Zarządzanie zespołem zdalnym

Zarządzanie zespołem zdalnym

Zarządzanie zespołem zdalnym

Studia w Bydgoszcz

zarządzanie zespołem zdalnym

 

Odkryj studia zarządzanie zespołem zdalnym w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Zarządzanie zespołem zdalnym studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Zarządzanie zespołem zdalnym to propozycja kształcenia powstała w odpowiedzi na wyzwania, jakim było przymusowe przeorganizowanie funkcjonowania firm i zmiana trybu pracy. Studia te pozwalają na poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania zespołem, monitorowania pracy, motywowania i planowania w trybie zdalnym oraz pozwala rozwinąć umiejętności zarządzania zespołami rozproszonymi, pracującymi zdalnie.

Program studiów dostarcza studentom wiedzy między innymi z zakresu profesjonalnego zarządzania pracownikami, zarządzania zespołami pracującymi na odległość, zdalnego rekrutowania, organizowania pracy, budowania oraz utrzymywania efektywnych zespołów zdalnych, oraz rozliczania efektów pracowników pracujących w trybie zdalnym. Studenci nauczą się również konstruować systemy motywacyjne i oceniania pracowników w pracy hybrydowej, komunikowania i dbania o dobre relacje pracowników, tworzenia analizy i budowania kultury organizacyjnej odpowiadającej wymaganiom rynkowym oraz zarządzania różnorodnością w zespołach pracujących z różnych miejsc na świecie i dbania o bezpieczeństwo korzystania z baz danych, które są niezbędne w pracy zdalnej.

Absolwenci z zakresu zarządzania zespołami zdalnymi po ukończeniu studiów gotowi są do podjęcia pracy między innymi na takich stanowiskach jak menedżer do spraw HR, trener biznesu, specjalista do spraw szkoleń, konsultant do spraw pracy zdalnej, koordynator zespołu pracującego zdalnie czy trener rozwoju zawodowego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia Zarządzanie zespołem zdalnym

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)