Logistyka i spedycja

Logistyka i spedycja

Logistyka i spedycja

Studia w Bydgoszczy

logistyka i spedycja

 

Odkryj studia logistyka i spedycja w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Logistyka i spedycja studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Logistyka i spedycja to ścieżka kształcenia powstała w odpowiedzi na nieustannie rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na usługi logistyczne, transportowe i dystrybucyjne. Studia te kształcą specjalistów pracujących w jednym z dynamiczniej rozwijających się działów gospodarki jakim jest logistyka.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu funkcjonowania systemów logistycznych, organizowania działalności na różnych szczeblach dostaw, procesów wytwórczych i odbioru począwszy od zaopatrywania w surowce oraz potrzebne materiały, przez realizację produkcji do dystrybucji do klienta. Student nauczy się również jak rozwiązywać problemy logistyczne, jak zarządzać jakością zarówno w logistyce, jak i ekologistyce, a także pozna podstawy funkcjonowania współczesnej gospodarki i procesów zachodzących w ekonomii.

Absolwenci mogą rozpocząć pracę w zawodzie a przykład w jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką, przedsiębiorstwach produkcyjnych, logistycznych czy produkcyjno-logistycznych.


 


 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Logistyka i spedycja

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)