MULTIMEDIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

MULTIMEDIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

MULTIMEDIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

Studia w Katowicach

multimedia i grafika komputerowa

 

Odkryj studia multimedia i grafika komputerowa w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Multimedia i grafika komputerowa studia Katowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

W dobie prężnego rozwoju dziedzin technicznych coraz więcej osób docenia doskonale zaprojektowane gry komputerowe i inne formy multimedialnej rozrywki, odrywającej od rzeczywistości dnia codziennego. Multimedia i grafika komputerowa to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, adresowana do osób uzdolnionych artystycznie oraz przejawiających zainteresowanie informatyką.

Przedmioty obecne w siatce kształcenia pozwolą ci na rozwinięcie posiadanego warsztatu plastycznego, a poznanie użytecznych programów do obróbki graficznej i wspomagania projektów wizualnych pozwolą na przeniesienie kreatywnych wizji do świata cyfrowego. Pamiętaj, że rozbudowany charakter edukacji da ci możliwość zatrudnienia w wielu elitarnych obszarach.

Absolwenci będą mogli pracować w pracowniach informatycznych, zajmujących się projektowaniem i tworzeniem gier komputerowych, zatrudnią się w mass-mediach, wydawnictwach, biurach projektowych lub rozpoczną karierę freelancera, realizując projekty graficzne na zlecenie klientów prywatnych i przedsiębiorstw.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia MULTIMEDIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)