PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT

PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT

PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT

Studia w Warszawie

psychologia zwierząt

Odkryj studia psychologia zwierząt w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia zwierząt studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia zwierząt to obecnie taka gałąź nauk psychologicznych, która cieszy się coraz większą popularnością. Dziś bowiem coraz częściej zależy nam, by nasi czworonożni przyjaciele dysponowali nie tylko doskonałą kondycją fizyczną, lecz także psychiczną. Niejednokrotnie możemy zaobserwować u zwierząt takie zachowania, które wskazują, że zmagają się one z problemami. Lęk, agresja, czy przesadna ruchliwość – jeśli nie potrafimy sobie z nimi poradzić, warto zgłosić się do specjalisty.

Psychologia zwierząt znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich i powinna być wybierana przez osoby, które czują powołanie do wykonywania tego zawodu. Studenci odnajdą w programie kształcenia szereg zajęć praktycznych. Można zaliczyć do nich chociażby: biologiczne mechanizmy zachowania się zwierząt, behawiorystykę zwierząt, czy symptomatologię i fizjoterapię zwierząt.

Największe znaczenie będą mieć oczywiście umiejętności aktywnej pracy ze zwierzętami. To dzięki nim abiturienci będą mogli liczyć na aktywny rozwój zawodowy. Będą na nich czekać ogrody zoologiczne, schroniska, ośrodki szkolenia zwierząt, czy wszelkie kliniki, poradnie i gabinety terapii zwierząt.

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH W WARSZAWIE JEST SPECJALNOŚĆ / ŚCIEŻKA KSZTAŁCENIA PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)