Rachunkowość międzynarodowa

Rachunkowość międzynarodowa

Rachunkowość międzynarodowa

Studia w Bydgoszczy

rachunkowość międzynarodowa

 

Odkryj studia rachunkowość międzynarodowa w Bydgoszczy i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość międzynarodowa studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Rachunkowość międzynarodowa to ścieżka kształcenia dzięki, której studenci mają możliwość nauczenia się między innymi prowadzenia ksiąg rachunkowych i uproszczonej ewidencji podatkowej, posługiwania się różnymi instrumentami finansowymi oraz oceny sytuacji finansowej firm i ich strategii, a wszystko to w ujęciu zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Są to studia dla osób ambitnych, posiadających analityczne zdolności i chętnych do podjęcia wyzwań w obszarze finansów.

Propozycja kształcenia koncentruje się na rozwijaniu praktycznych umiejętności między innymi z zakresu księgowości i szeroko rozumianych finansów, zajęcia podporządkowane są wymaganiom panującym na obecnym rynku pracy. Student nauczy się również analizowania kondycji finansowej przedsiębiorstw oraz wdrażania rozwiązań w celu radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, a także będzie potrafił dobrać odpowiednią formę opodatkowania do poszczególnych działalności oraz sporządzić deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe.

Absolwenci tej ścieżki kształcenia mogą znaleźć zatrudnienie na takich stanowiskach jak na przykład pracownik biura rachunkowego, kancelarii prawno-podatkowej, analityk finansowy, doradca finansowy czy otworzyć i prowadzić własną działalność gospodarczą.

 

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Rachunkowość międzynarodowa

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)