BANKOWOŚĆ

Studia w Poznaniu

bankowość

Odkryj studia bankowość w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Bankowość studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Czy wyobrażasz sobie świat, który zostałby nagle pozbawiony wszelkich placówek finansowych, a wartość pieniądza zostałaby zniesiona do zera? Życie w nim z pewnością byłoby trudne. Na szczęście dzięki wykwalifikowanym specjalistom w sektorze banków, instytucji finansowych oraz przedsiębiorstw na świecie, prężny rozwój gospodarczy i komfortowe życie społeczeństwa jest możliwe. Bankowość to taka propozycja kształcenia, która przygotowuje do pracy w niezwykle pragmatycznych sektorach.

Interdyscyplinarność bankowości sprawia, że podejmując edukację o właśnie takiej specyfice, zyskasz okazję do poznania zagadnień ekonomicznych, matematycznych, rachunkowych i statystycznych. Zrozumiesz charakter działania placówek finansowych i bankowych, poznając je od wewnątrz oraz przygotujesz się do stabilnej pracy zawodowe.

Absolwenci bankowości bez trudu znajdą zatrudnienie w bankach, placówkach konsultingowych, urzędach skarbowych, międzynarodowych przedsiębiorstwach finansowych i inwestycyjnych, a także własnej firmie, jeżeli będziesz chciał ją poprowadzić.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia BANKOWOŚĆ

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)