Bezpieczeństwo w transporcie

Bezpieczeństwo w transporcie

Bezpieczeństwo w transporcie

Studia we Wrocławiu

bezpieczeństwo w transporcie

Odkryj studia bezpieczeństwo w transporcie we Wrocławiu  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Bezpieczeństwo w transporcie studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Bezpieczeństwo w transporcie to propozycja kształcenia, która odpowiada na oczekiwania współczesnego rynku pracy. Specjaliści w tym zakresie będą zajmować się zapewnianiem bezpieczeństwa w systemach transportowych. W trakcie zdobywanej wiedzy poznasz systemy transportowe, ich funkcjonowanie na rynku polskim i międzynarodowym w kontekście zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Program kształcenia tworzony jest w interdyscyplinarny sposób. Wśród najważniejszych przedmiotów znajdziesz między innymi: sieci komputerowe, zarządzanie produkcją i usługami, prawne aspekty bezpieczeństwa w transporcie lądowym i wodnym, transport ładunków niebezpiecznych i nienormatywnych.

Absolwenci pracują na przykład w firmach transportowych i spedycyjnych, organach państwowych i samorządowych, które odpowiadają za bezpieczeństwo w transporcie, w instytucjach likwidujących szkody transportowe, policji, Inspekcji Transportu Drogowego, w instytucjach i firmach transportowych ratownictwa drogowego i pomocy drogowej, centrach logistycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Bezpieczeństwo w transporcie

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)