PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

Studia w Bydgoszcz

psychologia w zarządzaniu

 

Odkryj studia psychologia w zarządzaniu w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia w zarządzaniu studia Bydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia w zarządzaniu to interdyscyplinarny moduł kształcenia, który pozwoli Ci zapoznać się z zarządzaniem zasobami ludzkimi we współczesnym przedsiębiorstwie. To idealna okazja, by zgłębić techniki i metody zwiększania efektywności pracowników i konkurencyjności organizacji, a także sposoby motywacji pracowników.

Kompleksowo opracowany program kształcenia umożliwi Ci uczęszczanie na takie przedmioty jak: motywowanie jednostki i grupy do zmiany, psychologia stresu i wypalenia zawodowego, psychologia konfliktów interpersonalnych w zespole pracowniczym, osobowość lidera. Nauczysz się wykorzystywać potencjał tkwiący w pracownikach oraz stosować analizę transakcyjną w zarządzaniu.

Absolwenci zatrudniani są na stanowiskach samodzielnych przedsiębiorców, specjalistów ds. szkoleń, trenerów relacji biznesowych, mentorów, coachów, analityków zachowań konsumentów i projektantów sposobów wpływania na te zachowania poprzez działania marketingowe. Pracują w firmach konsultingowych, które zajmują się konstruowaniem nowoczesnych systemów zarządzania ludźmi oraz w działach sprzedaży i działach personalnych w przedsiębiorstwach.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)