LOGISTYKA ZAKUPÓW

LOGISTYKA ZAKUPÓW

LOGISTYKA ZAKUPÓW

Studia we Wrocławiu

logistyka zakupów

Odkryj studia logistyka zakupów we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Logistyka zakupów studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Logistyka zakupów to popularna propozycja kształcenia. Kandydaci, którzy zdecydują się na naukę w tym zakresie, mają okazję nabyć wszechstronną wiedzę odnoszącą się do procesów zaopatrzenia, to znaczy do wyboru źródeł dostaw, negocjacji biznesowych, optymalizowania warunków i kosztów dostaw.

Studenci uczą się między innymi, jak sterować zapasami, rozwijać relacje z dostawcami, organizować transport, odbierać i kontrolować dostawy. W kompleksowo opracowanym programie studiów znajdziesz takie przedmioty jak na przykład: zarządzanie łańcuchami logistycznymi, inżynieria systemów i analiza systemowa, zarządzanie dostawami materiałowymi, technologia magazynowania materiałów, prawno-logistyczna obsługa dostaw.

Absolwenci pracują najczęściej w centrach logistycznych, centrach produkcyjnych, firmach produkcyjnych niezależnie od branży, przedsiębiorstwach handlowych i usługowych dokonujących zakupu komponentów, półproduktów i innych na potrzeby produkcji, firmach zajmujących się outsourcingiem zakupów.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia LOGISTYKA ZAKUPÓW

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)