Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa

Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa

Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa

Studia w Bydgoszczy

rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa

 

Odkryj studia rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa to ścieżka kształcenia dostarczająca wiedzy oraz umiejętności z zakresu rachunkowości, oraz finansów. To propozycja dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę między innymi z zakresu wykorzystywania narzędzi oraz metod rachunkowości w procesie podejmowania decyzji i nauczyć się korzystania z zaawansowanych metod analitycznych, dokonywania ocen sytuacji finansowej, oceniania ryzyka inwestycji oraz zdolności kredytowej firm.

Program studiów dostarcza studentom między innymi wiedzy dotyczącej korzystania z programów komputerowych i zasobów internetu w obszarze rachunkowości oraz finansów, dokonywania analiz sytuacji ekonomiczno-finansowej, znajomości prawa podatkowego oraz bilansowego. Student nauczy się także tworzenia biznesplanów i oceny symptomów, które mogą świadczyć o zagrożeniu działalności przedsiębiorstw.

Studenci w trakcie kształcenia zdobędą wiedzę, umiejętności oraz kompetencje potrzebne do rozpoczęcia pracy na przykład jako księgowy, kontroler lub analityk finansowy czy kredytowy, kierownik działu finansowego lub specjalista do spraw związanych z finansami, audytor wewnętrzny, a także pracownik w agencjach konsultingowych lub otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą zajmującą się świadczeniem usług finansowych i doradczych.


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Rachunkowość przedsiębiorstw i kontrola finansowa

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)