E - administracja

E - administracja

E - administracja

Studia w Bydgoszczy

e-administracja 

 

Odkryj studia e-administracja  w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

E - administracja studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

E-administracja jest to ścieżka kształcenia o nowoczesnej formie, która odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy i służyć ma usprawnieniu działania usług administracyjnych. Studia te kształcą specjalistów z zakresu szeroko rozumianej administracji i przygotowuje ich do wykonywania zawodu e-urzędników, którzy realizować będą swoje obowiązki, za pomogą nowoczesnych technologii w komunikacji.

Studenci zdobędą wiedzę oraz umiejętności między innymi z zakresu nowych technologii komunikacyjny, oraz metodyki wykorzystywania narzędzi informatycznych, a także dowiedzą się o zasadach panujących w obiegu dokumentów w trybie elektronicznym i rodzajach świadczenia elektronicznych usług publicznych. Program studiów dostarcza również studentom wiedzy dotyczącej zasad pracy organów administracji w środowisku wirtualnym, dostępności elektronicznych usług publicznych oraz form, w jakich funkcjonuje administracja elektroniczna i czy jest ona skuteczna.

Absolwenci, posiadając kompetencje zdobyte na studiach, mogą rozpocząć pracę między innymi w izbach skarbowych, administracji celnej, urzędach skarbowych, statystycznych czy wszelkich instytucjach, organizacjach i jednostkach publicznych.


 


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia E - administracja

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)