszowie | 100% | 73.71% | 85.29% | 83% | - | 40.73% | 63.62% | 60.83% | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie | 100% | 50.19% | 78.56% | 87.25% | 23% | 47% | 73.25% | 50.33% | - | - |
| XIV LO w ZST w Rzeszowie | 95.24% 60% | 54.71% 46.40% | 48.48% 30.60% | 68.14% 80% | 57% - | 7.67% - | 51% - | - - | - - | 38.50% - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Rzeszowie | 40% | 44.80% | 27% | 57.80% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "archimedes" w Rzeszowie | 100% | 52.29% | 29.14% | 60.86% | - | - | 32.29% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie | 91.67% | 66.20% | 55.10% | 89.35% | 53.06% | 8% | 72.56% | 24.80% | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Rzeszowie | 53.85% | 52.53% | 35.62% | 65.86% | - | - | 43.20% | - | - | 51% |
| I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku | 100% | 73.94% | 80.90% | 89.58% | 56.49% | 63.66% | 73.76% | 51.45% | 48.98% | 68.05% |
| II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku | 98.16% | 70.37% | 74.75% | 82.32% | 68.11% | 42.50% | 63.52% | 33.65% | 27.89% | 53.88% |
| LO im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim | 93.46% | 64.34% | 67.26% | 80.79% | 28.85% | 49.56% | 67.35% | 33.39% | 43.40% | 50.62% |
| LO w ZS w Sieniawie | 93.10% | 55.07% | 65.90% | 72.83% | 56.50% | - | 61.11% | 24.20% | - | - |
| LO w ZS w Sokołowie Małopolskim | 100% | 60.21% | 66.38% | 75.71% | - | - | 63.41% | 32.25% | 13.33% | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Sołonce | 83.33% | 41.67% | 61.17% | 67.33% | - | - | - | - | - | - |
| Katolickie LO im. bł ks. J. Popiełuszki w Stalowej Woli | 70.59% | 61% | 47.76% | 71.29% | - | - | 57.91% | - | - | 49.67% |
| LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli | 100% | 62.94% | 77.12% | 86.69% | 56.46% | 45.63% | 68.50% | 56.65% | 51.75% | 63.05% |
| LO w ZSP nr 1 w Stalowej Woli | 88.46% | 52.59% | 51.28% | 67.86% | 37.39% | 11.37% | 41.09% | 23.53% | - | 34.53% |
| LO w ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli | 100% | 53% | 54.40% | 66.60% | 33.20% | 7.33% | 24.62% | 17% | - | 22.73% |
| Samorządowe LO w ZSO nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli | 99.45% | 70.71% | 83.75% | 88.15% | 53.96% | 52.80% | 66.63% | 46.93% | 45.91% | 60.82% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli | 83.33% | 57.67% | 44.67% | 70.17% | - | - | 31% | - | - | - |
| LO im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie | 97.65% | 72.38% | 82.53% | 84.36% | 73.50% | 65% | 66.84% | 53% | 49.38% | 66.86% |
| I Społeczne LO im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu | 100% | 73.13% | 95.71% | 97.04% | 83% | 74.81% | 85.56% | 73.76% | 72.57% | 82.43% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła Ii w Tarnobrzegu | 92.31% | 71.31% | 69.77% | 78.27% | 29.89% | - | 77.22% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu | 78.95% | 51.16% | 46.68% | 52.33% | - | - | 36.78% | 20.33% | - | 16.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Siarka w Tarnobrzegu | 94.74% | 39.21% | 56.89% | 63.11% | - | - | 31.67% | 15.46% | - | 29.33% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu | 95.75% | 63.33% | 74.42% | 82.66% | 32.38% | 43.90% | 62.25% | 45.26% | 38.49% | 44.33% |
| LO w ZS im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu | 84.31% | 50.12% | 53.98% | 63.73% | 13.07% | 27.60% | 38.21% | 37.30% | 21.57% | 40% |
| Policyjne Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu | 40% | 45.50% | 29.17% | 50.33% | - | - | - | - | - | - |
| Społeczne LO z oddziałami dwujęzycznymi w ZS nr 2 im. Małego Księcia w Tarnobrzegu | 100% | 74.30% | 83.61% | 92.88% | 62.33% | 63.05% | 82.19% | 68.12% | 43.71% | 64.63% |
| LO w Trzcianie | 72% | 41.52% | 55.08% | 54.84% | 28% | - | 63.50% | 25.83% | 14% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Trzcinicy | 64.29% | 52.71% | 37.14% | 59.07% | - | - | 29.50% | 19.88% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Sportowymi w Trzcinicy | 77.78% | 48.67% | 41.44% | 45% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS w Tyczynie | 79.25% | 48.17% | 44.13% | 68.64% | 42.79% | - | 62.12% | - | - | 38.83% |
| Liceum Ogólnokształcące w Ustrzykach Dolnych | 98.80% | 66.39% | 76.07% | 80.60% | 61.70% | 51% | 60.56% | 46.33% | - | 54.30% |
| LO w ZSO im. Adama Sapińskiego w Zaklikowie | 100% | 62.58% | 78.42% | 75.73% | - | 51.14% | 59.13% | - | - | 67% |
| Liceum ZS im. Adama Mickiewicza w Żołyni | 88.24% | 62.94% | 67.47% | 67% | 52.13% | - | 67.25% | 36.43% | - | - |
| II LO im. Polonii I Polaków na Świecie w Augustowie | 96.20% | 69.39% | 68.29% | 81.65% | 35.52% | 36.73% | 65.49% | 46.12% | 28.25% | 65.71% |
| Zespół Szkół Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie | 95.45% | 65.40% | 69.67% | 84.96% | 38.15% | 45.96% | 62.43% | 50.94% | 48.31% | 52.81% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Białymstoku | 64.29% | 38.14% | 39.07% | 51.15% | 15% | - | 34.38% | - | - | - |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku | 100% | 71.33% | 92.47% | 96.58% | 63.09% | 78.30% | 89.08% | 77.12% | 73.94% | 75.46% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku | 100% | 62.46% | 85.46% | 93.82% | 83.50% | 60% | 77.80% | 55.05% | 63.23% | - |
| II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 100% | 77.82% | 90.33% | 95.96% | 64.89% | 79.98% | 85.14% | 67.50% | 73.07% | 86.21% |
| II Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Białymstoku | 97.50% | 53.75% | 57.38% | 81.73% | 53.85% | - | 62.59% | 36.38% | 49.40% | - |
| III LO im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku | 100% | 71.06% | 87.96% | 91.26% | 59.56% | 65.36% | 79.02% | 58.16% | 64.40% | 70.71% |
| IV LO im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku | 100% | 73.17% | 81.61% | 90.08% | 66.57% | 67.56% | 72.49% | 56.58% | 59.02% | 74.90% |
| V LO im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku | 96.95% | 62.09% | 65.79% | 81.72% | 35.86% | 36.25% | 60.81% | 32.32% | 34.33% | 48.92% |
| VI LO im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku | 100% | 70.71% | 86.17% | 92.69% | 47.06% | 58.97% | 77.18% | 55.75% | 58.37% | 67% |
| VII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku | 96.93% | 52.93% | 55.83% | 79.34% | 48.52% | 10% | 59.47% | 24.65% | 15.36% | 37.86% |
| VIII LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku | 100% | 68.85% | 74.76% | 87.08% | 50.67% | 42.82% | 70.18% | 37.44% | 30.16% | 52.42% |
| IX LO im. Generała Ludwika Kmicica-Skrzyńskiego w ZS Ogólnokształcących I Technicznych w Białymstoku | 73.08% | 36.08% | 44.12% | 57.24% | - | 9.56% | 29.35% | 19.57% | - | 20.71% |
| X LO im. Wisławy Szymborskiej w Białymstoku | 96.67% 85.71% | 53.97% 61.71% | 57.32% 36% | 74.09% 82.86% | 35% - | - - | 58.06% - | 33.88% - | 21.20% - | 42.28% - |
| XI LO im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku | 100% | 70.64% | 78.51% | 89.82% | 50.15% | 42.77% | 73.92% | 44% | 42.86% | 67.32% |
| XIII LO w ZSOMS im. Marii Konopnickiej w Białymstoku | 94.44% | 50.65% | 59.24% | 79.49% | 40.57% | 24.67% | 53.90% | - | - | - |
| XIV LO im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku | 92.38% | 62.78% | 55.84% | 66.75% | - | - | 50.44% | 26.75% | - | 41.74% |
| XVII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku | 59.38% | 38.22% | 48.28% | 60.84% | 5.58% | 5.56% | 38.90% | 22.64% | - | - |
| XIX LO Mistrzostwa Sportowego w ZS Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 w Białymstoku | 100% | 47.40% | 52.60% | 63.80% | - | - | - | - | - | - |
| III Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Białymstoku Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku | 20% | 52.33% | 30.50% | - | - | - | - | - | - | - |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w Białymstoku | 100% | 71.25% | 90.61% | 94.52% | 87.50% | 57.53% | 81.59% | - | - | - |
| Akademickie Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku | 100% | 59.44% | 66.56% | 70.11% | - | - | - | 38.88% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku | 96.77% | 62.77% | 80.74% | 88% | 75.88% | 45.90% | 66.89% | 39.67% | 30.14% | 75.83% |
| Liceum Mistrzostwa Sportowego Jagiellonia w Białymstoku | 100% | 56.35% | 56.80% | 78% | - | - | 43.21% | - | - | 36.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Białymstoku | 45.45% | 34.96% | 30.39% | 55.94% | - | - | 32.94% | 24.83% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Słoneczna Szkoła w Białymstoku | 80% | 54.80% | 57.20% | 75.80% | - | - | - | - | - | - |
| LO Integracyjne w ZS Technicznych i Ogólnokształcących Z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku | 66.67% | 56% | 36% | 70.83% | - | - | 32.40% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Witolda Lutosławskiego w Białymstoku | 92.31% | 66.38% | 67.23% | 88.54% | - | 26.33% | 71.89% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zaoczne Dla Dorosłych w Białymstoku | 60% | 48.44% | 35.31% | 66% | 45.86% | - | 66.40% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Białymstoku | 20% | 48.50% | 21.05% | 68.10% | - | - | 52.14% | - | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim | 96.81% | 65.61% | 70.26% | 85.25% | 32.91% | 40.41% | 70.33% | 49.76% | 54.25% | 55.46% |
| II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 92.31% | 66.77% | 67.55% | 86.13% | - | 33% | 68.91% | 56.75% | 40.89% | 72.13% |
| Liceum Ogólnokształcące w Brańsku | 90% | 44.20% | 55% | 65% | - | - | - | - | - | 17.20% |
| LO w ZSOiZ im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu | 95.89% | 47.56% | 62.10% | 67.19% | 37.40% | 37.20% | 61.79% | 48.88% | - | 40.94% |
| Liceum ZS im. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej | 81.36% | 55.24% | 53.61% | 69.07% | 46% | 21.43% | 45% | 30% | - | 55.83% |
| Liceum Ogólnokształcące Benedykta w Drohiczynie | 86.27% | 52.42% | 53.77% | 79.16% | 40.40% | 26.17% | 60.05% | - | - | 33.23% |
| II LO w ZS nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie | 75% | 48.69% | 42.75% | 51.73% | - | - | 26.33% | - | - | 19.77% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Grajewie | 97.44% | 70.52% | 72.04% | 85.04% | 35.15% | 65.95% | 68.14% | 37.48% | 51.27% | 47.64% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w ZSO w Hajnówce | 60.61% | 49.61% | 47.73% | 76.61% | - | 26.67% | 61.05% | - | - | 38.62% |
| II LO z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w ZS w Hajnówce | 96.20% | 58.85% | 74.53% | 87.43% | 47.30% | 53.64% | 62.29% | 58.21% | 56.35% | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Hajnówce Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku | - | 9.17% | 22.17% | 38.80% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Jedwabnem w Jedwabnym | 71.43% | 43.25% | 33.38% | 48.33% | - | - | - | - | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie | 98.77% | 73.56% | 73.72% | 80.68% | 54.68% | 49.45% | 62.73% | 41.47% | 55.71% | 62.81% |
| II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kolnie | 0% | 28.78% | 19.11% | 24.22% | 17% | - | - | - | - | - |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Łapach | 89.80% | 63.10% | 59.92% | 77.55% | 21.17% | 41.17% | 47.16% | 26.56% | - | 42% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łomży | 100% | 75.47% | 82.28% | 91.36% | 53.46% | 67.26% | 77.10% | 59.93% | 48.67% | 70.23% |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Łomży | 100% | 72.03% | 83.20% | 89.47% | 44.50% | 56.14% | 69.33% | 49.39% | 51.52% | 66.48% |
| III LO im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK | 94.57% | 63.03% | 65.19% | 69.30% | 25.20% | 43.26% | 52.83% | 27.05% | 18.57% | 43.91% |
| IV LO w ZSTiO nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Łomży | 76.47% 16.67% | 50.47% 47.17% | 35.94% 23.67% | 51.94% 58.67% | 8% - | - - | 46.17% - | - - | - - | - - |
| VI LO w ZSEiO nr 6 w Łomży | 85.71% | 62.48% | 47.29% | 51.52% | 8.40% | - | 37.67% | 19.60% | - | - |
| Akademickie LO w Łomży | 52.17% | 61.43% | 39.96% | 55.70% | 41.82% | - | 34.93% | - | - | 29.38% |
| Katolickie LO im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży | 94.44% | 72.81% | 58.33% | 78.28% | 52.83% | 15.50% | 59.70% | 34.20% | - | - |
| Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży | 77.27% | 44.95% | 48.18% | 59.82% | - | - | 56.22% | 25.79% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Łomży | 60% | 46.40% | 26% | - | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży | 88.24% | 65.47% | 49.88% | 87.88% | 56.57% | - | 70.71% | - | - | - |
| LO ZS w Michałowie | 45% | 39.25% | 34.30% | 52.50% | - | - | 26.88% | - | - | - |
| LO im. C. K. Norwida w ZSOiZ w Mońkach | 91.53% | 63.33% | 61.15% | 79.40% | 30.43% | 48.53% | 54.07% | 44.91% | 36.75% | 39.26% |
| Liceum Ogólnokształcące Z Litewskim Językiem Nauczania im. 11 Marca w Puńsku | 100% | 61.27% | - | 80.68% | - | - | 63.63% | - | - | 57.80% |
| LO w ZSO w Sejnach | 89.66% | 66% | 61.11% | 78.96% | 19.88% | 41.60% | 64.35% | 43.56% | 42.57% | 38.33% |
| LO ZS w Siemiatyczach | 89.04% | 52.22% | 66.84% | 74.65% | 28.60% | 40.67% | 52.26% | 43.41% | - | 41.71% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w ZS w Sokółce | 83.93% | 53.67% | 59.29% | 76.33% | 42.32% | 30.58% | 55.51% | 42.60% | 25.93% | 31.73% |
| LO im. ks. J. Popiełuszki w Suchowoli | 79.17% | 52.50% | 56.71% | 79.65% | 41.57% | 13.43% | 63.77% | 31.69% | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Artura Grottgera w Supraślu | 100% | 71.17% | 69.22% | 93.48% | 91.33% | - | 79.43% | - | - | - |
| I LO im. Marii Konopnickiej w Suwałkach | 100% | 71.39% | 80.59% | 88.97% | 42.57% | 63.04% | 65.63% | 55.18% | 62.56% | 57.31% |
| II LO im. gen. Zygmunta Podhorskiego w Suwałkach | 100% | 65.43% | 78.90% | 83.38% | 31% | 39.82% | 62.43% | 43.04% | 35.65% | 48.20% |
| III LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach | 100% | 71.48% | 80.53% | 91.89% | 47.28% | 50.62% | 72.37% | 64.29% | 67.61% | 60.84% |
| VI LO w ZSSS IM. Jana Pawła II w Suwałkach | 76.92% | 45.62% | 42.54% | 62.54% | - | - | 52% | 10.50% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku Z Siedzibą w Suwałkach | 85.71% | 50.57% | 51.26% | 62.89% | - | 5.85% | 41.04% | - | - | 34.28% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Suwałkach | 44.44% | 39.50% | 23.27% | 62.67% | - | - | 67.67% | - | - | - |
| LO ZSO w Wysokiich Mazowieckich | 97% | 60.14% | 76.88% | 80.62% | 69.90% | 49.49% | 67.02% | 43.82% | 43.42% | 49.03% |
| I LO im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie | 94.12% | 61.74% | 66.95% | 74.56% | 55.38% | 39.94% | 55.95% | 33.72% | 32.08% | 44.75% |
| II LO w ZS nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego w Zambrowie | 83.33% | 57.94% | 52.06% | 62.71% | 50.91% | - | 43.71% | - | - | - |
| III LO w ZSA w Zambrowie | 66.67% | 43.22% | 39.11% | 55% | - | - | - | - | - | 25.80% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Brusach | 28.57% | 34.86% | 27.29% | 59% | - | - | 39.60% | - | - | - |
| LO w Brusach | 96.15% | 46.42% | 61.88% | 65.96% | 29.55% | - | 48.73% | 26.14% | - | - |
| I LO w Bytowie | 98.62% | 62.44% | 72.74% | 88.04% | 34.36% | 30.61% | 66.40% | 37.06% | 33.10% | 47.57% |
| II LO w Bytowie | 59.09% | 45.64% | 33.91% | 49.38% | - | - | 34.33% | - | - | 28.73% |
| II LO im. gen. Wł. Andersa w Chojnicach | 99.26% | 63.01% | 79.53% | 92.17% | 37.13% | 69.21% | 80.17% | 61.31% | 57.94% | 52.82% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące "pomerania w Chojnicach | 27.27% | 27.83% | 23% | 38.55% | - | - | - | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Chojnicach | 96.43% | 63.29% | 60.36% | 80.71% | 53.44% | 23% | 75% | 33.75% | - | 58.92% |
| LO im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach | 96.34% | 68.59% | 66.20% | 79.83% | 46.63% | 41.44% | 60.03% | 36.91% | 34.83% | 48.90% |
| LO w Czarnych | 85.71% | 42.81% | 51.33% | 60.19% | 32.45% | - | 36.80% | - | - | - |
| LO im. Wincentego Pola w Czersku | 96.43% | 59.29% | 66.15% | 74.47% | 46.86% | 42% | 54.23% | 33.50% | - | 44.70% |
| Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Człuchowie | 93.10% | 57.66% | 55.66% | 80.77% | - | 25.33% | 69.28% | 26.60% | - | - |
| LO w ZSGiO im. Stefana Czarneckiego w Człuchowie | 94.87% | 58.97% | 66.35% | 84.56% | 45.88% | 30.52% | 72.98% | 37.46% | 29.11% | 63% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Człuchowie | 88.57% | 53.66% | 61.69% | 88.09% | 65.06% | 44.55% | 74.04% | 68.50% | 41.86% | 50% |
| LO w Dzierzgoniu | 69.57% | 49.39% | 44.04% | 60.57% | - | - | 39.89% | - | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Gdańsku | 51.72% | 44.77% | 33.97% | 65.70% | - | - | 44.21% | - | - | 20.83% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku | 100% | 73.09% | 93.98% | 97.87% | 59.70% | 78.48% | 88.88% | 74.68% | 71.04% | 79.56% |
| II LO im. Władysława Pniewskiego w Gdańsku | 100% | 75.42% | 84.62% | 97.23% | 56.22% | 51.62% | 86.13% | 73.55% | 70.35% | 73.95% |
| III LO im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku | 100% | 69.83% | 88.45% | 97.78% | 69.72% | 56.34% | 87.08% | 71.28% | 66.46% | 72% |
| V LO im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku | 100% | 74.08% | 93.53% | 98.76% | 78.34% | 76.10% | 91.99% | 78.95% | 80% | 73.82% |
| VII LO im. Józefa Wybickiego w Gdańsku | 98.95% | 64.88% | 71.39% | 90.28% | 50.33% | 38.26% | 71.04% | 48.76% | 34.69% | 60.25% |
| VIII LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Gdańsku | 100% | 69.57% | 85.79% | 95.80% | 67.40% | 63.63% | 85.50% | 57.12% | 57.42% | 70.50% |
| IX LO im. Krzysztofa Kolbergera w Gdańsku | 99.56% | 65.85% | 84.10% | 95.72% | 61.64% | 47.32% | 83.37% | 55.31% | 59% | 59.31% |
| X LO w Gdańsku | 100% | 64.96% | 81.46% | 97.46% | 58.79% | 49.32% | 79.70% | 49.89% | 50.92% | 66.16% |
| XV LO im. Zjednoczonej Europy w Gdańsku | 100% | 65.32% | 75.28% | 91.15% | 50.11% | 34.53% | 68.06% | 43.19% | 26.76% | 51.19% |
| XIX LO im. Mariana Mokwy w Gdańsku | 100% | 69.56% | 81.31% | 95.18% | 60% | 47.47% | 81.37% | 51.81% | 47.43% | 67.91% |
| XX LO im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku | 100% | 71.03% | 91.34% | 97.94% | 65% | 68.02% | 79.79% | 63.03% | 52.26% | 70.28% |
| XXI LO Z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku | 82.61% 60% | 51.38% 41% | 47.91% 28% | 73.34% 72.33% | - - | 13.75% - | 47.14% 48.40% | 23.11% - | - - | 48% - |
| XXIV LO im. Stefana Banacha w Gdańsku | 100% | 69.09% | 85.97% | 91.97% | 69.20% | 47.16% | 79.06% | 37.88% | 29.86% | 58.70% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące "lingwista" im. Hymnu Narodowego w Gdańsku | 97.06% | 57.53% | 69.33% | 90.21% | 55.25% | 57% | 77.44% | 41.80% | 28.50% | 64.67% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży w Gdańsku | 40% | 30.55% | 35.36% | 62.45% | - | - | 48.63% | - | - | - |
| Chrześcijańskie Autorskie Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku | 95.83% | 62.50% | 70.23% | 91.47% | 47.50% | 45.60% | 75.56% | 47.44% | 49.80% | 63.10% |
| Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku | 100% | 71.34% | 93.45% | 97.85% | 80.80% | 82.47% | 89.39% | 74.61% | 75.69% | 85.42% |
| Gdańskie Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku | 92.31% | 56.57% | 57.21% | 81% | - | - | 77.20% | - | - | - |
| IV LO w ZS Ogólnokształcących nr 5 Z Oddziałami MS im. Marynarzy Wojsk Ochrony Pogranicza w Gdańsku | 95.33% 33.33% | 51.21% 50.33% | 56.09% 24.33% | 78.11% 60% | 37.38% - | 27.87% - | 55.12% 41.20% | 34.93% - | 21.38% - | 66.60% - |
| Liceum Akademii Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku | 81.82% | 51.77% | 56.41% | 83.59% | 45.20% | 31.25% | 58.06% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "collegium Gedanense w Gdańsku | 66.67% | 52.33% | 41% | 85.73% | - | - | 64.64% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mundurowe Spartakus w Gdańsku | 90.48% | 51.26% | 46.31% | 66.12% | 13.60% | - | 51.05% | 18.20% | - | 39.68% |
| Liceum Ogólnokształcące Thinking Zone w Gdańsku | 78.57% | 51.50% | 63.29% | 91.86% | - | 41.20% | 65.42% | - | - | 47.60% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mental Arts w Gdańsku | 100% | 56.10% | 68.10% | 94.14% | 32.25% | 18% | 80.43% | - | - | 61.50% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Janiny Jarzynówny-sobczak w Gdańsku | 100% | 63.57% | 60.64% | 85.93% | - | - | 67.58% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Gdańsku | 92.11% | 66.50% | 58.29% | 78.84% | 36.94% | - | 52.38% | - | - | - |
| Ogólnokształcące Liceum Programów Indywidualnych im. Admirała Józefa Unruga w Gdańsku | 76.92% | 48.65% | 45.31% | 85.44% | 35.83% | - | 74.72% | 38.50% | 10.20% | - |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata w Gdańsku | 71.43% | 47.79% | 46.86% | 74.07% | - | - | 43.60% | 18.17% | - | 42.88% |
| Szkoły Prusa Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gdańsku | - - | 32.33% 34.60% | 22.50% 21.20% | 51% 49% | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku | 100% | 70.07% | 80.76% | 93.98% | - | 43.04% | 78.30% | 50.39% | 41.47% | - |
| VI LO w ZS Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku | 85.93% | 63.83% | 50.94% | 83.15% | 59.88% | 13.50% | 64.39% | 27.27% | 17.22% | 46% |
| XII Sportowe LO Z Oddziałami MS w Gdańsku | 90.28% 20% | 61.31% 42% | 49.17% 23.20% | 71.35% 31.60% | 49% - | 20.62% - | 42.82% - | 30.78% - | - - | 36% - |
| XIV LO im. Jana Pawła II ZS Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku | 97.39% | 54.17% | 66.88% | 88.09% | 38.69% | 23.65% | 65.15% | 46.95% | 23.67% | 46.32% |
| XXIII LO w ZS Ogólnokształcących Nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdańsku | 72.22% | 61.70% | 40.85% | 76.28% | 48.10% | - | 57.69% | 23.40% | - | 35.50% |
| Bałtyckie Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gdańsku | 100% | 45.50% | 53% | 84.32% | - | - | 51.69% | - | - | - |
| Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego Nr 1 I Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gdańsku | 57.14% | 57.29% | 33% | 69.71% | - | - | 46.33% | - | - | - |
| Liceum Ogolnokształcące Dla Dorosłych Omega w Gdansku w Gdańsku | 40% | 46.18% | 22.75% | 63% | - | - | 46.62% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Gdańsku | 33.33% | 41.12% | 29% | 72.88% | - | - | 71.40% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Mydlarskiego w Gdańsku | 83.33% | 60.83% | 49% | 96.67% | - | - | - | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Gdańsku | 45.45% | 55.15% | 29.73% | 66% | - | - | 44.67% | - | - | - |
| I LO im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni | 100% | 69.09% | 78.18% | 94.86% | 39.55% | 48.04% | 79.85% | 55.53% | 27.38% | 57.96% |
| II LO im. Adama Mickiewicza w Gdyni | 100% | 73.84% | 86.95% | 96.76% | 68.76% | 63.53% | 84.60% | 55.02% | 47.78% | 70.04% |
| III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni | 100% | 76.80% | 94.40% | 97.80% | 78.38% | 79.68% | 84.43% | 83.42% | 76.06% | 86.43% |
| V LO im. płk. Stanisława Dąbka w Gdyni | 89.92% 50% | 54.16% 52.63% | 51.71% 29% | 80.82% 77.25% | 21.71% 32% | 28.86% - | 59.65% 46.67% | 28.59% - | 16.13% - | 38.71% - |
| VI LO im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni | 100% | 69.70% | 89.80% | 97.08% | 54.45% | 66.20% | 90.20% | 61.21% | 44.19% | 73% |
| VII sportowe LO w Gdyni | 90.63% | 48.82% | 55.49% | 79.38% | 38.76% | 19.80% | 55.74% | 28.75% | - | 38.91% |
| IX LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni | 99.10% | 66.33% | 75.57% | 93.78% | 40% | 45.21% | 76.20% | 49.41% | 40.47% | 61% |
| X LO im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni | 100% | 66.68% | 89.80% | 97.03% | 56.90% | 65.87% | 84.73% | 59.40% | 56.22% | 75.30% |
| XIV LO o Oddziałami Dwujęzycznymi im Mikołaja Kopernika w Gdyni | 100% | 62.43% | 81.17% | 94.37% | 58.85% | 56.32% | 75.42% | 52.56% | 52.88% | 57.05% |
| XVII LO w Gdyni | 100% | 59.69% | 75.33% | 94.05% | 53.33% | 41.21% | 77.49% | 41.25% | 38.69% | 62.40% |
| Gdyńskie Liceum Autorskie Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdyni | 83.33% | 50.56% | 56.83% | 71.61% | - | - | 47.94% | 15.91% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła II w Gdyni | 100% | 68.65% | 88.79% | 95.18% | 56.55% | 70.52% | 81.48% | 43.40% | 42.25% | 60.40% |
| Ogólnokształcące Liceum Jezuitów Z Oddziałami Dwujęzycznymi Im Św. Stanisława Kostki w Gdyni | 100% | 64.84% | 76.03% | 93.13% | 32.11% | 44% | 74% | 49.55% | 51.29% | 55.40% |
| Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Gdyni | 93.94% | 51.44% | 59.88% | 82.19% | - | - | 60.86% | 29.92% | - | 23.50% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gdyni | 37.50% | 49.25% | 29.25% | 56.50% | - | - | 28.86% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Gdyni | 50% | 44.50% | 34.17% | 79.67% | - | - | 54.40% | - | - | - |
| Liceum w ZSP w Gdyni | 100% | 62.70% | 64.74% | 94.20% | 52.40% | 22% | 78.87% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Cosinus Plus w Gdyni | 66.67% | 49.50% | 31.86% | 72.55% | - | - | 58.67% | - | - | 35.57% |
| LO w Gniewie | 72.22% | 58.39% | 45.61% | 56.41% | - | - | 40% | - | - | - |
| I LO im. Hieronima Derdowskiego w Kartuzach | 96.82% | 60.34% | 73.17% | 85.95% | 50.12% | 46.15% | 65.89% | 47.81% | 39.83% | 66.54% |
| II LO im. dra Aleksandra Majkowskiego w Kartuzach | 80% | 53.48% | 48.82% | 60.26% | 51.38% | - | 42.40% | 44.71% | - | - |
| III LO w ZSZiO w Kartuzach | 93.94% | 61.18% | 57.09% | 72.09% | 32.80% | 18% | 50.19% | 22.18% | - | 46.67% |
| Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach, Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kartuzach | - | 20% | 20.80% | 42.20% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Kłaninie Powiatowym Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Kłaninie | 95.65% | 62.78% | 57.87% | 67.36% | - | - | 48.64% | - | - | 37.63% |
| I LO im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie | 97.99% | 71.52% | 77.26% | 88.07% | 52.50% | 56.81% | 74.37% | 58.92% | 53.40% | 49.67% |
| II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kościerzynie | 57.14% | 43.14% | 31.14% | 47.14% | - | - | - | - | - | - |
| IV LO w PZS nr 1 w Kościerzynie | 89.80% | 57.06% | 52.82% | 61.84% | 41.93% | - | 42.87% | 26.55% | - | 28.09% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kościerzynie | 40% | 59.50% | 27.60% | 43.33% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Dr Wandy Błeńskiej w Kowalach | 100% | 56.21% | 69.19% | 92.83% | 41.67% | 47.82% | 73.02% | 41.20% | 36% | 56.36% |
| I LO w ZSO nr 1 w Kwidzynie | 97.87% | 69.59% | 69.31% | 88.35% | 58.71% | 46.50% | 73.85% | 37.92% | - | 51.19% |
| II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w ZSO w Kwidzynie | 98.86% | 70.89% | 81% | 90.53% | 48.32% | 60.47% | 75.28% | 61.09% | 50.25% | 62.11% |
| Liceum Ogólnokształcące Mundurowe Spartakus w Kwidzynie | 80.65% | 59.35% | 41.16% | 71.55% | - | - | 51.48% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie - Szkoła Mistrzostwa Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce | 100% | 71.57% | 71.50% | 68.79% | - | - | 50.22% | 21.14% | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie | 100% | 76.26% | 80.03% | 92.79% | 68.13% | 68.53% | 75.89% | 51.33% | - | 66.46% |
| Sportowe LO w ZSO nr 2 w Kwidzynie | 96.43% | 57.25% | 64.18% | 74.64% | - | - | 49.91% | - | - | 50.67% |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Lęborku | 97.52% | 68.53% | 67.07% | 84.02% | 34.40% | 40.38% | 63.92% | 37.64% | 24.59% | 42.63% |
| II Liceum Ogólnokształcące w Lęborku | 89.36% | 55% | 49.73% | 70.83% | 17.65% | - | 44.95% | - | - | 41.41% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Lęborku | 12.50% | 18.78% | 19% | 42.44% | - | - | - | 14.80% | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Lęborku | 97.06% | 64.97% | 72.91% | 91.39% | 65.43% | 41.83% | 72.34% | 46.20% | 50.33% | - |
| I LO im. Henryka Sienkiewicza w Malborku | 95.56% | 73.73% | 70.64% | 82.10% | 67.16% | 40.18% | 66.60% | 45.73% | 39.06% | 46.44% |
| II LO w Malborku | 96.43% | 68.56% | 65.17% | 86.83% | 46.36% | 33.35% | 69.81% | 38.44% | 41.53% | 45.23% |
| IV LO w Malborku | 44.19% | 55.61% | 31.02% | 52.89% | - | - | 34.56% | 12.63% | - | 21.54% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Malborku | 0% | 21.71% | 16.86% | 25.14% | - | - | - | - | - | - |
| Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Malborku | 91.67% | 57.67% | 49.75% | 71.33% | - | - | 53.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. w Miastku | 100% | 63.46% | 74.29% | 89.92% | 37.38% | 61.11% | 73.60% | 32.17% | - | - |
| LO im. Ziemi Żuławskiej w ZS1 w Nowym Dworze Gdańskim | 90.48% | 67.31% | 59.60% | 75.93% | 43.82% | 13.60% | 50.52% | 30.14% | - | - |
| Collegium Marianum,liceum Katolickie w Pelplinie | 100% | 83.36% | 91.55% | 94.10% | - | 80% | 77.50% | - | 59.40% | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. St. Pasierba w Pelplinie | 100% | 60% | 52.50% | 59% | - | - | 30.17% | - | - | 33.40% |
| LO nr 1 im. Marii Konopnickiej w Pruszczu Gdańskim | 100% | 69% | 73.17% | 88.67% | 53.38% | 37.26% | 69.27% | 44.65% | 47.33% | 52.96% |
| Katolickie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła Ii w Pruszczu Gdańskim | 83.33% | 45.50% | 65% | 86.75% | - | - | 69.91% | - | - | - |
| LO ZSOiO w Pruszczu Gdańskim | 71.23% | 41.66% | 42.79% | 75.03% | 14.58% | 10.62% | 53.42% | 23.40% | - | 42.90% |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Pucku | 100% | 70.35% | 74.64% | 86.86% | 72.25% | 57.73% | 68.06% | 45.14% | 46.89% | 56.70% |
| Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku | 96.43% | 73.71% | 66.54% | 90.18% | 55.86% | - | 69.18% | - | - | 70.50% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Pucku w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Pucku | 50% | 39.50% | 30.83% | 66.17% | - | - | 45.80% | - | - | - |
| Liceum Służb Mundurowych w Pucku | 85% | 56.65% | 43.58% | 74.15% | 17.43% | - | 60% | - | - | - |
| LO PZS w Redzie | 80% | 58.78% | 50.25% | 57.81% | - | - | 50.14% | - | - | 38.11% |
| Liceum Ogólnokształcące w Redzikowie | 100% | 60.45% | 48.80% | 68.68% | - | 7.33% | 41.53% | - | - | - |
| I LO im. Książąt Pomorskich w Rumi | 99.24% | 66.35% | 71.69% | 89.66% | 47.22% | 40.88% | 68.98% | 37.52% | 36.83% | 51.73% |
| II LO im. Józefa Konrada Korzeniowskiego w Rumi | 75.93% | 61.91% | 44.30% | 75.37% | 39% | 19.11% | 55.09% | - | - | 47.33% |
| Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Bosko w Rumi | 100% 100% | 68.21% 64% | 82.40% 48.60% | 92.60% 97.20% | 66.17% - | 56.13% - | 78% 71.20% | 40% - | 42.70% - | 57.81% - |
| LO nr 1 w Sierakowicach | 79.31% | 60.59% | 53.17% | 69.55% | 41.29% | - | 68.71% | - | - | - |
| I LO im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku | 99.23% | 68.44% | 79.08% | 92.89% | 51% | 50.93% | 78.93% | 57.46% | 61.95% | 60.54% |
| I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku | 66.67% | 51.11% | 42.78% | 88.78% | - | - | 78.50% | - | - | - |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Sto w Słupsku | 100% | 57.41% | 69.65% | 89.82% | - | 27.56% | 78.60% | - | - | 49.20% |
| II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku | 100% | 69.64% | 76.74% | 91.35% | 58.83% | 52.48% | 75.85% | 63.32% | 52.71% | 58% |
| IV LO im. K. K. Baczyńskiego w Słupsku | 88.89% | 55.83% | 54.38% | 72.52% | 33.69% | 14.86% | 50.80% | 30.36% | 24.50% | 34.67% |
| V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku | 99.16% | 64.59% | 74.70% | 91.32% | 54% | 38.63% | 71.30% | 50.90% | 39% | 57.12% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Przy Wyższej Szkole Inżynierii Gospodarki w Słupsku | 50% | 36.13% | 21.06% | 62% | - | - | - | - | - | 16.40% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku | 33.33% | 37.57% | 23.43% | 52.03% | - | - | 40.27% | - | - | 22% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Słupsku | 83.33% | 48.17% | 55.42% | 56.67% | - | - | 39.17% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Dr Jerzego Krzysztofowicza w Słupsku | 83.33% | 43.25% | 50.83% | 52.33% | - | - | - | - | - | 37% |
| Medyczne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku | 83.33% | 68% | 69.83% | 69.83% | - | - | - | - | - | - |
| Młodzieżowe Liceum Ogólnokształcące w Słupsku | 38.46% | 36.31% | 29% | 61.15% | - | - | 36.17% | - | - | - |
| Policyjne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku | 100% | 70% | 59.07% | 65.14% | - | - | 36.40% | - | - | 45.22% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Słupsku | 40% | 36% | 23.83% | 33.50% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Plastyczne im. St. I. Witkiewicza w Słupsku | 83.33% | 69.11% | 42.56% | 80% | 27.60% | - | 71.17% | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Słupsku | 100% | 56% | 47.92% | 77.23% | 52% | - | 65.11% | - | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie | 97.50% 100% | 65.59% 62.67% | 71.72% 48.42% | 91.19% 90.50% | 45.40% - | 35.64% - | 74.27% 76.89% | 46.20% - | - - | 56.71% - |
| II LO im. Bolesława Chrobrego w Sopocie | 100% | 73.52% | 89.73% | 97.65% | 61.72% | 67.50% | 87.86% | 68.60% | 64.53% | 68.67% |
| III LO im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie | 100% | 66.44% | 76.92% | 92.21% | 37.20% | 50% | 73.60% | 41% | 25.38% | 50.75% |
| Sopocka Akademia Tenisowa Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Sopocie | 92.31% | 59.55% | 61.42% | 86.30% | 23.63% | 27.85% | 69.53% | 30.55% | - | - |
| Sopockie Autonomiczne Liceum w Sopocie | 100% | 62.65% | 68.20% | 93.50% | 53.83% | 25.56% | 80.35% | 37.60% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Sopocie | 50% | 51.64% | 26.36% | 65.60% | - | - | 54.80% | - | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej- Curie w Starogardzie Gdańskim | 100% | 74.71% | 88.01% | 90.20% | 54.30% | 56.78% | 76.91% | 65.09% | 55.46% | 49.41% |
| II LO im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim | 97.44% | 71.54% | 65.85% | 80.52% | 42.52% | 27.08% | 59.79% | 32.33% | 13.95% | 45.91% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Starogardzie Gdańskim | 33.33% | 42.33% | 30.67% | 61% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Stężycy | 88.46% | 45.65% | 61.35% | 67.31% | - | 14% | 39.35% | - | - | - |
| Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie - Liceum Ogólnokształcące | 95.83% | 62.21% | 61.21% | 82.29% | 33.43% | 34.80% | 64.57% | 40.86% | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie | 100% | 73.34% | 79.77% | 89.94% | 54.92% | 54.36% | 73.54% | 44.68% | 38.54% | 54% |
| II LO im. Jana III Sobieskiego w Tczewie | 98.67% | 66.45% | 58.79% | 83.04% | 48.05% | - | 56.34% | 27.65% | - | 57.50% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych w Tczewie | - | 33.80% | 11.80% | - | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Tczewie | 40% | 40.70% | 24.37% | 47.85% | - | - | 30.62% | 15.40% | - | - |
| Uniwersyteckie Katolickie LO im. Św. Jadwigi Królowej w Tczewie | 100% | 77.29% | 82.46% | 93.95% | 60.03% | 68.86% | 82.93% | 57.42% | 59.35% | 62% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Tczewie | 31.58% | 41.20% | 22.90% | 56.70% | - | - | 50% | 15.50% | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Wejherowie | 99.45% | 69.43% | 76.22% | 88.84% | 48.30% | 41% | 69.27% | 42.93% | 35.10% | 57.95% |
| IV LO w PZS nr 3im. Ks. Edmunda Roszczynialskiego w Wejherowie | 39.13% | 39.79% | 26.43% | 38.46% | - | - | 19.55% | 17.50% | 5.80% | - |
| V LO w ZSP nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie | 99.27% | 69.45% | 63.78% | 81.13% | 49.67% | 21.14% | 61.87% | 29.18% | 14.40% | 47.74% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Wejherowie | 37.50% | 44.76% | 29.33% | 69.75% | - | - | 53.71% | - | - | - |
| LO im. Książąt Pomorskich w Żukowie | 85.71% | 61.79% | 54.05% | 66.33% | 24.25% | 8.89% | 49.83% | - | - | 40.33% |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Będzinie | 96.67% | 65.20% | 69.33% | 84.71% | 75.09% | 32.82% | 62.92% | 40.38% | 18.36% | 48.93% |
| II LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie | 95.92% | 58.22% | 53.88% | 72.72% | 47% | 16.86% | 50.64% | 27.74% | - | - |
| III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie | 87.50% | 57.56% | 59.81% | 81.19% | 53.40% | 51.60% | 60% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Będzinie | 0% | 45.83% | 20.83% | 54.33% | - | - | - | - | - | - |
| Akademickie Dwujęzyczne Liceum Oxford Secondary School w Bielsku-Białej | 90.91% | 71.36% | 73.27% | 96.64% | - | - | - | - | - | - |
| Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej | 100% | 73.47% | 73.47% | 97.88% | 72% | 23.54% | - | 43.38% | 33.80% | 75% |
| I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Bielsku-Białej | 100% | 72.74% | 88.44% | 95.59% | 73.76% | 71.05% | 84.68% | 75.23% | 70.41% | 61.27% |
| II Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Bielsku-Białej | 95.65% | 63.45% | 61.59% | 83.07% | 63.72% | 17.40% | 66.86% | 32.71% | 22.78% | 49.76% |
| III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w ZSO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej | 100% | 78.32% | 90.14% | 95.52% | 68.80% | 60.47% | 86.80% | 77.04% | 76.67% | 79.71% |
| IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Bielsku-Białej | 98.73% | 70.24% | 72.45% | 87.25% | 45.68% | 35.95% | 64.68% | 41.32% | 41.77% | 46.46% |
| Liceum Ogólnokształcące Bielskiej Szkoły Menedżerów w Bielsku-Białej | 71.43% | 59.29% | 52.43% | 87.29% | - | - | 54.29% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-białej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 63.64% | 43.75% | 37.92% | 73.33% | - | - | 55.22% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki Studium Przedsiębiorczości "mago w Bielsku-Białej | 60% | 47.94% | 38.94% | 63.22% | - | 12.67% | 47.48% | - | - | 37.20% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Bielsku-Białej | 96.88% | 59.97% | 55.19% | 82.66% | 35.77% | - | 61.86% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-białej | 100% | 67.75% | 86.07% | 96.51% | 76.89% | 71.92% | 85% | 60.24% | 66.10% | 65.60% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Bbts w Bielsku-Białej | 73.33% | 47.56% | 45.42% | 60.87% | - | - | 42.45% | 16.67% | - | 43.16% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Bts "rekord w Bielsku-Białej | 75% | 54.46% | 46.82% | 73.25% | 18.80% | - | 46.32% | - | - | 41.67% |
| Liceum Ogólnokształcące Ośrodka Edukacji "sokrates w Bielsku-Białej | 64.52% | 45.68% | 36.88% | 65.79% | 19.33% | - | 46.32% | 19.79% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej | 96.43% | 69.29% | 68.82% | 95.30% | - | 34.75% | 78.93% | 46.25% | - | 70.08% |
| Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej | 100% | 75.52% | 87.83% | 92.10% | - | 72.17% | 79.79% | 52.40% | - | 75.14% |
| LO nr 8 w Bielsku-Białej | 100% | 79.26% | 84.76% | 94.43% | 86.06% | 56.46% | 83.90% | 70.47% | 69.13% | 66.13% |
| Nowe Prywatne Liceum Ogólnokształcące Cogito w Bielsku-Białej | 66.67% | 41.42% | 36.58% | 66.91% | - | - | 42.14% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej | 93.10% | 68.90% | 63.59% | 85% | - | - | 57.29% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące "creative" w Bielsku - Białej w Bielsku-Białej | 50% | 44.40% | 29.20% | 74.30% | 31.40% | - | 28.60% | - | - | - |
| V LO w Bielsku-Białej | 100% | 78.92% | 97.06% | 96.17% | 87.70% | 77.84% | 90.80% | - | - | - |
| VI Liceum Ogólnokształcące w ZSO im. AK w Bielsku-Białej | 95.65% | 64.64% | 56.27% | 79.54% | 53.50% | - | 66.14% | 26% | - | 43% |
| Waldorfskie Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku-białej | 94.12% | 68.35% | 73.18% | 93.59% | - | 51.71% | 84.38% | 59.40% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Bielsku-Białej | 25% | 44.75% | 23% | 55.50% | - | - | 49.60% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej | 95.45% | 59.64% | 59.23% | 88.82% | 62.63% | - | 80.94% | - | - | - |
| LO im. Powstańców Śląskich w Bieruniu | 99.07% | 62.90% | 72.26% | 85.58% | 44.97% | 30.29% | 68.51% | 30.57% | 22.63% | 50.56% |
| Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szczyrk Z Siedzibą w Buczkowicach | 88.24% | 60.24% | 46.59% | 68.89% | - | - | 34.93% | 25.14% | - | - |
| I LO im. Jana Smolenia w Bytomiu | 100% | 71.03% | 82.20% | 90.89% | 72.15% | 45.62% | 73.71% | 59.11% | 45.61% | 68.35% |
| II LO im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu | 85.29% | 67.41% | 50.24% | 84.38% | 52.40% | - | 62.28% | - | - | 29% |
| IV LO im. Bolesława Chrobrego w Bytomiu | 100% | 66.81% | 70.79% | 90.14% | 55.59% | 44% | 71.88% | 40.46% | 41.07% | 53.63% |
| V Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Kamili Skolimowskiej w Bytomiu | 86.05% | 49.33% | 50.35% | 71.88% | - | - | 43.41% | 23% | - | 37.90% |
| VII LO w ZSAEiO w Bytomiu | 82.61% | 59% | 52.78% | 73% | 62.43% | - | 57.67% | 20.88% | - | 27.40% |
| X LO w PSB w Bytomiu | 64.86% | 40.45% | 38.47% | 68.06% | - | - | 40.38% | 11% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Bytomiu Zakładu Dosknalenia Zawodowego w Katowicach | 35.29% | 37.94% | 23.94% | 58.76% | - | - | 37.20% | - | - | 14.25% |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu | 87.50% | 67% | 43.75% | 91.38% | - | - | 67% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Bytomiu | 100% | 67.41% | 72.97% | 78% | 71.33% | - | 69.89% | - | - | - |
| Sigma Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Bytomiu | 44.44% | 47.40% | 23.64% | 66.83% | - | - | 57.33% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Bytomiu | - | 39.17% | 22% | 64.40% | - | - | - | - | - | - |
| I LO w AZSO im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie | 100% | 71.36% | 85.27% | 96.14% | 72% | 63.81% | 85.82% | 67.03% | 47.76% | 71.14% |
| II LO w ZSO nr 1 im. J. Ligonia w Chorzowie | 89.47% | 66.11% | 50.53% | 79.61% | 55.40% | - | 61.50% | - | - | - |
| III LO w AZSO im. Stefana Batorego w Chorzowie | 100% | 65.46% | 74.69% | 89.07% | 46.94% | 46.76% | 70.08% | 49.24% | 35.80% | 52.76% |
| IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Chorzowie | 83.16% | 55.76% | 48.66% | 76.58% | 17.83% | 12.67% | 62.66% | 23.13% | 18.63% | 33.20% |
| VII LO w ZSTiO nr 4 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Chorzowie | 91.23% | 42.68% | 59.02% | 74.17% | 22.40% | - | 53.38% | - | - | 48.20% |
| IX LO w ZSO nr 2 im. Miłośników Ziemii Śląskiej w Chorzowie | 92% | 46.20% | 62.60% | 62.80% | - | - | 53.36% | 22.27% | - | 16.40% |
| LO w ZS SRKAK im. kard. prym. Augusta Hlonda w Chorzowie | 100% | 62.97% | 84.37% | 93.65% | 57.67% | 78% | 82.39% | 51% | 46.67% | 70.33% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus w Chorzowie | 33.33% | 50.14% | 32.29% | 78% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie | 100% | 70.33% | 78.92% | 91.78% | 57.15% | 50.20% | 80.11% | 63.56% | 50.43% | 64.50% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie | 98.22% | 70.24% | 76.57% | 87.93% | 55.51% | 45% | 70.24% | 44.21% | 46% | 62.11% |
| III LO w ZS im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie | 96.88% | 67.23% | 64.08% | 81.60% | 57.68% | 24.50% | 54.80% | 30% | - | - |
| Katolickie LO im. św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie | 94.59% | 60.78% | 60.32% | 82.68% | 52.92% | 26.50% | 61.48% | 40.80% | 31.17% | - |
| LO Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie | 98.59% | 73.23% | 79.17% | 94.06% | 80.91% | 53.26% | 80.70% | 72.70% | 69.11% | 78% |
| Niepubliczne Liceum Sztuk Plastycznych w Cieszynie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 88.89% | 62.80% | 41.40% | 91.40% | - | - | 71.78% | - | - | - |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach | 100% | 67.31% | 70.91% | 89.01% | 66.60% | 23.89% | 75.14% | 43.74% | 48% | 35% |
| Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Szewczyka w Czerwionce-Leszczynach | 91.30% | 81.09% | 61.48% | 79.68% | 54.89% | - | 54.06% | 43% | - | - |
| I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie | 99.26% | 79.68% | 82.41% | 93.11% | 72.87% | 48.15% | 77.11% | 57.93% | 55.26% | 69.06% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Częstochowie | 100% | 50.84% | 70% | 88.91% | 35.44% | 53.07% | 75.81% | 50.89% | 39.50% | - |
| II LO im. Romualda Traugutta w Częstochowie | 100% | 75.72% | 89.87% | 90.02% | 62% | 51.69% | 76.30% | 69.47% | 62.58% | 63.74% |
| III LO w Częstochowie | 100% | 68.01% | 84.64% | 93.45% | 51.04% | 45.60% | 76.06% | 60.43% | 59.27% | 61.88% |
| IV LO im. Henryka Sienkiewicza w Częstochowie | 98.96% | 75.31% | 80.25% | 92.50% | 57.84% | 44.71% | 77.72% | 68.71% | 51.79% | 56.23% |
| V LO im. Adama Mickiewicza w Częstochowie | 99.33% | 62.64% | 68.13% | 86.23% | 47.88% | 36.62% | 63.42% | 44% | 43.08% | 39.92% |
| VI LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Częstochowie | 69.23% | 50.19% | 34.35% | 59.04% | 19.54% | - | 38.67% | 18.60% | - | - |
| VII LO im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie | 100% | 74.74% | 81.83% | 92.53% | 54.63% | 46.56% | 76.43% | 57.69% | 43.95% | 72.38% |
| VIII LO samorządowe w Częstochowie | 85.63% | 59.89% | 48.83% | 75.12% | 56.53% | 26.40% | 53.97% | 28.86% | 15.60% | 35.75% |
| IX LO im. C. K. Norwida w Częstochowie | 97.87% | 71.17% | 83.77% | 92.17% | 76.04% | 69.26% | 79.85% | 67.04% | 67.10% | 69.90% |
| XII LO w ZSTiO im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie | 91.80% | 59.28% | 54.98% | 75.66% | 40.94% | - | 53.62% | 31.81% | - | 43.40% |
| Ala" Autorskie Liceum Artystyczne I Akademickie w Częstochowie | 90.91% | 67.50% | 61.59% | 87.32% | 36.92% | 58% | 65.38% | 37% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Jasnogórskiej w Częstochowie | 96.97% | 61.94% | 65.39% | 73.22% | 41.21% | 42% | 60.59% | 45.22% | 42.75% | 66.36% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Nobilito w Częstochowie | 91.67% | 50.92% | 51.83% | 73% | - | - | 44.57% | - | - | 40.25% |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego Rks Raków w Częstochowie | 100% | 61.85% | 55.60% | 80.05% | - | - | 39.25% | 19.38% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 83.33% | 24.11% | 71.06% | 67.56% | - | - | 46.91% | - | - | 21.64% |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Częstochowie | 100% | 72.79% | 71% | 91.58% | 74.40% | - | 74.12% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie | 88.89% | 71.48% | 61.93% | 92.37% | 77.15% | - | 78.36% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Częstochowie | 58.33% | 51.67% | 27.71% | 61.86% | - | - | 41.71% | - | - | - |
| I LO im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej | 100% | 71.41% | 79.33% | 89.35% | 61.79% | 50.84% | 74.15% | 56.02% | 44.77% | 57.32% |
| II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej | 99.36% | 68.13% | 74.96% | 87.78% | 44.88% | 51.22% | 65.15% | 55.74% | 56.89% | 53.84% |
| III LO w ZSO nr 2 im. Lucjana Szenwalda w Dąbrowie Górniczej | 70.49% | 50.16% | 38.43% | 62.67% | 35.50% | - | 46.47% | 24% | 8.40% | 24.82% |
| V LO im. Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej | 100% | 74.14% | 76.73% | 95.31% | 46.72% | 48.72% | 77.05% | 45.45% | 28.04% | 60.26% |
| Katolickie LO im. św Brata Alberta w Dąbrowie Górniczej | 90.91% | 66.91% | 66.32% | 84.86% | 31.43% | 45.50% | 71% | 32.80% | 21.60% | - |
| Liceum Sportowe w ZSS im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej | 82.98% | 49.36% | 55.40% | 72.36% | 57.88% | - | 48.77% | 31.39% | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcace im. M. Skłodowskiej -curie Fundacji "serce Szkole w Dąbrowie Górniczej | 52.94% | 39.06% | 31.41% | 57.18% | - | - | 41.56% | - | - | 16.50% |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej | 92.86% | 67.14% | 59.93% | 91.71% | - | - | 80% | - | - | - |
| I LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach | 100% | 62.26% | 73.12% | 81.60% | 57.33% | 43.83% | 67.68% | 49.31% | - | 69.29% |
| I LO im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach | 100% | 69.10% | 89.27% | 96.04% | 52.36% | 68.22% | - | 67.50% | 54.31% | 72.76% |
| II LO im. W. Wróblewskiego w Gliwicach | 98.09% | 72.88% | 71.85% | 92.10% | 61.02% | 38.27% | 74.90% | 55.49% | 42.11% | 46.88% |
| III LO im. Wincentego Styczyńskiego w Gliwicach | 83.33% | 53.68% | 55.30% | 78.33% | - | 25.60% | 62.29% | 30.62% | 17.89% | - |
| IV LO im. Orląt Lwowskich w Gliwicach | 99.26% | 73.44% | 79.83% | 92.79% | 54.79% | 45.11% | 78.26% | 46.55% | 46% | 58.71% |
| V LO im. Andrzeja Struga w Gliwicach | 100% | 71.21% | 85.73% | 95.87% | 66.79% | 51.52% | 81.65% | 62.62% | 59.88% | 68.32% |
| VII LO w ZSO nr 4 w Gliwicach | 96.49% | 57.25% | 61.60% | 80.37% | 48.11% | 32.17% | 56.66% | 23.33% | - | 36.29% |
| VIII LO w ZSO nr 5 w Gliwicach | 100% 16.67% | 60.20% 52.33% | 60.83% 26.50% | 82.78% 74.33% | 31.50% - | 19.33% - | 57.24% 46.80% | - - | - - | 29.29% - |
| XI Sportowe LO w Gliwicach | 88.89% | 69.28% | 65.72% | 65% | - | - | 32.47% | - | - | - |
| Akademickie LO Politechniki Śląskiej w Gliwicach | 100% | 75% | 94.38% | 97.40% | 65.43% | 73.79% | 88.78% | 71.33% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji "szkoła Z Charakterem" im. Edyty Stein w Gliwicach | 100% | 48.55% | 60.91% | 78.55% | - | - | 57.14% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące "animator w Gliwicach | 66.67% | 46.42% | 46.26% | 79.44% | 35.83% | - | 65.92% | 17.86% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Ete Imienia Alberta Schweitzera w Gliwicach | 100% | 70.25% | 67.94% | 89.47% | - | 32.33% | 77.73% | - | - | - |
| LO FILOMATA w Gliwicach | 100% | 73.58% | 80.51% | 92.31% | 75.43% | 66.13% | 76.42% | 56.40% | 62% | 71% |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Gliwicach | 100% | 59.91% | 52.74% | 85.09% | 45.67% | - | 80.47% | - | - | - |
| I LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu-Zdroju | 97.52% | 66.58% | 71.18% | 89.12% | 54.29% | 43.54% | 64.61% | 46.58% | 42.68% | 49.32% |
| II LO w ZS nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju | 78.79% | 49.73% | 49.85% | 69.59% | 44.78% | - | 55.75% | 36% | - | - |
| III LO w ZS nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju | 80.58% | 57.93% | 46.44% | 68.06% | 28.88% | 29% | 52.83% | 26.13% | - | 30.57% |
| IV LO w ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju | 96.30% | 65.78% | 74.93% | 90.73% | - | 33.60% | 68.10% | 51.87% | 36.29% | - |
| V LO w ZS nr 5 im. Jana Pawła II w Jastrzębiu-Zdroju | 95.24% | 51.81% | 53.19% | 72.52% | - | - | 44.70% | - | - | 36.46% |
| VI Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju | 87.50% | 56.50% | 55.63% | 64.13% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego "jastrzębski Węgiel w Jastrzębiu-Zdroju | 92.31% | 62% | 68.38% | 68.23% | - | - | 42.58% | - | - | 45% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszko w Jaworznie | 100% | 68.46% | 73.66% | 88.45% | 55.39% | 50.74% | 73.41% | 53.17% | 44% | 52.17% |
| II LO im. Czesława Miłosza w Jaworznie | 96.36% | 71.22% | 83% | 92.80% | 78.77% | 65% | 76.11% | 61.31% | 59.69% | 76.83% |
| III LO w ZSO im. Orła Białego w Jaworznie | 98.78% | 69.89% | 73.21% | 87.95% | 50.63% | 54.40% | 66.90% | 38.61% | 37.14% | 52.50% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Jaworznie | 22.22% | 43.44% | 18.11% | 43.50% | - | - | - | - | - | - |
| LO w Kamienicy Polskiej | 100% | 42.29% | 47.86% | 66.43% | - | - | 42.67% | - | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Katowicach | 100% | 76.96% | 80.89% | 91.92% | 61.49% | 46.75% | 76.64% | 48.91% | 54.80% | 63.84% |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach | 100% | 78.21% | 88.07% | 94.79% | - | 61.29% | 87.85% | 75.75% | 59.86% | - |
| II LO im. Marii Konopnickiej w Katowicach | 100% | 73.12% | 88.05% | 96.03% | 82.69% | 62.42% | 82.60% | 68.51% | 66.29% | 75.71% |
| III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach | 100% | 86.12% | 89.73% | 96.94% | 60.72% | 65.64% | 89.26% | 78.69% | 81.22% | 82% |
| IV LO im. gen. Stanisława Maczka w Katowicach | 100% | 82.63% | 77.72% | 92.89% | 48.89% | 56.83% | 79.14% | 51.20% | 30.92% | 59.83% |
| V LO im Władysława Broniewskiego w Katowicach | 80.72% | 57.14% | 43.60% | 75.07% | 33.62% | 20.86% | 47.64% | 26.69% | - | - |
| VI LO im. Jana Długosza w Katowicach | 83.33% | 58.27% | 40.80% | 76.63% | 43.33% | - | 60.17% | - | - | - |
| VII LO im. Harcerzy Obrońców Katowic w Katowicach | 89.58% | 71.27% | 53.75% | 83.02% | - | 32% | 71.72% | 32.80% | - | 50% |
| VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach | 100% | 77.38% | 93.69% | 95.93% | - | 65.10% | 87.61% | - | - | 70.93% |
| X LO im. I. J. Paderewskiego w Katowicach | 100% 100% | 72.06% 62.60% | 66.61% 48.20% | 88.86% 94.40% | 51.25% - | 36.53% - | 73.67% - | 32.05% - | 9.33% - | 56.64% - |
| XIV LO im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Katowicach | 80.65% | 56.35% | 51.29% | 70.45% | - | - | 49.89% | - | - | 42.14% |
| XV LO im. Witolda Pileckiego w Katowicach | 70.27% | 42.82% | 39.66% | 64.56% | - | - | 63.20% | 17.78% | - | 19.31% |
| XVI Liceum Ogólnokształcące im. Dziewięciu Górników z Wujka w Katowicach | 94.12% | 56.82% | 61% | 78.76% | - | - | 51.18% | 35.83% | - | - |
| XVIII LO w ZSTiO nr 3 w Katowicach | 86.36% | 57.27% | 57.68% | 87.18% | 22.80% | 19.69% | 70.57% | - | - | - |
| XIX Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Katowicach | 30% | 55.55% | 33.10% | 76.80% | - | - | 52.22% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bł. Ks. Emila Szramka w Katowicach | 100% | 66.24% | 67.29% | 89.13% | - | - | 77.73% | 40.83% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Katowicach | 91.67% | 55.54% | 56.63% | 77.21% | - | 17.71% | 46.29% | 24% | - | 29.27% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja Na Lodzie w Katowicach | 75% | 50.58% | 45.33% | 74.83% | - | - | 39.50% | - | - | - |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach | 100% | 79.70% | 73.67% | 87.51% | 58.25% | 48.22% | 66.84% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza w Katowicach | 100% | 70.31% | 72.94% | 94% | - | 35.75% | 74.31% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Im.w.korfantego Stowarzyszenia Rodziców I Nauczycieli w Katowicach | 100% | 69.80% | 79% | 98.60% | - | - | 84.20% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Pankiewicza w Katowicach | 96% | 78.88% | 61.84% | 93.25% | 65.67% | - | 83.05% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Cosinus Plus w Katowicach | 15.38% | 44.71% | 23.29% | 63.29% | - | - | 59.71% | - | - | - |
| III LO w ZS nr 3 w Kłobucku | 98.80% | 65.17% | 68.69% | 75.34% | 33.44% | 40.91% | 54.08% | 45.60% | 28.85% | 35.64% |
| LO w ZS nr 1 im. Jana Kilińskiego w Kłobucku | 100% | 57.53% | 50.47% | 58.29% | - | - | 51.71% | - | - | 30.17% |
| I LO w ZS im. I. J. Paderewskiego w Knurowie | 96.30% | 67.05% | 66.68% | 84% | 62.71% | 34.70% | 60.95% | 46.97% | 29% | 67.30% |
| II LO w ZSZ w Knurowie | 68.42% - | 44.66% 55.20% | 39.55% 17% | 68.97% 52.40% | 18.40% - | - - | 41.26% - | 16% - | - - | - - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Maranatha w Knurowie | 66.67% | 69.58% | 45% | 87.92% | 37.40% | - | 59.40% | - | - | - |
| LO w ZSP w Koniecpolu | 88% | 64.12% | 65.32% | 77.77% | 40.27% | - | 48.95% | 43.36% | - | 35.78% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Koszarawie Bystrej | 94.74% | 67.76% | 59.76% | 88.58% | 52.21% | 41.33% | 71.48% | 34.63% | - | 51.33% |
| LO w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Koziegłowach | 95.24% | 70% | 60.14% | 75.05% | 63.38% | 36.40% | 45.80% | - | - | - |
| LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kozach | 100% | 62.36% | 70.51% | 79.25% | 63.91% | 20% | 67.43% | 44.74% | - | 50.91% |
| LO w ZS w Krzepicach | 98.75% | 68.36% | 68.20% | 80.05% | 61.97% | 37.22% | 68.21% | 50.53% | 56.67% | 54.35% |
| II LO w ZSOT w Lublińcu | 96.55% | 56.07% | 67.55% | 87.79% | 58% | - | 59% | - | - | 58.62% |
| III Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Zbigniewa Religi w Lublińcu | 50% | 36.17% | 33.67% | 60.35% | - | - | 39.54% | 21.55% | - | - |
| III LO im. prof. Zbigniewa Religi w Lublińcu | 60% | 41.80% | 29.20% | 39.40% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu | 97.32% | 69.26% | 69.16% | 81.71% | 42.38% | 40.65% | 57.64% | 57.11% | 40% | 48.17% |
| LO im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach | 46.15% | 51.38% | 32.85% | 58.54% | 5.82% | - | 41.67% | - | - | - |
| I LO im. Karola Miarki w Mikołowie | 98.37% | 67.92% | 76.40% | 90.30% | 56.23% | 46.38% | 69.93% | 55.87% | 46.75% | 54.29% |
| II LO im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie | 95.51% | 62.64% | 64.20% | 80.34% | 38.35% | 29.50% | 56.40% | 34.26% | 25.78% | 51.43% |
| LO w ZSOiT im. M. Konopnickiej w Milówce | 97.92% | 70.48% | 68.10% | 76% | 42.67% | 43.40% | 61.74% | 42.10% | - | 66.50% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszko w Mysłowicach | 100% | 63.48% | 80.18% | 88.76% | 60.29% | 46.36% | 68.37% | 61.57% | 65.57% | 68% |
| II LO im. Powstańców Śląskich w Mysłowicach | 87.27% | 53.24% | 49.29% | 69.50% | 37.15% | - | 36.19% | 23.56% | - | 28.45% |
| I LO im. mjr Henryka Sucharskiego w Myszkowie | 96.79% | 68.38% | 68.69% | 81.34% | 46.26% | 45.83% | 68.09% | 43.67% | 41.10% | 45.68% |
| LO w ZSO im. Jana Pawła II w Pawłowicach | 97.83% | 66.72% | 79.59% | 78.24% | 57.86% | 44% | 58.48% | 30.93% | 15.50% | 47.89% |
| I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Piekarach Śląskich | 96.77% | 63.19% | 64.24% | 75.58% | 44.80% | 33.20% | 68.50% | 34.60% | - | 43.80% |
| II Liceum Ogólnokształcące w Piekarach Śląskich | 63.33% | 52.45% | 38.29% | 59.45% | - | - | 46.47% | 18% | - | 32.83% |
| LO w ZS w Pilicy | 84.21% | 59.61% | 49.86% | 62.68% | 38.70% | 23.54% | 43.32% | 18.60% | - | 47% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Porębie | 55% | 41.68% | 35.82% | 56.65% | 37.44% | - | 63% | - | - | 28.50% |
| LO w Psarach | 93.75% | 57.88% | 68.81% | 77.81% | 53.29% | 44% | 66% | - | - | - |
| I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie | 99.17% | 74.69% | 84.80% | 93.59% | 69.26% | 54% | 79.55% | 53.31% | 49.89% | 58.64% |
| III LO w ZS nr 1 w Pszczynie | 97.37% | 63.86% | 66.63% | 85.27% | 42.57% | 36.62% | 63.13% | 39.85% | 26.89% | 57.77% |
| IV LO w PZS nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie | 67.35% | 43.86% | 42.18% | 61.32% | 44.38% | - | 37.80% | 20.18% | - | 24.83% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Idea w Pszczynie | 20% | 40% | 19.40% | 58.80% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach | 90.63% | 54.50% | 50.38% | 74.17% | 39.17% | 15.20% | 51.73% | - | - | 48.33% |
| I LO im. Jana Kasprowicza w Raciborzu | 99.30% | 67.08% | 73.33% | 84.73% | 42.12% | 35.70% | 63.74% | 47.34% | 40.19% | 53.80% |
| II LO im. Adama Mickiewicza w Raciborzu | 99.32% | 70.26% | 79.68% | 89.01% | 46.49% | 47.80% | 69.53% | 56.84% | 47.90% | 44.04% |
| Diecezjalne Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu | 92.31% | 60.15% | 56.62% | 80.50% | - | - | 71.13% | 35% | - | - |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu | 58.82% | 52.18% | 44.82% | 57.53% | 24.14% | - | 41.50% | 22.46% | - | 20% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr 1 Dla Dorosłych w Raciborzu | 83.33% | 56.50% | 48.33% | - | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Raciborzu | 100% | 68.23% | 59.62% | 85.86% | 70.60% | - | 69% | - | - | - |
| LO im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie | 89.29% | 66.59% | 52.24% | 76.52% | - | - | 70.33% | - | - | - |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Radzionkowie | 93.33% | 49.13% | 63.60% | 75.67% | - | - | 40.14% | - | - | 42.14% |
| I LO w ZSO nr 1 w Rudzie Śląskiej | 97.70% 75% | 61.08% 56.88% | 63.34% 35.50% | 78.08% 84.75% | 35.40% - | 43.33% - | 57.98% 67% | 29.86% - | 32.67% - | 32.96% - |
| II LO w ZSO nr 2 im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej | 97.75% | 65.99% | 75.34% | 84.73% | 49.57% | 50.43% | 62.94% | 32.17% | 23.33% | 54.43% |
| III LO w ZSO nr 3 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej | 94.70% | 70.17% | 62.80% | 80.05% | 45.54% | 32.80% | 59.29% | 33.30% | 21.80% | 39.82% |
| IV LO w ZSOiP im. Herberta Clarka Hoovera w Rudzie Śląskiej | 76% | 59.68% | 46.88% | 62.96% | - | - | 55.45% | - | - | 37.38% |
| I Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Rybniku | 62.50% | 33.88% | 34.50% | 54.50% | - | - | 25.88% | - | - | - |
| I LO w ZS nr 1 im. Powstańców Śląskich w Rybniku | 100% | 66.97% | 80.90% | 93.52% | 58.45% | 45.28% | 71.85% | 56.37% | 45.59% | 67.19% |
| II LO w ZS nr 2 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku | 100% | 71.88% | 93.58% | 95.31% | 64.50% | 65.84% | 83.67% | 65.05% | 55.77% | 60.10% |
| IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rybniku | 99.15% | 55.49% | 65.58% | 86.81% | 50.56% | 28.36% | 71.24% | 41.43% | 35.19% | 45.78% |
| V LO w ZSO nr 3 w Rybniku | 89.19% | 49.37% | 54.68% | 71.73% | 29.74% | 8.80% | 51.86% | 22.05% | 15.40% | - |
| Akademickie LO Politechniki Śląskiej w Rybniku | 100% | 73.47% | 89.03% | 93.77% | - | 52.61% | 74.59% | - | 26% | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 63.41% | 43.12% | 39.15% | 61.49% | 14.69% | - | 41.31% | - | - | - |
| Publiczne LO Sióstr Urszulanek UR w Rybniku | 98.80% | 76.11% | 75% | 88.43% | 48.33% | 50.64% | 71.19% | 60.28% | 45.50% | 56.41% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak w Rybniku | 22.22% | 44.22% | 25.11% | 60.22% | - | - | 47% | - | - | - |
| LO im. Noblistów Polskich w Rydułtowach | 92.45% | 59.91% | 59.65% | 70.40% | 29.20% | 20.50% | 60.21% | 28.43% | 17% | - |
| LO nr 1 w Siemianowicach Śląskich | 98.36% | 57.51% | 62.75% | 81.16% | 40.36% | - | 67.63% | 34.60% | - | - |
| LO nr 2 w Siemianowicach Śląskich | 89.53% | 58.84% | 50.20% | 82.58% | - | - | 62.12% | 31.58% | 15.43% | - |
| LO nr 3 w Siemianowicach Śląskich | 73.08% | 50.50% | 42.46% | 73.69% | 36.33% | - | 51% | - | - | - |
| LO nr 5 w Siemianowicach Śląskich | 96% | 51.54% | 72.67% | 76.21% | - | 32.50% | 65.95% | 29.86% | - | - |
| LO im. Jana Pawła II w Siewierzu | 85.71% | 45.80% | 56.09% | 77.79% | 40.89% | 29.45% | 47.80% | 30% | - | - |
| LO w ZSTiO w Skoczowie | 96.30% | 66.78% | 48.63% | 68.11% | - | - | 34.30% | - | - | - |
| Prywatna Szkoła Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "proffesor" w Skoczowie | 0% | 46.67% | 23.50% | 57.67% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS im. Jana Pawła II w Sławkowie | 100% | 46.37% | 63.84% | 78.26% | - | - | 60.38% | - | - | - |
| II LO im. Emilii Plater w Sosnowcu | 100% | 69.99% | 78.08% | 92.76% | 63.54% | 51.20% | 77.06% | 60.85% | 47.54% | 78.16% |
| III LO im. Bolesława Prusa w Sosnowcu | 83.33% | 48.30% | 44.56% | 68.02% | 53.63% | - | 35.19% | 26.11% | - | 30% |
| III Prywatne Liceum Ogólnokształcące "szkoły Otwartego Myślenia w Sosnowcu | 20% | 21.20% | 24.40% | 40% | - | - | - | - | - | - |
| IV LO im. Stanisława Staszica w Sosnowcu | 99.21% | 72.66% | 92.49% | 96.62% | 59.04% | 76.38% | 82.52% | 81.75% | 74.18% | 75.33% |
| VI LO im. Janusza Korczaka w Sosnowcu | 99.15% | 62.80% | 74.35% | 89.13% | 61.17% | 42.29% | 71.78% | 44.36% | 24.15% | 50.85% |
| VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sosnowcu | 72.06% | 46.89% | 42.43% | 69.49% | - | 14.33% | 49.05% | 27.75% | - | 25.29% |
| IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu | 94.64% 66.67% | 54.61% 54.50% | 55.19% 24.33% | 80.71% 77.67% | 45.83% - | 24.35% - | 62.20% - | 40.83% - | 24.56% - | 47.18% - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Im.św.jana Bosko Przy Parafii Św.tomasza Apostoła w Sosnowcu | 100% | 59.58% | 77.04% | 90.19% | 47.67% | 45.33% | 69.39% | 50.18% | 26.33% | 56.60% |
| Niepubliczne Policyjne Liceum Ogólnokształcące "as w Sosnowcu | 53.13% | 29.03% | 30.06% | 56.44% | - | - | 56.80% | - | - | 19.29% |
| Pierwsze Akademickie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu | 100% | 53.50% | 84.83% | 96% | - | - | 87.83% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Sosnowcu | 100% | 48% | 65.22% | 88.78% | - | - | 69.67% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Sosnowcu | 50% | 54.83% | 30.83% | 62.67% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS w Szczekocinach | 89.29% | 66.25% | 74.25% | 77.63% | 58.17% | 30.18% | 55.32% | 31.50% | - | 50.86% |
| I LO im. Jana Kochanowskiego w Świętochłowicach | 92.98% | 62% | 57.74% | 78.30% | 39.05% | - | 61.88% | 30.29% | - | 48.40% |
| II LO im. Mikołaja Reja w Świętochłowicach | 79.31% | 55.78% | 43.34% | 68.56% | 45.78% | - | 53.06% | - | - | 24.57% |
| Salezjańskie LO w Świętochłowicach | 95.45% | 71.50% | 69.14% | 84.61% | 53.50% | 43.08% | 63.60% | 48.14% | - | - |
| I LO im. Stefani Sempołowskiej w Tarnowskich Górach | 100% | 69.34% | 75.62% | 90.85% | 35.29% | 44.05% | 72.80% | 54.96% | 44.88% | 62.98% |
| II LO im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach | 100% | 75.72% | 85.89% | 95.84% | 73.86% | 56.05% | 82.90% | 72.61% | 61.72% | 80.47% |
| VI LO w ZSTU w Tarnowskich Górach | 70% | 49.74% | 46.06% | 67.14% | 26.83% | 18% | 46.35% | - | - | - |
| XI Salezjańskie Licem Ogólnokształcące w Tarnowskich Górach | 93.48% | 69.17% | 69.07% | 86.05% | 52.54% | 39.09% | 65.29% | 52.58% | 40.27% | 61% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Tarnowskich Górach | 50% | 43.88% | 27% | 39.57% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowskich Górach | 88.24% | 70.41% | 52.12% | 90.71% | 83.88% | - | 78.18% | - | - | - |
| I LO im. Leona Kruczkowskiego w Tychach | 99.32% | 71.79% | 84.88% | 94.88% | 55.24% | 56.63% | 83.37% | 66.98% | 53.05% | 75.42% |
| II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Tychach | 99.22% | 72.67% | 78.30% | 94.27% | 73.88% | 40.88% | 75.09% | 60.40% | - | 58.17% |
| III LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach | 100% | 53.62% | 60.38% | 81.41% | 34.50% | 20.33% | 65.22% | 28.10% | 17.50% | 44.46% |
| IV LO w ZS nr 1 w Tychach | 88.70% | 63.75% | 59.02% | 81.02% | 62.91% | 27.53% | 57.51% | 28.63% | 20.16% | 53.64% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich w Tychach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach | 42.86% | 52.57% | 27.86% | 61.57% | - | - | 46.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Tychach | 40% | 49.83% | 22.17% | 51.67% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZSO im. Pawła Stalmacha w Wisle | 90% | 61.42% | 51.49% | 69.21% | 51% | - | 47.51% | 28.71% | - | 49.10% |
| I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim | 99.03% | 71.70% | 79.69% | 87.52% | 56.43% | 50.94% | 69.34% | 53.69% | 45.26% | 58.80% |
| II LO im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim | 100% | 76.47% | 79.26% | 93.67% | 41.46% | 57.60% | 74.44% | 43.02% | 37.93% | 72.82% |
| III LO w ZST w Wodzisławiu Śląskim | 83.33% | 64.25% | 47.63% | 54.92% | - | - | 37.21% | 18.77% | - | 34% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Wodzisławiu Śląskim | 100% | 62.41% | 59.85% | 76.73% | - | 26.86% | 64.46% | 39.80% | 16.36% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Teb Edukacja Dla Dorosłych w Wodzisławiu Śląskim | 16.67% | 37.50% | 23.17% | 57.83% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej w Wodzisławiu Śląskim | 86.36% | 69% | 47.91% | 90.18% | - | - | 84% | - | - | - |
| LO w ZSOiT im. rtm. Witolda Pileckiego w Wojkowicach | 74.19% | 53.29% | 43.84% | 70.52% | 59.78% | - | 60.43% | 20.60% | - | 24% |
| I LO im. prof. Zbigniewa Religi w ZS nr 1 w Zabrzu | 96.30% | 65.31% | 69.11% | 86.42% | 55.66% | 35.35% | 64.40% | 37.79% | 31.33% | 54.22% |
| II LO w ZSO nr 5 w Zabrzu | 93.10% | 62.62% | 63.66% | 78.69% | - | - | 57.41% | 37.09% | 14.33% | - |
| III LO w ZSO nr 11 w Zabrzu | 100% | 69.40% | 77.98% | 93.57% | 52.28% | 50.33% | 67.43% | 55.06% | 37.70% | 55.17% |
| IV LO w ZSO nr 12 im. Mikołaja Reja w Zabrzu | 75% | 60.34% | 45.88% | 69.41% | 32% | 12.67% | 50.09% | 33.57% | - | - |
| VII LO w ZSO nr 10 w Zabrzu | 83.82% | 67.56% | 57.34% | 78.18% | 62.45% | 23.60% | 53.64% | 35.91% | - | 49.50% |
| VIII LO w Zabrzu | 92% | 65.31% | 52.84% | 73.80% | - | - | 48.64% | - | - | - |
| IX LO w Centrum Edukacji w Zabrzu | 69.57% | 52.72% | 43.89% | 67.06% | 24.30% | 8% | 44.93% | - | - | 32.88% |
| XI LO w ZS nr 3 im. rtm. Witolda Pileckiego w Zabrzu | 85.71% | 59.14% | 52.43% | 74.14% | - | - | 39% | - | - | - |
| XII LO w ZS Sportowych w Zabrzu | 92.31% | 55.35% | 55.88% | 71.76% | - | - | 46% | - | - | - |
| Liceum Katolickie w Zabrzu | 100% | 71.73% | 81.73% | 92% | - | 51.69% | 74.80% | 67.71% | 78% | - |
| Salezjańskie Liceum im. Św. Dominika Savio w Zabrzu | 92.45% | 74.75% | 69.13% | 87.81% | 44.33% | 56.25% | 68.56% | 35.44% | - | 39.20% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Zabrzu | - | 36.60% | 27.80% | 50.33% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Zabrzu w Zespole Szkół Nr 18 w Zabrzu | 95% | 68.15% | 61% | 93.37% | - | - | 77.65% | - | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu | 97.64% | 70.81% | 72.20% | 85.24% | 66.54% | 39.57% | 63.91% | 40.82% | 33.11% | 51.42% |
| II LO im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu | 98.64% | 67.94% | 79.71% | 93.04% | 78.88% | 49.05% | 76.27% | 58.14% | 56.97% | 74.32% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące Spsk im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zawierciu | 93.75% | 76.25% | 57.06% | 76.33% | - | - | 54.86% | 45% | 37% | - |
| LO w ZS im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach | 95.24% | 59.33% | 48.76% | 67.89% | 27.60% | 10% | 49.31% | 31.42% | - | - |
| I LO w Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki w Żorach | 100% | 72.13% | 76.68% | 90.62% | 62.06% | 48.14% | 65.88% | 49.68% | 41.15% | 57.39% |
| II LO w ZS nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach | 98.04% | 58.45% | 63.10% | 84.04% | 50.46% | - | 61.32% | 36.70% | 15.07% | - |
| III LO Mistrzostwa Sportowego im. Zbigniewa Herberta w Żorach | 92.54% | 65.47% | 57.19% | 72.56% | 40.14% | - | 48.52% | 39% | 21.20% | 42.33% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia Rodziców I Nauczycieli w Żorach | 100% | 61% | 63.87% | 86.33% | 56.10% | 10% | 58.86% | - | - | - |
| Liceum Plastyczne w ZS Nr 3 w Żorach | 88.89% | 66.78% | 62.56% | 93.11% | - | - | 82.57% | - | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Żywcu | 98.47% | 68.34% | 74.31% | 86.39% | 65.99% | 49.90% | 68.88% | 51.36% | 52.33% | 56.83% |
| III LO w ZSME w Żywcu | 100% | 56.41% | 64.22% | 69.40% | 40.43% | - | 44.78% | 35.40% | 20.56% | 27.35% |
| V LO w ZSAiO w Żywcu | 51.35% | 53.08% | 32.29% | 55.42% | - | - | 43.50% | 22% | - | 22.20% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Nr 1 w Żywcu | 85.71% | 32.43% | 40.71% | 41.57% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Żywcu | 87.50% | 49.67% | 55.17% | 63.08% | - | - | 34.41% | 15.09% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żywcu | 40% | 59.40% | 37.80% | 44.60% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Cogito w Żywcu | 96% | 61.64% | 58.32% | 83.68% | 52.20% | 41.43% | 60.54% | 34.71% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Żywcu | 40% | 43.20% | 51.80% | 58% | - | - | - | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Żywieckich Habsburgów w Żywcu | 73.33% | 38.13% | 59.67% | 52.50% | - | - | - | - | - | - |
| Licea ZSP w Bodzentynie | 89.29% | 57.50% | 59.14% | 68.93% | - | 42.80% | 61.50% | 56.67% | - | 43% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Bogorii | 100% | 53.39% | 88.64% | 92.29% | 56.08% | 57.20% | 83.82% | 47.40% | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju | 99.39% | 69.88% | 83.27% | 90.18% | 55.33% | 59.39% | 73.69% | 48.70% | 41.53% | 57.65% |
| II LO w ZSTiO w Busku-Zdroju | 83.33% | 62.40% | 55.07% | 67.60% | 30.80% | 24.86% | 44.11% | 18.39% | - | 29.44% |
| III LO w ZSP nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju | 100% | 66.13% | 63.63% | 80.25% | - | 28.67% | 54.93% | 30.19% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka w Chęcinach | 96% | 48.52% | 80.84% | 78.22% | 28.60% | - | 68.33% | - | - | - |
| LO im. Adolfa Dygasińskiego w ZSP nr 3 w Chmielniku | 83.33% | 46.46% | 53% | 66.83% | - | - | 35.76% | 32% | - | - |
| I LO im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie | 95.33% | 67.52% | 71.07% | 78.70% | 50.26% | 46.77% | 62.42% | 54.12% | 37.42% | 79% |
| II LO w ZSP nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie | 96.67% | 65.92% | 78.03% | 82.77% | 49.57% | 46.30% | 62.95% | 55.33% | 31% | 52.50% |
| LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kazimierzy Wielkiej | 97.14% | 73.31% | 70.83% | 76.64% | 55.17% | 43.60% | 63.93% | 43.50% | 12% | 56.11% |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach | 100% | 71.69% | 89.15% | 93.33% | 58.10% | 60.49% | 81.49% | 68.32% | 67.73% | 75% |
| I Ogólnokształcące Liceum Akademickie im. Janiny Kossakowskiej-dębickiej w Kielcach | 100% | 69.92% | 81.31% | 90% | - | - | 76.45% | 50% | 45.20% | - |
| I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kielcach | 100% | 66.89% | 81.78% | 94.67% | - | 55.20% | 84.13% | - | - | - |
| II LO im. Jana Śniadeckiego w Kielcach | 100% | 69.32% | 88.38% | 91.51% | 51.68% | 53.89% | 80.47% | 71.66% | 68.28% | 75.38% |
| III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Kielcach | 98.80% | 65.34% | 78.44% | 85.87% | 45.95% | 42.36% | 65.45% | 46.19% | 35.60% | 53.30% |
| IV LO w Kielcach | 100% | 70.87% | 81.24% | 90.12% | 47.11% | 46.89% | 70.51% | 52.08% | 48.86% | 60.70% |
| V LO im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach | 99.51% | 64.89% | 69.77% | 81% | 43.28% | 24.88% | 59.28% | 42.05% | 29.96% | 45.92% |
| VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach | 100% | 70.32% | 88.33% | 94.70% | 63.05% | 53.24% | 81.39% | 62.64% | 47.96% | 70.30% |
| VII LO im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach | 99.44% 50% | 62.25% 51.14% | 65.35% 26.43% | 75.48% 64% | 59.09% - | 14.96% - | 51.25% 47.67% | 42.38% - | 35.92% - | 44.08% - |
| X LO Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Wybickiego w Kielcach | 76.09% | 48.96% | 41.52% | 57.23% | 18.50% | 3.67% | 35.13% | 22.50% | 6.24% | 28.73% |
| Katolickie LO im. Św. Stanisława Kostki w Kielcach | 100% | 62.77% | 77.73% | 84.91% | 45.12% | 45.70% | 66.40% | 54.87% | 38.21% | 64.13% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych „edukator” w Kielcach | 66.67% | 52.42% | 37.58% | 73.67% | - | - | 34.90% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Verne’a w Kielcach | 100% | 56.06% | 52.94% | 90.29% | 30.75% | 15% | 71.69% | - | - | - |
| LO im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach | 100% | 78.63% | 92% | 95.84% | 60.80% | 74.95% | 84.59% | 78.23% | 76.14% | 82.25% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Kielcach-szkoła Mistrzostwa Sportowego Zprp | 100% | 59.19% | 74.13% | 84.19% | - | - | 51.81% | 20.89% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach | 85.71% | 51.71% | 43.71% | 80.17% | - | - | - | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia w Kielcach | 100% | 60.55% | 78.27% | 82.18% | - | - | 58.82% | - | - | - |
| Pierwsze Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Kielcach | 100% | 69.75% | 65.13% | 90.38% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Kielcach | 57.14% | 40.86% | 32.71% | 42.71% | - | - | - | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach | 91.18% | 73.85% | 54.24% | 87.71% | 61% | - | 74.69% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych „cosinus Plus” w Kielcach | 16.67% | 59.43% | 26.86% | 78% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Klimontowie | 100% | 50.38% | 55.85% | 78.23% | 36.75% | - | 54.88% | - | - | - |
| I LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich | 98.21% | 64.10% | 71.95% | 77.15% | 37.23% | 44.09% | 54.31% | 47.90% | 46.17% | 53.67% |
| II LO im. Marii Skłodowskiej- Curie w Końskich | 97.83% | 63.64% | 76.64% | 85.04% | 55.71% | 48.39% | 62.84% | 54.98% | 40.46% | 55.48% |
| Liceum PZS w Łopusznie | 92.86% | 59.09% | 58.49% | 71.96% | 42.40% | 11.33% | 53.25% | 36.14% | - | 33.48% |
| LO im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Małogoszczu | 97.62% | 68.74% | 72.86% | 76.57% | 34.17% | 33.50% | 55.65% | 42.90% | 40.50% | - |
| Liceum ZSP w Nowinie | 89.66% | 56.76% | 53.38% | 70.24% | - | - | 45% | 35.33% | - | 38.09% |
| LO im. Bartosza Głowackiego w Opatowie | 98.86% | 53.59% | 74% | 74.59% | 39.27% | 46.90% | 69.40% | 55.36% | 55.60% | 49.54% |
| LO w ZS nr 1 w Opatowie | 86.67% | 49.37% | 46.80% | 59.40% | - | 6.25% | 46.40% | - | - | 26.88% |
| Katolickie LO w Ostrowcu Świętokrzyskim | 100% | 52.52% | 66.76% | 80.10% | 37.11% | - | 80.89% | 45.43% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim | 97.22% | 59.89% | 65% | 82.81% | 28.39% | 18.55% | 49.85% | 38.80% | - | 38.57% |
| LO nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim | 95.08% | 58.71% | 60.44% | 85.77% | 36.98% | - | 62.52% | 45.36% | 42.33% | 44.93% |
| LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim | 98.31% | 71.41% | 87.43% | 88.46% | 66.18% | 49.72% | 74.30% | 56% | 56.17% | 52.31% |
| LO nr III im. Wł. Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim | 95.29% | 60.40% | 68.89% | 81.67% | 50.32% | 15.75% | 62.11% | 50.75% | 49.71% | 50.80% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim | 100% | 70.94% | 88.44% | 97.75% | - | - | 87.86% | 69.27% | 75.10% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych „żak” w Ostrowcu Świętokrzyskim | 85.71% | 48.86% | 61.43% | 63.43% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Ożarowie | 100% | 56.69% | 55.08% | 59.15% | - | - | 40.86% | - | - | 32% |
| LO w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie | 100% | 56.13% | 79.50% | 81.17% | 45.80% | 36.40% | 53.94% | 40% | - | 43.17% |
| LO im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie | 92.41% | 66.88% | 68.53% | 75.59% | 39.45% | 41.60% | 54.26% | 50.71% | - | 53.71% |
| LO w ZS w Połańcu | 82.93% | 70.32% | 64.83% | 85.44% | 62.13% | 40.89% | 64.95% | 45% | 16.20% | 59.20% |
| LO im. Stefana Żeromskiego w Samborcu | 92.31% | 62% | 69.69% | 64.31% | 22.20% | - | 49.57% | - | - | 35.63% |
| I LO Collegium Gostomianum w Sandomierzu | 95.10% | 63.50% | 75.32% | 84.28% | 59.92% | 55.74% | 64.78% | 49.80% | 42.79% | 51.88% |
| II LO im. Tadeusza Kościuszki w Sandomierzu | 100% | 64.09% | 74.06% | 79.78% | 42.94% | 33.70% | 63.73% | 44.05% | 39.70% | 45.62% |
| Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu | 66.67% | 42.39% | 41.50% | 62.17% | - | - | 35.73% | - | - | - |
| LO im. św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu | 91.67% | 62.21% | 73.38% | 82.50% | 35% | 42% | 58.35% | 40.25% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie | 100% | 58.13% | 76.13% | 73.96% | 62.38% | - | 74.27% | - | - | 41.36% |
| I LO im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku-Kamiennej | 100% | 67.16% | 76.13% | 89.36% | 50.18% | 38.52% | 70.67% | 49.31% | 40.12% | 55.87% |
| II LO im. Adama Mickiewicza w Skarżysku-Kamiennej | 99.22% 100% | 59.84% 58.40% | 67.77% 52.20% | 79.88% 73.20% | 44.29% - | 29.28% - | 61.28% - | 36.56% - | 30.50% - | 58.17% - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych „żak” w Skarżysku-kamiennej | 50% | 44.33% | 40.70% | 44.22% | - | - | - | - | - | 22% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach | 98.44% | 63.14% | 77.19% | 85.41% | 43.30% | 44.37% | 66.43% | 54.65% | 52.26% | 68.50% |
| II LO im. Stanisława Staszica w Starachowicach | 99.19% | 63.95% | 71.82% | 84.47% | 57.21% | 30.94% | 68.41% | 40.03% | 26.59% | 63.69% |
| III LO z Oddziałami Integracyjnymi im. K.K. Baczyńskiego w Starachowicach | 100% | 52.50% | 55.20% | 64.05% | 30.78% | - | 54.60% | - | - | 42.60% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Starachowicach | 92.59% | 56.96% | 57.07% | 71.30% | 26.67% | 35.14% | 52.36% | 45.14% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych „żak” w Starachowicach | 50% | 44% | 40.67% | 44.33% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie | 96.61% | 63.23% | 72.21% | 76.04% | 56.76% | 38.64% | 58.68% | 38.11% | 32.36% | 43.83% |
| LO w ZS im. Sanisława Staszica w Staszowie | 92.11% | 61.76% | 68.37% | 70.83% | 52.13% | 41.60% | 55.77% | 22.50% | - | 53.14% |
| Liceum ZSP im. Stanisława Staszica w Stąporkowie | 94.12% | 60.29% | 55.41% | 62.35% | - | - | 40.09% | - | - | - |
| Liceum Akademickie Korpusu Kadetów w Suchedniowie | 100% | 52.78% | 85.67% | 84.33% | - | 33% | 73.88% | - | - | - |
| I LO im. gen. Wł. Sikorskiego w Włoszczowie | 100% | 70.25% | 87.86% | 86.49% | 41.97% | 58.14% | 73.75% | 53.52% | 39.57% | 62.43% |
| II LO w ZSP nr 2 w Włoszczowie | 100% | 66.34% | 66.31% | 81.95% | 33.82% | 12.67% | 65.63% | 35.38% | 31.71% | 41.35% |
| III LO z Oddziałami Integracyjnymi w Włoszczowie | 96.43% | 72.32% | 61.32% | 63.21% | 48% | - | 41.43% | 20.14% | - | 26.14% |
| Liceum ZSP w Wodzisławiu | 43.48% | 39.13% | 40.17% | 42.40% | - | - | 36% | 14.20% | - | 21.94% |
| LO w Barczewie | 100% | 67.14% | 39.71% | 81.71% | - | - | 62.67% | - | - | - |
| LO im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach | 100% | 65.59% | 71.34% | 87.76% | 59.94% | 23.43% | 69.67% | 45.69% | 36.44% | 52.49% |
| LO w ZSP nr 2 im. Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach | 90.91% | 61.30% | 52.74% | 72.82% | 34.33% | 22.57% | 52.07% | 36.05% | 20.15% | 39.90% |
| Liceum Ogólnokształcace Służb Mundurowych w Bielicach | 100% | 49% | 50.67% | 52.33% | - | - | 28.88% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Pawła II w Biskupcu | 94.74% | 59.58% | 59.42% | 79.63% | 33.20% | - | 64.93% | 49.57% | 28.40% | - |
| LO ZS w Biskupcu | 82.93% | 42.88% | 48.15% | 75.76% | 26.72% | - | 58.16% | - | - | 42.45% |
| LO im. Feliksa Nowowiejskiego w Braniewie | 100% | 66.66% | 71.52% | 84.14% | 30.77% | 49.60% | 61.55% | 39% | 35.50% | 48% |
| LO w ZSB w Braniewie | 80.95% | 57.24% | 42.24% | 68.35% | - | - | 55.92% | - | - | 22.70% |
| Liceum ZS w Dobrym Miascie | 92.31% | 47.62% | 59.54% | 66.31% | 18.25% | - | 57.50% | - | - | 34% |
| LO w Działdowie | 100% | 68.03% | 77.76% | 85.17% | 40.74% | 48.44% | 69.57% | 54.29% | 31.32% | 43.47% |
| LO nr 2 w Działdowie | 94.74% | 66.38% | 65.67% | 78.78% | 43.82% | 33.33% | 62.35% | 48.20% | 45.33% | 33.60% |
| I LO im. Juliusza Słowackiego w Elblągu | 100% | 65.51% | 77.77% | 92.35% | 66.65% | 42.31% | 77.24% | 49.60% | 48.69% | 63.36% |
| II LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu | 100% | 69.76% | 84.56% | 93.52% | 67.29% | 54.39% | 77.26% | 63.74% | 48.22% | 64.27% |
| III LO im. Jana Pawła II w Elblągu | 100% | 64.28% | 73.39% | 85.85% | 36.86% | 49.92% | 63.19% | 51.58% | 54.42% | 56% |
| IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Elblągu | 87.76% | 51.27% | 43.90% | 66.14% | 31.25% | - | 50.63% | 19.56% | - | 27.46% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Regent Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu | 100% | 56.55% | 63.09% | 87.18% | - | - | 63.75% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Elblągu | 100% | 71.78% | 76.56% | 91.63% | 64% | - | 70.86% | - | - | - |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w Elblągu | 100% | 69.92% | 71.48% | 87.52% | - | 57.40% | 70.91% | 48.80% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Elblągu | 80% | 39.40% | 32.60% | 75.60% | - | - | - | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Elblągu | 57.14% | 40.27% | 30.13% | 66.40% | 47.20% | 2.80% | 52.44% | - | - | - |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Ełku | 97.98% | 65.28% | 81.67% | 89.17% | 46.42% | 48.15% | 73.77% | 53.42% | 52.09% | 57.63% |
| II LO w ZS nr 2 im. K.K.Baczyńskiego w Ełku | 100% | 65.38% | 78.79% | 90.86% | 38.20% | 56.96% | 72.08% | 42.15% | 30.93% | 54.39% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Ełku | 58.33% | 34.67% | 34.42% | 59.50% | - | - | 50.29% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży Centrum Edukacji Mundurowej Wsfiz Ełk im. Mjr Władysława Raniginisa w Ełku | 59.62% | 32.65% | 36.76% | 56.25% | 13% | 5.43% | 46.32% | 21.40% | - | 33.18% |
| LO w ZSS w Ełku | 70% | 45.15% | 41.40% | 63.70% | - | - | 36.87% | - | - | - |
| LO Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z/s w Ełku | 59.09% | 40.48% | 44.39% | 61.70% | - | 7% | 43.67% | - | - | 28.27% |
| Akademicki Zespół Placówek Oświatowych - Liceum Ogólnokształcące w Fijewie | 70% | 62.50% | 52.50% | 60.70% | 34.29% | - | - | - | - | - |
| I LO im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku | 100% | 64.99% | 77.74% | 85.05% | 52.33% | 45.89% | 71.18% | 51.82% | 37.14% | 50.85% |
| II LO im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku | 92.65% | 56.96% | 64.28% | 84.28% | 42.85% | 33.50% | 65.40% | 40.92% | 37.31% | 48.19% |
| Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku Z Siedzibą w Giżycku | 66.67% | 43.24% | 39.38% | 57.43% | - | 17% | 39% | - | - | 25.63% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi | 96.97% | 63.44% | 76.73% | 85.33% | 46.82% | 47.13% | 66.72% | 42.80% | - | 42.11% |
| LO w Zespole Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim | 88.89% | 69.07% | 57.52% | 80.85% | - | - | 51% | - | - | 51% |
| LO w ZS w Górowie Iławeckim | 75% | 45.90% | 56.50% | 75.76% | - | - | 54.23% | - | - | 26.60% |
| Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym | 80% | 65.53% | 56.07% | 93.73% | - | - | 75.38% | - | - | - |
| LO w ZSO im. Stefana Żeromskiego w Iławie | 98.94% | 67.80% | 73.38% | 85.93% | 55.38% | 49.59% | 71.95% | 43.40% | 30.63% | 53.73% |
| Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Technicznych I Ogólnokształcących im. Ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie - Osadzie w Iłowie-Osadzie | 81.82% | 42% | 52.33% | 58% | - | - | - | - | - | 33.80% |
| I Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Polskich Spadochroniarzy w Kętrzynie | 33.33% | 50.44% | 25.89% | 45.56% | 17.67% | - | - | - | - | - |
| I LO im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie | 97.89% | 69.67% | 79.05% | 84.30% | 58.09% | 47.59% | 69.24% | 48.48% | 46.88% | 55.87% |
| II Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie | 100% | 74% | 91.89% | 98.78% | - | 74.29% | 92.33% | - | - | - |
| LO w ZS im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie | 72% | 56.56% | 52% | 68.44% | 48.18% | - | 39.50% | 17.67% | - | 21.60% |
| LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku | 95.74% | 60.38% | 63.28% | 74.53% | 34.75% | 30.60% | 51.60% | 36.69% | - | 53.67% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim | 97.73% | 70.82% | 71.75% | 86.32% | - | - | 81.31% | 52.50% | 55.13% | 51.50% |
| LO w ZSO im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim | 91.89% | 63.76% | 68.84% | 80.92% | 27% | 42.18% | 67.93% | 45.71% | 19.17% | 41.87% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Lubawie | 16.67% | 30% | 24.29% | 54.71% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Lubawie | 100% | 71.19% | 71.35% | 85.25% | 53.20% | 40% | 66.87% | 40.81% | - | 32.80% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Marion Dönhoff w Mikołajkach | 100% | 60.29% | 84.43% | 97% | - | - | 90% | - | - | - |
| I LO w ZSZiO w Morągu | 62.96% | 52.85% | 39.67% | 50.70% | - | 3.64% | 29.36% | - | - | 19.44% |
| II LO im. L. Kruczkowskiego w ZSL w Morągu | 98.28% | 66.88% | 68.17% | 78.28% | 42.42% | 46.20% | 59.20% | 31.88% | - | 43.23% |
| I LO im. Obrońców Westerplatte w Mrągowie | 100% | 57.30% | 73.54% | 86.11% | 44.79% | 31.56% | 65.96% | 41% | 37% | 60.58% |
| LO w ZSO w Nidzicy | 95.60% | 57.57% | 71.08% | 77.29% | 32.27% | 50.20% | 53.91% | 40.82% | - | 55.80% |
| LO w ZSZiO im. Stanisława Staszica w Nidzicy | 72.22% | 37.67% | 38% | 60.31% | - | - | - | - | - | 29.65% |
| LO w Nowym Mieście Lubawskim | 90.08% | 57.69% | 66.14% | 73.01% | 29.46% | 63.44% | 62.10% | 39.29% | 50.36% | 43.42% |
| I LO im. Jana Kochanowskiego w Olecku | 90.14% | 61.30% | 67.83% | 79.87% | 33.66% | 30.24% | 60.41% | 29.12% | 18.14% | 42.50% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Olecku | 57.14% | 45.57% | 41.57% | 76.33% | - | - | 57% | - | - | - |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Olsztynie | 100% | 69.92% | 81.92% | 94.93% | 50.74% | 48.63% | 79.10% | 52.92% | 38.50% | 63.07% |
| II LO im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie | 100% | 72.63% | 85.47% | 95.17% | 51.41% | 61.70% | 84.22% | 58.40% | 54.53% | 77.10% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie | 96.77% | 67.58% | 64.14% | 82.73% | 40.25% | 30.46% | 69.17% | 34.34% | 34.86% | 49.44% |
| IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie | 97.37% | 69.20% | 75.76% | 89.87% | 51.48% | 53.41% | 70.58% | 51.90% | 43.85% | 63.30% |
| V LO im. Wspólnej Europy w Olsztynie | 94.92% | 64.38% | 67% | 85.55% | 40.98% | 30.24% | 64.99% | 43.52% | 37.68% | 58.33% |
| VI LO im. Gabriela Narutowicza w Olsztynie | 96% | 54.67% | 56.22% | 77.51% | 26% | 6.40% | 54.98% | 24.79% | - | 34.32% |
| VII LO w ZSChiO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Olsztynie | 60.42% | 49.85% | 35.54% | 82.25% | 15.67% | - | 62.33% | 28.37% | 13% | - |
| IX LO z oddziałami integracyjnymi w Olsztynie | 80% | 69% | 42.20% | 81.80% | - | - | - | - | - | - |
| X LO Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie | 80.85% | 46.91% | 57.47% | 69.72% | 16.17% | 25% | 48.21% | 21.40% | - | 36.57% |
| XI LO w Olsztynie | 100% | 59.42% | 67.81% | 90.41% | 34.08% | 25.96% | 71.13% | 47.32% | 35.78% | 49.49% |
| XII akademickie LO w Olsztynie | 100% | 74.78% | 90.73% | 96.42% | 65.10% | 64% | 85.92% | 70.52% | 63.90% | 76% |
| XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie im. Świętej Rodziny w Olsztynie | 97.73% | 63.52% | 66.91% | 82.68% | 42.88% | 33.75% | 68.15% | 40.30% | - | 53.43% |
| Liceum Ogólnokształcące Cn-b im. Cichociemnych w Olsztynie | 41.67% | 37.98% | 30.24% | 56.54% | 13.75% | 6% | 35.91% | 19.80% | - | 16.86% |
| Liceum Ogólnokształcące Patos w Olsztynie | 50% | 34% | 28.83% | 72% | - | - | 45.40% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Erica Mendelsohna w Olsztynie | 95.83% | 70.33% | 61.58% | 95.75% | 62.57% | 9.71% | 81.45% | - | - | - |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Olsztynie | 36.67% | 40.57% | 24.40% | 64.79% | 13.60% | - | 63.73% | 19.14% | - | 33.17% |
| I LO im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku | 91.30% | 57.35% | 67.09% | 82.26% | - | 21.67% | 50.28% | 33% | - | 30.86% |
| LO w Ornecie | 97.62% | 61% | 61.26% | 78.59% | 17.40% | 32.57% | 62.07% | 39.15% | - | 45.67% |
| Liceum Ogólnokształcące w Orzyszu w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Orzyszu | 72.22% | 53.17% | 42.50% | 77.24% | 31.38% | - | 62.50% | - | - | - |
| I LO im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie | 99.07% | 71.35% | 77.69% | 88.10% | 42.15% | 34.27% | 69% | 52.37% | 49.33% | 50.45% |
| II LO w ZSZ w Ostródzie | 73.08% | 58.23% | 36.65% | 54.84% | - | 3.80% | 38.38% | - | - | - |
| Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Savio w Ostródzie | 100% | 72.89% | 71.64% | 89.86% | 53.44% | 59.83% | 71.52% | 46.22% | 36.50% | - |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie | 92.86% | 60.21% | 57.86% | 67% | - | 18.40% | 41% | 24% | - | - |
| I LO im. Bohaterów Grunwaldu w Pasłęku | 95.38% | 65.58% | 61.60% | 74.11% | 46.08% | 39% | 49.69% | 40.41% | - | - |
| II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ekonomicznych I Technicznych w Pasłęku | 100% | 54.38% | 61.92% | 64.77% | - | - | 39.14% | - | - | 34.33% |
| I LO im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu | 100% | 52.32% | 62.24% | 84.53% | - | 27.14% | 59.22% | 34.71% | 12.71% | 53.75% |
| II LO w ZS nr 1 w Piszu | 97.26% | 60.95% | 65.49% | 77.81% | 36.33% | 30.67% | 64.64% | 46.75% | 26.88% | 49% |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Piszu | 96.55% | 57.32% | 78.17% | 88% | - | 45.47% | 70.64% | 41.25% | 28.56% | 56.91% |
| Liceum Ogólnokształcące w Piszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku | 30% | 33.90% | 27.30% | 42.13% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Bp. Jana Chrapka w Rybnie | 95% | 57.85% | 68.80% | 76.90% | 26% | - | - | 32.86% | 15% | - |
| LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie | 55.56% | 35.80% | 35.50% | 71% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZS nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie | 97.06% | 59.71% | 53.03% | 75.71% | 28.57% | - | 57.74% | 25.46% | 9.57% | - |
| LO w ZS nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie | 97.30% | 64.36% | 82.69% | 87.73% | 52.13% | 50.56% | 69.93% | 45.29% | 35.13% | 58.31% |
| LO im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie | 77.65% | 56.93% | 57.76% | 67.37% | 30.71% | 48.82% | 63.95% | - | - | 31.06% |
| Samorządowe LO w Wydminach | 91.67% | 55.75% | 47.75% | 78.75% | - | - | 73.40% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Bolechowie w Bolechowie-Osiedlu | 80.77% | 57.04% | 48.49% | 67.58% | - | 11.20% | 52.44% | - | - | 26.94% |
| I LO im. św. Barbary w Chodzieży | 100% | 70.19% | 78.06% | 87.99% | 68.89% | 49.83% | 72.60% | 47.46% | 37.30% | 60.55% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Chodzieży | 50% | 55.50% | 31.17% | 48.33% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Chodzieży | 41.67% | 34.42% | 29.17% | 68.20% | - | - | 33.71% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Chodzieży | 12.50% | 35.75% | 19.38% | 54.14% | - | - | 25% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Przy Prywatnym Zespole Szkół w Czarnkowie. | 42.86% | 51.75% | 36.25% | 40.50% | - | - | - | - | - | - |
| LO im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie | 97.18% | 66.76% | 76.06% | 83.51% | 44.40% | 41.62% | 63.58% | 64.14% | 45.73% | 64.40% |
| Liceum Ogólnokształcące w Głuchowie | 100% | 59% | 61.50% | 90.50% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Bolesława Chrobrego w Gnieznie | 98.86% 85.71% | 70.59% 57% | 80.89% 54.86% | 92.45% 76% | 67.67% - | 61.18% - | 77.63% 63.60% | 62.71% - | 59.33% - | 59.09% - |
| II LO im. Dąbrówki w Gnieznie | 98.53% | 67.29% | 67.03% | 81.96% | 65.14% | 37.02% | 66.91% | 36.21% | 31.05% | 51.73% |
| III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie w Gnieznie | 94.74% | 59.38% | 60.41% | 75.32% | 52.81% | 18.20% | 57.74% | 42.63% | 21.45% | 43.07% |
| Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium w Gnieznie | 100% | 78.83% | 78.09% | 96% | 81.83% | 56.60% | 81.10% | 72% | 58.11% | 57.60% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Gnieźnie w Gnieznie | 0% | 30.67% | 17.67% | 45.50% | - | - | - | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Gnieźnie w Gnieznie | 33.33% | 33.63% | 23.57% | 54% | - | - | 22.29% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Gnieźnie w Gnieznie | 60% | 40.40% | 30.40% | 46.80% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZSO w Gostyniu | 96.67% | 71.76% | 70.99% | 83.20% | 51.43% | 60.38% | 64.54% | 57.20% | 45.06% | 53.09% |
| LO im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim | 96.49% | 63.53% | 68.49% | 78.86% | 47.97% | 45.67% | 58.57% | 37.56% | 64.27% | 48.95% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie | 100% | 72.20% | 78.12% | 86.04% | 51.83% | 42.67% | 64.27% | 56.78% | 43.79% | 60.89% |
| II LO w ZSP nr 1 w Jarocinie | 85.71% | 62.54% | 54.92% | 66.04% | 47.78% | - | 58.86% | 23.80% | - | 45.58% |
| III LO w ZSP nr 2 w Jarocinie | 77.27% | 56.66% | 48.24% | 60.17% | 21.83% | 7.25% | 34.72% | 19.06% | 4.77% | 32.28% |
| Liceum Akademia Dobrej Edukacji im. Czesława Niemenaw Jarocinie | 100% | 64.22% | 44.67% | 85.88% | - | - | 53.13% | - | - | - |
| Społeczne LO w Jarocinie | 100% | 65.55% | 79.18% | 93.56% | - | 45.20% | 81.86% | - | - | - |
| LO w Jutrosinie | 86.84% | 62.53% | 54.29% | 70.47% | 29.45% | 10.75% | 78.73% | 27.25% | - | 47.90% |
| I LO im. Adama Asnyka w Kaliszu | 100% | 69.73% | 81.41% | 89.04% | 49.55% | 45.39% | 68.52% | 53.24% | 48.41% | 50.36% |
| II LO im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu | 98.83% | 68.41% | 73.12% | 87.25% | 33.38% | 31.72% | 69.13% | 44.67% | 34.82% | 54.85% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu | 100% | 75.40% | 88.86% | 92.92% | 50.23% | 56.39% | 78.72% | 64.85% | 69.82% | 68.09% |
| IV LO im. Ignacego Jana Paderewskiego w Kaliszu | 95.76% | 59.19% | 63.34% | 77.18% | 37.69% | 18.71% | 56.16% | 28.72% | 27.47% | 35.06% |
| V LO im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu | 66.07% | 50.94% | 38.61% | 55.65% | 33.52% | 13.65% | 38.10% | 24% | - | 38.29% |
| VII Liceum Ogólnokształcące - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu | 75.51% | 46.18% | 43.74% | 59.58% | 23.67% | 15.20% | 38.31% | 18.63% | - | 28.79% |
| Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu | 82.76% | 64.66% | 46.62% | 84.83% | 42.57% | - | 69.36% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Kaliszu | 27.27% | 58.18% | 27.73% | 50.36% | - | - | 36.40% | - | - | - |
| I LO im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie | 97.09% | 70.79% | 78.39% | 87.96% | 37.32% | 43.89% | 70.37% | 46.13% | 32.45% | 50.22% |
| II LO w ZSP nr 1 w Kępnie | 97.96% | 65.04% | 63.24% | 75.33% | 54% | 20% | 54.80% | 30.06% | 14.50% | - |
| LO w ZSP w Kleczewie | 100% | 55.14% | 67.33% | 68.79% | 27.47% | 17.14% | 60.76% | 39.56% | 23% | 50% |
| LO w ZSP w Kłodawie | 80.77% | 63.67% | 58.11% | 78.81% | 41.76% | - | 60.24% | 38.25% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Przy Zst w Kole | 57.14% | 51% | 37.57% | 53.14% | - | - | - | - | - | 25.50% |
| LO im. Kazimierza Wielkiego w Kole | 98.06% | 67.69% | 74.67% | 86.16% | 60.42% | 45.15% | 65.70% | 44.52% | 38.69% | 46.04% |
| LO w ZSEA w Kole | 100% | 74.20% | 67.24% | 76.56% | 33% | - | 55.35% | 34% | - | - |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Koninie | 99.01% | 67.86% | 60.57% | 82.57% | 39.68% | 21.67% | 58.44% | 41.34% | 30.60% | 55.07% |
| II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie | 100% | 74.34% | 80.91% | 92.08% | 71.12% | 48.34% | 72.24% | 50.63% | 42.61% | 65.73% |
| III LO im. Cypriana Kamila Norwida w Koninie | 100% | 68.04% | 79.46% | 88.56% | 49.89% | 35.44% | 69.45% | 64.07% | 55.77% | 57.79% |
| VI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie | 100% | 55.93% | 53.63% | 61.89% | - | - | 34.84% | 18.40% | - | 22.67% |
| X LO w Konińskim Centrum Edukacyjnym w Koninie | 53.33% | 43.87% | 30.40% | 51.71% | - | - | 40.14% | - | - | 26% |
| LO w Centrum Szkoleniowym "WIEDZA" w Koninie | 60% | 41.40% | 38.60% | 71.60% | - | - | 38% | - | - | - |
| LO w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie | 84.21% | 57.78% | 45.90% | 59.39% | 45.22% | 4.57% | 47.67% | 17.44% | - | 29.52% |
| LO w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie | 80.39% | 53.22% | 43.82% | 64.33% | 31.67% | 6.40% | 46.38% | 33.11% | 9.55% | 34.53% |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Koninie | 75% | 53.88% | 25.13% | 58.25% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Oskara Kolberga w Kościanie | 98.65% | 73.12% | 78.57% | 90.56% | 51.45% | 55.85% | 71.68% | 50.49% | 44.12% | 54.81% |
| LO w ZSP im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie | 100% | 61.55% | 48.90% | 70.45% | - | - | 37.83% | 21.80% | 6.50% | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu | 94.44% | 78.56% | 63.61% | 88.44% | 72.17% | - | 78.36% | - | - | - |
| LO ZSP w Koźminie Wielkopolskim | 100% | 67.24% | 64.76% | 71.76% | 35.75% | - | 48.20% | - | - | - |
| LO w ZS im. gen. Jadwigi Zamoyskiej w Kórniku | 100% | 53.37% | 59.44% | 78.63% | 48.10% | 20.57% | 63.95% | 28.33% | - | 46.50% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Krobskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących I Zawodowych w Krobi | 90.91% | 63.80% | 52.27% | 77.53% | 46.80% | 20% | 61.23% | - | - | 37.27% |
| I LO im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie | 100% | 72.96% | 78.55% | 87.85% | 62.12% | 45.07% | 62.61% | 52.91% | 54.71% | 59.59% |
| LO w ZSO w Krzyżu Wielkopolskim | 93.75% | 61.88% | 58.06% | 85.63% | 54% | 35.60% | 80.82% | 38.40% | - | 59.17% |
| I LO im. Rodu Leszczyńskich w Lesznie | 100% | 71.51% | 81.42% | 94.18% | 55.73% | 48% | 79.41% | 54.88% | 44.84% | 65.24% |
| II LO im. Mikołaja Kopernika w Lesznie | 100% | 73% | 83.88% | 94.69% | 51.53% | 54.96% | 66.48% | 63.92% | 47.25% | 65.14% |
| III LO im. Juliusza Słowackiego w Lesznie | 100% | 62.93% | 69.34% | 80.30% | 40.08% | 23.22% | 54.32% | 33.17% | 27.60% | 42.71% |
| IV LO I ZS nr 4 w Lesznie | 47.37% | 57.32% | 35.58% | 57.53% | 19.90% | - | 49.44% | - | - | - |
| Pierwsze Prywatne Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Łopuszańskiego w Lesznie | 80% | 57.83% | 43.83% | 77% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. C.k. Norwida w Lesznie | 83.33% | 56.92% | 39.42% | 77.83% | - | - | 54.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Lesznie | 16.67% | 43.88% | 19.75% | 52% | - | - | - | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lubaszu | 80.39% | 45.94% | 44.43% | 60.18% | - | - | 44.13% | 20.05% | - | 31.45% |
| Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Luboniu | 100% | 64.24% | 75.04% | 94.29% | 74.27% | 41.69% | - | - | - | 64.59% |
| LO w ZSP im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy | 95.45% | 46.68% | 63.59% | 72.18% | 17.56% | - | 46.50% | - | - | 46.88% |
| LO w ZS im. Stanisława Mikołajczyka w Miejskiej Górce | 71.79% | 55.44% | 51.85% | 66% | 23.20% | 21.56% | 53.67% | 29% | - | 46.38% |
| LO im. J. Dąbrowskiego w Międzychodzie | 100% | 64.51% | 67.88% | 86.75% | 52.69% | - | 61% | 44.71% | 21.83% | 48.47% |
| LO w ZSP im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie | 75% | 52.53% | 37.53% | 64.06% | 14.92% | 6.40% | 40.93% | - | - | 31.17% |
| LO w ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Nowym Tomyślu | 95.45% 100% | 61.32% 70% | 64.22% 48.40% | 86.23% 65.60% | 45.18% - | 37.86% - | 65.95% - | 31.77% - | 21.12% - | 42.16% - |
| LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach | 94.12% | 60.95% | 62.68% | 82.58% | 47.54% | 32.83% | 57.69% | 41.79% | 26.82% | 41.24% |
| LO im. Władysława Jagiełły w Odolanowie | 80% | 61.70% | 52.65% | 62.80% | - | - | 58.40% | - | - | 42.33% |
| LO w ZS w Opalenicy | 93.44% | 67.08% | 68.44% | 73.83% | 42.18% | 42.60% | 64.71% | 34.84% | - | 37.81% |
| I LO im. ks. J. Kompałły I W. Lipskiego w Ostrowie Wielkopolskim | 100% | 67.44% | 82.43% | 90.96% | 46.10% | 42.70% | 73.70% | 47.90% | 38.14% | 58.53% |
| II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Ostrowie Wielkopolskim | 87.18% | 55.47% | 49.80% | 73.97% | 36.47% | 35.16% | 52.85% | 31.46% | 35.55% | 34.69% |
| III LO w ZSO w Ostrowie Wielkopolskim | 95.68% | 66.40% | 67.09% | 80.72% | 36.56% | 26% | 62.19% | 58% | 53.27% | 51.86% |
| IV LO im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim | 95.12% | 60.15% | 57.51% | 80.28% | 38.59% | 23.73% | 67.08% | 27.07% | 22.60% | 58.73% |
| LO Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim | 92% | 67.68% | 62.40% | 72.79% | - | 32% | 50.74% | 38.38% | - | 67.50% |
| Montessori Szkoła Życia Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Św. Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim | 100% | 69.73% | 56.18% | 84.36% | 41.50% | - | 54.50% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Ostrowie Wielkopolskim | 55.56% | 56.33% | 40% | 50% | - | - | - | - | - | 20.80% |
| I LO w Ostrzeszowie | 99% | 62.27% | 77.67% | 86.64% | 52.93% | 47% | 67.49% | 54.09% | 49.42% | 62.39% |
| II LO w ZS nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej w Ostrzeszowie | 97.73% | 63.23% | 64.55% | 86.70% | 44.70% | 38.50% | 66.07% | 37.10% | - | 46.56% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile | 96.20% | 66.49% | 67.52% | 85.45% | 45% | 40.55% | 70.74% | 42.29% | 40.31% | 49.40% |
| II LO STO w Pile | 100% | 78.22% | 84.70% | 94.52% | - | 66.91% | 83.39% | 65.40% | 47.88% | - |
| II LO w ZS im. Stanisława Staszica w Pile | 98.70% | 67.21% | 76.61% | 90.03% | 50.94% | 46.88% | 77.34% | 61.15% | 45.82% | 45.32% |
| III LO w ZSP nr 2 im. KEN w Pile | 73.08% | 45.14% | 40.79% | 61.04% | 10.29% | 4.75% | 33.08% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcace w Pile | 41.38% | 39.48% | 31.69% | 55.47% | 20.08% | 9.56% | 44% | 16.74% | - | 12% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Pile | - | 33.50% | 19.17% | 38.40% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile | 96% | 48.52% | 52.32% | 67.72% | - | - | 39.50% | 20.27% | - | 28% |
| LO Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Pile | 97.59% | 68.35% | 75.82% | 90.41% | 47.59% | 62.85% | 73.04% | 61.09% | 63.62% | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "cosinus" w Pile | 33.33% | 53.89% | 22.89% | 62% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Stanisława Staszica w Pleszewie | 100% | 63.51% | 70.45% | 79.28% | 37.90% | 36.25% | 54.75% | 63.08% | 49.42% | 48.73% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie | 100% | 65.90% | 71% | 83.40% | 53.80% | 32.60% | 64.59% | 44.13% | - | 44.17% |
| LO w ZS im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach | 82.86% | 65.45% | 60.85% | 73.38% | 39.15% | 44.20% | 51.24% | 33.83% | 22.86% | 43.93% |
| LO w ZS Sióstr Urszulanek w Pniewach | 100% | 69.49% | 79.88% | 88.41% | 60.71% | 54% | 73.65% | 51.05% | 44.42% | - |
| LO w ZS im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach | 91.67% | 48.25% | 61.33% | 71.67% | - | 38.25% | 47.55% | 25.38% | - | 37.38% |
| LO w ZSOiZ w Pogorzeli | 88.89% | 49% | 50.89% | 57% | - | - | - | - | - | 34.50% |
| I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu | 100% | 79.76% | 88.60% | 96.85% | 73.07% | 63.21% | 88.47% | 76.41% | 72.68% | 75.43% |
| II LO im. Generałowej Zamoyskiej I Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu | 100% | 76.97% | 87.79% | 96.91% | 77.62% | 77.60% | 91.84% | 76.26% | 80.36% | 73.78% |
| III LO im. św. Jana Kantego w Poznaniu | 100% | 70.59% | 94.39% | 96.49% | 86.50% | 75.12% | 88.26% | 73.25% | 68.90% | 78.52% |
| IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu | 99.29% | 71.99% | 77.68% | 95.25% | 66.70% | 40.14% | 81.57% | 63% | 66.92% | 69.81% |
| V LO im. Klaudyny z Działyńskich Potockiej w Poznaniu | 100% | 72.27% | 85.74% | 95.03% | 66.76% | 55.11% | 81.12% | 66.59% | 66.54% | 67% |
| VI LO im. Ignacego Jana Paderwskiego w Poznaniu | 100% | 76.02% | 83.53% | 95.88% | 69.71% | 54.10% | 84.48% | 62.91% | 54.11% | 72.31% |
| VII LO im. Dąbrówki w Poznaniu | 100% | 70.32% | 87.09% | 96.06% | 55.19% | 58.71% | 84.65% | 61.90% | 50.68% | 67.68% |
| VIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu | 100% | 72.36% | 94.76% | 97.36% | 73.77% | 77.64% | 90.54% | 83.33% | 77.09% | 77.13% |
| IX LO im. Karola Libelta w Poznaniu | 100% | 75.30% | 86.10% | 94.06% | 62.42% | 66.35% | 79.15% | 60.23% | 64.57% | 71.33% |
| X LO im. Przemysła II w Poznaniu | 98.28% | 63.28% | 67.50% | 86.42% | 34.49% | 37.33% | 68.18% | 40.48% | 49.13% | 54.75% |
| XI Liceum Ogólnokształcące im. Jadwigi I Wacława Zembrzuskich w Poznaniu | 100% | 73.77% | 74.13% | 93.25% | 52.11% | 48.40% | 77.38% | 40.55% | 46.46% | 60.21% |
| XI LO im. Jadwigii I Wacława Zembrzuskich w Poznaniu | 61.54% | 42.40% | 34.33% | 59.64% | - | - | 30.90% | - | - | - |
| XII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Poznaniu | 100% | 73.02% | 85.02% | 95.59% | 69.34% | 52.13% | 80.68% | 49.68% | 36.89% | 61.14% |
| XIV LO im. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu | 99.40% | 65.52% | 71.86% | 87.81% | 51.18% | 35.58% | 71.17% | 41.83% | 36.05% | 48.88% |
| XV LO im. prof. Wiktora Degi w Poznaniu | 100% | 70.88% | 68.19% | 90.16% | 60.28% | 33.60% | 75.62% | 41.92% | 57.88% | 71.57% |
| XVI LO im. Charles de Gaulle's w Poznaniu | 100% | 71.55% | 86.16% | 97.75% | 66.86% | 67.82% | - | 57.56% | 65% | 63.38% |
| XVII LO w ZSO nr 4 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Poznaniu | 100% | 71.55% | 78.02% | 91.83% | 52.34% | 43.03% | 74.98% | 49.54% | 37.50% | 58.59% |
| LO XVIII w Poznaniu | 85.37% | 47.29% | 56.27% | 71.66% | - | 30.33% | 56.57% | 22.86% | - | 42.24% |
| XX LO im. K. I. Gałczyńskiego w Poznaniu | 93.24% | 61.63% | 53.81% | 84.21% | 48.04% | 14.33% | 67.61% | 35.25% | - | 41.48% |
| XXI LO im. Gen. Władysława Andersa w Poznaniu | 98.61% | 65.14% | 63.58% | 89.49% | 49.62% | 17.67% | 72.30% | 46.04% | 25.44% | 49.78% |
| XXV LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Poznaniu | 99.23% | 63.87% | 61.59% | 91.91% | 49.47% | 25.38% | 73.21% | 47% | 28.68% | 58.72% |
| XXVIII LO w Poznaniu | 89.80% | 60.45% | 52.31% | 87.90% | 52.33% | - | 61.28% | - | - | 41.96% |
| XXIX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu | 87.01% 33.33% | 51.62% 42.78% | 49.08% 25.89% | 70.51% 78% | - - | 12.57% - | 47.23% 52.33% | 20.40% - | - - | 40.87% - |
| XXX Liceum Ogólonokształcące w Poznaniu | 94.74% | 63.21% | 52.26% | 79.68% | - | - | 58.60% | - | - | 39.38% |
| XXXI LO w Poznaniu | 81.40% | 54.53% | 42.42% | 66.05% | 30% | - | 46.48% | 16.30% | 9% | 40% |
| XXXII LO w ZSK im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu | 98.08% | 63.63% | 72.83% | 90.10% | 50.85% | 39% | 75.91% | 42.29% | - | 59.67% |
| XXXIII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Sportowymi w Poznaniu | 95.35% | 56.19% | 49.98% | 85.64% | 64.63% | 10.33% | 63.18% | - | - | 36.38% |
| XXXVII Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Terapeutycznymi w Poznaniu | 24.44% | 31.42% | 24.36% | 50.64% | 21% | 2.50% | 45.87% | - | - | - |
| XXXVIII Dwujęzyczne LO w Poznaniu | 100% | 72.10% | 80.96% | 98.46% | 66.96% | 49.85% | - | 57.23% | 45.80% | 70.19% |
| Chrześcijańskie Liceum Ogólnokształcące im. Króla Dawida w Poznaniu | 94.12% | 61.29% | 63.18% | 96.18% | 64.78% | - | 83.12% | - | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Poznaniu | 70% | 39.60% | 33.30% | 52.90% | - | - | 36.57% | - | - | - |
| Liceum Akademickie Da Vinci w Poznaniu | 100% | 64.71% | 75.16% | 87.38% | 81.18% | 46.73% | 63.74% | 36.69% | 22.60% | 52.53% |
| Liceum Akademickie Linde w Poznaniu | 100% | 66.24% | 58.82% | 86.24% | - | 12.40% | 67.38% | 29.40% | - | 40.40% |
| Liceum Ogólnokształcące Eureka w Poznaniu | 100% | 72.80% | 89.20% | 99.40% | 50.40% | - | 84.20% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Flex w Poznaniu | 100% | 62.50% | 52.50% | 85.70% | - | - | 70.71% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Matki J. Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Poznaniu | 100% | 71.79% | 67.56% | 89.72% | 67.75% | 33.14% | 78.12% | 33.84% | 21% | 64.45% |
| Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Poznaniu | 86.11% | 50.47% | 51.95% | 70.18% | - | - | 59.48% | 20.87% | - | 37.04% |
| Liceum Ogólnokształcące Wyższej Szkoły Handlu I Usług w Poznaniu | 100% | 55.09% | 60.09% | 86.09% | 29% | - | 75.22% | - | - | 28% |
| LO im. św. Marii Magdaleny w Poznaniu | 100% | 80.54% | 93.18% | 97.80% | 86.86% | 79.30% | 91.87% | 80.30% | 72.75% | 77.96% |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu | 94.89% | 60.58% | 56.79% | 77.43% | 36.10% | 20.11% | 52.21% | 25.85% | - | 36.21% |
| LO Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Poznaniu | 98.18% | 69.13% | 76.38% | 90.65% | 48.07% | 44.82% | 71.84% | 47.33% | 26.06% | 67.38% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące "scandynavia w Poznaniu | 100% | 71.19% | 65.11% | 86.26% | 71.33% | 22.80% | 72.38% | 44.22% | 23.80% | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące O!mega w Poznaniu | 100% | 59.56% | 64.89% | 86.22% | - | - | 66% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu | 87.50% | 65.13% | 59.75% | 91.88% | 76.60% | - | 69.75% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. im. Jadwigi Kaliszewskiej w Poznaniu | 100% | 72.12% | 66.41% | 94.15% | - | - | 75.46% | - | - | - |
| Plus - Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Poznaniu | 94.12% 83.33% | 54% 48% | 47.12% 35.10% | 64.59% 73.82% | - - | - - | 37.23% 50.29% | - 22.40% | - - | - - |
| Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im.Mieczysława Karłowicza w Poznaniu | 100% | 72.15% | 69.42% | 85.59% | 69.83% | 24.36% | 61.26% | 50.14% | - | 49.86% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące "kossaka" w Poznaniu | 71.43% | 54.80% | 42.84% | 77.11% | 31.23% | - | 51.75% | 22.67% | - | 40.38% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "as" w Poznaniu | 68.75% | 51.47% | 44.82% | 75% | - | - | 56.64% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych im. Juliusza Kossaka w Poznaniu | 60% 11.11% | 30.36% 39.50% | 53.30% 18.40% | 68.91% 66% | - - | - - | 31% 52.40% | - - | - - | - - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Lupus w Poznaniu | 28.57% | 30.94% | 28.75% | 65.50% | - | - | 48.18% | - | - | 33% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Mieszko w Poznaniu | 94.12% | 57.35% | 46.47% | 79.53% | 36% | - | 62.27% | 23.44% | - | - |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Romka Strzałkowskiego w Poznaniu | 100% | 70.36% | 74.25% | 92.91% | 49.11% | 54.17% | 79.09% | 51.86% | 27.38% | 60.76% |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im. Kardynała Augusta Hlonda w Poznaniu | 90.91% | 56% | 44.55% | 71.27% | - | - | 50% | 38.40% | - | - |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące Ksw im. Bł. Natalii Tułasiewicz w Poznaniu | 98.31% | 67.93% | 81.03% | 87.63% | 66.16% | 64% | 66.33% | 54.67% | 47.82% | 75% |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu | 98.46% | 68.54% | 78.46% | 92.63% | 54.74% | 38.59% | 73.33% | 48.91% | 33.38% | 56.18% |
| Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu im. Bł.piątki Poznańskiej | 100% | 76% | 83.28% | 92.44% | 48.53% | 59.94% | 77.11% | 59.71% | 42.57% | 64.55% |
| Spark Academy - Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu | 95.65% | 61.91% | 51.91% | 91.43% | 31.86% | 22% | 72.80% | 31.43% | - | - |
| Sportowe Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Nowaka w Poznaniu | 85.71% | 55.40% | 43.38% | 77.86% | - | - | 61.11% | - | - | 46.13% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Poznaniu | 37.50% | 65.78% | 30.13% | 62.44% | - | - | 46.75% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu | 100% | 73.42% | 61.92% | 95.04% | 77.18% | - | 82.87% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Poznaniu | 26.09% | 47.08% | 24.69% | 62.83% | - | - | 62.17% | 23.60% | - | 26.67% |
| LO w ZSP CKU w Przygodzicach | 35.71% | 41.77% | 27.20% | 47.24% | - | - | 36.58% | - | - | 30.58% |
| LO im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie | 94.38% | 64.82% | 65.19% | 82.11% | 44.54% | 33.20% | 60.06% | 37.25% | 22.92% | 53.76% |
| LO w ZSLG w Ratajach | 87.50% | 49.88% | 47.81% | 73.47% | 46.17% | - | 58.96% | 25.14% | - | - |
| I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Rawiczu | 95.71% | 65.03% | 66.47% | 82.02% | 28.70% | 35.09% | 62.29% | 41.36% | 42.69% | 48.16% |
| LO im. Przemysława II w Rogóźnie | 95.12% | 68.59% | 58.76% | 74.95% | 32.42% | 25.60% | 50.46% | 39.40% | - | 40.71% |
| LO w ZS im. prof. Maksymiliana Siły Nowickiego w Sierakowie | 57.89% | 48.68% | 45.74% | 51.68% | - | - | 44.50% | 14.71% | - | 33% |
| LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Słupcy | 98.70% | 70.73% | 69.12% | 80.20% | 44.21% | 27.15% | 67.33% | 55.67% | 18.90% | 50.83% |
| LO w ZSP w Sompolnie | 89.74% | 52.31% | 44.77% | 65.46% | 7.86% | - | 49.38% | 30.80% | 10.50% | 30.92% |
| I LO w Swarzędzu | 100% | 82.54% | 86.85% | 98.15% | - | 76.86% | 86.27% | 76% | 73% | - |
| II LO w ZS nr 2 w Swarzędzu | 94.32% | 65.10% | 60.70% | 82.35% | 40.43% | 33.82% | 65.33% | 27.31% | 19.33% | 56.71% |
| I LO w ZS nr 1 im. ks. Piotra Skargi w Szamotułach | 95.35% | 64.53% | 67.34% | 85.06% | 49.69% | 29.31% | 70.59% | 39.88% | 22.67% | 46.31% |
| II LO w ZS nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach | 100% | 65.27% | 50.60% | 89.13% | - | - | 68.17% | 30.36% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące United Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie | 12.50% | 9.88% | 24.88% | - | - | - | - | - | - | - |
| II LO w ZST im. Hipolita Cegielskiego w Śremie | 76.19% - | 57.76% 41.78% | 44.62% 27.56% | 50.52% 45.33% | 21% - | - - | 31.82% - | 19.50% - | - - | - - |
| Katolickie Publiczne Akademickie LO im. Św. Jana Pawła II w Śremie | 100% | 50.40% | 55.80% | 84.20% | 43.86% | - | 70.25% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Sukces w Śremie | 0% | 20% | 20.57% | 25.17% | 2.50% | - | - | - | - | - |
| LO w ZSO im. gen. Jóżefa Wybickiego w Śremie | 98.59% | 68.20% | 71.70% | 89.53% | 47.74% | 42.88% | 64.26% | 39.98% | 45.72% | 45.56% |
| Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie II Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Śremie | 33.33% | 51.50% | 30.83% | 44.33% | - | - | - | - | - | - |
| IV Liceum Ogólnokształcące im. Hipolita Cegielskiego w Środzie Wlkp. w Środzie Wielkopolskiej | 27.78% | 51.11% | 27.61% | 39.22% | 27.91% | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłuch Euronauka w Środzie Wielkopolskiej | 30% | 34.90% | 20.10% | 32.20% | 15.14% | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Nr I - Akademickie w Środzie Wielkopolskiej | 100% | 72.88% | 81.23% | 90.31% | 63.25% | 48% | 72.27% | 37.20% | 30% | 70.57% |
| Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Środzie Wlkp. w Środzie Wielkopolskiej | 79.17% | 52.17% | 42.71% | 65.55% | - | - | 47.71% | - | - | 21.43% |
| LO im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wielkopolskiej | 97.35% | 64.82% | 74.61% | 83.62% | 64.74% | 53.76% | 66.19% | 41.09% | 64.50% | 46.84% |
| LO im. Powstańców Wielkopolskich w Tarnowie Podgórnym | 100% | 70.78% | 78.63% | 91.15% | 65.05% | 59.78% | 74.48% | 47.88% | 20% | 58.82% |
| LO im. Stanisława Staszica w Trzciance | 94.29% | 62.99% | 66.77% | 88.13% | 36.40% | 51.47% | 71.46% | 40.72% | 31.56% | 46.25% |
| LO im. Michała Kościeszy - Kosmowskiego w Trzemesznie | 92% | 55.96% | 64.60% | 75.96% | 54.21% | 22% | 57.84% | 50% | 47.20% | 45.14% |
| I LO im. Tadeusza Kościuszki w Turku | 96.73% | 67.59% | 73.79% | 81.05% | 49% | 49.10% | 64.65% | 46.14% | 43.70% | 53.39% |
| I LO im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu | 95.29% | 61.58% | 72.07% | 85.73% | 30.52% | 43.60% | 72.47% | 55.73% | 53.38% | 68.50% |
| II LO w ZSP nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu | 84.93% | 55.51% | 49.64% | 67.53% | 41.75% | 20.89% | 67.97% | 31.47% | 5.82% | 34.45% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych im. Stanisława Mikołajczyka w Wągrowcu | 25% | 37.90% | 26.80% | 36.11% | - | - | - | - | - | 26.67% |
| LO w ZS w Wieleni | 91.30% | 61% | 47.96% | 69.18% | 43.60% | - | 57.25% | 26.38% | - | - |
| Społeczne Licuem Ogólnokształcące w Wirach | 100% | 64.80% | 34.60% | 72% | - | - | - | - | - | - |
| LO w Włoszakowicach | 90% | 53% | 49.20% | 59.60% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie | 57.14% | 40.29% | 32.57% | 43.38% | - | - | - | 16.80% | - | - |
| LO w ZSO w Wolsztynie | 100% | 74.78% | 75.90% | 84.66% | 61.88% | 35.53% | 68.94% | 51.50% | 53.79% | 62.37% |
| LO w ZS nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Wronkach | 94.12% | 56.41% | 59.76% | 70.80% | 41.40% | - | 65.17% | 30% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego We Wronkach | 40% | 37% | 34.80% | 51.40% | - | - | - | - | - | 19.11% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Wronkach | 50% | 46.50% | 28% | - | - | - | - | - | - | - |
| II LO w ZSTiO w Wrześni | 88.89% | 65.11% | 53.09% | 70.96% | 63.96% | - | 58.82% | 28.18% | 15.19% | - |
| LO im. Henryka Sienkiewicza w Wrześni | 98.50% | 65.44% | 75.68% | 86.45% | 55.33% | 42.05% | 70.43% | 50.94% | 43.79% | 51.61% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych We Wrześni | 33.33% | 55% | 25.33% | 61.33% | - | - | - | - | - | - |
| LO w ZSP im. Braci Kostaneckich w Zagórowie | 100% | 67.58% | 74.91% | 81.61% | 67.55% | 37.50% | 67.74% | 39.59% | 51.80% | 50.60% |
| LO w ZS nr 1 im. Stefana Garczyńskiego w Zbąszyniu | 92.11% | 52.87% | 54.89% | 64.95% | 42.08% | - | 50.59% | 29.58% | - | 35.82% |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie | 100% | 65.07% | 81.71% | 83.90% | 51.78% | 64.29% | 63.44% | 43.97% | 28.63% | 70.46% |
| II LO w ZSE im. Jana Pawła II w Złotowie | 95.83% | 54.52% | 45.96% | 70.20% | 29.18% | - | 50.59% | 24.25% | - | 49.80% |
| III Liceum Ogólnokształcące im. Hipolita Cegielskiego w Złotowie | 55.56% | 48.56% | 41.22% | 52.19% | - | 1.43% | - | - | - | - |
| LO w ZSEU im. Fryderyka Chopina w Żychlinie | 96.30% | 44.36% | 51.93% | 62.14% | - | - | 43.91% | 21.44% | - | 37.15% |
| LO w ZSP nr 1 im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego w Barlinku | 88.10% | 48.86% | 54.19% | 69.41% | 41.17% | 22.33% | 70.61% | 30.43% | - | 38.55% |
| LO im. Bogusława X w Białogardzie | 97.83% | 58.85% | 56.35% | 83.12% | 57.10% | - | 56.80% | 37.30% | 22.60% | 56.40% |
| Prywatne Centrum Edukacyjne "szkoły Sukces" I Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie | 81.82% | 46.45% | 35.82% | 62.36% | - | - | 29.38% | - | - | - |
| Prywatne Centrum Edukacyjne "szkoly Sukces" Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Białogardzie | 33.33% | 39.67% | 38.67% | 52% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Tarasa Szewczenki w Białym Borze | 100% | 48.43% | 59.71% | - | - | - | - | - | - | - |
| II LO w ZS im. Oskara Langego w Białym Borze | 80.95% | 53.95% | 41.71% | 58% | - | - | 26.71% | - | - | - |
| LO im. Bohaterów Oflagu II D w Bornym Sulinowie | 83.33% | 50.78% | 49.22% | 76.39% | - | - | 72.71% | - | - | 40.40% |
| Liceum ZSP w Chojnie | 94.44% | 62.61% | 62.47% | 77.41% | - | 62.40% | 72.47% | - | - | 42.05% |
| II LO w ZS nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie | 60% | 49.60% | 41.80% | 61.21% | - | - | 47.38% | - | - | - |
| LO w ZS nr 1 im. Bolesława III Krzywoustego w Choszcznie | 76.04% | 53.63% | 55.99% | 65.16% | 49.88% | 37.14% | 55.63% | 51.86% | 30.79% | 43.27% |
| Liceum ZSP w Czaplinku | 88.46% | 63.12% | 61% | 81.04% | - | - | 74.50% | 29.80% | 32.33% | - |
| LO w ZS im. Stefana Żeromskiego w Darłowie | 94.74% | 64% | 59.16% | 74.05% | - | - | 51.85% | - | - | 46.80% |
| I Liceum Ogólnokształcące w Dębnie | 66.67% | 39.92% | 49.23% | 83.40% | - | - | 72.75% | 36.50% | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Stowarzyszenia Oświatowego w Dębnie | 96.67% | 63.37% | 73.63% | 82.48% | - | 33.82% | 65.36% | 36.25% | - | 64.86% |
| LO im. I Armii Wojska Polskiego w Drawsku Pomorskim | 97.44% | 54.13% | 65.67% | 78.36% | 23.15% | 24.40% | 61.07% | 25.42% | 4% | 40.60% |
| I LO im. Stefana Żeromskiego w Goleniowie | 100% | 67.18% | 73.72% | 89.67% | 49.44% | 29.81% | 64.07% | 36.36% | 25.33% | 39.30% |
| Publiczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Augusta Hlonda w Goleniowie | 73.53% | 54.35% | 41.65% | 74.27% | 23% | - | 52.64% | 28.90% | - | 46.38% |
| LO im. Macieja Rataja w Gościnie | 58.82% 42.86% | 44.35% 31.86% | 45.29% 27.29% | 53.71% 72.29% | - - | - - | 35.70% - | - - | - - | - - |
| Liceum Ogólnokształcące "tom" w Gryficach | 100% | 30.83% | 57.50% | 67.67% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Centrum Edukacyjnego Talent-promocja-postęp w Gryficach | 42.86% | 30.36% | 23.90% | 53.60% | - | - | 28.17% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "tom" w Gryficach | 75% | 37.88% | 62.75% | 51.33% | 17.20% | - | - | - | - | - |
| LO im. Bolesława Chrobrego w Gryficach | 97.62% | 67.31% | 66.81% | 82.27% | 56.79% | 22.42% | 58.83% | 37.85% | - | 38.82% |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Gryficach | 74.58% | 48.93% | 48% | 63.49% | 53.89% | 12% | 44.76% | 23.34% | 9.78% | - |
| Liceum Plastyczne im. Tadeusza Eysymonta w Gryficach | 100% | 59.25% | 58.05% | 87.10% | - | - | 83.33% | - | - | - |
| I LO w Gryfinie | 77.94% | 48.57% | 54.28% | 74.90% | 38.06% | 28% | 55.08% | 28.20% | 12.40% | 37.60% |
| II Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Gryfinie | 91.30% | 62.42% | 53.63% | 87.82% | 24.14% | - | 64.30% | 27% | 9% | - |
| Liceum Ogólnokształcące Z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kaliszu Pomorskim | 98.08% | 56.71% | 66.25% | 75.90% | 64.36% | - | 48.65% | - | - | 28.25% |
| LO im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim | 95.35% | 62.26% | 65.49% | 80.40% | 16.75% | 40.46% | 57.26% | 33.33% | - | - |
| I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu | 100% | 65.46% | 80.79% | 95.34% | 58.56% | 52.98% | 79.79% | 53.67% | 55.33% | 58.55% |
| II LO im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu | 98.96% | 62.31% | 70.68% | 89.09% | 45.28% | 28.94% | 71.87% | 40.35% | 13% | 46% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu | 66.67% | 45.30% | 38.39% | 68.50% | 39.71% | - | 61.69% | 20.60% | - | 34.20% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Kołobrzegu | 58.82% | 48.83% | 25.11% | 73.44% | - | - | 58.36% | - | - | - |
| I LO im. St. Dubois w Koszalinie | 99.34% | 73.84% | 82.70% | 94.87% | 71.20% | 56.23% | 81.85% | 66.93% | 53.85% | 74.13% |
| II LO im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie | 100% | 69.78% | 86.12% | 94.52% | 58.94% | 69.70% | 82.05% | 49.79% | 49.35% | 68% |
| IV Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie | 60% | 53.80% | 26.10% | 78% | - | - | 62.43% | - | - | - |
| V LO im. Stanisława Lema w Koszalinie | 97.56% | 62.79% | 66.45% | 87.40% | 38.11% | 36% | 68.65% | 47.34% | 38.57% | 65.41% |
| VI LO w Koszalinie | 95.96% 66.67% | 60.67% 60.42% | 57.57% 32.75% | 80.77% 75.67% | 28.12% - | 14.40% - | 64.15% 47.64% | 36.88% - | - - | 58.25% - |
| Liceum Ogólnokształcące Teb Edukacja w Koszalinie | 46.88% | 37.77% | 32.71% | 53.66% | - | 4.86% | 32.46% | - | - | - |
| Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Koszalinie | 100% | 57.87% | 67.53% | 84.73% | 57.57% | - | 68% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie | 47.37% | 33.70% | 28.60% | 49.11% | - | - | 40.82% | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie | 100% | 67.40% | 63.60% | 89.05% | 45.89% | - | 79.85% | - | - | - |
| Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Koszalinie | 57.14% | 53.63% | 40.75% | 71.71% | - | - | - | - | - | - |
| Liceum ZS w Lipianach | 76.92% | 66.57% | 56.14% | 80.75% | - | - | 71% | - | - | 41.38% |
| Liceum ZS im. Tadeusza Kościuszki w Łobzie | 97.67% | 65.72% | 59.02% | 78.46% | 19.73% | - | 63.70% | 25% | - | 49.17% |
| Liceum ZS im. Noblistów Polskich w Myśliborzu | 78.57% | 54.26% | 46.64% | 72.50% | 23.78% | - | 50.50% | 36.50% | - | 44.57% |
| I LO im. ppor. Emilii Gierczak w Nowogardzie | 84.75% 20% | 50.92% 49.40% | 46.20% 25.60% | 64.14% - | 17.08% - | - - | 58.63% - | 21.85% - | - - | 35.84% - |
| II LO w ZSO w Nowogardzie | 100% | 66.49% | 72.93% | 86.11% | 52.69% | 36.95% | 65.16% | 42.50% | 23.70% | 52.50% |
| Liceum ZSP w Polanowie | 81.82% | 47.91% | 68.55% | 69.09% | - | - | 51.60% | - | - | 34.71% |
| Liceum ZS im. Ignacego Łukasiewicza w Policach | 92.31% | 64.30% | 57.28% | 81.13% | 58.29% | 20.44% | 65.51% | 32.47% | 24.20% | 38.43% |
| Liceum Ogólnokształcace Dla Dorosłych Zdz w Połczynie-zdroju | 63.64% | 32% | 67% | 50.58% | - | - | 24.17% | - | - | - |
| Liceum ZSP w Połczynie-Zdroju | 70.83% | 55.71% | 46.50% | 72.13% | 29.14% | - | 55.50% | 25.33% | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Przecławiu | 88.89% | 74.33% | 66.89% | 83.29% | - | - | 85.80% | - | - | - |
| Liceum ZS nr 1 w Pyrzycach | 83.33% | 59.39% | 52.83% | 66.11% | 57.33% | 18.40% | 53.52% | 27.92% | 12.90% | 32% |
| Liceum ZS w Resku | 94.74% | 54.95% | 64.53% | 85.53% | 31% | - | 71.50% | - | - | - |
| I Liceum Ogólnokształcące w Sławnie | 89.47% | 66.16% | 57.16% | 81.78% | 40% | - | 70.73% | - | - | 62.17% |
| I LO im. Adama Mickiewicza w Stargardzie | 98.80% | 68.13% | 75.60% | 88.69% | 63.87% | 39.36% | 69.77% | 52.20% | 52.82% | 57.61% |
| II LO im. C.K. Norwida w Stargardzie | 92.48% | 60.72% | 56.87% | 79.49% | 39.17% | 17.11% | 57.95% | 43.65% | 31.29% | 43.76% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Młodzieży w Stargardzie | 75% | 46.38% | 44.63% | 83.75% | - | - | 71.67% | - | - | - |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie | 90% | 46.90% | 39.70% | 53.47% | - | - | 31.70% | - | - | 22.13% |
| Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Stargardzie "nad Iną | 33.33% | 26.50% | 30.63% | 65% | - | - | - | - | - | - |
| I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie | 99.07% | 70.18% | 79.11% | 95.73% | 66.72% | 44.32% | 79.51% | 55.68% | 40.89% | 61.29% |
| I Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie | 95.83% | 56.90% | 60.08% | 89.07% | 43.17% | 39.60% | 74.45% | 33% | - | - |
| II LO im. Mieszka I w Szczecinie | 100% | 74.81% | 86.90% | 97.22% | 78.77% | 64.27% | 90.73% | 66.46% | 65.87% | 74.63% |
| III LO im. Mikołaja Kopernika w Szczecinie | 98.96% | 67.55% | 62.21% | 84.56% | 47.47% | 22.91% | 64.85% | 50.32% | - | 47.77% |
| IV LO im. Bolesława Prusa w Szczecinie | 100% | 70.63% | 70.41% | 93.01% | 45.23% | 31.45% | 71.54% | 56% | 46.53% | 49.67% |
| V LO im. Adama Asnyka w Szczecinie | 100% | 80.05% | 92.23% | 97.62% | 57.50% | 70.12% | 88.83% | 69.10% | 61.05% | 68.86% |
| VI LO im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie | 100% | 70.13% | 73.19% | 90.71% | 43.63% | 34.89% | 71.19% | 41.98% | 24.40% | 51.85% |
| VII LO im. K. K. Baczyńskiego w Szczecinie | 95.19% 85.71% | 61.91% 62% | 58.88% 40.29% | 75.79% 79.71% | 24.93% - | 30% - | 53.81% 60.33% | 30.48% - | 18.91% - | 29.71% - |
| VIII LO im. Olimpijczyków Polskich w Szczecinie | 87.80% | 56.71% | 46.39% | 75.48% | 49% | - | 44.86% | 22% | - | 43.13% |
| IX LO im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie | 100% | 72.03% | 84.23% | 96.96% | 62.58% | 52.67% | 85.74% | 64.38% | 51.88% | 68.48% |
| XI LO w ZSOnr4 w Szczecinie | 96.88% | 66.81% | 61.51% | 86.71% | 27% | - | 58.57% | 34.17% | 35.67% | 67.29% |
| XII LO w ZSS im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej w Szczecinie | 98.04% 40% | 61.25% 36.20% | 68.52% 24.40% | 88.37% 63.20% | - - | - - | 67.17% - | 38.86% - | 20.64% - | 39.78% - |
| XIII LO w Szczecinie | 100% | 78.82% | 92.13% | 97.55% | 84.17% | 80.75% | 92.23% | 84.38% | 79% | 84.29% |
| XIV LO w ZSO nr 2 w Szczecinie | 100% | 76.75% | 84.95% | 95.80% | 60.68% | 62.73% | 83.72% | 56.24% | 46.71% | 62.58% |
| XVI LO w Szczecinie | 96.46% | 56.80% | 65.51% | 84.30% | 32.71% | 46.60% | 61.67% | 38.28% | 16.35% | 62.20% |
| XVIII LO im. Józefa Wybickiego w Szczecinie | 85.39% | 56.60% | 51.44% | 70.08% | 14.89% | - | 51.74% | 22.41% | - | 47.12% |
| Katolickie LO im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szczecinie | 100% | 77.89% | 92.11% | 94.71% | 70.80% | 67.20% | 84.42% | 75.50% | 67.89% | - |
| Liceum Ogólnokształcące "zdroje w Szczecinie | 95% | 53.15% | 54.95% | 82.10% | 50.25% | - | 61% | - | - | 40% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "k&k Kultura Kształcenia" w Szczecinie | 83.33% 80% | 42.50% 37.80% | 45.83% 17% | 64.08% 43.20% | - - | - - | 49% - | - - | - - | - - |
| Liceum Ogólnokształcące im. Sybiraków w Szczecińskiej Szkole Florystycznej w Szczecinie | 70% | 49.60% | 44.87% | 67.76% | - | - | 45.69% | 20.86% | - | 34.71% |
| Liceum Ogólnokształcące im. Św. Józefa Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie | 96.88% | 64.66% | 64.31% | 80.56% | 61.50% | 31.25% | 57.31% | 28.25% | 22% | 42.56% |
| Liceum Ogólnokształcące Szczecińskiej Fundacji "talent-promocja-postęp" w Szczecinie | 86.67% | 52.80% | 45.93% | 77.29% | - | - | 54.45% | - | - | - |
| LO Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie | 87.88% | 55.79% | 51.91% | 64.18% | - | - | 34.96% | 19.71% | - | - |
| LO Z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie | 96.72% | 61.07% | 52.59% | 82.43% | 43.50% | 14.67% | 69.07% | 34.25% | - | 33.25% |
| LO Z Oddziałami Sportowymi w Szczecinie | 86.05% | 49.07% | 56.45% | 74.08% | 39% | - | 56.88% | 35.43% | - | 30% |
| Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w Szczecinie | 100% | 66.28% | 71.25% | 89.88% | 40.50% | 31.50% | 67.48% | - | - | - |
| Szkoła Mistrzostwa Sportowego Football Academy School Of Excellence Liceum w Szczecinie | 100% | 60.83% | 72.50% | 66.67% | - | - | 40.17% | - | - | - |
| Centrum Edukacji "sukces" - Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Szczecinie | 95.24% | 54.52% | 55.48% | 81.62% | - | - | 53% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Delta w Szczecinie | - | 45.80% | 30.80% | - | - | - | - | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "cosinus Plus" w Szczecinie | 51.43% | 50.47% | 28.24% | 74.16% | 56.40% | - | 54.54% | 19.75% | - | 38.44% |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych "żak" w Szczecinie | 47.06% | 50.95% | 31.33% | 71.89% | - | - | 52.77% | - | - | - |
| Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Mentor w Szczecinie | 40% | 46.75% | 23.50% | - | - | - | - | - | - | - |
| Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusi w Szczecinie | 95.65% | 65.74% | 65.43% | 92.35% | 59.33% | - | 79.58% | - | - | - |
| I LO im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku | 100% | 71.56% | 75.09% | 88.33% | 65.32% | 45.27% | 69.63% | 56.19% | 49.74% | 57.38% |
| II LO w ZS nr 1 im. KEN w Szczecinku | 92.98% | 65.79% | 63.04% | 83.74% | 59.33% | 32.89% | 67.11% | 45.86% | 46% | 48.56% |
| LO w ZS nr 6 im. Stanisława Staszica w Szczecinku | 78.95% | 44.95% | 39% | 58.26% | - | - | - | - | 2.80% | 21% |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku | 100% | 71.91% | 81% | 89.55% | - | 48.29% | 74.55% | - | - | - |
| Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne Dla Dorosłych w Szczecinku | 18.18% | 31.83% | 24.91% | 53% | - | - | 34.83% | - | - | - |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinku | 95% | 67.30% | 66.60% | 93.95% | - | - | 77.94% | 71.73% | 67.80% | - |
| Liceum Ogólnokształcące w Świdwinie | 93.06% | 65.40% | 64.58% | 79.31% | 31.47% | 38.42% | 61.12% | 42.94% | 32% | 42.12% |
| I Liceum Społeczne Fundacji Logos w Świnoujściu | 100% | 63.78% | 68.33% | 89.08% | 46.40% | 33.82% | 66.56% | 67.50% | - | - |
| Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Świnoujściu | 55.56% | 44.60% | 33% | 59.10% | - | - | 44.63% | - | - | - |
| LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu | 97.35% | 64.80% | 74.81% | 92.46% | 52.21% | 58% | 71.76% | 52.92% | 43.54% | 57.27% |
| Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej w Świnoujściu | 88.89% | 50.56% | 60.28% | 88.06% | - | 22.67% | 66.13% | 25.33% | - | - |
| Liceum ZSP im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie | 82.50% | 58.20% | 49.90% | 73.08% | 77.17% | - | 54.62% | - | - | 40.40% |
| Liceum ZSP w Tychowie | 73.68% | 46.45% | 38.10% | 56.59% | - | - | - | - | - | 21.88% |
| I LO im. Kazmierza Wielkiego I Liceum Mistrzostwa Sportowego w Wałczu | 100% | 64.92% | 68.10% | 86.74% | 51.43% | 24.19% | 63.32% | 38.72% | 60.80% | 49.15% |
| II LO im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wałczu | 90.48% | 63.71% | 50.71% | 73.89% | 43.87% | - | 54.94% | - | - | - |
| Liceum ZSP w Wolinie | 78.57% | 40.43% | 52.93% | 63.29% | - | - | 38.71% | 22.20% | - | - |
| Liceum ZSP im. gen. Władysława Andersa w Złocieńcu | 83.78% | 53.28% | 45.41% | 70.03% | - | 19% | 51.81% | - | - | 41.57% |
Legenda
Z - UD—Zdawalność
JA - PP—język angielski pisemny poziom podstawowy
JBJJMN - PP—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JF - PP—język francuski pisemny poziom podstawowy
JH - PP—język hiszpański pisemny poziom podstawowy
JLJJMN - PP—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JN - PP—język niemiecki pisemny poziom podstawowy
JP - PP—język polski pisemny poziom podstawowy
JR - PP—język rosyjski pisemny poziom podstawowy
JUJJMN - PP—język ukraiński jako język mniejszości narodowej pisemny poziom podstawowy
JW - PP—język włoski pisemny poziom podstawowy
M - PP—matematyka pisemny poziom podstawowy
B - PR—biologia pisemny poziom rozszerzony
BZZWJA - DJ—biologia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
C - PR—chemia pisemny poziom rozszerzony
CZZWJA - DJ—chemia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
F - PR—filozofia pisemny poziom rozszerzony
F - PR—fizyka pisemny poziom rozszerzony
FZZWJA - DJ—fizyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
G - PR—geografia pisemny poziom rozszerzony
GZZWJA - DJ—geografia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
H - PR—historia pisemny poziom rozszerzony
HM - PR—historia muzyki pisemny poziom rozszerzony
HS - PR—historia sztuki pisemny poziom rozszerzony
HZZWJA - DJ—historia zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
I - PR—informatyka pisemny poziom rozszerzony
JA - PR—język angielski pisemny poziom rozszerzony
JA - DJ—język angielski pisemny poziom dwujęzyczny
JA - UDJ—język angielski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JBJJMN - PR—język białoruski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JF - PR—język francuski pisemny poziom rozszerzony
JF - DJ—język francuski pisemny poziom dwujęzyczny
JF - UDJ—język francuski ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JH - PR—język hiszpański pisemny poziom rozszerzony
JH - DJ—język hiszpański pisemny poziom dwujęzyczny
JH - UDJ—język hiszpański ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JKJJR - PR—język kaszubski jako język regionalny pisemny poziom rozszerzony
JLJJMN - PR—język litewski jako język mniejszości narodowej pisemny poziom rozszerzony
JŁIKA - PR—język łaciński i kultura antyczna pisemny poziom rozszerzony
JN - PR—język niemiecki pisemny poziom rozszerzony
JN - DJ—język niemiecki pisemny poziom dwujęzyczny
JN - UDJ—język niemiecki ustny dodatkowy poziom dwujęzyczny
JP - PR—język polski pisemny poziom rozszerzony
JR - PR—język rosyjski pisemny poziom rozszerzony
JR - DJ—język rosyjski pisemny poziom dwujęzyczny
JW - PR—język włoski pisemny poziom rozszerzony
JW - DJ—język włoski pisemny poziom dwujęzyczny
M - PR—matematyka pisemny poziom rozszerzony
MZZWJA - DJ—matematyka zestaw zadań w języku angielskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJF - DJ—matematyka zestaw zadań w języku francuskim pisemny poziom dwujęzyczny
MZZWJN - DJ—matematyka zestaw zadań w języku niemieckim pisemny poziom dwujęzyczny
WOS - PR—wiedza o społeczeństwie pisemny poziom rozszerzony
JA - UO—język angielski ustny obowiązkowy
JA - UD—język angielski ustny dodatkowy
JBJJMN - UO—język białoruski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JF - UO—język francuski ustny obowiązkowy
JH - UO—język hiszpański ustny obowiązkowy
JLJJMN - UO—język litewski jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JN - UO—język niemiecki ustny obowiązkowy
JP - UO—język polski ustny obowiązkowy
JR - UO—język rosyjski ustny obowiązkowy
JR - UD—język rosyjski ustny dodatkowy
JUJJMN - UO—język ukraiński jako język mniejszości narodowej ustny obowiązkowy
JW - UO—język włoski ustny obowiązkowy
Informacja dodatkowa
Powyższa tabela przedstawia zdawalność dla całego egzaminu maturalnego oraz średnie wyniki egzaminów z poszczególnych przedmiotów.
Informacje na temat wyników egzaminów pochodzą ze strony internetowej właściwej dla szkoły Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.
Pliki źródłowe do pobrania:
kujawsko-pomorskie, pomorskie (Formuła 2015)
kujawsko-pomorskie, pomorskie (Formuła 2023)
śląskie (Formuła 2015)
śląskie (Formuła 2023)
lubelskie, małopolskie, podkarpackie (Formuła 2015)
lubelskie, małopolskie, podkarpackie (Formuła 2023)
łódzkie, świętokrzyskie (Formuła 2015)
łódzkie, świętokrzyskie (Formuła 2023)
podlaskie (Formuła 2015)
podlaskie (Formuła 2023)
warmińsko-mazurskie (Formuła 2015)
warmińsko-mazurskie (Formuła 2023)
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie (Formuła 2015)
lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie (Formuła 2023)
mazowieckie (Formuła 2015)
mazowieckie (Formuła 2023)
dolnośląskie, opolskie (Formuła 2015)
dolnośląskie, opolskie (Formuła 2023)
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.