WDRAŻANIE SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH SAP

WDRAŻANIE SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH SAP

WDRAŻANIE SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH SAP

Studia w Poznaniu

wdrażanie systemów informatycznych sap

Odkryj studia wdrażanie systemów informatycznych sap w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Wdrażanie systemów informatycznych sap studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Jak budować efektywne systemy wymiany danych i dokumentów? Z jakich systemów zintegrowanych powinni korzystać przedsiębiorcy, aby ich działalność prężnie się rozwijała? W jaki sposób opracowywać i wdrażać konkretne rozwiązania dla klientów, uwzględniając jednocześnie możliwości infrastruktury oraz definiować odpowiednie wymagania? Odpowiedzią na te i jeszcze więcej pytań może być rozpoczęcie kształcenia na wdrażaniu systemów informatycznych sap.

Jest to interdyscyplinarny i innowacyjny profil kształcenia, który odpowiada na potrzeby dynamicznie rozwijającego się przemysłu informatycznego, dzięki czemu abiturienci mogą liczyć na zatrudnienie nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami.

Jeżeli ukończysz wdrażanie systemów informatycznych sap, z łatwością zatrudnisz się na stanowisku administracyjnych w obszarze zintegrowanych systemów informatycznych, staniesz się dobrze wykwalifikowanym koordynatorem projektu IT, integratorem systemów, konsultantem IT lub właścicielem dobrze prosperującej firmy informatycznej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia WDRAŻANIE SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH SAP

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Program studiów i przedmioty

Studia na wdrażaniu systemów informatycznych SAP skierowane są w szczególności do tych osób, które zainteresowane są m.in.: planowaniem zasobów przedsiębiorstwa; elektroniczną wymianą informacji; funkcjonowaniem platform sprzedaży internetowej; informatycznym aspektem współczesnych zjawisk gospodarczych. W programie tej ścieżki kształcenia znajdują się przedmioty poświęcone np.: możliwościom dostępnej infrastruktury sieciowej; specyfice zintegrowanych systemów informatycznych (ERP); różnorodnym technikom programowania.

Studenci wdrażania systemów informatycznych SAP szkolą się w zakresie m.in.: administrowania serwerami, systemami operacyjnymi i bazami danych; tworzenia systemów elektronicznej wymiany danych i dokumentów; integrowania niezależnych systemów informatycznych; opracowywania i wdrażania skutecznych rozwiązań z uwzględnieniem wymagań i możliwości określonego projektu. Ponadto uczestnicy zajęć praktycznych mają okazję rozwinąć swoje kompetencje np. komunikacyjne, językowe lub kierownicze.

 • W programie studiów na wdrażaniu systemów informatycznych SAP znajdziesz takie przedmioty jak np.:
 • Administracyjne systemy informatyczne
 • Standardy elektronicznej wymiany dokumentów
 • Systemy zarządzania treścią
 • Platformy e-commerce
 • Wybór i wdrażanie zintegrowanych systemów informatycznych
 • Graficzne prezentowanie zjawisk gospodarczych
 • Funkcjonalność zintegrowanych systemów informatycznych
 • Rachunkowość

 

Praca po studiach

Studia w Poznaniu, które związane są z tą ścieżką kształcenia, przygotowują absolwentów do podjęcia pracy na stanowiskach wymagających znajomości m.in.: specyfiki środowiska handlu elektronicznego lub komunikacji w sieci; zasad zarządzania złożonymi systemami komputerowymi; nowoczesnych technik i narzędzi wykorzystywanych w aktualnych rozwiązaniach informatycznych.

Osoby, które ukończyły wdrażanie systemów informatycznych, mogą liczyć na zatrudnienie np. na stanowiska programisty aplikacji internetowych, integratora systemów informatycznych, konsultanta IT, wdrożeniowca IT, administratora zintegrowanego systemu informatycznego, koordynatora projektu IT czy specjalisty ds. IT. Ponadto absolwenci tej ścieżki kształcenia mogą rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Absolwent wdrażania systemów informatycznych może szukać zatrudnienia w takich miejscach jak np.:

 • nowoczesne przedsiębiorstwa
 • firmy projektujące strony internetowe
 • firmy wytwarzające systemy internetowe
 • instytucje edukacyjne
 • urzędy, korporacje, firmy technologiczne
 • własna działalność gospodarcza

 

Na jakim kierunku

Wdrażanie systemów informatycznych to ścieżka kształcenia, którą w Poznaniu można studiować w ramach kierunku informatyka.

 

Informatyka studia w Poznaniu

Informatyka to kierunek, który skierowany jest w szczególności do osób interesujących się m.in.: sztuczną inteligencją i nauczaniem maszynowym; sieciami komputerowymi; bazami danych; grafiką komputerową; zarządzaniem systemami komputerowymi czy projektowaniem aplikacji mobilnych i tworzeniem stron internetowych. Absolwenci informatyki mogą podjąć pracę np. w nowoczesnym przedsiębiorstwie technologicznym, instytucie badawczo-naukowym czy w dowolnej firmie odpowiedzialnej za tworzenie oraz testowanie oprogramowania.

Dowiedz się więcej: informatyka studia w Poznaniu

 

Zobacz także:

rekrutacja na studia

rekrutacja na studia w Poznaniu

kierunki studiów w Poznaniu

 

Komentarze (0)