Psychologia biznesu i coaching

Psychologia biznesu i coaching

Psychologia biznesu i coaching

Studia w Warszawie

psychologia biznesu i coaching

Odkryj studia psychologia biznesu i coaching w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Psychologia biznesu i coaching studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia biznesu i coaching to propozycja umożliwiająca pozyskanie wiedzy oraz umiejętności budowania relacji i zarządzania ludźmi w celu osiągnięcia lepszych efektów w biznesie. Ta propozycja kształcenia będzie idealną opcją dla osób interesujących się między innymi psychologią, wywieraniem wpływu, jak i szeroko pojętym biznesem.

Program studiów obejmuje kształcenie z zakresu psychologii oraz nauczania między innymi takich umiejętności jak mentoring, coaching czy negocjacje. Studenci zdobędą umiejętności praktyczne w przeprowadzaniu negocjacji i szkoleń, rozwiązywaniu konfliktów, wdrażaniu systemów motywacyjnych, a także będą posiadali wiedzę na temat zarządzania HR, pracy z klientem czy skutecznej reklamy i nie tylko.

Absolwenci posiadają między innymi takie umiejętności jak wywieranie wpływu, obrona przed manipulacją oaz psychologiczną wiedzę w negocjacjach czy reklamach. Specjaliści w tej dziedzinie zajmują na przykład takie stanowiska jak menedżer, pracownik działu kadr i HR czy specjalista do zarządzania zasobami ludzkimi.


 

 

 

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia Psychologia biznesu i coaching

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Pokaż więcej

Program studiów i przedmioty

Psychologia biznesu i coaching to ścieżka kształcenia, która czerpie z zagadnień m.in.: psychologii, zarządzania, marketingu, reklamy, komunikacji społecznej czy socjologii. W programie znajdują się przedmioty poświęcone problematyce charakterystycznej dla np.: coachingu, mentoringu, negocjacji czy zachowań konsumenckich. Studenci szkolą się w zakresie m.in.: opracowywania i wdrażania systemów motywacyjnych; podejmowania decyzji; rozwiązywania konfliktów; projektowania reklamy; prowadzenia działań HR; pracy z klientem.

Absolwenci psychologii biznesu i coachingu wiedzą np.: w jaki sposób zwiększa się efektywność zarządzania; jak prowadzić komunikację w biznesie; jak przeprowadzać rozmowę selekcyjną; jak skutecznie wywierać wpływ; w jaki sposób bronić się przed manipulacją. Uczestnicy zajęć poznają np.: techniki dobierania kadry; poszczególne etapy rekrutacji; sposoby wdrażania pracowników i rozwijania ich potencjału w organizacji; metody prowadzenia szkoleń i prezentacji biznesowych; zastosowanie mechanizmów wywierania wpływu do skutecznych negocjacji i mediacji.

W programie studiów na psychologii pracy i coachingu znajdziesz takie przedmioty, jak np.:

 • Psychologia pracy
 • Psychologia organizacji i zarządzania
 • Psychologia szkoleń
 • Psychologiczne aspekty kreowania wizerunku
 • Psychologiczne aspekty rekrutacji i ceny pracowników
 • Społeczna odpowiedzialność biznesu

 

Praca po studiach

Studia w Warszawie, które związane są z tą ścieżką kształcenia, przygotowują absolwentów do podjęcia pracy na stanowiskach wymagających znajomości m.in.: psychologicznych aspektów rożnych rodzajów działań marketingowych, sprzedażowych i konsumenckich; mechanizmów wywierania wpływu; technik sprawnego zarządzania zespołem i przywództwa.

Absolwenci psychologii biznesu i coachingu są kompleksowo przygotowani do działania w biznesie – zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku pracy. Kompetencje osób, które ukończyły tę ścieżkę kształcenia, są cenione m.in. w przedsiębiorstwach, instytucjach oraz organizacjach. Wiedza i umiejętności tych absolwentów przydatne są na stanowiskach np. menedżerskich, kierowniczych, liderskich czy związanych z reklamą i funkcjonowaniem działów HR. Ponadto uczelnie w Warszawie przygotowują studentów tej ścieżki do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Absolwent psychologii biznesu i coachingu może szukać zatrudnienia w takich miejscach jak np.:

 • ośrodki badawczo-naukowe
 • poradnie pedagogiczno-psychologiczne
 • ośrodki pomocy społecznej
 • poradnie, kliniki, gabinety
 • fundacje, stowarzyszenia
 • przedsiębiorstwa
 • własna działalność gospodarcza

 

Na jakim kierunku

Psychologia biznesu i coaching to ścieżka kształcenia, którą w Warszawie można studiować w ramach kierunku psychologia.

 

Psychologia studia w Warszawie

Studia na kierunku psychologia pozwalają uczestnikom zajęć rozwijać np. kompetencje miękkie oraz analityczne, a także zdobywać interdyscyplinarną wiedzę z zakresu m.in. socjologii, pedagogiki, zarządzania czy kultury. W programie tego kierunku przewidywane są przedmioty poświęcone np.: zaburzeniom psychicznym, praktycznemu zastosowaniu psychologii czy etycznym i prawnym ograniczeniom zawodu psychologa. W trakcie nauki studenci poznają m.in. tajniki ludzkiego ciała i umysłu, a także podstawowe mechanizmy kierujące człowiekiem.

Psycholog przygotowany jest do prowadzenia działań zarówno terapeutycznych i doradczych, jak i kierowniczych czy organizacyjnych. Kompetencje absolwentów psychologii cenione są w różnorodnych środowiskach – w tym m.in.: klinicznych, biznesowych, marketingowych, kulturalnych czy oświatowych. Interdyscyplinarne przygotowanie ekspertów tej dziedziny pozwala im pełnić rolę np. psychoterapeuty, seksuologa, menadżera, nauczyciela, trenera, szkoleniowca czy specjalisty ds. HR.

Dowiedz się więcej: psychologia studia w Warszawie

 

Zobacz także:

rekrutacja na studia

rekrutacja na studia w Warszawie

kierunki studiów w Warszawie

 

Komentarze (0)