Pracownik w służbach mundurowych

Pracownik w służbach mundurowych

Pracownik w służbach mundurowych

Studia w Bydgoszczy

pracownik w służbach mundurowych

 

Odkryj studia pracownik w służbach mundurowych w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Pracownik w służbach mundurowych studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Pracownik w służbach mundurowych jest to propozycja kształcenia dla osób chcących między innymi pogłębić swoją wiedzę z zakresu struktur i organizacji instytucji mundurowych oraz dowiedzieć się jak nie tylko w teorii, ale i praktyce funkcjonują formacje mundurowe.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z obszarów używania środków przymusu bezpośredniego, w tym broni palnej oraz czynności administracyjno-porządkowych, dochodzeniowo-śledczych i taktyczno-kryminalnych. Student nauczy się również dokonywania analiz śledczych, profilowania kryminalnego, pozna normy zarówno te prawne, jak i etyczne funkcjonujące w instytucjach mundurowych oraz pozna podstawy ratownictwa i zdobędzie odpowiednie przygotowanie do tego, aby umieć udzielić pierwszej pomocy.

Absolwenci posiadając zdobyte kompetencje z zakresu funkcjonowania służb mundurowych może rozpocząć pracę między innymi w wojsku, straży granicznej, służbie więziennej, policji, instytucjach i organizacjach cywilnych zajmujących się prowadzeniem działań w zakresie obronności i bezpieczeństwa, a także w strukturach administracji samorządowej oraz rządowej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Pracownik w służbach mundurowych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)