Staże Analityk Danych - Staż Łódź, łódzkie

Staże Analityk Danych - Staż Łódź, łódzkie

DELL profil

Firma DELL została założona przez Michaela Della w 1984 roku w Austin w stanie Teksas. Zasłynęła z wdrożenia bezpośredniego modelu sprzedaży, który omijał pośredników w drodze komputera z fabryki do Klienta. Jest także pionierem sprzedaży przez Internet – każdy może stworzyć dopasowany do swoich potrzeb komputer, od komponentów wewnętrznych zaczynając, a na kolorze obudowy kończąc, po czym śledzić etapy produkcji i dostawy. Codziennie ponad 5 milionów klientów rozmawia z firmą przez telefon, osobiście, za pośrednictwem strony internetowej oraz przez media społecznościowe. Ponad 90 tysięcy pracowników na całym świecie wykorzystuje zdobytą w ten sposób wiedzę w pracy nad rozwiązaniami, które pomagają użytkownikom indywidualnym, firmom i organizacjom sprostać codziennym wyzwaniom.

Firma: DELL | Analityk Danych - Staż

Miejsce: Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Dział Rozwoju Procesów Produkcyjnych jest odpowiedzialny za określanie operacji i aktywności wymaganych do montażu, testowania i wysyłki produktów oferowanych przez firmę DELL. Szacuje koszty produkcji, określa standardy czasowe i wydaje zalecenia dotyczące narzędzi i wymagań procesowych nowych lub istniejących linii produktów. Projektuje, wprowadza i utrzymuje infrastrukturę i procesy testowania produktów (sprzętu komputerowego). Opracowuje, wdraża i monitoruje standardy inżynieryjne, weryfikuje wydajność procesów produkcyjnych oraz efektywność poszczególnych linii. Utrzymuje rejestry i systemy raportowania w celu koordynacji operacji produkcyjnych.
W ramach codziennych obowiązków Analityk Danych Procesów Produkcyjnych:

 • Tworzy i poprawia standardowe raporty (dzienne/tygodniowe/miesięczne).
 • Analizuje dane biznesowe, dostarcza oceny trendów, identyfikuje i wyjaśnia różnice z celami.
 • Uwierzytelnia i dokumentuje wymagania biznesowe, aby uzyskać znaczące statystyki i dane, identyfikując trendy i statystyki, które poprawiają wydajność produkcji.
 • Projektuje, rozwija i wdraża wizualizację wyników i raporty w celu ułatwienia przeglądania i analizy danych przez kierownictwo firmy.
 • Aktywnie analizuje trendy, przyczyny i wariancje.
 • Doskonali procesy, wdraża najlepsze praktyki i dzieli się wiedzą w organizacji, w zakresie Business Inteligence, analityki i możliwości integracji danych.
 • Utrzymuje bazy danych, obrabia i waliduje dane w razie potrzeby.
 • Rozwija logikę zbiorów danych, aby wyodrębnić wymagane informacje do raportowania.
 • Tworzy i rozpowszechnia zarówno rutynowe, jak i złożone raporty przygotowywane na żądanie.

Wymagania

 • Umiejętności analityczne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów / kreatywność.
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w tworzeniu Makr i automatyzacji zadań za pomocą
 • Visual Basic.
 • Zdolność tworzenia statystyk, interpretacji danych i wyciągania wniosków.
 • Komunikatywna znajomość i zdolność porozumiewania się w językach angielskim i polskim.
 • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu zapytań i procedur w języku MS SQL.

Oferujemy

Kandydaci, którzy podczas rozmów kwalifikacyjnych spełnią nasze oczekiwania, otrzymają ofertę udziału w programie wdrożeniowym Akademia Dell, prowadzonym przez wykwalifikowaną kadrę menadżerską oraz zespół ekspertów Dell. Uczestnicy programu oprócz szkoleń połączonych z tematycznymi wycieczkami po fabryce przechodzą przez serię praktycznych ćwiczeń indywidualnych i grupowych, a wszystko to ma na celu przygotować ich do samodzielnej pracy projektowej, którą prowadzą w drugim tygodniu wdrożenia. Osoby, które w trakcie Akademii Dell uzyskają najwyższe oceny kadry menadżerskiej, otrzymają ofertę rocznego, płatnego stażu. Od kandydatów biorących udział w programie oczekujemy pełnej dyspozycyjności czasowej, tj. poniedziałek – piątek. W przypadku kiedy Uczestnik zakwalifikowany do rocznego stażu kontynuuje naukę, możliwe jest ustalenie indywidualnego grafiku czasu pracy.

Rozpoczęcie programu przewidziane jest na początek lipca 2018.

Informacje dodatkowe

Termin składania aplikacji: 31 maja 2018r.

Forma kontaktu

Kod stanowiska: DGAP DA

Sposób aplikacji: Aplikacje (CV) prosimy przesyłać emailem z kodem stanowiska w tytule wiadomości na adres:

rekrutacja.lodz@dell.com

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI / DZIAŁ REKRUTACJI / DELL PRODUCTS (POLAND) SP. Z O.O.

Komentarze (0)