Analiza rynków

Analiza rynków

Analiza rynków

Studia we Wrocławiu

analiza rynków

Odkryj studia analiza rynków we Wrocławiu i sprawdź, gdzie możesz studiować

Analiza rynków studia Wrocław - specjalność / ścieżka kształcenia

Analiza rynków to studia, które odpowiadają na oczekiwania współczesnych pracodawców, poszukujących specjalistów odnajdujących się w zakresie funkcjonowania rynków oraz ich uczestników. Nabywane wykształcenie jest konieczne do diagnozy stanu rynku, przewidywania zmian i umiejętnego podejmowania trafnych decyzji.

Program kształcenia opracowywany jest w kompleksowy sposób. Studenci uczęszczają na najważniejsze przedmioty takie jak na przykład: mikroekonomia, makroekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze, matematyka, statystyka, metody organizacji i zarządzania, rachunkowość i prawo. Dowiesz się, jak funkcjonują rynki nieruchomości, usługi transportowe, usługi turystyczne, usługi reklamy, a także podmioty rynku, to znaczy jak wygląda ekonomia gospodarstw domowych, organizacja biznesu, zarządzanie strategiczne.

Absolwenci otrzymują wiele ofert pracy. Zatrudniani są między innymi w przedsiębiorstwach, konkurujących o nabywców, dostawców i pracowników, w firmach konsultingowych i ratingowych, w urzędach publicznych, wydatkujących środki publiczne na rynkach. Mogą prowadzić własną działalność gospodarczą.

Zobacz, na jakich uczelniach w mieście Wrocławiu jest specjalność / ścieżka kształcenia Analiza rynków

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Ekonomia stopień: (I)  (II), czas trwania: 2 lata • 3 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)